רולרים לילדים במבצע (מגה ספורט)

מארשמלו

New member
רולרים לילדים במבצע (מגה ספורט)

תכננתי לקנות משהו אחר לגמרי אבל בביקור במגה ספורט מצאתי מבצע של 30% הנחה, אז קניתי את הזוג הזה של ROLLERBLADE. יש גם כל מיני סוגים של ROCES לילדים שלא בדיוק מצאתי באתר שלהם, בכל אופן דומה לזה, רק עם מספר (52?). תוכלו לומר לי אולי איזו חברה ודגם עדיפים (עוד אפשר להחליף)? הרוסס נראו לי טיפה כבדים והילדה אוהבת לקפוץ, אבל באמת שאין לי מושג (בקושי מצליחה להתגלגל על גלגיליות). תודה!

מארשמלו

New member
עדיין לא עולה לי.. אז הנה תמונה

וסליחה על הבלאגן. נתונים: MICRO 4X COMBO SIZES: 18.5-21.5-20.5-23.5/22.5-25.5 Soft and supportive adjustable skate (1 skate=4 sizes) with speedlace for a fast closure.. Shell Bio-Dynamic Triforce Liner Training Fit Frame Fiberglass reinforced nylon Wheels Rollerblade 72mm/80A with SG5 Brake On skate Adjustable Skate 1 Skate adjusts 4 full sizes

קניה מעולה.

לא מכיר את הרוסס שהעלית, אבל מנסיון עם דגמים אחרים שלהם, טוב שקנית את מה שקנית
(כל דגמי רוסס שבדקתי - רוסס לא מיצרים רולרס, הם מייצרים משקולות לבלימת דלתות

jonish

New member
ללא צל של ספק

עשיתה קניה מצוינת , רולר איכותי עם חלקי חילוף בארץ והכל ... לדעתי עדיף על הרולר של רוסס כי הוא מחזיק יותר טוב את הרגל ויותר נוח ... אין צורך להחליף

noam625

New member
מישהו מבין פה עניין

אתה מדריך רולר או משהו כזה כי ניראה לי שאתה הכי מבין פה כי רוב אנשים אמרו לי ש/הרולר שלי טוב יש/ לי רולר של רוסס ואני מאוד מרוצה אתה יודע זה עם המספר 52 ושתיים כן הרולר נוח כמו כמו נעל ואני לא מבינה מה הם מזבלים את השכל שרוסס לא טובים לא רוצים שלא יקנו אבל שלא ימכרו לאנשים שלא מבינים בתחום סתם שמועת שלא 100% נכונות

מותר לענות?

עידן בהחלט מדריך מעולה, עובד בקרייזי ולא "לוחץ" על מי שבא לקנות (שמעת, דויד? רוב העובדים שם לא "ילחצו" עליך כשתבוא לקנות). לי (ולעוד כמה אנשים) יש דעה רעה על דגמים מסויימים ועל יצרנים מסויימים, שרוסס הוא המפורסם שבהם. חוץ מזה, יש פה כמה שפשוט חוזרים על כל מה שאני אומר ... (רוסס זה לא רולרס, רוסס זה משקולת). לא מכיר את ה-52, אבל דגמי העבר שלהם בהחלט "לא משהו". לרולרבליידס יש נטיה "להצטעצע" (עיין ערך המעצורים המשונים של דגמי האיבו), אבל רוב הדגמים שלהם שמדדתי בהחלט נתנו מענה טוב לדרישות שלי (סוג החלקה: פיטנס, מעט ספיד, הוקי).

דיגמיי העבר שלהם?

על איזה דגמים אתה מדבר ? מה לא טוב בהם? ולמה אתה חוזר על עצמך כל כך הרבה פעמים? אתה יכול לענות לי ולשאר ? כדיי שנדע ?

jonish

New member
לפי דעתי הוא מדבר על :

הדגמים הללו : מינכן , לונדון , ריו , מוסקבה , מבסוג הזה של הרולרים שלהם , היה שנתון לא משהו בתיכנון שלהם , כיום הם די השתפרו לפי מה שראיתי בשיטוט ברשת , אבל את הדגמים הטובים שלהם לא ניתן למצוא בארץ ( מהחדשים כמובן ) רוסס בזמנו היו חברה מובילה בתחום , אחרי הכל זה חלק מחברת רולרבלייד , אם תעשו השוואה בין הרולר הראשון של רוסס לאחד הראשונים של רולרבלייד תמצאו העתק אחד לאחד ( דגם הלייטניג של רולרבלייד עם זכור לי נכון ) רוס היו טובים אבל נשארו מאחור מעט מה שגרם להם לאבד הרבה , דגמי הילדים שלהם ( אורלנדו ) היה להיט ! רולר שהוא טנק ( לא טרול נחמד זה לא בגלל המשקל
) התיקון שלו היה תמיד פשוט יחסית ונשאר בדרך כלל בבית ועובר מילד לילד ... בקיצור רוסס היא חברה טובה שהיה לה שלב ביניים של רולרים שלא היו משהו | לדעתי . לי אישית הם לא היו נוחים אבל ישנם אנשים רבים שהרולרים הנ"ל היו להם נוחים והם נוחים להם עד היום... אלו היו 60 שניות על רוסס
יום טוב , אני לא יהיה פה בזמן הקרוב אז בבקשה לא לעשות בלאגן ,

ושכחת כמה ...

רומא, פיזה פריס ... והאורלנדו שלהם, אולי היה להיט (זוכר אותו) אבל גם הוא היה לא נוח, קשה ושביר (מנסיון). ולמי ששאל על המשקל - כשאומרים על רולר "משקולת", זה כמו להגיד על מכונית "עגלה". זה לא כמה סוסים שאפשר לחבר ליצול, זה מה הביצועים שאפשר להוציא מהם. ולכל מי שמתלונן על המשפט הבא - "רוסס זה לא רולרס " - תהנו
ג'וניש, אני מקווה שאתה נעדר בגלל סיבות שמחות (כן "הולך לטיול", ולא "הולך למילואים". )... מקווה שתהנה! (ואם תוכל - חזור במהרה, תחסר לנו בפורום, וגם על הרמפות).

כן, ומה הבעיה?

רוסס מיצרים משקולות אימון מעולות, ומגינים טובים. אבל הם לא מיצרים רולרס

הבעיה שאתה מטעה אנשים.

אני מחליק על רוסס ומעולם לא היו לי בעיות איתם, ברור שיש רולרים מחברות שונות אבל זה לא העיניין, עשה טובה לכולנו : גם שהקוף לא יודע לירקוד ... לא חסר את מי או מה להאשים- לך תיקח שיעוריי ערב או משהו ואל תוציא את התיסכול כאן!! רוסס היא חברת רולר בעלת דיגמי פיטנס טובים ויש המון מתחילים שממש יהנו מהם. חוץ מזה , תן כבוד למי שהביא את השיגעון הזה לארץ, פעם רולר מיקצועי היה רוסס. דווקא המגינים שלהם זה לא הצד החזק- יש להם כמה בעיות שהמיתחרים פתרו כבר ממזמן. אבל מה אני יודע?? אני טרול וטרולים הם דפוקים.

davidavid100

New member
לפי דעתי מה שחלק לא יודעים וחלק חושבים על רוס

רוסס זה שהם לא חברה לספידסקייטינג שזה נכון רוסס יכולה ליהות מצויינת לפרירייד כמו הפריז שלהם או פיטנס

דיויד, הפריז שלם דפוק.

יתכן שיש להם דגמים טובים, אבל לא בין אלו שניסיתי. (הפריז נמדד ונוסה. נעל קשה מדי לפיטנס, גבוהה ובעלת תמרון נמוך).

davidavid100

New member
טעות בדגם-לא הפריז

הפריז זה ה5X80 יש להם אחד לפרירייד-נראה לי רומא לא זוכר בדיוק אבל שאלתי מישהו על הדגם הזה-מישהו שרכב עליו והוא אמר לי שהוא מצויין

בהחלט לא הרומא.

הרומא היה 4*78, נעל חיצונית פלסטיק משורין, חיבור "גמיש" ע"י ניטים באזור הקרסול. החיבור הזה היה חסר כל יכולת לנוע (הניטים לא זזו, ולא תפקדו) ונטיה להסדק סביב הניטים ולהשבר תוך גרימת נזקים לקרסול. (שווק בארץ באמצע שנות התשעים והלאה, ראיתי לא מעט כאלה מתפרקים במשחקי הוקי ...). לא הייתי משתמש בו.

למעלה