אנשים אתם חייבים לעזור לי

• פותח הנושא chip
  • פורסם בתאריך

chip

New member
אנשים אתם חייבים לעזור לי

מה המילים של הקבלה שאומרים מתי שמזמנים רוח בסיאנס?

הכוהנת

New member
לא מזמנים רוחות בדת היהודית.

עד כמה שידוע לי חל איסור לזמן רוחות, לרבות נשמות מתים, ואולי אני טועה... אור ואהבה, מיסטיק

yuvasd

New member
איסור חמור לעשיית סינסים

לפי ההלכה היהודית יש איסור חמור לעלות נשמות בגלל שמפריעים להם במנוחתם רצוי לעיין במידע מעניין לגבי חוויה של סינסים של אדם לא יהודי למאמר סיאנס. ראשית יודגש כי על פי ההלכה אסור לערוך סיאנס מכל סוג שהוא, או להשתתף בו. אך עצם התופעה מוכיחה את השארות הנפש . נצטט כאן מעט מן המחקרים אשר התבצעו ע``י החוקר האנגלי ארתור פינדליי, מהמפורסמים בחוקרי תורת הנפש בדורות האחרונים, ובעל תארים נכבדים רבים. ספרו ``על גבול האתרי`` תורגם לתשע עשרה שפות, והודפס באנגליה לבדה בארבעים וחמש מהדורות. המובא כאן הוא לקט קצר מתוך ספרו. ונפתח בקטעים מתוך דבריו במבוא. ``יודע אני שאם שלוש עשרה שנה לפני כן היו שואלים אותי עצמי, להאמין בספורי המעשים המוזרים האלה... הייתי מוצא את זה כבלתי אפשרי, אבל אז לא היתה התפתחותי הרוחנית מתקדמת במדה מספיקה כדי לאפשר לי לתפוס את הענין. אז לא הבינותי שהגילויים הנפשיים האלה, משועבדים לחוק ונתונים למשטר, ורק כאשר ידיעותינו מתקדמות במדה מספיקה נמצא שהמדע הזה משתלב בד בבד עם כל מה שידוע מכבר.`` ``הקול הישר`` (-יצירת קול על ידי אישיות שאין לה גוף בשר) הוא התופעה הנפשית הגבוהה ביותר שגילו עד כה, והיא המשכנעת ביותר מחוץ לזה שהיא בהחלט הנפלאה ביותר. כל התגליות האחרות של האדם, עמומות עד לחוסר ערך כשמשוים אותן אל התגלית הגדולה הזאת. תגלית השיטה הבלתי אמצעית של קשר בינינו לבין הנפטרים, לא ע``י אמצעים של נקישות או דפיקות (או תזוזת כוס על לוח אותיות), כי אם ע``י האינטימית ביותר בכל צורות הקשר, הקול האנושי. צורות אחרות של תגליות נפשיות נתונות לחיקוי ע``י מדיום רמאי, אבל הקול הישר אינו ניתן לזיוף. תכופות שמעתי, ואחרים איתי, שנים ולפעמים שלושה קולות נפרדים בעלי נימה ואישיות שונות, שדיברו אל אלה שנכחו בחדר בעת ובעונה אחת כאשר הם משוחחים על נושאים שונים, הידועים רק לאדם שפנו אליו. וכל זאת בעת שהמדיום היה, או מדבר על איזה שהוא ענין אחר לאדם שישב סמוך לו, או שהטיתי את אזני קרוב לפיו ואף הגה לא יצא משפתיו. בסיימי את המבוא הזה לנושא, אני רוצה לומר בכל האומץ העומד לרשותי, ש``יש המשך לחיים``. עד כאן מהמבוא. ועתה נעבור לדבריו בפרק ``לילות של לקח`` (עמ` 108): ``...הסיאנס הראשון שאני מוסר עליו כעת את הידיעות, התקיים ב4- בדצמבר 1923, ב7- אחרי הצהרים. רגעים אחדים אחרי שלקחנו את מקומות ישיבתנו וכבינו את האור, דיבר אלי קול־גבר זר כדלהלן: ``מר פינדלי, כשישבת בפעם האחרונה עם המדיום שלי הבעת רצון להשיג ידיעות בנוגע לעולמנו``. הקול הזה דיבר מגבוה מעל לראשי. יושב הייתי פנים אל פנים עם המדיום סלואן, ידי אוחזות בשלו, רגלי נוגעות ברגליו. כשזה דיבר התכופפתי קדימה לקבוע בודאות שזה לא יצא משפתיו, אך לא היה לא צליל־קול ולא לחש. אי אפשר היה ליחס את זה לדיבור מתוך הבטן, הואיל וכל המדבר מתוך הבטן יעיד שצורה זו של אחיזת עינים היא בלתי אפשרית באפלה. הודיתי למדבר על חסדו שבא, והשיחה נמשכה בצורת שאלה ותשובה, וכל מענה בא כהרף עין. שאלה: כאן על האדמה אנו יכולים להכיר רק את החָמרי, מה מכיל זה שאנו קוראים חלל? תשובה: אני יכול לענות לך רק עד כמה שידיעתי מאפשרת לי. העולם שלכם חדור עולם אחר של עצם שהוא במצב תנודה גבוה יותר מזה שאתם חשים. היקום הוא שלמות אחת מפליאה, אך אתם מכירים רק את מה שאתם רואים ושומעים ומרגישים. האמן לי, יש עולמות אחרים של עצם, דק יותר מחומר גשמי, אשר בהם קיימים החיים, ושעל אודותיהם אתם עלי אדמות אינכם יכולים ליצור בשכלכם שום מושג. מחובר עם אדמתכם הוא העולם שלשם באתי אחרי התהליך שאתם קוראים לו מיתה. שטחים בעלי צפיפות שונה מקיפים את עולמכם, ואלה מסתובבים בסבוב הנושא בד בבד עם סבוב האדמה. שאלה: האם עולמכם הוא, איפוא, עולם מוחשי וממשי? תשובה: כן, הוא מוחשי מאוד לנו. שאלה: אינני יכול לראותך, אך אילו יכולתי, מה היה מראך? תשובה: יש לי גוף שהוא העתק מזה שהיה לי על פני האדמה, אותן הידים, השוקיים והרגליים, והן מתנועעות באורח שוה לאלו שלכם. גוף אתרי (-רוחני) זה שהיה לי על האדמה חדר בגוף החומרי. האתרי הוא הגוף הממשי והוא העתק מדויק של גופנו הארצי. בשעת המיתה אנו רק מגיחים מכיסוי הבשר שלנו וממשיכים את חיינו בעולם האתרי, בפָעלֵנו באמצעות הגוף האתרי בדיוק כמו שפעלנו על פני האדמה בגוף החומרי. גוף אתרי זה הוא בדיוק כה ממשי לנו כעת, כמו שהגוף החומרי היה לנו בחיותנו על האדמה. יש לנו אותן תחושות. בנגענו בעצם אנו יכולים למשש אותו, בהביטנו אל משהו אנו יכולים לראות אותו. אף כי גופינו אינם חומריים, כפי שהנכם מבינים את המלה, בכל זאת יש להם דמות, קלסתר והבעה. אנחנו נעים ממקום למקום כמוכם, אך במהירות יתרה מכפי יכלתכם. שאלה: שמתי לב בשיחותי הרבות עם אנשים שונים, שאלה אשר היו להם תארים עלי אדמות לעולם לא ייקראו בהם, אלא רק בשמם הפרטי ושם משפחתם. סיר וויליאם באריט, למשל, ביקש ממני להשמיט את ה``סיר`` בדברי אליו. תשובה: כן, זה נכון. תארים ארציים משמעותם אינה ולא כלום לנו. מיד עם הגיעם של אלה הנושאים אותם הנה, צֵרופים אלה מושמטים, אין להם כל משמעות בשבילנו. בספר מופיעים עוד דיווחים רבים על סיאנסים שונים שנערכו ונבדקו בצורה מדעית, אך במסגרת זו די בזה. [אגב יש לדעת שהמידע הניתן על ידי גויים שנפטרו, הוא רדוד ושטחי מאד ביחס למידע הנמסר ע``י יהודים שנפטרו. דבר הנובע מהשוני בהרכב הרוחני של נשמת היהודי, ומעצם העובדה ששכרו (ועונשו) בעולם הרוחני הוא ברמה המתאימה למי שקיבל תרי``ג (613) מצוות לעומת 7 המצוות שהגויים קיבלו מאת בורא האדם והיקום כולו].

Tal_Ya_Tal

New member
זימון רוחות=סיאנס B-()

היי צ`יפ, אינני יודעת אילו מילים אומרים כשמזמנים `רוח`, אני יודעת אילו מילים אומרים כשרוצים להניס `רוח` או לבדוק את אמינותה: ``קדוש, קדוש, קדוש, ה` צבאות`` אינני ממליצה לך להזמין `רוחות` לא בסיאנס ולא מחוצה לו. אינני מתמצאת אמנם בקבלה, אך כמו הכוהנת, גם אני יודעת שאין נהוג לזמן רוחות בקבלה. וגם לא בתורות רוחניות אחרות. רוחות ברמת נשמה שמגיעות לסיאנסים, הן בדרך כלל, מה שנקרא: ``earth bound``. כלומר, כבולים לעולם החומר. אלו נשמות טועות, שבשל רצונן להמשיך לתפקד בעולם הזה, או בשל טראומה של המוות ואי ידיעה שהם אכן מתו, אבדו את דרכן אל האור וממשיכות לשהות ברובד הזה. הן עשויות לרצות לחפש שליטה בעולם החומר דרכך. ואתה מספיק לא מנוסה על מנת לתת להן קרקע פוריה לכך. אז אנא, בזהירות. ראיתי בני נוער עם קרעים בלתי ניתנים לאיחוי בהילתם כתוצאה מעשיית סיאנסים לא מבוקרים. דבר חשוב נוסף. כאשר בן משפחה נפטר, הוא אמור להמשיך בדרכו וצריך לשחרר אותו. לכן נוצרו מנהגי האבלות והם עוזרים בכך. ישנן דרגות שחרור אחדות, שבהם אנו משחררים את הנפטר. אך אם אנו קוראים לו שוב ושוב, או ממאנים להינחם, נפשו נקשרת לעולם החומר בעבותות ואין הוא יכול לעזוב ולהמשיך בדרכו הלאה. על זה ישנו סיפור נפלא שמספר אושו: אם, שבנה נהרג במלחמה, הלכה לעולמה. בדרכה לגן העדן, היא פוגשת בבנה האהוב, שמעולם לא הפסיקה להתאבל עליו. הבן עומד לפני שערי גן העדן, אך אינו יכול להיכנס, מפני שבינו לבין השערים מפריד נהר. ``איך יתכן, בני האהוב,`` שואלת האם ``שאתה, שהיית כה טהור ונפלא בחייך, אינך נמצא בגן עדן?`` ``את רואה את הנהר הזה, המפריד ביני ובין גן העדן?`` שואל הבן, ``זהו נהר הדמעות שלך שמנע ממני את הכניסה``... אם בכל זאת ולמרות הכל, אתה מתכוון להמשיך בכך, פנה לאדם מנוסה בתחום (כפי שאמרתי, איני ממליצה על כך. זה איננו תקשור!!!) או לפחות, רשום את השם המפורש במרכז הלוח ותראה מה יקרה. תוכל להוסיף גם מגן דוד במרכז. (סמל קוסמי של הגנה). L&L TALYA

היבט שונה במקצת...

טליה קודם כל שלום... לגבי מה שכתבת דעתי שונה במקצת... בעולם עהארצי והאסטרלי כאחד, קיימות אנרגיות מסוגים שונים. חלקן טובות, חלקן רעות וחלקן נייטרליות. סיאנס אינו קשור כלל באדם אלה באנרגיה שלו או באנרגיה מסביבו!!! אפילו היה אדם טוב במאה אחוזים האנרגיה שאפפה אותו לא בהכרח הייתה כולה טובה. סיאנס עלול לתת במה דווקא לאנרגיה הזאת. לדעתי אין כל קשר בין העולם הזה והבא אחריו או כבילה כלשהי של אנרגיה ``לעולם הזה``. לא קיים גבול כלשהו בין שני המישורים. אניט מניח שלמדת שנים רבות וצברת ידע, חכמה ויופי. למה למדת אם את טוענת שרק כשתמותי תוכלי לעבור בין המישורים? לגביי מה שציינת על קרעים בהילה עקב סיאנסים: ראיתי אנשים רבים עם קרעים בהילה ללא סיאנסים. אנשים רבים ללא הילה משלהם כלל. כאשר אנרגיה שלילית משתלטת עלינו היא קונה שליטה על הצ`אקרות שלנו, כלומר משנה הילה, אופי וטבע. אנשים אלו (``אחוזי דיבוק`` או ``שד`` בהגדרות גרועות) לרוב לא ניתנים להחזרה למצב הראשוני כי הנזק לצ`אקרות בלתי הפיך. לסיכום: סיאנס הינה דרך טובה להרוס את עצמך מכיוון שאנרגיות שליליות ``מחפשות`` דרך קלה להשתלט ולנצח אולם זו אינה הדרך היחידה ליפול קורבן. לדעתי כל יום הוא מאבק מסויים באנרגיות הנ``ל לעיתים קל ולעיתים קשה. מה שחשוב זה לדאוג לצאת מנצח, אחרת לא תצא כלל.... (נשמע קצת כמו ערמת זיוני שכל... אבל ניסיתי להגיד משהו בזה....)

Tal_Ya_Tal

New member
היי, ירח ושמש B-)

(דרך אגב, למה לא ההיפך, שמש וירח?! נראה שנוח יותר לבטא) טוב, אז קודם כל, עושה רושם שכלל לא הבינות למה התכוונתי. מפני שא. אני האחרונה שתשמע ממני על `אנרגיות חיוביות` ו`אנרגיה שלילית` כי אין בעיניי `חיובי` או `שלילי`. זה מאד עניין של השקפה. ב. אכן, בדיוק לכך התכוונתי. האנרגיות הסובבות אותנו, הם אנרגיות המתדרות באותו תדר שבו אנו מצויים. ובודאי שיש להם קשר אתנו. עם כל הכבוד לך, אולי אינך מכיר את החוק הקוסמי של:`דומה מושך דומה. לכן, הנשמות שמגיעות, הן באותה רמה אנרגטית שמצויים אלו המזמנים אותן. ג. כל ה`עולמות` חדורים אלו באלו ומופיעים בו זמנית ה`מישורים ` הם רק מישורי תודעה שונים. ומעולם לא טענתיש`רק לאחר המות אפשר לעבור בין מישורים` כפי שאתה מכנה אותם. הסיפור שסיפרתי, התיחס לרעיון, שכאשר אנו מתאבלים על מישהו יקר שנפטר, אנו לא משחררים אותו להמשיך בדרכו הרוחנית. והוא נמשך שוב ושוב לכאן בעבותות של רגש. (כמו קורי עכביש שלוכדים אותו) חשבתי שזה היה ברור. ד. לגבי קרעים בהילה, נכון, כאלה יכולים להגרם לאו דווקא מסיאנסים, אך מעורבות עם נשמות תועות היא אחת הסיבות לכך. אז למה לגרום לעצמנו נזק? זה כאילו שאני אומרת למישהו, לא לחצות כביש ברמזור אדום, כי הוא עלול להידרס ואתה אומר לו, בעצם, אנשים יכולים למות גם כשהם לא חוצים כביש באור אדום. אז מה זה אומר? שרצוי לחצות כביש באור אדום? שזה לא מסוכן? או מה?!?! . במיוחד שאתה מסכים אתי שישנן ישויות שיכולות להשתלט.... ה. אני לא רואה כל יום כמאבק.במאבקים ובקרבות, אין מנצחים!!! רק מנוצחים!!! אני מאמינה, שכאשר אנו מתחילים את היום במדיטציה של אהבה ואור, כך יהיה כל היום. כשאנחנו שולחים אהבה ליקום, זה מה שהוא משקף לנו חזרה (פי שלושה). כשאנחנו שולחים ליקום מאבק, קושי, התמודדות, מלחמה, התקפה, או מגננה, זה מה שהוא משדר לנו. כי הוא פשוט משקף את מה שאנו מאמינים בו. אז אם אנו מאמינים שעלינו להיאבק ולנצח, חיינו יהיו מלאי מאבקים. אולם אם אנו מאמינים שעלינו לתרום לזולת תוך כדי שירות ללא משוא פנים, בענווה ואהבה, זה מה שישתקף אלינו. כשאתה נותן את מתנותיך לעולם, אתה מקבל מתנות L&L TALYA

luckdragon

New member
ירח ושמש יקר

אני הבנתי אותך,ואילו אינם זיבולי שכל כל טוב לך:)

העידן החדש המגיע

שלום TALYA נהנתי לקרוא את סיפורך על אושו בקשר לנשמה , כאשר משהו נפטר האדם שמבקש לעשות סיאנס עימו , מתקשר בעצם עם הבבואה של אותו אדם ולא עם הנשמה שלו. כי כאשר אדם נפטר הנשמה שלו מצטרפת לנשמת האם כאשר היא אוספת את תשעת חלקיה הפזורים בממדים נוספים (10 ממדים או ספירות - לפי הקבלה ). זו הסיבה שאנו למעשה יושבים שבעה כי בזמן השבעה אותו ניצוץ של נשמה החווה פה בתלת ממד עולה ל7 הספירות הנמוכות של עץ הספירות ואוסף את החלקים שלו כאשר הוא עולה בכל יום לספירה אחרת ועולה לספירות הגבוהות יותר שלהן קורים כתר חכמה בינה וכאשר הוא עולה לספירת כתר הנשמה מתאחדת עם נשמת האם שלה ומוסר את כל חוויותיו לאחר מכןהנשמה מתכננת ירידה נוספת לעולם המלכות - עולם התלת ממד B-)

Tal_Ya_Tal

New member
היי סיגלית B-)

טוב, כבר אמרתי שאינני בקיאה בקבלה. אולם אני מכירה בערך הרב שיש למנהגי האבלות היהודיים, בעקר מתוך הצורך של הנותרים, להיפרד מיקירם בשלבים. יחד עם זאת כשאני מדברת על `ישויות מרמת נשמה`,זוהי דרך ביטוי ל`ישויות` שמצויות ברובד שנקרא `סברלוקה`= `ארץ המתים`. זהו שלב שבו מצויות ישיות של נפטרים. (לא כולם `זכו לקבורה יהודית` כידוע לך.) אולי הביטוי נשמות איננו נכון כאן, מפני שהנשמה תמיד מחוברת למוחלט. או עם נשמת האם כפי שאת קוראת לה. (שהיא השכינה). לגבי תשעת חלקיה של הנשמה, זוהי חלוקה המבוססת על התפישה הקבלית ואין לי נגיעה לכך. אני מכירה את מבנה עץ החיים ועשר הספירות, אך הקבלה עדיין רואה עולם מחולק לחלקים ולא עולם של אחדות מוחלטת. נקודת ההשקפה של הקבלה היא מתוך פיצול וחלוקה.ישנן עשר ספירות, תשעה חלקים, עשרים ושתיים אותיות, ג` ראשונות, נרנחי,אדם הראשון, נשמת האם ועוד כהנה וכהנה ביטויים המעידים על ראייה מחולקת וממודרת. ולא על ראיית השלם. במקום חוק האחד, בקבלה יש חוק העשר! אני מאמינה במוחלט. באחדות מוחלטת, באלוהים! אנחנו עדיין באחדות מוחלטת. רק שרובנו אינם מודעים לכך.ומה ש`יורד בדרגות` זאת התפישה שלנו. היא גם זאת `שעושה את הדרך חזרה למעלה.` אני מכירה גם את התפישה של רסיסי נשמה. ומההיבט הזה, ישנם רסיסים שעדין חדורים בתוך גופים החיים ונושמים עלי אדמות, כאשר האדם נפטר ואם זה קורה, נשמתו ממתינה לכל רסיסיה שיתאחדו, לפני שהיא חווה את איחודה עם המוחלט. אבל לא הבינותי איך זה מתקשר להגעתו של העידן החדש. העידן החדש מבשר על בואו במאה השנים האחרונות. אולם `רשמית` הוא יפתח בעוד אחת עשרה שנה!!! ב 2012:))) L&L TALYA

העידן החדש המגיע

העידן החדש אין הכוונה לעידן הדלי , הכוונה היא לאחרית הימים ולסיומם של ה 6000 שנה, נכון להיום אנחנו נמצאים בזמן התפר בין עידן האדמה- שסימל 6000 שנים של חוויה בעולם החומר ובו היינו צרכים לחוות את הרוח דרך החומר לעידן האש שבו אנו מתחילים לחוות את הרוח דרך הרוח , להבין שאנו חייבים לדעת ליצור כדי להצליח להתקיים ללא קושי בעידןזה .כי ערוץ הבקשות ייסגר. עכשיו אנו נמצאים בשלב התפר אותו נחווה במשך 240 שנה ואנחנו חווים עכשין כשלמעשה לנשמה 240 שנה זה כלום . בנוגע לתפיסה שהקבלה רואה עולם בצורה מחולקת את צודקת בחלקך מאחר והנשמה רק בירידה לכאן דרך עץ הספירות היא מתחלקת לחאחר מכן היא חוזרת לאחדות מלאה כנשמה שלמה וכחלק מהבורא - או כפי שהוא נקרא על ידי קבוצת ה- 5 האור הגדול . ברצוני גם להוסיף שאותה חלוקה תשתנה בעידן החדש והנשמה שתרד לחוות (כבר לא במלכות אלא בספירת יסוד וזהו המשמעות למעשה של עידן האש -איבוד הגוף הדחוס ) תחווה את הכל בשלמות וללא חלוקה .

Tal_Ya_Tal

New member
`עידן` או `מחזור` B-)

היי סיגלית, כן, נתקלתי בנושא קבוצת החמישה, שמתוקשרת על ידי זאב אבירז. זוהי אכן תיאוריה אחרת. אולם כשאת מדברת על 6000 השנים שעומדות להסתיים, את מדברת בעצם על שני העידנים האסטרולוגיים הקודמים (בשנה האסטרולוגית הגדולה): עידן הטלה ועידן הדגים. (מיציאת מצרים ועד הלום). ה `עידן חדש`, שאליו התכוונת הוא העידן המוזהב שאנו מגיעים אליו מבחינה אבולוציונית. כשאת מדברת על `עידן`, במקרה הזה, את מתכוונת למחזור. ישנם שבעה מחזורים, או `גלגולים ` של נחשול החיים האנושי. תקופת התפתחות של `נחשול` חיים אנושי מוערך של 308,448,000 שנה. תקופת `הלילה הקוסמי`, המחזיק-מחרה אחריה, שווה בגודלה. שבע תקופות רצופות של `נחשולי חיים` ולילות קוסמיים הבאים אחריהן, יוצרים יחדיו את יום ההתהוות העצום, השבע-ממדי. כלומר: שנים ,000, 4,320,000 = (7X 308,448,000 ) + (7X 308,448,000 ) שבהן מתרחשת המסה של כל הקיים בבורא ושקיעתו של הבורא המוחלט. זאת אומרת שמחזור שלם של יממה שבע-מימדית היא בת 8,640,000,000 שנים והוא מתווה רק סיבוב אחד בספירלה האינסופית של הקיום המוחלט. התכנית האבולוציונית מובילה אותנו דרך חמישה עולמות במשך שבעה מחזורים עצומים של התהוות, בהם מתגבשים החיים המתפתחים. (הניצוצות הראשונים). הגיבוש מתחיל מאותו ניצוץ, לאדם ומאדם בחזרה לבורא. בתחילת הגיבוש, הבורא מגביל בתוך עצמו, ניצוצות של אור כמו גצים של אש (הניצוצות הראשונים) העשויים מאותו טבע שלו עצמו (בצלמו ובדמותו) ובעלי יכולת התלבות לאש, כולל הרצון לאי תלות, שמאפשר התפתחות על ידי בריאה של שלבים בלתי תלויים. עד לתחילת `הדרך הארוכה דרך החומר,` הניצוץ האלוהי, מצוי בעולם הרוח, האלוהית ויש לו מודעות אלוהית. אך אין לו מודעות עצמית. `בדרכנו למטה`, הודרכו האנרגיות שלנו על ידי ישויות עילאיות אשר עזרו לנו להפנות את האנרגיות הללו שבתוכנו, לבניית כלים מתאימים, כמו הגוף התלת איחודי שיש לנו עכשיו. עתה, אנו מונחים (על ידי ישויות עילאיות אלו ואחרות) לפעול בעולם הכימי על מנת לגבש כלים להתפשטות המודעות הרוחנית, גם לרובד האתרי. על פי המינוח המקובל בתורות הנסתר למיניהן, מכונים שבעת המחזורים הללו בשמות כוכביים, שלמעשה, אין להן נגיעה לפלנטות המזוהות בשמות אלו. המחזורים הם: 1. מחזור סטורן 2. מחזור שמש 3. מחזור ירח 4. מחזור ארץ (זה המחזור בו אנו מצויים כיום) 5. מחזור יופיטר 6. מחזור ונוס 7. מחזור וולקן כל המחזורים הללו הם `גלגולים` שעבר כדור הארץ. בוודנטה, חולק הזמן לארבע `יוגות` (YUGA ) או ארבעה תורים, על מנת שאפשר יהיה להבין את מושג הזמן של ישויות עילאיות: 1. סטיה יוגה = 4,800 שנים שמימיות או 1,728,000 שנים אנושיות 2. טרטה יוגה = 3,600 שנים שמימיות או 1,296,000 שנים אנושיות 3. דופרה יוגה = 2,400 שנים שמימיות או 864,000 שנים אנושיות 4. קלי יוגה = 1,200 שנים שמימיות או 432,000 שנים אנושיות. אם תסכמי כל אחת מהספרות המייצגות את מס` השנים האנושיות, תקבלי את הספרה 9 שמציינת השלמת מעגל, או מחזור. לפי חלוקה זאת, אנו מצויים עתה בתקופת הקלי יוגה, שהיא הקצרה ביותר. ארבע היוגות יחד נותנות פרק זמן של 4,320,000 שנים אנושיות. על פי הוודנטה, יום אחד של בורא היקום, הוא 4,320,000 שנים אנושיות X 1000 ושווה בגודלו הוא הלילה הבא אחריו. שוב, כשאת מדברת על עידן חדש שמגיע, את בעצם מטעה. העידנים הם החודשים של השנה הקוסמית. כל עידן הוא חודש קוסמי. כל עידן נמשך כ- 2,300 שנה. בשנה הגדולה ישנם 12 חדשיםX 2,300 שנים אנושיות שהן 276,000 שנים אנושיות. אביא את החלוקה לעידנים, בהמשך. L&L TALYA

Tal_Ya_Tal

New member
`עידן ועידנים` B-)

דרגות ההתפתחות על כדור הארץ מתחלקות לתקופות. התקופה הקטבית: בתקופה זאת, כל החומר על הפלנטה, היה עדיין בלתי יציב. החומר היה ברובו אתרי. כל המינרלים היו במצב צבירה של גז. בשלב זה, התפתח אצל היצור המכונה עתה אדם, גוף פיזי בלבד. הוא לא דמה לגוף הפיזי המוכר לנו היום. הוא דמה למינרל והיה שייך לממלכת המינרלים. היה זה הגוף הסמיך ביותר. אך הוא היה אתרי. התקופה ההיפרבורית: בתקופה זאת, נבנה גוף החיים של האדם. גוף האתר עתה, הוא דמה לצמח. אך הוא לא היה צמח. התקופה הלמורית: בתקופה זאת, קיבל היצור המכונה אדם, גוף חדש משלו. זהו גוף הדומה למבנה גופו של האדם הקדמון. זהו גוף הרגש. ``גוף הדם``. השכבה האסטרלית. מבחינה התפתחותית, הוא דמה לבעלי החיים. התקופה האטלנטית: בתקופה זאת, התרחשה ההזרעה של אלטיאה. ההכלאה עם גזע מפותח יותר: ``וירדו בני האלוהים אל בנות האדם וידעו אותן``. זה היה השלב של ההתפתחות המנטלית. הגוף שנוסף לו כעת, היה גוף המחשבה. ``שכבת העצבים``. השכל החל להתפתח ונכנסה גם הנשמה. כך שהאדם החל לתפקד כפי שאנו מכירים אותו בימינו. התקופה הנוכחית: האדם מפתח את ההיבט הגס ביותר שלו - את הגוף הפיזי ואת האינדיווידום. את המיוחדות. את תחושת הנפרדות. האגו. ימי הבינים: חיים על פי עולם פשוט של ``טוב ורע``. על פי הגדרת הכנסיה. הרנסנס: התערערות האמון בנקיון הפנימי של הכנסיה וערעור סמכותה הבלעדית. הזמן החדש: החיפוש אחר התשובות במדע, הכזיב. החילוניות ומוסר העבודה הפכו לערך עליון. מכאן, הצמיחה תהיה בכוון כלפי מעלה. ברגע שנדע להבחין ברצף ההתפתחותי. תולדות האנושות עידן העקרב 14.000-16.000 לפה``ס זהו עידן החורבן והתחיה. המיו ולמוריה הגיעו אל הסוף הטרגי שלהם. פלוטים נפוצו לכל המקומות: יפן, פרו, אמריקה המרכזית, הודו, איי האוקיאנוס השקט, אוסטרליה, פרס הקדומה וחלקים של מצרים. כל אלו היו קולוניות של המיו. עידן המאזניים 14.000-12.000 לפה``ס איזון מחדש של הפלנטה. לאחר שקיעת המיו, היו שינויים דרסטיים באיזור גי אה. האי אטלנטיס נפרד מן היבשת והתחיל להתפתח בנפרד. לידת הציביליזציה של אטלנטיס. עידן הבתולה 12.000-10.000 לפה``ס זאת התקופה הרוחנית של אטלנטיס. הדגש הושם על דברים יותר רוחניים מאשר פיזיים. המדע והאסטרונומיה פרחו בתקופה זאת. עידן האריה 10.000-8.000 לפה``ס זהו ``תור הזהב`` של אטלנטיס. אך כאן גם התחילה ההסתאבות וההתפוררות. האגו שלט והשקיעה החלה. עידן הסרטן 8.000-6.000 לפה``ס טביעתה של אטלנטיס. תקופת הכסף ביוון העתיקה. תרבות המערות הניאוליטיות. עידן התאומים 6.000-4.000 לפה``ס הולדת האלים התאומים, המצאת הגלגל, כאוס או בחירה. בחירה, תקשורת תהליכי חשיבה. עידן השור 4.000-2.000 לפה``ס מצריים הקדומה, התפתחות החקלאות, הפירמידות, התפתחות טכניקות החניטה והשימור, מינואה, התקופה מסתיימת בסימבול שבירת עגל הזהב. עידן הטלה 2.000-0 לפה``ס תקופת התנ``ך המתחילה ביציאת מצריים (נחשון שקפץ לים). עמוד האש ההולך לפני המחנה. כיבושים והתחלות ראשוניות. עידן הדגים 0-2000 לספירה לידתו של ישוע, בסימן הדגים, הברית החדשה, רוחניות גבוהה, מוות על קידוש השם, מסעות הצלב, (דקנט שני). מלחמות הקשורות בדת, פנטיות, קיצוניות (דקנט שלישי). B-) L&L TALYA

morning star

New member
סיאנסים וקבלה

שלום לך לא ידוע לי על מילים קבליות אשר משתמשים בהם לסיאנסים, אך כפי שציינו טליה והכוהנת החביבות, ניתן להשתמש בקבלה לשם הגנה מפני כאלו דברים. בקבלה המערבית מימי הביניים, ואינה יהודית טהורה (הקבלה בה השתמשו מאוחר יותר מסדר צלב הורד, אליפז לוי, מסדר שחר הזהב ועוד) מביאה שיטות לזימון מלאכים, רוחות ושדים, בנוסחאות ארוכות הדורשות מאמץ לא קטן. בהן נעשה שימוש בשמותיו השונים של האל וכמו כן נוסחאות מתוך הטטראגרמטון (``השם בעל ארבע האותיות``), סמלים יחודיים לזימון הישות המתאימה, הגנות, תפילות להכנעת הישות ולכופפה לרצון המכשף. זהו כישוף/קסם ברמה גבוהה מאוד (High Magick) ומסוכן מאוד ללא הכנה מתאימה. השונה העיקרי בין זה לבין סיאנס שהמזמן מקבל שליטה על הישות המזומנת ומי תהיה הישות המזומנת ולודא את זהותה, בניגוד לסיאנס, שלרוב מעלה ``זבל אסטרלי``. אין לבלבל סיאנס עם העלאה באוב (דבר הנעשה ע``י אמצעי הנקרא ``אוב``). שלך הנווד

למעלה