ולפעמים החגיגה נגמרת,

ולפעמים החגיגה נגמרת,

ובמקרה שלנו זה קורה כשה-CW סגרו את השאלטר על הסידרה האהובה. פורום ורוניקה מארס נפתח ב-27/01/05, שבחישוב מהיר עושה אותו בן שלוש שני וחודשיים, בערך שנה לכל עונה בסידרה. כעת כשהסידרה נגמרה והפורום התרוקן מגולשיו הרגילים שהלכו לחפש מושאי הערצה אחרים [חלקם מצאו אותו בסדרות חדשות, חלקם בסדרות ישנות ואהובות וחלקם בסדרות עם כוכבי הסידרה כמו "גיבורים", "אחת שיודעת", "Moonlight" וכד'] אין לי ברירה אלא להגיד לכולכם תודה שהייתם חלק מהפורום הנהדר הזה לסידרה המופתית האהובה. כולנו נתגעגע אליה, לפרקים חדשים ומיד לבוא ולדסקס עליהם בפורום, אבל לכל דבר טוב יש גם סוף והנה הוא מגיע. אז שוב, תודה לכולכם שהייתם פה, בין אם אתם חדשים, ותיקים שנשארו, קוראים סמויים או ותיקים שכבר ממזמן לא כותבים כאן. תודה על שלוש שנות גלישה נהדרות [וחודשיים!]. המון בהצלחה לנו, דניאל

OMRICH

New member
סוגרים את הפורום :O ?

כי אם כן, אני ממש שונא את זה. אני שונא את ה-CW! ואני שונא את מגרש ביתי... וגם, אני שונא את השינוי הדרסטי בסדרה מהעונה הראשונה לשלישית!...

Pure M

New member
חבל../images/Emo10.gif

זו היתה סידרה כל כך טובה. תקופות ארוכות של צפיה הסתיימו מזמן, אבל לא יישכחו.

סגירת הפורום

עקב מיעוט פעילות, הפורום ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים לBeautifully Tragic ו-Gal El על ניהול הפורום, השקעה עצומה בו וטיפוחו לאורך תקופה ממושכת ומאחלים לשניהם בהצלחה בהמשך דרכם בתפוז ובכלל.

למעלה