gossip girl-אחת שיודעת. בעוד שעה

gossip girl-אחת שיודעת. בעוד שעה

הסדרה שקריסטן עושה בה קריינות,מהיוצרים של ה-o.c , ב- Xtrs hot 22:00 . אני מחכה לראות , נראה איך יצא . (רק שלא יצא איזה טלנובלה נוסח מלרוז פלייס. ) דברו פה על הפרק או משו כזה אנערף ><

meital f

New member
זאת סדרה יפה../images/Emo70.gif

למרות שראיתי כבר את הפרק הראשון אני הולכת ליראות גם את הפרק שוב בעוד דקה. זה ממש יפה ומעניין. אהבתי!

האמת ?

סתם עוד סדרה סטייל ה-O.C שהדבר היחיד שעושה אותה כ"כ טובה זאת הקריינות של קריסטן,שמוסיפה לזה את ההערות הנכונות,ואת המקוריות במתוחכמת. אבל לא משנה כמה נוסח מלרוז פלייס זה,עכשיו אני לא יכולה להפסיק. רק כי אני רוצה לדעת מה יקרה בין קלייר לבלונדה השנייה. >< אז אם זה מה שהיוצרים רצו,הם הצליחו לייצר אחלה מכונת רייטינג. בקיצור האמ,אני ממליצה.

למען האמת, כמעט ולא שמעתי את קריסטן.

בכל העשרים דקות היא דיברה, אולי, פעמיים.. אני מעולם לא צפיתי בO.C אז אני ההשוואה לא עוזרת לי.

meital f

New member
אין עוד שידורים חוזרים השבוע

אבל פרק 2 יום רביעי ב-22:00

orale12345

New member
הסדרה די סתמית

הדבר היחיד שעושה אותה טוב משאר סדרות הנוער היא העובדה שהיא מצולמת בעיר הכי יפה בעולם{לדעתי כמובן חחח}. לפי מה שהבנתי הסדרה עצמה מאוד מאוד שונה מהסדרת ספרים שעליה היא מבוססת .

TheLost

New member
ניו יורק...

איך אפשר לא לדעת?

orale12345

New member
העניין הוא

שהיא באמת באמת מצולמת בניו יורק שזה הדבר הטוב היחיד בסדרה הזאת בנתיים. כי הרבה סדרות ,למעט סקס והעיר הגדולה וסינפלד{לפחות חצי מסינפלד} , מצולמות כאילו בניו יורק כלומר הן מצולמות בסטודיו בלוס אנ'גלס.

למעלה