לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

אודות הפורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו
x
הודעה מהנהלת הפורום
  ארגוני להט"ב דתיים:   
 הו"ד

אוזן קשבת : יש עם מי לדבר 

שעות פעילות:  ימים א'-הבשעות 19:30 - 22:30
טלפון:03-6205591
מייל: yesh@glbt.org.il
ניתן לבוא ולדבר, אנחנו כאן בשבילכם
ממתינים לכם במשרדי האגודה, קומה ב'
במרכז העירוני לקהילה הגאה
גן מאיר- תל אביב

המשך >>

לצפיה ב-'גיי יהודי בן 31 רוצה להתקרב מהדת'
גיי יהודי בן 31 רוצה להתקרב מהדת
<< ההודעה הנוכחית
19/12/2015 | 21:57
249

שלום,
אני דוד אני בן 31 , אני גר בתל אביב (עברתי לישראל מצרפת לפני 10 שנים, אני מדבר עברית ויכול לקרוא קצת אבל לא כל כך טוב, אבל אני לא יודע בכלל איך לכתוב זו הסיבה שאני משתמש במתורגמן כדי לכתוב)
בכל מקרה, אני הומו ויהודי שגדלתי במשפחת לא כל כך דתי, אבל מאוד פתוח לגבי המיניות שלי (שנישאתי לבעלה שלי לפני 2 שנים בפריז, הוא מוסלמי ישראלי ואנחנו כבר כמעט 4 שנים ביחד).
אז כדי להגיע לנקודה שלי, אני אף פעם לא באמת למדתי איך להתפלל גם אם היה לי כיתה של תלמוד תורה, כאשר הייתי בן 15 (אני אפילו לא עשיתי בר המצווה שלי) והיום מצב זה מטריד אותי, כי אני רוצה להתקרב מהדת ... אני רוצה לפחות לדעת יותר ולעשות יותר ולהתחיל ללמוד איך להתפלל מדי יום בצורה נכונה (יש לי ספר בהפונטי כך רגע אני עושה מה שאני יכול ומה אני יודע עם הספר הזה), אבל הייתי רוצה לעשות יותר ולעשות דברים בצורה נכונה, כי כאשר אפילו אני הולך לבית כנסת אני מרגיש אבוד לגמרי ...
אז אני רוצה לדעת אם מישהו יכול לעזור לי על זה, ואם תוכל לתת לי עצות?
האם יש בית כנסת להומואים בתל אביב?
אני מחכה לתשובות והשאלות שלך, כל דבר שיכול לעזור עם המצב הדתי שלי
דוד
הומואים דתיים >>

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ