לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

אודות הפורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו
x
הודעה מהנהלת הפורום
  ארגוני להט"ב דתיים:   
 הו"ד

אוזן קשבת : יש עם מי לדבר 

שעות פעילות:  ימים א'-הבשעות 19:30 - 22:30
טלפון:03-6205591
מייל: yesh@glbt.org.il
ניתן לבוא ולדבר, אנחנו כאן בשבילכם
ממתינים לכם במשרדי האגודה, קומה ב'
במרכז העירוני לקהילה הגאה
גן מאיר- תל אביב

המשך >>

לצפיה ב-'אני חושב שאני בבעייה רצינית...אשמח לעצות...'
אני חושב שאני בבעייה רצינית...אשמח לעצות...
<< ההודעה הנוכחית
22/11/2015 | 17:13
6
576
אאהלן..אני בחור בן 35 מסורתי... (שבת תפילין וכו..) בארון.. לפני 4 שנים הכרתי בחור והיינו בזוגיות 3שנים..איתו היה הנסיון המיני הראשון שלי עם גבר (כן בגיל 31 המופלג) ובמשך כל השלוש שנים שהיינו בזוגיות שכבתי רק איתו...נפרדנו לפני שנה...ומאז הפכתי לחיית סקס ומאוד מאוד מאווווווד פעיל מבחינה מינית...כמובן  שרק סקס מוגן ונבדק כל כמה חודשים והכל טוב ברוך ה'...אבל אני מרגיש שאני מקבל כל מיני סימנים לא ברורים ..שאחר כך אני מנסה לתרץ את הסימנים האלה כ"סתם רק בראש שלי "וכו....אבל לפני שבוע קרה לי את אחד הדברים הכי מפחידים שקרו לי בחיים..אולי המפחיד מכולם...ישבתי עם איזה בחור אצלי בדירה...ישבנו דיברנו לפני סקס...ועישנו משהו (לא ממש חוקי) ופתאום הרגשתי שאני נחנק...ודפיקות לב מהירות שהרגשתי שעוד שנייה הלב שלי מתפוצץץץץ...התחלתי להזיע ורצתי לנשום בחלון....הכל מסתובב לי ואני מרגיש שעוד שנייה אני עוזב את העולם....מסתכל על הרחוב והכל מסתובב ונראה לי כמו משהו שעומד להסתיים ממש בקרוב! לא יודע להסביררר....פחד אלוהיםםם!!!והלבב עוד שנייה מתפוצץץץץ....אני תופס אותו חזק ונושם בכבדות וצועק בלב לבורא עולם שירחם עליי ושלא ייקח אותיייץץץממש ירדו לי דמעות כי באמת ראיתי את המוות ! א י   א פ ש ר  ל ה ס ב י ר ! ! ! נחנקתי והחלפתי צבעים והכל מסתובבב ונראה לי סופי ואחרון כאילו אלה בצבעים והדברים האחרונים שאני רואה....פחד אימים! ובתוך כל הפחד והלחץ והחצי רגל בעולם אחר....אני מבקש מאלוהים שיסלח לי ואני נודר נדר שלא אעשה יותר שום יחסי מין עם גברים ואחזור בתשובה שלימה ואעזוב לגמריי את הבלי העולם הזה!!ואני מתחנן שירחם עליי וייתן לי עוד צ'אנס....פתאום הנשימה מתחילה לחזור אליי והדופק של הלב הופך להיות סדיר....ישבתי על הכיסא כולי רועד מרגיש כאילו חזרתי מעולם אחר לגנרייי...מנסה לעכל מה קרה ומה אמרתי ונדרתי...ומתחיל לפחד....נכנס למיטה...שוכב על הגב ...מסדיר נשימה...ופתאום חושב "טוב אולי זה סתם קרה לי בגלל העישונים והנדר הזה לא באמת תופס" פתאום הרגשתי שוב את הלבב מתחיל לרוץ בכל הכוחחח ...וכל מיני סרטי אימה רצו לי בראש והפחד הזה שוב בא!! הסיוט שקרה לפני 10 דקות!! ואז תפסתי חזק את הכרית והסמיכה והצטערתי על המחשבה והבטחתי שהנדר הוא נדר!!! ואחרי כמה דק שוב נרגעתי....אני יודע שהסיפור נשמע הזוי אבל נשבע בכל היקר לי שכל מילה אמת ואי אפשר אפילו לתאר את הסיוט  שזה באמת היה! בגלל המצב הרגיש  חשבתי וראיתי לנכון שזה בעצם המקום היחידי שבו אני יכול לשתף דבר כזה....
הנדר הזה באמת תופס?

אם כן מה אני עושה?!

איך אני משתחרר מזה?!

לא יכול להיות כבול כל חיי..

מצד שני מאוד פוחד כי באמת חוויתי משהו שקשור לעולם אחר...

לא יודע אולי זה באמת קשור לעישונים ולהזיות...

אבל זה בהחלט היה מוחשי ומפחיד ברמה הכי גבוהה שיש...

יש למישהו פיתרון?

מישהו אולי חווה משהו דומה?

תודה :(
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'פנה לעזרה מקצועית, או...'
פנה לעזרה מקצועית, או...
23/11/2015 | 15:21
184

פנה לפסיכולוג, או... תתגבר בעצמך על תופעה ידועה של רגשות אשם
 אתה לא אשם בשום דבר ולכן אין לך סיבה להיכנס לפאניקה או להסטריה.  תתעשת והכל יהיה בסדר. אתה לא עושה שום דבר רע
תימָנע מאלכוהול ומסמים משכרים, אל תימנע מאהבה אל גבר. ותראה שהכל יהיה בסדר..

הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'תפסיק לעשן ותרגע'
תפסיק לעשן ותרגע
29/11/2015 | 00:46
115
לא מעשנים חומר לא מזוהה..
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'תפסיק לעשן ותרגע'
תפסיק לעשן ותרגע
29/11/2015 | 00:47
45
לצפיה ב-'בוא נדבר בפרטי'
בוא נדבר בפרטי
29/11/2015 | 00:50
140
לצפיה ב-'בוא נדבר בפרטי'
בוא נדבר בפרטי
29/11/2015 | 00:50
74
לצפיה ב-'בהצלחה במסע '
בהצלחה במסע
30/11/2015 | 21:44
116
איש יקר,

אתה קורא לעצמך בחור בצרה, אבל לדעתי אתה בחור במסע. היה צריך הרבה אומץ לעשות את מה שעשית ולעבור את מה שעברת. מהזוגיות הארוכה אני משער  שיש לך יכולת להיות בקשר , ואתה יודע משהו על אהבה. אתה גם נהנה מהמיניות שלך, מתנסה, חווה, בודק את הגבולות. גם זה לגיטימי, אבל ייתכן שאתה מרגיש אשמה, שמועצמת אולי בגלל הרקע המסורתי. גם אשמה היא חלק מהחיים 
בסופו של דבר, רק אתה תוכל לדעת מה נכון עבורך. מה גורם לך להרגיש טוב, ונוח, ומה מרגיש כבר כמו ללכת רחוק מדי, או לאבד שליטה. כמובן שהכי חשוב לשמור על מין מוגן.
לא ברור בדיוק מה עברת. האם זה סימן של חרדה או פניקה, או אולי תוצאה של העישון. כדאי אולי להפסיק את העישון ולראות אם זה חוזר על עצמו. אולי הפחד הזה הוא דבר טוב שמסמן לך שאתה רוצה לעשות בירור לגבי דברים, כמו למשל מערכות היחסים עם גברים או הזהות היהודית או הגאה. אולי תצא מהשלב הזה מחוזק יותר. האם יש מי שאתה משתף אותו/ה במה שעובר עלייך? חשוב לא לעבור את זה לבד. ואולי תרצה לקבל עזרה. ב"יש עם מי לדבר" נשמח להקשיב, ואולי לחשוב איתך. אנחנו פועלים בכל יום א-ה בשעות 19:30-22:30 בטלפון 03-6205591 .

עם הפחדים, מאחל לך שמחה וגילוי בהמשך המסע,
עמיר
יש עם מי לדבר
קו הקשב והמידע של הקהילה הגאה

הומואים דתיים >>

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ