מי אני?

אלי 86

New member
מי אני?

אז ככה לפני שנתיים היה לי משהו עם חבר שלי
ואהבתי את זה
והייתי מדבר עם בנות ואחר כך היתה לי חברה והיא היתה כל העולם
בשבילי ובגללה הייתי איפה שהייתי
ואני לא יודע. אני אוהב בנות מצד שני הקטע הזה שגבר נוגע לך זה נעים
אפילו שפעם עשיתי עם ידידה שלי והיא נגעה לי ואהבתי את זה יותר
השאלה היא
מה אני מי אני?
והדת לא מענינית בקטע הזה השאלה מה עושים?

ספרנו1

New member
מה עושים?

עושים מה שנעים ומרגיש נכון.
יש המון הגדרות והמון אנשים שיגידו שאין צורך להגדיר. בפועל? זה לא כל כך משנה. תחיה כמו שבא לך. תעשה אהבה עם מי שמתחשק לך. רק תשמור על עצמך (מין מוגן).

אלי 86

New member
מזה מה שנכון?

את רוצה להגיד לי שאני ימשיך לעשות אהבה עם חבר שלי בפנימיה עד סוף יב?

והשאלה היתיה מי אני אם אני אוהב בנות או בנים האם אני הומו או לא?

ספרנו1

New member
מה שמרגיש נכון

זה אומר משהו שאתה מרגיש בסדר ונוח כשאתה עושה אותו. אם אתה עושה אהבה עם חבר שלך ואתה מרגיש שנוח לך עם זה-אז תעשה איתו אהבה עד סוף יב וגם עד סוף יח.
&nbsp
פורטי השיב לך בעניין התוויות.

אלי 86

New member
מה שמרגיש נכון

אבל השאלה אם זה דבר טוב?
והאם בסוף אני לא הומו וסתם עשיתי את זה
ואיך בדיוק הרגיש במקרה שאני אתחתן עם מישהי עם עבר כזה
מה אז אני יעשה אגיד לעצמי שבגלל שלא ידעתי מי אני אז שכבתי אם גבר
ואחר כך אתחתן עם מישהי שהיא אהבת חיי?
אולי זה סתם אולי זה לא אבל איך אני יודע את זה?

פורטי40

New member
אל תמהר להדביק לעצמך תוית

כל עוד אתה נשאר במסגרת החוק, אין לך מה להתבייש או להסס. לך עם בנות, לך עם בנים, עד שיתבהר לך מה שאתה רוצה באמת.
אולי אתה הומו, אולי לא
אולי אתה בי-סקסואל, אולי לא
ימים יגידו.

אלי 86

New member
להדביק לעצמי תויות

מזה מסגרת החוק ?
מאיפה לי לדעת מהי מסגרת החוק?
ואם זה רק היה תקופה שחיפשתי את זהותי אז סתם עשיתי עם גבר?

פורטי40

New member
מילת המפתח היא "תמהר"

אתה ממהר ומנסה לפתור את כל השאלות בגיל מוקדם מדי. חכה!
בינתיים תחיה ותהנה, ובעוד כמה שנים תדע בדיוק מה אתה, ומה יהיה אופי הזוגיות שלך.
-
-
(לפי התיאור שלך, אתה פועל במסגרת החוק. מותר לך התאהב או לעשות סקס עם בן גילך. אבל אסור עם ילד קטן, למשל. אז אל תדאג, אתה בסדר עם החוק)

אלי 86

New member
מהר

מה לעשות אני בנאדם כזה שאוהב לדעת דברים ולא לחיות עם מלא סימני שאלה

פורטי40

New member
זאת שאלה חשובה ולכן צריך סבלנות

אין לאף אחד תשובה, מלבד לך בעצמך.
למה אתה דואג כבר עכשיו לנישואים שלך? אם אתה עכשיו נמשך לבנים/גברים וגם לבנות/נשים, ייתכן שזה יהיה כך כל החיים שלך, וזה יפריע לנישואים עם אשה. נראה לי שזה לא יפריע לנישואים עם גבר... כך מנסיוני.
אם יתברר לך במשך השנים שאתה בכלל לא נמשך לבנים, אלא רק לנשים, יהיו לך נישואים רגילים עם אשה, ולא יהיה צורך לדון איתה על העבר שלך.
אם יתברר לך שאתה נמשך רק לגברים, תתחתן עם גבר ולא משנה אם תספר לו שפעם בעבר היית גם עם נשים.

אלי 86

New member
אני אוהב לדעת תשובות

א.אני בנאדם שלא אוהב לחיות בסימני שאלה.
ב.ישלי חברה שאני אוהב אותה .
ג.אני לא חושב שאני נמשך לבנים .
ד.כאילו הילד שלומד איתי בכיתה בא לי מלא פעמים בלי חולצה אבל ישלי חברה ואני לא מתיחס אליו

פורטי40

New member
אף אחד לא אוהב לחיות עם סימני שאלה

גם אני לא. אבל לפעמים אין תשובות מיידיות. למשל, עכשיו אתה לא יודע מה יהיה העיסוק שלך כשתתחיל לעבוד במישרה מלאה כמבוגר. אתה לא יודע איפה תגור בעוד 15 שנים, ואתה לא יודע אם תגור לבדך או עם בן או בת זוג. למה דווקא השאלה הזאת , אם אתה הומו או לא, מטרידה אותך?

אם אתה לא נמשך לבנים, אז מה הסיפור עם התלמיד בפנימיה שאמרת שתקיים איתו קשר גופני ("לעשות אהבה"?) עד כיתה י"ב?
אהבה זאת לא הוכחה למשיכה גופנית. אני, למשל, אוהב את דודה שלי ואת האחיינית שלי ואת השכנה שלי, אבל זאת אהבה אפלטונית. השאלה היא לא רק אם אתה אוהב את החברה שלך, אלא אם אתה גם נמשך אליה גופנית. אם כן, אז אתה כנראה, בשלב זה של חייך, ביסקסואל. אבל, כאמור, אין לך צורך למהר ולהגדיר את עצמך כהומו או כסטרייט.

אלי 86

New member
סיפור קטן

אז אחרי ששבועים בערך לא הייתי כאן והייתי בפנימיה והדעפתי לא לפתוח תאתר שם
יש לי כמה דברים לכתוב
ואפילו לספר סיפור קטן
אז נשסעתי כמה ימים לפנימיה לפני כל הבית ספר שלי והיינו אני ועוד כמה חברה
והילד הזה אז דיברנו צחקנו עשינו הכול כרגיל ואז במוצש הצעתי לו לעזור לו ללמוד לאיזה מבחן שהיה לו ואחר כך שישן אצלי בחדר וזה מה שהיה ובאתי עליו לפני שהוא נרדם וישבתי איתו על המיטה שלו ואחר כך נשכבתי תוך כדי שאנחנו מתקדמים לתנוחות והכול הוא אמר לי דיי והוזיז אותי ואמר לי שלא צריך להרוס לעצמנו תשנה אז אמרתי לו שיצאתי חמור והכול והוא אמר לי ללכת לישון כאילו לא קרה כלום וכך קרה הלכנו לישון וקמנו כאילו לא היה כלום ובאותו זמן נהיתה לי חברה בשעה טובה שהיא הסיבה לחיים שלי אבל אי אפשר לתאר במילים כמה אני אוהב אותה והחלטתי שאני מתחיל בשינוי אם זה מבחינת להתחזק והכול אבל אני משתנה ומודה לאלוהים ששלח לי אותה
אז ככה שהגעתי למסקנה שאם ירצה ה איתה אני יתחתן ואיתה אני יקים בית בשומרון (ושאני לא הומו זה כנארה היה איזה גוק לא שאני שונא הומאים אין לי בעיה איתם אבל אני ספציפית לא הומו)
תודה רבה לכול מי שענה לי השאלות כאן ועזר לי תודה רבה

פורטי40

New member
יופי! תהנה ותצליח, שנה טובה!

העיקר שאתה אוהב ונאהב, זה הכי חשוב

aשרון

New member
היי אלי...

קראתי את כל השרשור וראיתי שהגעת להחלטה בנושא, אך בכל זאת אני רוצה לקחת את ההזדמנות לענות לך על השאלות שהעלת.

אתה נמצא בגיל שבו הגוף והנפש שלך מחפשים ואפילו דורשים לנסות ולהתנסות.
אבל זה לא ההסבר היחיד למה שאתה עובר, אלא הסבר מתומצת המראה לך רק את פני השטח. אתה לא היית מקיים יחסי מין עם החבר שלך ללימודים אם לא היית נמשך אליו פיזית. גם הוא לא היה מקיים איתך אינטימיות מינית אם לא היה נמשך אליך.

יכול להיות שמבחינת שניכם זה היה רק קטע של ניסוי ותהייה, וזה בסדר גמור. אך יכול להיות שאתם שניכם נמצאים במצב בו אתם נמשכים לשני המינים, גם לבנים וגם לבנות, זה נקרא להיות ביסקסואל וזה קצת מבלבל כשלא מודעים לעניין עד הסוף. אולי יכול להיות שאתם מעדיפים להיות סטרייטים מאשר הומואים, כי זה יותר קל חברתית. זה בהחלט מובן, אבל אתם צריכים להיות כנים עם עצמכם ולראות מה באמת עושה לכם טוב, זה לא בריא להדחיק משיכה מינית מסויימת (כי בסוף זה גובר ומתפרץ) אלא לחיות איתה בשלום.

תהיה נאמן לעצמך ולמה שהגוף, הראש, והנפש שלך אומרים לך ולא הרציונל. וכמובן, תהייה נאמן לעצמך אך תשתדל גם שלא לפגוע ברגשות של אחרים.

אלי 86

New member
היי aשרון

אני יכול להגיד לך שכל זה היה מלסנות דברים חדשים כמו שאמרת ולפני שנתיים ששאלתי אותו את זה הוא אמר שכולה ניסנו דברים והוא צודק.
זה באמת היה ניסיון לכל דבר אם אנשים רוצים לדעת מה הטעם של הפלפל הם יטעמו ממנו ויראו אם הם אוהבים את זה או לא
וזה בדיוק אותה נקודה שנינו היינו בכיתה ט מקום חדש בית ספר חדש פנימיה הכול חדש אז מן הסתם ניראלי שאנשים ינסו דברים חדשים וזה מה שיש לי לבגיד על זה
בסדר ראינו שטוב לא יצא מזה והגענו למסקנה שלא צריך וזהו
ותודה על העצה

למעלה