הם רוצים לתקן? הם רוצים להזדהות? הם מחפשים דמות אבהית שנעשקה

2639mg

New member
הם רוצים לתקן? הם רוצים להזדהות? הם מחפשים דמות אבהית שנעשקה

ישנם בחורים צעירים שמחפשים מבוגרים / לפעמים שמנים/ לפעמים מזוקנים / לפעמים חרדים ... אני לא משוכנע שהם הומואים! מה מסתתר אחר החיפוש?מקוה שהתנסחתי נכונהוהחברים המקסימים כאן ירדו לסוף דעתי בשאלתי ...ברוכים תהיו חברים יקרים!

אולי פורטי מכיר יותר.. אבל התרשמותי

שבסך הכול מעט מאוד הומואים צעירים מחפשים מבוגר. זה לא שאתה רואה אלף כרטיסים באטרף של צעיר שמחפש מבוגר. ההיפך יש..

2639mg

New member
ישנם כמה אפשרויות: 1. ילד שנפגע מינית ע"י מבוגר

ומנסה להתחבר למבוגר בבגרותו לתקן את הפגיעה, ואז אם התמזל מזלו ופגש הומו מבוגר איכותי יתכן ותעלה ארוכה לפגיעתו, הסיכויים קלושים... ברור שהבחור הוא לא הומוסקסואל אלא מבולבל... 2. בחור שנעשקה ממנו אהבת אב ומנסה לזכות בה בבגרותו, התוצאה היא כדלעיל... 3. בחור שמחפש חברות עם מבוגר, ושוב התוצאה כדלעיל... איזה עןד אפשרויות קיימים?!

פורטי40

New member
אילו תאוריות בלבד, בלי שום הוכחה

תאוריות כאלה גורמות נזק רב להומואים. בגלל תאוריות מומצאות כאלה אנשים חושבים שהומוסקואליות היא פגם. חבל!

האם מישהו שואל וחוקר למה בחור נמשך לבחורה? האם גם המשיכה הזאת מקורה באיזו פגיעה? עושק?

יש להפסיק לנטוע רעיונות שלילים כאלה במחשבתו של הציבור .

פורטי40

New member
ישנו סקטור שלם של צעירים שמחפשים מבוגרים -- "תעשייה" שלמה

תראה אותם פחות באטרף ויותר באפליקציית GROWLR, וגם באתרי SILVERDADDIS, בDADDYHUNT וכדומה (יש עוד)
אלי פנה, דווקא באטרף, בחור צעיר ממני ב 29 שנים. זה היה לפני 8 שנים, ואנחנו "ידידים" טובים עד היום.
לאנשים שמנים פונים באתרי הדובים: BEAR411 או BEARWWW או BEARFOREST ועוד, שם גם מוצאים מזוקנים.
שאלת מה מסתתר אחרי חיפוש כזה. אף אחד אינו יודע. אני חושב שאין טעם לנתח משיכה אירוטית ולנסות להבין אותה עד בלי סוף. אם שני בני אדם נמשכים זה לזה ורוצים להיות ביחד, יבושם להם. זה לא מזיק לאף אחד, והם נהנים, גם גופנית וגם נפשית. אני לא חושב שמשיכה של בחור בן 20 לבחורה בת 20 היא נעלית יותר ממשיכה של צעיר שמן בן 19 אל גבר בן 50 מזוקן.
למה אתה לא משוכנע שהם לא הומואים? הרי מדובר במשיכה של גבר אל גבר.

ספר יקר

New member
זה קיים גם אצל סטרייטים, פערי גילאים כאלה

יש גם זוגות של סלבס כאלה. כמו שאמר פורטי, נראה לי לא רלוונטי למצוא הסברים, ולו בגלל שלא באמת נוכל להיות בטוחים.

אבל מהצד הנשי בעיקר

נחשב טבעי לאישה לחשוק בבן זוג מבוגר, אבל האם גבר נמצא עם אישה מבוגרת? נדיר.

פורטי40

New member
אילו נדירוּת היתה קריטריון לשלילה...

אם רוצים ללכת עם העדר, אז עלינו להיות סטרייטים.
היופי של מחשבה עצמאית הוא שלא מקבלים כמובנת מאליה מוסכמה שרירותית. עושים מה שטוב לנו, כל עוד לא פוגעים באחרים.
"אם אין קורבן - אז אין פשע"

למעלה