האם מותר לסחוט הומואים פלסטיניים למען הביטחון?

פורטי40

New member
תמשיך לומר דברים נוראים כאלה על גויים ותראה לאן זה יוביל

אותך ואת כל עם ישראל.

פורטי40

New member
כאמור, זה לא קשור בכיבוש כלשהו. גם בעתות שלום

נוקטים בשיטות ריגול כאלה. בכל העולם, גם ה"נאור".

פורטי40

New member
אילו הגויים האמריקאים היו שונאים אותנו

מדינת ישראל לא היתה קיימת, חו"ח. מזל שהגויים האמריקאים אוהבים אותנו.

האם מותר לסחוט הומואים פלסטיניים למען הביטחון?

גדעון לוי פרסם בעיתון הארץ מאמר שבו הוא טוען שהמודיעין סוחט הומואים פלסטיניים כדי לגרום להם לשתף פעולה עם ישראל.האם זה נראה לכם נכון? ואם זה נכון, האם זה מוצדק ומקובל מוסרית? הרי ישראל מתגאה בכך שהיא מדינה סובלנית לקהילה.אני ארגיש רע מאוד אם יתברר שהטענה נכונה. מצד שני אולי ביטחון המדינה מצדיק את כל האמצעים?

כך הוא כותב על אנשי 8200

"הם אוספים מידע ביטחוני חשוב, ובצדו מידע אינטימי ופוליטי, ומסמנים מטרות לחיסולים. כמה מהם ניסו לספר על כך בסוף השבוע ובאולפנים געו בצחוק. הפרשנים התחרו ביניהם: "הזוי", "שערורייתי", "עיתוי איום", "זניח", "חבורה מפונקת" והכי נורא: "פוליטיים" ו"שמאלנים". איש לא יצא להגנתם של מי שהיו עד שלשום מקור לגאווה. גם לא פעילי קהילת הלהט"ב, שנזעקים אחרי כל התבטאות לא תקינה ושותקים (בינתיים) נוכח רדיפת חבריהם הפלסטינים בידי מדינתם, שמתהדרת ביחסה הנאור להומואים"

אדורם1

New member
גדעון לוי גם כתב ש"חיילים רוצחים לשם ההנאה שבכך".

גדעון לוי והעיתון בבעלות הנאצית בו הוא עובד לא ראויים להתייחסות.
תפקידם של חיילי צהל להגן על אזרחי מדינת ישראל. מי שמרגיש שהגנה על יהודים בארץ ישראל היא "לא הומניטרית" ו"פוגעת בזכויות האדם" מוזמן להגר אל מעבר לגבול.

פורטי40

New member
סוחטים לא רק הומואים, גם נשים בוגדניות ומשפחות של חולים

זה לא מכוון דווקא נגד הומואים פלשתינים, אלא נגד כל פלשתיני פגיע. זאת שיטה מקובלת אצל סוכניות ריגול בכל העולם. השאלה היא אם אנחנו רוצים להיות יותר טובים מהאמריקאים, הצרפתים, הבריטים וכו'.

איני שמאלני בדעותיי

אבל קשה לי עם זה. מצד שני האם עדיפים אוטובוסים מתפוצצים?

zedfire

New member
למען ביטחון?

בהחלט ולא קשור רק להומואים כל ערבי

רiאיש

New member
יצא על זה סרט שנה שעברה - "עלטה"

הסרט בכיכובם של מיכאל אלוני וניקולאס יעקוב עוסק בהומו פלסטיני המגיע לארץ ומתאהב בעורך דין ישראלי, במהלך הסרט השב"כ מנסה לגייס אותו, ומאיים עליו שבמידה ולא ישתף פעולה תבוטל אשרת הלימודים שלו בארץ ויספרו עליו למשפחה שלו - דבר שהוא כגזר דין מוות.
טריילר ניתן לראות כאן - http://youtu.be/LS6SM_lacG8
ניתן לצפות בכתבה על הסרט כאן - http://www.haaretz.co.il/gallery/cinema/1.1940115
הסרט עצמו שודר ב"יס" השבוע ואני משער שהוא ישודר שוב בעתיד.

בנוגע לשאלה - למרות שהשיטות מסריחות מאד, לעיתים אין ברירה, צריך לוודא שהדבר נעשה בזהירות ושתסופק רשת הגנה למשת"פ ברגע שנחשפת זהותו.

נכון.. בכלל שכחתי שראיתי את הסרט ההוא

הסרט הוא על נושא מעניין אבל סרט לא מוצלח.

גנימדס

New member
האם מותר לשלוח הומוסקסולים וטרנסיות אל מותם בפגוע התאבדות?

אני אוהב את השאלות המוסריות האלה.
הצד שלנו מומחה בשאלות מוסריות.
אבל איפה הצד השני שישאל את עצמו אותו דבר? אני זוכר ראיון עם טרנסג'נדר ששלחו אותו לבצע פיגועי התאבדות כדי למנוע את ה"בושה הגדולה" .
ויתרה מזו-
אני אשמח לשמוע את הפלשתינאים מדברים על העוול שנעשה לידלדי ישראל. ולא רק את ההפך.

האם מותר לסחוט אנשים ?(כל אנשים באשר הם?)
לא.

אני מקווה שנגיע לעתות שלום או לפחות שקט כלשהו בהם לא יהיה צורך בשאלה "או אנחנו או הם".

פורטי40

New member
בין רוסיה לארה"ב, בין ארה"ב לישראל- - גם בעתות שלום

גם בעתות שלום מתרחש ריגול, סחיטה ואפילו רצח בין ארצות "תרבותיות". הלוואי שהעולם היה אידילי, בלי רוע...

החשש מסחיטה תמיד היה העילה הרשמית

למנוע מהומואים תפקידים בעלי נגיעה ביטחונית. ונראה לי שהקטע הזה עיצב את חייך פורטי לטוב ולרע..

פורטי40

New member
נכון מאד, אוויר חדש. אבל לשמחתי בארץ היותו של אדם הומו אינו

תורם כבר לטיעון זה. זה שייך לעבר.
רק אם ההומו בארון, ניתן לטעון שהוא חשוף לסחיטה.
יש לי חבר שעבד בתעשייה הבטחונית בשנות ה 1980, וקצין הבטחון שם ניסה לשכנע אותו שייצא מהארון, כדי לנטרל את אפשרות הסחיטה.

למעלה