שלום חברים ! האם הומואים פוחדים להתבגר?

2639mg

New member
שלום חברים ! האם הומואים פוחדים להתבגר?

איך ההתייחסות באופן כללי להומו מבוגר בעולם ההומוסקסואלי?שבת שלום!

יש פה כתבה מעניינת על זה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3548818,00.html
&nbsp
ציטוט די שובר לב:
&nbsp
"כבר שנים לא הייתי במקומות מפגש כמו ברים. אני מרגיש כיס אוויר סביבי. או שזו בעיה שלי או שזה באמת כך, אבל לא נעים לי. נוצרת מסביבך בועה, ואם אתה בא כשהמקום לא לגמרי מלא, איש לא יישב לידך, כדי שאף אחד לא יחשוב שהוא מקורב אליך", אומר מבקר התרבות והקולנוע דן לחמן (67).
"כשנכנסתי פעם לאתר ההיכרויות אטרף, אז תקפו אותי בצ'ט 'זקנה, צאי מפה', אבל החלטתי להישאר רק כדי להרגיל אותם שיכול להסתובב ביניהם מבוגר. אני מעצבן אותם, אבל עם חלקם התיידדתי". לדעת לחמן, החברה ההומו-לסבית אינה סובלנית כלפי צעירים המתיידדים עם מבוגרים, בין היתר בשל חוסר ההערכה למבוגרים.
"כשסטרייט בן 70 יוצא עם בת 18 מוחאים לו כפיים. כשאני הייתי בן 22, פגשתי מישהו בן 40 וחיינו יחד 22 שנה. לומר לחברים שלי שאני נמשך למבוגרים היה משבר גדול יותר מלומר להם שאני הומו", הוסיף.
ומדוע הבעיה חריפה מאשר בחברה הכללית? "אני חושב שסטרייטים מתקדמים עם הילדים, מתחברים דרכם לחיי צעירים והצעירים לומדים להיות עם מבוגרים. אצל גייז, המודלינג נשאר בחדר הכושר. צעירים יוצרים לחץ על עצמם שזה מעורר רחמים. יש מוסכמה ופחד. מה יחשבו אם אלך עם מבוגר? שאני נער ליווי", אומר לחמן.

עם זאת אני חושב שהתקופה שלנו שונה מכמה בחינות

1) כשנזדקן יהיו הרבה יותר הומואים מבוגרים. בדור של דן לחמן ז"ל כמעט כולם בחרו להקים משפחה עם אישה ולא להשתייך לקהילה.
2) להרבה הומואים יש ילדים
&nbsp
אפשר לקרוא את הכתבה הזו באנגלית גם
http://www.theguardian.com/society/2011/sep/11/gay-people-risk-old-age

פורטי40

New member
לא, או לפחות אין סיבה לפחוד

אני מבוגר, בן זוגי מבוגר ממני, רוב חוג החברים שלי הם הומואים בני 50 60 ו 70 ויותר, אנשים שמחים, נינוחים, חלקם התארגנו בקבוצות, חלק מהם בזוגיות של 20 30 וגם 40 שנה. בתמונה, שלושה מדידיי בני 68 68 ו 79 , אותם צילמתי בטיול לפני שבוע.
ישנם הומואים מבוגרים שנמשכים לצעירים, והם מוצאים אותם באתרים כמו SIVER DADDY או DADDY HUNT, וכו', אבל רוב ההומואים המבוגרים נמשכים לבני גילם, פחות או יותר.
סגנון החיים משתנה, לא יושבים בבר, אלא אם כן זה מפגש מיוחד,אם הולכים לחדר כושר זה במצב שונה לגמרי, לא במקומות של גייז

בקרוב ייצא שייט של הומואים מבוגרים לאיים הקריביים, מטעם אירגון FOG: Federation of Older Gays
אני מקווה להשתתף בו.

Federation of Older Gays?

לא היה לי מושג שיש כזה דבר בכלל.. תודה שאתה נותן גוון אחר מהכתבה הפסימית להחריד שקישרתי אליה.

למעלה