הרב אבינר: רק אחוז מהאוכלוסיה הומוסקסואלים

הרב אבינר: רק אחוז מהאוכלוסיה הומוסקסואלים

הרב אבינר, שהוא לא חובב גדול של הקהילה, בלשון המעטה, פירסם שו"ת חדש בנושא. הכי מוזרה לי קביעתו שרק אחוז אחד מהאוכלוסיה הם הומואים. מספר זה נמוך בהרבה מהממצאים של מחקרים וסקרים. למשל, 6.4% מבני הגילאים 18-29 בארצות הברית מגדירים עצמם כשייכים לקהילה הלהט"בית. כמו שאומרים, כל אדם זכאי לדעות משלו, אך לא לעובדות משלו.

63dymn

New member
אם הוא היה הומו

הוא היה מבין שאחוז ההומואים הולך וגדל עם השנים בגלל האבולוציה של הגנום האנושי

אחוז אחד זה סתם המצאה כדי שיבואו אליו והוא ירוויח מזה כסף

רק מי שהומו יודע כמה התופעה עצומה בכל המגזרים בארץ

zedfire

New member
ככל שהזמן חולף אני מבינה כמה-

האימרה "המתנגד הכי גדול הוא הכי הומו" נוכח וקים

פורטי40

New member
האם המספרים האלה משנים את העובדה שאנחנו מיעוט

ושמגיע לנו שוויון זכויות מלא?
שאיננו חוטאים
שאנו חברים מלאים בחברה האנושית
שאחנו תורמים כמו כולם
מה משנה אם זה 1% או 6%
(ואני מסכים איתך שהאחוז גבוה בהרבה מ 1)

נכון עקרונית זה לא משנה

השראלים הם 0.1% מאוכלוסיית העולם ועדיין זכאים שיתייחסו אליהם.. אפילו לפי הטיעון השקרי של הרב אבינר, על כל ישראלי אחד, יש בעולם עשרה הומואים.

האמת שזה בכלל לא משנה

הנתון...גם אם יש הומו אחד בעולם שלא יכול להשתנות אז הרב אבינר רוצח אותו נפש. והרב אבינר יודע שהוא משקר ביודעין בזה שהוא אומר שיש 100% הצלחה.
אין שום מחקר רציני שמצביע על אחזו אחד. ובכל מקרה, הרב אבינר, עם כל הכבוד לו, אינו מדען ולא חוקר. הוא רב. שיישאר בתחומו ולא יחליט להכריע בין מחקרים ונתונים.

יפה כתבת

מאוד אכזרי להחליט עבור מישהו שהוא יכול לעוף ואם הוא מאמין לך, הוא יתרסק שוב ושוב

zedfire

New member
בעבר אני ראיתי 90 % הצלחה

חלקם החלו לדמיין שהם השתגעו,חלקם לצערי הייתי בהלווייתם,וחלקם מדחיקים עד כדי פגיעה נפשית וגופנית.
כשאני סיימתי בהצלחה ולא הייתי כבר הומו(הם לא הבינו את הנושא הטרנסג'נדר) ולכן היה לי קל להתחבר, ובכל מקרה אני ניסיתי למות בעזרתם כמה פעמים.
תלייה, לחתוך את הוורידים וכו'.
כל ההצלחה שלהם הם באמת באלו שלא באמת היו הומואים.
לדוגמא: מעוז בחור נחמד שהיה כל כך הומו, אך בסוף נודע לי שהוא קיבל שכר מעצת נפש כדי להראות לכולם כי הוא כבר לא הומו(הוא לא היה הומו בכלל) אינני יודעת מה איתו אך שמעתי על ידי מישהו שהוא חי עם אישתו וילדיו בחו"ל(

למעלה