לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

אודות הפורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו
x
הודעה מהנהלת הפורום
  ארגוני להט"ב דתיים:   
 הו"ד

אוזן קשבת : יש עם מי לדבר 

שעות פעילות:  ימים א'-הבשעות 19:30 - 22:30
טלפון:03-6205591
מייל: yesh@glbt.org.il
ניתן לבוא ולדבר, אנחנו כאן בשבילכם
ממתינים לכם במשרדי האגודה, קומה ב'
במרכז העירוני לקהילה הגאה
גן מאיר- תל אביב

המשך >>

לצפיה ב-'יש מקום פה גם לנשים? לסבית מבית דתי'
יש מקום פה גם לנשים? לסבית מבית דתי
25/04/2014 | 01:01
47
181
שלום לכולם,

מקווה שאתם מאפשרים גם לנשים לבקר, אם לא אז סליחה. משום מה אני מרגישה בנוח יותר עם בנים מאשר עם בנות מיני בעיניינים שבנפש.

אני מבית דתי על גבול החרדי, הורים מאוד נוקשים ואחים גדולים שכולם נישאו. מאז ומתמיד הרגשתי משיכה לבנות מיני. התאבדתי במדריכות, חברות, מורות. כילדה חיפשתי הרבה חום שלצערי לא קיבלתי בבית, ומצאתי את זה המון אצל נשים. אני אוהבת גם בנים אבל כחברים טובים שאפשר לדבר איתם על כמעט הכל. בבני עקיבא הייתי מרבה להסתובב עם בנים, וקיוויתי שאפילו יצא משהו עם כמה ידידים, אך לצערי הרגשתי מהר מאוד שזה פשוט לא בכיוון, אני פשוט לא נמשכת לגברים כלל מבחינה מינית, אך מבחינה נפשית מאוד. קשה לי לדמיין את עצמי שוכבת עם גבר, אך עם נשים זה קורה וגם קרה כבר.

לפני שנה הצלחתי סופסוף להודות ביני לבין עצמי שאני לסבית, למרות שהמילה הזו עדיין קשה לי. סיפרתי לחברה טובה שקיבלה בהבנה ולידיד טוב אבל אני בחרדות נוראיות מההורים שלי שאינם אנשים קלים כלל. שתבינו שהם עשו את המוות וגירשו את אחד מאחי מהבית רק משום שחזר בשאלה, אז תחשבו מה היה קורה לו היו יודעים....לא רוצה לחשוב אפילו!

לעומת אחי, לי מעולם לא עלו מחשבות של לעזוב את הדת. אני אוהבת את היהדות וחושבת שאורח החיים הדתי מתאים לי, אבל קשה לי שאין לי עם מי לדבר על כך שם. חוששת נורא מהורי ובכלל מהסביבה הקרובה שמתחילה ללחוץ לגבי חתן (אני בת 21 ועדיין לא התחתנתי. רוב חברותי נשואות עם ילדים).

אשמח לתמיכה ועצות, ושוב אם התפרצתי למקום לא לי סליחה.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'אחותינו את, היי לאלפי רבבה!'
אחותינו את, היי לאלפי רבבה!
25/04/2014 | 08:43
2
74
ברוכה הבאה! את בהחלט מוזמנת לכתוב ולהגיב!!! אמנם אין כאן הרבה לסביות, אך ישנה טרנסית נחמדה הכותבת מידי פעם ובעבר היתה לסבית קבועה מבין הרושמים בפורום.
הפורום פתוח לכולן, כל מי שמרגישה מוזמנת לבוא ולהשאר!

התקופה בתור בחורה בוגרת בבית דתי/חרדי היא קשה מאד.  אין ספק שלוחצים עלייך יותר מאשר על בחורים בגילך.... והלחץ על בחורה רגילה הוא קשה- קל וחומר על בחורה לסבית בארון !!!

לא תמיד מומלץ לצאת מהארון. לכל הורה יש אופי משלו, ואם הורייך כה נוקשים וקשה להתמודד איתם- אולי לא כדאי כל עוד נתמכים כלכלית.

גם אני הייתי במצב  דומה(לא זהה!!) והיה לי קשה מאד,  ברגע שעזבתי את הבית הכל השתפר.ובהרבה.

אינני יודע מהו השלב בו את נמצאת בחיים. אם את סטודנטית או עובדת, או במצב ללא הגדרה - אך אני מציע לך,  תנסי להתרחק מהסביבה שמקשה עלייך

אם את סטודנטית- ללמוד כמה שיותר רחוק.
אם את עובדת- למצא עבודה רחוק מהבית (איזו מקריות!!) ובשל כך להאלץ לשכור דירה עם שותפים.
לא להשאר במקום בו לא טוב לך!!!

ישנו ארגון נפלא לנשים לסביות דתיות שנקרא "בת קול"  ,הן מארגנות פעילויות ותומכות זו בזו
את מכירה את הארגון?

את בהחלט מוזמנת להישאר!
הומואים דתיים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה גנימדס '
תודה גנימדס
26/04/2014 | 23:11
1
40
מאוד מרגשת קבלת הפנים ממך ומכולם.

לשאלתך, אני מכירה את בת קול, והייתי בפגישה אחת או שתיים שלהן אך הן נראות לי כל כך זוגיות וכל כך מגובשות שהרגשתי קצת אאוטסיידרית :(. אבל אולי אם אגיע לתקופות טובות יותר אוכל להתמודד עם כך.

לשאלתך הנוספת, אני סטודנטית שלומדת ליד הבית, כך שמעבר דירה ליד הלימודים לא ממש מציאותי. מה גם שהורי מאמינים במין אמונה פנאטית שכזו שאישה צריכה להיות בבית הוריה עד נישואיה (המדומיינים, במקרה שלי). אני מקווה שאגיע למצב שלך מתישהו ואוכל לצאת לדרך עצמאית.

שוב תודה על התמיכה. מקווה להכות כאן שורש

הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'איזה כיף! ברוכה הבאה!'
איזה כיף! ברוכה הבאה!
26/04/2014 | 23:52
31
לסבית דתיה זו תוספת מרעננת לפורום מלא הטוסטסטרון הזה :)

בנוסף לבת קול, ישנן את הקבוצות הדתיות של איגי (ארגון נוער גאה) שם אולי תוכלי למצוא יותר נושאים משותפים (אם כי אינני בטוח בנוגע לרמה הדתית)
האתר של איגי
הקבוצות של איגי
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'שלום לך... '
שלום לך...
25/04/2014 | 14:19
47
יש כאן הרבה הומואים דתיים, לא ברור למה לסביות קצת פחות, אבל זאת המציאות.

בכל אופן נשמח אם יתפתחו דיונים מכיוון קצת אחר, ואני מאמין שרק תוסיפי לקבוצה.

לגבי העניין של המשפחתיות, זה לא קל לרבים מאיתנו, אני בעצמי תוהה איך ואם לספר.

עד כמה שזה מוזר, דווקא בבית חילוני אני לא מוצא את עצמי מצליח להסביר להורים שלי למה החלטתי לחזור בתשובה ולהיות הומו, כאילו בחרתי בזה.

ועכשיו בשלב של עוד מעט לעזוב את הקן, תלוי אם אמצא עבודה שתספיק גם לכסות את השכירות. בינתיים קופץ לישיבה למרות שאין לי כל כך מה לעשות שם.

מקווה שתמצאי פה חברים טובים, בכל מקרה יש מגוון של אנשים אז בטוח לא יהיה משעמם.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'מתעניין '
מתעניין
25/04/2014 | 16:35
1
66
שלום לך אבודה . מאוד מזדהה עם המקום שלך ..

אם הבנתי נכון , את רוצה להיות בזוגיות עם אישה ?
ומה על ילדים ומשפחה ? חשבת ?

הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'היי איתן היקר :)'
היי איתן היקר :)
26/04/2014 | 23:13
44
אכן אחד החלומות שלי הוא למצוא אהבה ולחיות בזוגיות כולל ילדים. אך זה נראה לי רחוק כל כך כי עלי להתמודד, לצערי, עם קשיים לא פשוטים, שלדעתי אם אצלח אותם-יהיה קל יותר לממש זאת.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'שלום לך בחורה יקרה'
שלום לך בחורה יקרה
25/04/2014 | 16:39
31
82
לא רציתי להגיב כאן אך קיבלת עיצה טיפשית וחסרת טעם ורק מי שיודע מהם חיים דתיים מבין עד כמה את צריכה להתחתן
אני מציע לך לשקול את מצבך ולחשוב על נישואים להומו דתי. אני מכיר המוני גברים שיתאימו לך ובפרוייקט אנחנו מחפשים נערות צדיקות בעלי נטיות הפוכות כמוך
נישואים לבחורה עם נטיות הפוכות יותר קלים מלגבר ביחסי אישות. את לא צריכה לעשות כלום ולא לעבוד קשה ואם תרשמי עוד היום לפרוייקט אנחנו -בעוד חצי שנה כבר תהיי נשואה לגבר ובהיריון
הוא יהיה גם בעל נטיות הפוכות כמוך ואף אחד לא יידע!

http://www.kamoha.org.il/?p=5533
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'אני חושב שיש לך בעיה בחישוב...'
אני חושב שיש לך בעיה בחישוב...
25/04/2014 | 17:14
48
גם אם נגיד שתרשום אותה למייצם 'אנחנו' של ארגון כמוך, למרות שאני לא יודע אם יש לך תפקיד שם בכלל ומה אתה קשור בעצם, אבל לא משנה.

זה שהנה, יש לנו הומו, ויש לסבית, אז תוך כמה פגישות סוגרים עניין, זה נראה לי לא התכנית בכלל. ולגבי ההריון בא נגיד שזה לא פשוט כמו שאתה מנסה לצייר את זה.

בכל אופן המייזם נועד לאנשים יותר מבוגרים, את הסיבה לכך אתה יכול לברר אצל המארגנים של המיזם. אלא אם כן כשאתה אומר "אנחנו מחפשים", אתה מתכוון שאתה מהאחראים של המייזם.

אם אתה מחפש שידוך, אתה מוזמן לומר את זה במפורש, ולא לרמוז.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'אגב...'
אגב...
25/04/2014 | 17:27
1
41
המייזם שוב בהקפאה.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'לא מפתיע...שיש שוב הקפאה '
לא מפתיע...שיש שוב הקפאה
27/04/2014 | 17:52
23
חז"ל חזו את זה לפני אלפי שנים שאמרו:
"אלא שאלולי יצר המין לא בנה אדם בית ולא נשא אשה ולא הוליד בנים" (בראשית רבה, פרשה ט)
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'תודה על הארתך החשובה'
תודה על הארתך החשובה
26/04/2014 | 20:18
39
הנערה יכולה לעשות כעצתך או כעצתי או לא.... אנחנו חיים בדמוקרטיה אחרי הכל.,....
יתכן שיתאים לה לעזב את הבית ולפתח בחיים חדשים רחוק ממסגרת לוחצת,
ויתכן שיתאים לה גבר הומוסקסואל בנישואין פיקטיביים .   
העיקר שתהיה מאושרת.

אני שמח על שובך! שבוע טוב!
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'תודה איש יקר מעריכה מאוד'
תודה איש יקר מעריכה מאוד
26/04/2014 | 23:17
14
51
אך קשה לי לראות את עצמי נשואה למישהו רק בגלל אינטרס משותף. במהרה תתפרק החבילה ומי שיסבול אלו הילדים ואנחנו שנראה בצערם.

אני מבינה מהיכן אתה כותב זאת. גם אני הייתי שם. מאחלת לך המון הצלחה ורק טוב
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'אנא אל תקשיבי ל"עצות" מסוג זה'
אנא אל תקשיבי ל"עצות" מסוג זה
27/04/2014 | 17:46
28
הדבר האחרון שכדאי לעשות הוא לחיות בשקר. אנחנו חיים רק פעם אחת וכדאי מאוד לנצל את החיים האלה, לממש את הרגשות שלנו ולחוות אהבה אמיתית עם אדם שאנחנו מסוגלים לחוש כך כלפיו. ברור שקשה למצוא את האדם הזה, רבים מאיתנו חווים זאת, אך לוותר מראש זה הרבה יותר גרוע.

ברור שיש קושי עצום בלשלב בין הזהות הדתית והלסבית, אבל הפתרון הוא לא בלהתכחש לעצמך ולהתחתן בנישואים שקריים עם גבר שאת לא מרגישה כלפיו דבר. (אגב, חייב לאהוב איך רוצים לחתן הומואים עם לסביות - על משקל לזרוק את כל ה"דפוקים" ביחד, הא?) לוקח הרבה מאוד זמן להשלים עם הנטייה ולקבל אותה, וכמישהי מבית חרדי אני מתאר לעצמי שזה עוד הרבה יותר קשה לך משהיה לי, כדתי סרוג מבית ליברלי יחסית. יחד עם זה, אני מאמין שבטווח הארוך, זה הדבר היחיד שיכול להביא לחיים מאושרים ומלאי הגשמה עצמית. לחיות בשקר כדי לרצות עקרונות דתיים שעם כל הכבוד - אבד עליהם הכלח, ובכך לוותר מראש על הסיכוי שלך למצוא אהבה ואושר, נראה לי דבר נורא.

בכל מקרה, אני בטוח שתוכלי תמיד למצוא אוזן קשבת בפורום הזה כדי לעבור את ההתמודדויות הקשות שניצבות בפנייך. מקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'בת ישראל כשרה וצנועה'
בת ישראל כשרה וצנועה
27/04/2014 | 22:11
12
35
בת ישראל כשרה וצנועה שכמוך שקיבלה חינוך טוב יודעת שמה שעושה אישה למאושרת זה לראות את בניה צומחים והופכים לבני תורה אמיתיים ויראי שמיים הם לא יסבלו והיא תשמח בשמחתם  
אין אושר גדול מזה כמו שנאמר על הנשים הצדיקות שזכו שבניהן יכנסו לכהונה או לתורה ובזכות זה זכו לגן העדן
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'מזמן לא ראיתי כל כך הרבה קלישאות בפיסקה אחת'
מזמן לא ראיתי כל כך הרבה קלישאות בפיסקה אחת
28/04/2014 | 09:15
20
לצפיה ב-'שכחת כמה דברים... '
שכחת כמה דברים...
28/04/2014 | 18:25
10
30
היא צריכה לדעת לבשל, לנקות ולעשות רצון בעלה...
אלא שאם היא לא נמשכת אליו, אולי היא לא תוכל לספק את רצונו, אז לפחות שתעשה בכאילו?

נראה לי שיש לך חוסר הבנה בסיסי במצב של לסביות, אז אולי לפחות תנסה להבין.
כאילו מה, אתה מצפה שהיא תעשה הצגה בזמן קיום יחסי מין?

במיזם של כמוך משתדלים להתאים בין מי שאין לו ציפיות לחיי מין למישהי כמוהו. ומי שכן חושב לנסות עם מישהי שגם אין לה תחושת סלידה מגברים.
גבר כאילו לא יכול לקיים יחסים עם אישה, כי הוא לא יהיה מגורה מיניתף אבל אישה זה בסדר, איפה אתה חי תגיד?
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'מה הבעיה הגדולה'
מה הבעיה הגדולה
28/04/2014 | 19:05
9
29

אישה מבשלת ומנקה ומתאמצת וחייה אינם קלים ולכן שרים לה אשת חיל מי ימצא ורחוק מפנינים מכרה מה הבעיה עים זה שנשים מבשלות ויודעות לעבוד כמו שצריך אני לא מכיר בית אחד אפילו אצל החילוניים שהגבר מנקה או מבשל  הגבר עובד או לומד תורה ולפעמים גם עוזר לאישתו ורוחץ את הילדים וככה כולם עושים

האישה לא צריכה לעשות הצגות בטח שלא במייזם אנחנו  שהבעל שלה יודע הכל
מספיק שהיא שוכבת והבעל שלה עושה את כל העבודה אין כאן שום הצגה
הגבר הוא זה שעושה הצגה הוא זה שסובל ומיתאמץ ביחסי האישות   ולכן בעליי נטיות הפוכות מפחדים להתחתן אבל ממה הבנות ההפוכות צריכות לפחד שהם לא צריכות להיתאמץ בכלל
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'חילול ה'...הפכת את התורה לבערות ולבורות'
חילול ה'...הפכת את התורה לבערות ולבורות
28/04/2014 | 19:30
4
31
אתה יודע שאישה צריכה לרצות משכב? שזו דרישה הלכתית? שאסור לבעל לבוא על אשתו בניגוד לרצונה?

אתה יודע שאישה מבחינה פיזיולוגית צריכה להיות מרוגשת כדי שהאזור יסוך בנוזלים שהגוף מפריש כדי לאפשר את החדירה? אתה יודע שאישה צריכה להרפותא ת שרירי הנרתיק כדי לקיים יחסי מין עם גבר?

אתהיודע שאם זה לא כך האישה תחווה כאבים חזקים?

אתה יודע משהו על נשים מלבד סיסמאות ריקות?

אתה בושה ליהדות...אישה היא לא מזרון ולא בובת מין.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'מה כבר אמרתי'
מה כבר אמרתי
29/04/2014 | 10:21
3
17
לבעלות נטיה הפוכות יותר קל מבנים   בטח שבחורה חייבת לירצות בזה  תורתינו תורת חיים היא ולא מתירה אונס ובוודאי שחכמינו זכרונם לברכה ידעו את כל מה שאתה אומר
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'אני שוב שואל: מה זה "נטיות הפוכות"?'
אני שוב שואל: מה זה "נטיות הפוכות"?
29/04/2014 | 14:13
2
17
מי קבע שמה ששונה ממך הוא "הפוך"?
ואישה שלא נמשכת לגבר, לא תרצה לשכב איתו, ולהיפך.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'נטיות שאינן ישרות'
נטיות שאינן ישרות
29/04/2014 | 17:48
1
13
הקב"ה ברא גברים ונשים ואיבריהם מכוונים בהתאמה כל נטיה אחרת היא הפוכה ואפילו בלשון עם זר אומרים סטרייט שפירושו ישר
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'עדיין לא ברור לי מה הקשר להפוכות'
עדיין לא ברור לי מה הקשר להפוכות
29/04/2014 | 19:33
20
זה שקבעת ש״כל נטייה אחרת היא הפוכה״ לא הופך את זה לאמת. תפסיק לחזור כמו תוכי אחרי שטויות שאתה שומע מתוכים אחרים, ותבדוק מה המילים שיוצאות לך מהפה.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'על זה ייאמר: אלוקיי, שמור עלי מפני מאמיניך!'
על זה ייאמר: אלוקיי, שמור עלי מפני מאמיניך!
29/04/2014 | 01:13
3
16
לצפיה ב-'אחים יקרים, אל נא תכעסו עליו'
אחים יקרים, אל נא תכעסו עליו
29/04/2014 | 11:06
2
29
האיש מדבר מתוך כאב ומצוקה למרות הדברים החריפים והבוטים שלו. כל אחד מתמודד אחרת עם החרדות שלו, וכנראה זו הדרך שלו להתמודד.
אני מאחלת לו מכל הלב שיצליח להמודד עם הקושי והכאב והעיקר שלא יפול למקומות קשים יותר.

ותודה לכם על הנכונות לעזור ולתת...
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'כל הכבוד לך!'
כל הכבוד לך!
30/04/2014 | 09:25
21
מרגש לראות איך את מליצה יושר ומבינה את מצוקתו של האחר.....
אני מאד שמח על הצטרפותך לפורום !!
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'ככה זה'
ככה זה
01/05/2014 | 14:18
12
ויכוחים זה לא אף פעם לא פשוט, הכי קל זה לדבר והכי קשה זה להקשיב.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'"נטיות הפוכות"?'
"נטיות הפוכות"?
27/04/2014 | 00:19
53
זה כמו שהמוסלמים והנאצים רוצים "ליישר" ו"לתקן" את העולם ה"עקום"?
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'ממש תעשייה משומנת פתחתם לכם'
ממש תעשייה משומנת פתחתם לכם
27/04/2014 | 15:50
10
54
"לא צריכה לעשות כלום" רק לשכב על הגב ולהיבעל, בלי שום רגש.

ויפה שאתה גם נכנס לה לרחם ומתכנן לה היריונות.

לא הייתי טורח להגיב לך אם רק הייתי מציין את האופציה הזו, אבל האדנות שלך
והעיוורון שלך רק מראים כמה אתה מנותק מהמציאות.

הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'אני לא מבין מה הבעיה שלכם'
אני לא מבין מה הבעיה שלכם
27/04/2014 | 22:06
9
42
בעלי נטיות הפוכות שרוצים להקים בית בישראל מפחדים לקיים יחסי אישות עם נשים
מה לעשות שנשים בעלות נטייה הפוכה לא צריכות לפחד כלל כי הם לא עושות שום דבר רק שוכבות וזהו פעמיים שלוש בשנה
זה כול מה שהם  צריכות לעשות  והן מרוויחות בית יהודי כשר  בעל משפחה  וילדים וההורים שלה לא יידעו שום דבר
באמת שאני לא מבין מה הבעיה
השם מרחם עליהם והם לא צריכות להתאמץ בכלל
אם אתם רוצים להיתפקר ולהתהולל זותי בעיה שלכם אבל יש יהודים אוהבי השם שרוצים להקים בית כשר ויהודי!
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'ה' ואנחנו מרחמים בעיקר עליך'
ה' ואנחנו מרחמים בעיקר עליך
28/04/2014 | 15:10
33
אתה מגיע בפטרונות לא מתוך רצון לשמוע, להיבן ולהידבר, אלא ממקום של הטפה, תוכחה ונזיפה.

ככה לא משכנעים וככה לא מנהלים דיון.

יש נשים שלא רוצות להיות קרקע עולם ולהיבעל פעמיים-שלוש בשנה על ידי גבר שנגעל מהם או לא נמשך עליהם. גם רבנים עצמם מדגישים כי חשוב שתהיה אהבה ומשיכה. כל זה לא משנה לך להשמיע את דעותיך הקיצוניות עד הזויות, שכל מי שסוטה מהם ימין ומשאל הוא רפורמי, הולל או סוטה.

אני מציע לך להתבגר קצת
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'את הטיטוא מתחת לשטיח לא אתה המצאת'
את הטיטוא מתחת לשטיח לא אתה המצאת
28/04/2014 | 16:02
23
הוא קיים כבר מאות  (אלפי!) שנים. אנחנו פה כדי לא לטאטא אל מתחת לשטיח אלא להתמודד עם הסתירות ולפתור בעיות. אתה מציע להתעלם וליצור בעיות נוספות.
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו'
הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו
28/04/2014 | 16:33
5
41
בקיצור- שובניסט פונדמטליסט רקוב.

"לא עושות שום דבר"- לשיטתך לא מגיע להן להנות מחיי מין, רק לשמש כלי שרת במפעל שלכם.
נשים צריכות גירוי מיני, ע"מ שהנרתיק יפריש נוזל סיכוך. איך זה יקרה בדיוק ללסבית עם גבר?
לא הרבה נשים מגיעות לאורגזמה רק מחדירה נרתיקית. גבר הומו יצליח לספק לה גם את "עונתה" שכתוב
בתורה?

"פעמיים שלוש בשנה"- הסיכוי להכנס להיריון ממשגל אחד הוא כ-%10. בחודש אחד שלם שבו מקיימים יחסי מין מספר פעמים-20%
בשנה שלמה שבה מקיימים יחסי מין, אנחנו כבר מדברים על 85%.
אז אולי תקימו במפעל שלכם גם מפעל הזרעות לנשים לסביות, כמו שעושים לפרות ברפת?

שוב, יכול להיות שהמיזם שלכם מתאים לחלק מהלהט"בים ויגרום להם אושר ברמה כזו או אחרת, אבל
ההתייחסות שלך לנשים היא לא פחות ממחפירה, תולדה של היותך חסיד שוטה ונבער.

הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'פרו ורבו ומילאו את הארץ'
פרו ורבו ומילאו את הארץ
28/04/2014 | 19:10
4
36
כך כתוב בתורה
לא כתוב שום דבר מכול מה שרשמת על דברים שהשתיקה יפה להם
הקב"ה מצווה אותנו ללדת ילדים ולא לעשות מה שאמרת ולהרגיש הנאה  לא באנו לעולם כדי להנות זוהי רק עצת יצר הרע שרוצה להנות ולהיתבטל ולהיתנגד למלכות שמיים

אין בחורה שהיא כלי במיפעל כל אישה רוצה בבנים יראי שמים שתוכל להתיגאות בהם זה הרצון שלה והוא יותר חשוב  מהכול
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'השתיקה יפה לטיפשות שלך'
השתיקה יפה לטיפשות שלך
28/04/2014 | 19:32
32
לך היוועץ עם רבך לפני שאתה ממשיך להקטין תורה ולהשפילה
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'טוב, הבנתי סופית שאתה טרול. '
טוב, הבנתי סופית שאתה טרול.
28/04/2014 | 21:31
1
24
לצפיה ב-'למה להעליב'
למה להעליב
28/04/2014 | 21:44
23
קוראים לי גמל חולה  פונדמנטליסט וגם טרול אני לא מבין למה אפשר לחשוב מה אמרתי סך הכול אני מציע עזרה ליהודייה חרדית כשרה
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'על כך כבר ענו רבנים גדולים וחשובים...'
על כך כבר ענו רבנים גדולים וחשובים...
07/05/2014 | 23:37
6
אלא אם כן רבנים מעמותת כמוך גם הם כבר רפורמים מדי בשבילך...

http://www.kamoha.org.il/?p=17529
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'אתה חולה '
אתה חולה
28/04/2014 | 18:27
41
פשוט אין לי דרך אחרת לתאר את זה.

אתה מקנא בנשים שיכולות פשוט לשכב ולא לעשות כלום?

אז אולי תיקח וויאגרה ותעשה מה שצריך, זה לא כזה מסובך להגיע לגירוי מיני.

לנשים אגב אין חומר ביולוגי או כימי שמעורר אותן מיני, אם תמציא אחד תרוויח הרבה כסף.  
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'להיפך- את יותר ממוזמנת וברוכה!'
להיפך- את יותר ממוזמנת וברוכה!
27/04/2014 | 17:42
1
50
הקול הנשי חסר פה מאוד, ומדי פעם הוא זולג בחזרה...

נשמח שתשמיעי אותו בגאון...

לגבי היספור האישי שלך- זה לא נשמע קל בכלל, אבל נשמע שלפחות את שלמה עם עצמך. וזה המון!
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'תודה רבה, מתרגשת '
תודה רבה, מתרגשת
29/04/2014 | 10:54
14
אני כל כך שמחה שפניתי לפורום הזה שמלא באנשים טובי לב ואנושיים. תודה אחים אהובים
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'היו פה כמה לסביות במשך שנות הפורום, אבל...'
היו פה כמה לסביות במשך שנות הפורום, אבל...
28/04/2014 | 02:12
3
37
דומני ששתיים מהן עזבו משום שמישהו סינגר על דין "אישה יפת תואר" , לדעתי הן צדקו בהיעלבותן... ואני מקווה שלא יתגלה כאן שוב חוסר רגישות כזה.
מדובר בנושא הנדון "בפרשת 'כי תצא' המפרטת דיני מלחמה, ביניהם בולט העיסוק באשה יפת תואר הנלקחת בשבי. כאשר לוחם רואה אשה יפה שנלקחה בשבי, מותר לו לקחת אותה אליו - בין אם היא אשת איש או פנויה, יהודייה או לא, ובלבד שיקפיד על התנאים הבאים: עליו לחכות שלושים יום בטרם יבוא אליה, ובינתיים לאפשר לה לגלח את שער ראשה, לכער את עצמה ולבַכּות את אובדן חייה הקודמים ואת אביה ואמה במשך חודש ימים.
האם התורה מנסה לכונן כאן מצב מוסרי נעלה יותר, או שהיא מחפשת דרך להשאיר את הלוחם החושק בנערה מקומית, בגדר ההלכה והמצוות?
ומה אנו יודעים על אותה אשה יפת תואר? מדוע את קולה לא שומעים? היא נותרת סובייקט אילם, ומקבלת הגנה מסוימת מידי התורה, אם כי לא הגנה מלאה. לפחות היא מוגנת מלהפוך לרכוש - אם הלוחם לאחר חודש ימים חוזר בו ולא רוצה בה, אסור לו למכור אותה וחובה עליו לשלחה לנפשה. יש בחוקים אלה הכרה בצרכים של האשה הנלקחת בשבי ובעינוי שהיא עוברת. "
*נ.ב , רוב הנכתב בפוסט הזה הוא ציטוט מתוך אתר "מדרשת"
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'אני לא נעלבת בקלות'
אני לא נעלבת בקלות
<< ההודעה הנוכחית
29/04/2014 | 10:58
2
58
אני יודעת שרוב הדעות הקדומות וצורת הביטוי המתנשאת באה מתוך מצוקה, לכן אני נוטה לרחם ולא לכעוס.

לו הייתי כועסת על כל מי שעשה לי עוול או התייחס אלי בזלזול, בהם הקרובים לי ביותר (או אלו שאמורים להיות מתוקף קשר דם) הייתי פוגעת רק בעצמי, ומעבירה את חיי בתחושות תסכול ומרמור. אני לא רוצה להגיע למקומות הללו, לכן אני לא נעלבת ולא כועסת, בטח לא על הבעת דעות שאינן פודעות לגופו של אדם.

תודה על האהדה והאכפתיות. מעריכה מאוד
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'נו כבר אמרנו שהרגישות והבינה הנשיים נפקדים??'
נו כבר אמרנו שהרגישות והבינה הנשיים נפקדים??
29/04/2014 | 11:19
17
לצפיה ב-'איזו הודעה יפה'
איזו הודעה יפה
29/04/2014 | 12:26
23
חבל שהיא תתחבא כאן בשרשור הענק הזה
מתבקש לשים אותה בהודעות המומלצות למעלה...
תיזכורת לכולנו !

הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'שלום אבודה (אולי פחות אבודה ממה שאת חושבת :)'
שלום אבודה (אולי פחות אבודה ממה שאת חושבת :)
28/04/2014 | 21:16
1
30
שלום אבודה (ואולי את פחות אבודה ממה שאת חושבת :)  ),

המצב שאת מתארת הוא לא פשוט. מצד שני, כבר עברת כברת דרך , ואפילו העזת לאמר לעצמך שאת לסבית, אבל לא מותרת על הדת, וגם לפנות לקהילה לעזרה – אלו צעדים קשים שדורשים אומץ וגיבוש – והם מאחורייך! כל הכבוד!

כמו הרבה צעירים בקהילה שלנו את חוששת מלצאת מהארון ומתלבטת איך לפגוש לסביות (וגם הומואים). את לא יודעת מה יביא העתיד וחוששת מתגובות. לוקח זמן עד שהדברים האלו מסתדרים ומתבהרים. בינתיים חשוב שלא תהיי לבד עם זה, ויהיה לך עם מי לחלוק ולהתייעץ. לכן טוב שפנית לפורום – ואל תבהלי אם תתקלי גם מדי פעם בהתלהמות :). בת קול כבר הוזכרה, והן דוגמה לכך שאפשר לשלב יהדות עם לסביות – למעשה אין אף איסור דתי מפורש על לסביות! יש לי עוד הצעות בשבילך : איג"י (ארגון נוער גאה) הוא תנועת נוער המקיימת מפגשים חברתיים לצעירים בקהילה הגאה – בנים ובנות ביחד. יש גם קבוצות דתיות באיג"י. אני חושב שתהייה לך חוויה נהדרת ומחזקת לפגוש בדיסקרטיות צעירים עם אותן דילמות כמוך. חפשי אותם בכתובת www.igy.org.il  . לא כתבת היכן את גרה, אבל אם זה באזור המרכז, יש מקומות שבהם תוכלי לפגוש נשים למשל יש את הקבוצה החברתית "הקן" שפועלת במסגרת המרכז הגאה בתל אביב (03-5252896).  לבסוף, אם תרצי, אנחנו ב"יש עם מי לדבר", הקו של הקהילה הגאה, נשמח לקבל ממך טלפון, להקשיב לך ולחשוב איתך. אנחנו פועלים כל יום א'-ה' בשעות 19:30-22:30 בטלפון 03-6205591 .
יכול להיות שהדרך עוד ארוכה, אבל נשמע שאת בכוון הנכון. אני מאמין שתוכלי למצוא אושר ולבנות את החיים שאת רוצה, כפי שתחליטי.
כל טוב והמון בהצלחה!

עמיר
"יש עם מי לדבר"
קו הקשב והתמיכה של הקהילה הגאה
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'תודה עמיר היקר '
תודה עמיר היקר
29/04/2014 | 10:50
23
על המילים הטובות והחמות ועל ההמלצה. בהחלט אאמץ אותה, וארים טלפון בהזדמנות.

איזה פורום נפלא ומלא באנשים טובים!
הומואים דתיים >>
לצפיה ב-'איזה יופי שאת כאן!'
איזה יופי שאת כאן!
01/05/2014 | 08:26
21
האמת היא שהשם של הפורום הזה, "הומואים דתיים", הוא מסיבות היסטוריות כמו גם של נוחות, ולא תיאור של כרטיס הכניסה למועדון. בפועל זהו בית עבור כל מי שקו התפר והשבר שבין הנושא הלהט"בי ובין האמונה היהודית משמעותי לו. זה אומר שיש פה מקום לדתל"שים ואף לאנשים שכלל אינם דתיים, ויש פה מקום ל"מומרים" ואף לסטרייטים - ובטח ובטח שיש פה מקום לאנשים שהם גם דתיים וגם נמשכים לבני מינם, אלא שהם נשים... (וכמו שאמרו כבר, את לא הלסבית הראשונה כאן, ואם יבואו עוד נשמח מאוד.)

אני צופה שיהיה מעניין לשמוע את הזווית שלך על נושאים משיקים כמו גם שונים. את יכולה גם לנסות אותנו ולהעלות את הדברים שמטרידים אותך לכאן - הרי בסופו של יום 80-90 אחוז מהחוויה הקורעת של דיסוננס בין חוויית החיים העמוקה של אהבה ומשיכה ובין הדת והאמונה והחברה הדתית, זהים ללסביות ולהומואים.

לענייננו:
א. מעניינת אותי מאוד החלוקה שלך בין משיכה נפשית למשיכה מינית. זו חלוקה מאוד נשית, נדמה לי. איך זה עובד? את יכולה להתאהב עד כלות, נניח, באישיות של מישהו, אבל להיגעל רק מהמחשבה שמשהו פיזי יקרה ביניכם? או שזה פחות פטאלי מאיך שאני מצייר את זה?
ועד כמה את נותנת לזה מקום בחיים שלך? הרי, בסופו של יום, לכולנו הליבידו דועך, החשק המיני נשחק - את לא מסוגלת לדמיין את עצמך חיה במסגרת משפחתית "נורמטיבית" שמתפקדת כמו שצריך גם בלי האש של המתח המיני? כי זה בהחלט יכול להתקיים (גם אם לא ברור עד כמה עמיד...).
ב. פרקטית. נשמע שאת חלק מהציבור הדתי לאומי, גם אם מנקודת קיצון חרדית למחצה שלו. את לא יכולה פשוט לדחות את הקץ על ידי הישארות בתחום הציבור הדתי, אבל מעבר לאגף שמרני פחות בו? בסופו של יום, את כולה בת 21, ילדה במונחי גבעת שמואל - אם, נניח, תלכי לאוניברסיטה, תתחילי להסתובב בחברה מעורבת וכדו', אבל לא תוותרי על ההארד-קור הדתי (לא רק כהצגה, נשמע שזה בדיוק המקום הנפשי שלך כרגע), נשמע שהמשפחה שלך תבלע את הצפרדע, ובה בעת דחיית הנישואים בכמה שנים תהיה לגיטימית, או לפחות מובנת. בזמן הזה תוכלי להכין את הקרקע, להשמיע בבית דעות יותר ויותר ליברליות, ולבדוק את הטמפרטורה של המים, אולי תמצאי איזה סדק להכניס דרכו את הפיל הזה של הלסביות פנימה. (ואולי לא, אולי תיאלצי לבחור בין המשפחה שלך ולהישאר בארון, ובין האהבה שלך ולצאת ממנו. אני מקווה בשבילך שלא זה המצב.)
ג. שוב, ברוכה הבאה. באת בזמן טוב, בדיוק אנחנו מנסים להחיות את הפורום, ונדמה שיש לך מה לתרום למשימה הזו.
הומואים דתיים >>

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ