סקירה משפטית - איסור משכב זכר

icy rain drop

New member
../images/Emo45.gif! ../images/Emo34.gif אני כל כך גאה

להשתייך להקילה שכוללת גם אנשים כמוך. ואני לא חנפנית. אבל זה כל כך כיף לראות שגם כשאני כבר ויתרתי על להאבק, יש עדיין אנשים שעושים זאת בשבילי. ואולי לא בשבילי-בשבילי, אבל על העקרונות שחשובים גם לי. אוהבת, תומכת, ומרותקת. השכלתי. תודה לך.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo91.gif

חשוב מאוד להלחם בבורות.. זו אחת הדרכים... :)

מעניין ../images/Emo9.gif

אני אמנם לא בפורום, אבל ראיתי את הכתבה הזאת בעמוד השער וזה סיקרן אותי. תודה על הסיקור, השכלתי! תמשיכו להלחם על זכויותייכם כי זה מגיע לכם

פרט חשוב מאוד שנשכח!!!!!

בכתבה הנ"ל הוזכר ראשית החוק שאוסר משכב זכר, אולם הכותב שכח לציין (או אוליי לא ידע) שמקור המקורות לחוק האוסר משכב זכר נמצא בתורה!! משכב זכר הוא אחד העברות החומורות בתורה עד כדי כך שמי שנתפס בקיום יחסי מין עם גבר דינם של שני הגברים הוא מוות בצורה קשה(אני לא זוכר אם זה בשריפה או בסקילה) וכנארה מתוך התורה הגויים הם דווקא אלה שאימצו את החוק ואילו ישראל רצתה להיות זנב וללכת אחרי הגויים במקום לחוקק חוק עפ"י האיסור בתורה!!!

גלעדס

New member
יופי. והרמ"בם קבע

שארץ ישראל נגמרת באשקלון. זה לא עוצר דתיים וחרדים (גם רבנים שלכאורה מכירים את משנת הרמב"ם) להכריז שעזה היא חלק מארץ ישראל ולכן אי אפשר לסגת מהשטח הזה... כנראה שכמו שיש גנבים, פדופילים, סחטנים, ורמאים, ולא נדבר על כאלה שרוצחים בני אדם אחרים (האם זה מתיישב עם התורה
), חלקם דתיים שעוברים על מצוות התורה, ועדין נישאים על כפיים בכל מיני מחוזות - יש גם כמה כאלה ש"חטאו" במשכב זכר. אם זה כ"כ מפריע לך, זה צריך להפריע באותה המידה. אם השאר לא מאוד מפריעים לך, עדיף שפשוט תצניע לכת...

ANGEL N

New member
זה לא מדוייק...

לפי מה שאני הבנתי ראשית, התנך לא אוסר על הומוסקסואליות אלא אך ורק על אקט מיני (כלומר על האקט האנאלי). ולכן התורה לא אוסרת על אהבת גבר לגבר. מעבר לכך, לפי מה שאני הבנתי דווקא במקרה הזה התורה אינה מאפשרת להרוג אנשים שביצוע את האקט הנ"ל אלא אומרת שאנשים כאלה ישלמו את החשבון מידי שמיים. בעניין הזה אני לא מתמצא כ"כ ואבקש לקחת את דברי בערבון מוגבל. אם תרצה לדעת יותר על העניין הזה, אני יכול להפנות אותך לכותב בשם דניאל גוטווין שלפי מיטב ידיעתי סוקר את העניין בצורה דיי נרחבת וטובה. אם תרצה את שם המאמר המדוייק אנא פנה אלי ואני אדאג למצוא לך את שם המאמר.

odedee

New member
בתורה כתובים הרבה דברים.

למשל, שמותר שיהיו לך עבדים. אפילו יהודים. יש לך כמה כאלה? אני מקווה שאתה מתייחס אליהם יפה. ויש עוד דבר או שניים או מאה כאלה שהתורה אומרת ולא ממש הגיוניים בימינו. הומוסקסואליות לא יותר גרועה מעבודה בשבת, לבישת בגד מבד שעטנז, וכו וכו וכו.

למעלה