טיפוח פנים לגבר - גם מי וחלב פנים?

טיפוח פנים לגבר - גם מי וחלב פנים?

פרסמתי בפורומים בתפוז, אבל לא נענתי. אולי יודעים לעזור לי פה:

האם לפנים גבר מומלץ להשתמש גם בסבון פנים, חלב פנים, מי פנים?

כלומר בהנחה שאין איפור להסיר.

ואם כן - האם השימוש של פד עם מי פנים אחרי פד עם חלב פנים לא פשוט מוריד את כל החלב פנים מהעור. כלומר אולי אני לא עושה את זה נכון- אבל מרגיש שטבעי היה להשתמש בפד עם חלב ללא מי פנים אחריו או הפוך.

תודה לעונים

בינף

New member
אני שוטף פנים עם סבון כביסה - זה הכי נקי

ItsikH

Member
מה שעושה לך טוב. לייעוץ מקצועי עדיף
להתייעץ עם איש מקצוע ולא בפורום, אבל לדעתי כל זמן שאין לך בעיה מיוחדת שאתה מבקש לטפל בה - ההרגשה קובעת

לקבוע קוסמטיקאית רק כדי לשאול איך להתשמש בחלב ומי פנים?

זה מאות שקלים לשאלה קטנה לא?

ItsikH

Member
לא צריך להגזים
גם ייעוץ בסופר פארם או בחנות דומה יכול להספיק. פגישה עם קוסמטיקאי/ת נחוצה רק אם יש בעיה מיוחדת

הכל התחיל מזה שדיילת בחנות ניסתה למכור לי את כל המוצרים

סבון, מי, חלב וקרם לחות.

הן די מוטות - גם בסופר פארם. אני מניח

ItsikH

Member
נכון, ולכן אני אומר - כל עוד אין בעיה מיוחדת
ההרגשה האישית שלך קובעת. כל עוד לא מדובר בתכשירים יקרים, הייתי פשוט מנסה.
ד'א מפגש עם קוסמטיקאי/ת לטיפול פנים וייעוץ לדעתי מומלץ. אפילו רק
פעם אחת לקבל מושג אם זה מתאים ומועיל לך, ואז תקבל גם ייעוץ. ודאי שגם שם יש הטיה, אבל לא בהכרח לרעתך - המוצרים שם לרוב זולים יותר מהחנות.
וגם שם, ההרגשה קובעת בסוף

זה מטעטע

אם לקבוע לפי הרגשה אישית לא הייתי בכלל שותף פנים או קרם.

בכל אופן- מרגיש לי שמי הפנים אחרי חלב פנים בעצם מייתרים את החלב.
אבל אנסה לשאול בחנות.

ItsikH

Member
לדעתי להתנסות בטיפול פנים מקצועי
אצל קוסמטיקאי/ת זה כדאי, ואז גם מקבלים המלצות ומתנסים בחומרים. ודאי שגם פה יש הטיה, אבל היא לטובה מפני שהחומרים לרוב דווקא זולים יותר כך

ItsikH

Member
לצערי כבר לא
היה לי איש מקצוע מצוין אבל הוא כבר לא מקבל לקוחות.

חביף

New member
כל קוסמטיקאית תטפל בך

אם זה לא מריטת שיער, חלקן מסרב ולדעתי בצדק, למרוט שיער מאיברים אינטימיים של גברים.

חביף

New member
תַּעְתֵעַ וְטַאֲטֵא

כדאי שתצזכור שבחלק הפנים התחתון אותו אתה מגלח אין צורך בחלב פנים ובמי פנים, הסכין מוריד את כל שאריות העור המת, הלכלוך שסבון הפנים אולי לא הצליח. הבעיה היא בחלקם העליון של הפנים, אשר על כן אני "מגלח" גם אותם. בזהירות רבה כמובן.

ItsikH

Member
אם כבר קוסמטיקאי/ת
יש אפשרות לאפילציה בפנים לגבר, מעטים עושים זאת, 'העור יוצא רך וטעים' - שבוע של עור חלק ללא גילוח, וגם אח'כ פלומה בלבד לעוד שבוע

חביף

New member
להלן שגרת טיפוח בת עשרות שנים:

כשהייתי צעיר, ועורי היה שומני, וסכנת ה"שחורים" היתה רצינית - סבון פנים, חלב פנים ומי פנים. אחר כך, ואת זה אינך כותב - מריחת קרם לחות, כזה שהתאים לפניי.[מדי יום ביומו, בלי הפסקות, בלי תירוצים- בצבא, במילואים ובכל חור.בעבר עוד הקפדתי למרוח קרם לעיניים, אבל חדלתי משגיליתי שזה סתם חארטא-בארטא] ולא התאפרתי מעולם, אבל התגלחתי, גם היום.
אחר כך, עברתי למסיכות פנים, פעם בשבוע. מסיכות שקניתי באחת הפרמות.
ותמיד קרם לחות

כיום, כלומר בעשור האחרון ויתרתי לגמרי על חלב פנים ומי פנים, רק סבון פנים, גילוח כל הפנים [ נכון - מצח, לחיים, אף ] לאחר סיבון הפנים ובטרם שטיפת הסבון. אחר כך, נכון - קרם לחות שמתאים לעור [ היום מעורב, אני גם קונה אנטי-אייג'ינג, של חטיארות, גם במחירי סוף לא יודע מה - אני מסרב לשלם מעל 50-100 לאיזה 30 גר' או קצת יותר קרם ].
כיום אני גם משתמש בקרם מרגיע גירוד של חברה , וגם התחלתי להשתמש בקרם לחות שהוא "כמו מייק-אפ" וגם לפעמים במייקאפ במינון נמוך במיוחד.
אני גם ממליץ לתלמידיי הצעירים להקפיד על שגרת שטיפת פנים וניקוי שחורים [ אלה היום גם מורטים גבות, אז ניקוי פנים, רואקוטן וטיפוח עור הפנים, כבר לא נחשב למשהו "חריג" ].

זו השאלה: סבון פנים, חלב פנים ומי פנים

יש יתרון לכל ה3 כל יום? או שו הייתה רק פניקה של בחור צעיר?

אחרי החלב אם אני שם מי פנים- כל הפנים שלי מלאים בקצף של חלב. מרגיש כאילו מי הפנים הם שטיפה או מריחה של חלב הפנים.

למרות שאני לא שם כמיות מטורפות של חלב.

חביף

New member
ויתרתי על חלב פנים הרבה לפני שויתרתי על מי פנים

אתה לא צריך חלב פנם. סבון טוב עם חומציות [PH] שמתאימה לעור שלך, מי פנים אם ממש בא לך לבזבז כסף. ממליץ מדי פעם להשתמש בסבון גרגרים במיוחד בחלק העליון של הפנים, ופעם בחודש מסיכת פנים לניקוי עמוק.
ולא לשכוח אף פעם - קרם לחות!

למעלה