מחקר בנוגע להשפעות הטרור בקרב קהילת הלהט"ב

PARICH

New member
מחקר בנוגע להשפעות הטרור בקרב קהילת הלהט"ב

הבנתי שחלקכם לא רואים את הסקרים/שאלונים/מחקרים בעין יפה, וזה בסדר...אף אחד לא אוהב סטודנטים עם שאלונים
פשוט קצת נתקעתי וחסרים לי אנשים מהקהילה ואני ממש אשמח לעזרתכם.

אני סטודנטית לפסיכולוגיה וקרימינולוגיה, ובמסגרת חיפוש נושא למחקר גיליתי שלא נערך אפילו מחקר אחד הבוחן את השפעותיו של הטרור על קהילת הלהטב, וחשבתי שחשוב לקדם מחקר שעוסק גם בנושאים מעין אלו.
מבחינתי, מטרת המחקר היא להרחיב את הידע וגם לחזק את הקהילה.
לא אוכל לחשוף פרטים ספציפיים יותר בשלב זה מאחר וזה עלול להטות את התשובות, אבל אשמח לחלוק את התוצר הסופי או את המטרות ברגע ששלב איסוף הנתונים יסתיים.

השאלון קצר מאד ולא פולשני. ואם משהו לא מתאים, בניסוח, בתוכן או כל דבר אחר, אני אשמח לשמוע ולשנות בהתאם.
מוזמנים ליצור איתי קשר במייל
[email protected]

תודה!

סיס
[URL]https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfR0rgbQ6R7RW-CCn-DpBsjAw1F9VYEs0uLwgGeiq4lDBP1Dw/viewform[/URL]

ItsikH

Member
שתי הערות
  1. מה זה הלאומים המשונים האלו? אני אתאיסט, ורשימת הלאומים היא בעצם דתות.
  2. במצבי מצוקה, קשים ככל שניתן, אני קרחון ממוקד מטרה. אני מתפרק רק כשצפירת הארגעה נשמעת, ואז לחתיכות. קצת התקשיתי להעביר את זה

PARICH

New member
צודק וצודק.

1. נכון. זה בהחלט משהו שהתלבטנו לגביו בשימוש בשאלון הסוציו-דמוגרפי המובנה. אבל מאחר וזה לא משתנה בעל חשיבות גבוהה עבור המחקר (מה גם שסביר שהשונות בו תהיה מזערית), ההחלטה היתה להשאיר את השאלון כמו שהוא ולהוסיף "אחר", כך שתמיד יהיה מקום לכל תשובה אחרת שחשוב לעונה לציין.
2. שוב מדובר בשאלון מובנה שרק הותאם לנושא עצמו - טרור. כך שהוא בוחן משתנה מסויים ויש לו מהימנות ותוקף גבוהים בבחינת המשתנה הזה (יתכן שאלו לא יהיו גבוהים לאחר ההתאמה לנושא הטרור, אבל את זה נדע רק לאחר שננתח את הנתונים).

אני באמת מבינה את הקושי להעביר בשאלונים כאלו "שטחיים" בדיוק למה אנו מתכוונים, את אופן ההתמודדות האישית שלנו ומה שאנו מרגישים. אבל השאלון בוחן רק משתנה אחד ספציפי ולכן השאלות לא מכסות את כל המסר שהיינו רוצים להעביר בנושא.
אם תרצה אשמח לדבר בפרטי כדי להסביר באופן יותר מפורט, כיוון שלא הייתי רוצה שחשיפת הפרטים המדוייקים תפגע בתוצאות.

ושוב תודה על ההתייחסות

חביף

New member
איזה תרוץ והסבר מגוחך

לא שכנעת, כולל המגדר. תגידי למנחה שלך שילמד/תלמד קצת מושגים בסוציולוגיה קווירית.

חביף

New member
לא עונה - המגדר שלי פוליטי ולא ביולוגי

השאלה שלך פוליטית וחסרת ההבנה את המושג "מגדר".

PARICH

New member
זו בהחלט זכותך שלא לענות, מכל סיבה שהיא

כמו גם להעביר ביקורת.
אם אתה מרגיש שזה פגע בך בצורה כלשהי אני מתנצלת.

למעלה