ולנושא המצעד השנה - ביסקסואליות

ולנושא המצעד השנה - ביסקסואליות

יש גירסה קיומית שאומרת שהומוסקסואליות תחומה בזמן בגלל המוחצנות והצעקנות שלה. אחרי הפריים טיים ההומו נובל.
בעידן הניתוחים הפלסטיים נצפים אנשים מכמירי לב בחיצוניות שלהם, המסרבים לשחרר. זה לא יפה להזדקן הומו.
אחרי ההומואיות יש מקום להכניס אשה לחיים. עזר כנגדו. לזה קוראים ביסקסואליות.
יש כמובן את ה"בזבזניים" שבמקום להנות מחדוות הזרגים נטו בפריים, נמרחים לכל הכיוונים בטענה שהם ביסקסואלים.
מסקנה: ביסקסואליות היא מצב זמני כמו שהומואיות היא מצב זמני, עבור האדם הרציונלי.

אבל קראת מה שדרור רפאל כתב

ועדיין אתה חושב כך על ביסקסואליות?
אני חושב שברגע שביסקסואליות הופכת לאידיאולוגיה, כאן אולי מתפתחת בעיה. עאלק, שונאים אותם הומואים ושונאים אותם סטרייטים, ממש ה-קורבנות של הנטייה המינית בעידן של זליגה מגדרית, ודי לנו הקטע מהפוליאקובים פרק 11, כשיעל באה לחלץ את הבן ההומו שלה מאיזו קומונה בה בעלת הדירה הטבעונית, הקהילתית מזיינת ילד שגר אצלה, לפעמים הוא גם הבן שלה.. הכל הולך.
יעל חטפה הלם, אני אחריה ... זו אידיאולוגיה המכסה על צרכים מיניים שנחשבים "נחותים" או "לא - מוסריים". כך היות "ביסקסואל" נחשב כ"היברידיות" בלתי נסבלת, האמנם?
האם אני או כל אחד אחר צריך לתרץ בפניך או בפני אחרים את הלילה הסוער שעבר עליי עם גברת מבוגרת יחסית באיזה כינוס, ולמחרת בערב עם המלצר באותו כינוס? לדעתי לא.
אני נמשך לגברים בעיקר ולסוג מסויים של נשים [ שמנמנות, חכמות, חריפות, דעתניות, אוהבות את גופן, אוהבות סקס ולא עסוקות בשטויות כמו-פילוסופיות מגוחכות].

גם אתה שמת לב שדרור רפאל קצת המלטי בהתיחסות לחייו

ואני מתיחס בהתאם, כי כמוהו, בעצם כל מי שיבוא ויצהיר שהוא ביסקסואל (כלומר לשיפוטי, ומי אני בכלל ?).
מיניות זה ענין אישי של כל אחד עם כל מי שהוא פוגש וחווה.
אני לא אוהב הגדרות, אבל התחלתי סטרייט והייתי גם בי, גם גיי, שוב בי, א-מיני, ושוב גיי. זה פשוט לפי רמת האנרגיה שאני מסוגל להפיק כלפי משהו שחיצוני ממני. כל אחד שאני במגע איתו לוקח ממני משהו, אני לא מהאדישים. הכי הרבה לוקחים מי שהכי שונים ממני אם באופי ואם במין.
לכן,
אני מגדיר ביסקסואליות כמו שאני מגדיר - מצב זמני. נראה לי שזה ענין של נסיון חיים. (אגב, אף פעם אף אחד לא בא אלי ואמר אני בי או אני הומו - גילינו ביחד).

מותר להצטרף?

מתישהו, כנראה אתמול, מצאתי עוד עמוד פייסבוק היתולי של אחד שקורא לעצמו ישו. הוא אמר שם את המשפט המעצבן בנוסח: "ביסקסואל הוא הומו שמדחיק את זה" או משהו דומה.
אני לא מוכן לקבל את הגישה הזאת כי אני לא מוכן שזה שיש לי מחשבות על גברים מדי פעם יכניס אותי למשבצת שתמנע ממני קשר עתידי עם נשים.
אני מאוד רוצה בת זוג, ובעתיד גם חתונה וילדים שיגיעו, בעזרת השם, בדרך טבעית. אבל שיהיה לי מותר גם לחשוב אחרת.

נו, אז אתה מסכים שביסקס זה ענין זמני

קח את עצמך כדוגמא: אתה בן אדם חושב, שמבין שהדרך הקלה, הטבעית והזולה להביא ילדים זה להיות מחובר לאשה. אתה כל הזמן שומר את זה בראש, וזה משמש לך עמוד-אש בלילות "הקשים" עם גברים.
ואז
יום אחד,
תתרסק על ההומואיות, כמו כל הומו אחר (גם הקיצוניים). תעשה הנהלת חשבונות בחיים, ואז תזכר ב"חסד נעורים" שלך עם אשה. תחזור לאהוב אחרת. תשנה פאזה.
עם הזמן תוכל לדבר איתה מספיק פתוח שהיא תקבל גם את הצד ההומואי שלך. תוכל ללכת בלב שלם למסע אהבה אצל גברים מידי פעם, העיקר שהיא תדע תמיד שתמיד תחזור אליה, גם אם לא לזרועותיה.
אלה החיים מאמי,
זה לא אומר שאתה בי או הומו, זה אומר שאתה פשוט לא קיצוני.

tomasth

New member
סטרייט בי ו הומו זה תוית חברתית או נטיה פנימית ?

ראיתי אנשים משתמשים באותם מילים לתאר דברים שונים לגמרי , אז תהיתי מה דעתכם המילים שמשתמשים כמה הן עוזרות לתקשורת.

תווית חברתית מעודכנת טובה לתקשורת

למה רוב ההומואים בת"א ? כי בת"א זאת תווית חברתית מעודכנת, שמעידה על ראש פתוח ואדם אוהב כל.
תלך למקום אחר בארץ, אולי לא תמצא בכלל הומואים, תתהה אם יתכן שביישוב עם כמה אלפי אנשים אין בכלל הומואים....ובכן, יש שם הומואים, זאת הנטיה שלהם, אבל זאת לא תווית חברתית מקובלת שם....הם גרים שם בעיקר בגלל אילוץ כלכלי.
מסקנה, החצנת הנטיה המינית והפיכתה לתווית חברתית זה תלוי מקום וזמן.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
מה?! שטויות במיץ!

אני בי ואני לא מסכימה עם זה. אני נמשכת גם לגברים וגם לנשים באופן שווה.
לא אכפת לי עם מי אני אתחתן ואביא ילדים מבחינתי אני יכולה להביא ילדים עם אישה כמו שהייתי מביאה עם גבר.
אם יהיה לי בן או בת זוג אני אהיה נאמנה לאותו אחת או אחד ולא אפזול הצידה אפילו שהצד השני מושך. אתם שכחתם מדבר כל כך בסיסי וראשוני בקהילה מדבר שנקרא אהבה ולא רק סקס ומיניות.
אהבה באה בכל הדרכים, מאהבה של אמא לילד, לבין ילד לכלב, לבין אשה לגבר, לבין גבר לגבר וכן הלאה. תתבגרו למען השם!

למעלה