אין שמחה כשמחה לאיד

אין שמחה כשמחה לאיד

אשמח אם לא תמחק, איציק
אבל מנהל הפורום השכן, הודיע רשמית על פרישתו הממשית מניהול הפורום, או כלשונו:
"
לפני כמה חודשים עוד היתה לי אנרגיה להביא לכאן נושאים לשיחה, ולעניין את הגולשים בשיח, אבל עם הזמן כשהענות כאן פחתה ופחתה, כבר נמאס לי, ונכנעתי, והפסקתי להשקיע.

היום אני מוצא את עצמי נכנס לכאן (פעמיים ביום) רק על מנת לראות שהכל כשורה, בלי להשקיע מאמץ מיוחד ליצירת דיונים. כשיש אנשים שמפרסמים הודעות אני עונה להם ומנסה לעזור, אבל כמה אני כבר יכול לעשות, אני לא מבין בכל נושא.

אני מקווה שתמצא עזרה בכל מקום אחר שתפנה אליו."
אבל, אותי ואת מר עצמון הוא האשים ללא הרף בחבלה בפורום, עד כדי יצירת קמפיין מתואם עם החבר שלו מהדרום, זה עם מזג האוויר בשמו, עד כדי קללות ונאצות נגד שנינו.
שמח אני מאוד על גסיסת הפורום, על כך שמנהל הפורום הבין שאין לו מושג בנהיול פורום ובקידומו [ בניגוד לפורומים אחרים משגשגים מאוד בתפוז].
חחחחחחחחחחחח
טוב לי מאוד. אני בחZקת זכאי וחף מפשע.

הוא בהחלט היה מרושע, אבל גם אכפתי צריך לומר

לא אהבתי שהוא לא אהב אותנו, וניאץ, והתחפר בילדותיות.
מקוה שיצא את מקומו במקום אחר, עם קצת יותר נסיון שרכש כאן.
(אני נשמע כמו פקיד הסתדרות).
וכן...גם אני שמח

ItsikH

Member
קודם כל לא ממש. סיפר על עייפות, לא על פרישה
שנית, ה"מיומנות" החשובה בניהול פורום היא להיות "האיש בלא תכונות", או בשפה עממית יותר "לזרום". מי שמביא איתו דיעות, השקפות, רעיונות משלו... זה טוב להתחלה, לא להמשך.
אבל מרכיב עיקרי בניהול פורום הוא זיהוי כוחות חיוביים וקידומם, כמו גם זיהוי כוחות שליליים ועצירתם. את דעתי בענין כבר אמרתי ולא אוסיף. אומר גם שאיני רואה עצמי כמנהל מוכשר יותר, אלא רק שאין זה באופיי להתייאש, פסיכולוגים היו אומרים שיש לי "קושי להפרד", ועל זה אומר, שאיני סובל מהפרעה זו כי אם נהנה ממנה וגאה בה

שינוי זה לא יזיק לבחור

אני האחרון שהוא ירצה לשמע ממנו דיעה, אבל הכל בגלל פיקציה עויינת שתחזק בראשו. אין ספק שאריק וגם אני יכולנו להוביל אותו לפסגות, אילולי היה נטול יכולת להבין הומור משובח (להבדיל ממך איציק).
גיליתי שאתה ואני ניחנו בתכונה משותפת "הקושי להפרד"....המניע שלי זה האמונה שכל אדם הוא אוצר, שמאות שנים צריך כדי להכיר. יש תקופות שאני כל כך רגיש שאני מעדיף להמנע מאשר לחוות פרידה....פסיכולוג הביא לי ווריאציה על האגו הגברי החזק מידי שלי, אחותי טוענת שזה בגלל שחונכתי על תקן שיח סעודי, וחברה שלי אומרת שזה היותר-מידי-גבר שיש בי.
הבחור הפורש היה מקרה נדיר אצלי בהמלטות היבבנית שלו, ונחווה אצלי כמיני-טראומה, אני עדין לא מעכל איך לא שרדנו.

ItsikH

Member
יחי ההבדל הקטן בין
"קושי להפרד" לבין חרדה מקרבה, הקושי להפרד מעולם לא מנע ממני להתקרב

אחוות מנהלי הפורום לא תמנע ממני לגעגע באושר

ובשמחה על עלייתו ונפילתו המצחיקה של קיסר הכלום.
בניגוד אליך, ניהול מחייב "חזון" או תפיסת עתיד כלשהי, ולא ריצה אחרי התשוקה שבחלציך, שמהפורום עלתה והתבררה היטב.
הכוחות הבולמים וההרסניים שם דווקא היו "יקירי המנהל", שרצו בעיקר להתעסק בגילוח אשכים ומריטת שערות בתחת.

ItsikH

Member
אנחנו בעידן "האח הגדול"
שום חזון שהוא לא יקדם אף פורום אינטרנטי, ודווקא רדיפה אחרי התשוקה, גילוח אשכים ומריטת שערות בתחת נשמע לי ממש מתאים לפורמט. לא שלי אין ענין בכל אלו, אלא רק שהחזון שלי אחר, ובדיוק לכן, בדיוק בגלל עצם קיומו של חזון כלשהו בדעתי, איני המנהל האידאלי, שרודף אחרי כל מה שיביא לו רווח.

לא 'דע איציק

אני משתתף בעוד כמה פורומים, די מוצלחים, בהם למנהל-ת יש אג'נדה ברורה.
לגבי גילוח אשכים, מש"ל.
ולאמיתו של דבר - אילולא עצמון ועבדך, גם כאן היינו עדים לתהליך גסיסה ארוך ומתמשך.

ItsikH

Member
בכדי שזה יעבוד צריך
קודם כל קהל יעד ששותף לחזון, ואחר כך - מנהל שיידע לזהות ולהעיף כל מי שלא שותף לחזון למקום המתאים לו.

חחח - אחוות מנהלי פורומים

לא! העפת אנשים מתקיימת אם מתקיימת בכלל במצב קיצוני, ולא פועלת כפי שההוא, בל ננקוב בשמו, מהפורום השני פעל.
ה"זרימה" שלך בשל היעדר אג'נדה, בגללה עצמון ואני כאן, אם לכך אתה רומז בשני הסטטוסים האחרונים אף היא אג'נדה. אג'נדת ה"בלית ברירה" , שהרי באמת לו תעיף את עצמון ואותי מכאן לכל הרוחות, תשאר אתה בודד לגמרי כאן, כמו ההוא מהפורום השכן.
רוצה להרים את הכפפה?

למעלה