לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91139,113 עוקבים אודות עסקים

פורום פוליטיקה עולמית

ברוכים הבאים לפורום. יש שיאמרו שפורום "פוליטיקה עולמית" הוא ניסוי שנדון להיכשל מראש: ניסוי לרכז את המתרחש בעולם במקום אחד. אנחנו ננסה להראות שהניסוי הזה יכול להצליח. נדבר בפורום על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית. הפורום יהיה פתוח בפני כל אדם אשר רוצה ללמוד וללמד קצת יותר על הפוליטיקה העולמית ואשר לא מסתפק במהדורות החדשות הסטנדרטיות ובפרשניהן.

בפורום חדש/ישן זה ננסה שיטה חדשה לניהול דיונים, שיטה שעדיין לא נוסתה בפורומים העוסקים בפוליטיקה!
ההצעה כשלעצמה אינה חדשה. רבים הסכימו עם עיקריה, ואף הציעו אותם בעצמם, אבל... היו הראשונים להפר אותם
הפעם מדובר במחוייבות מוחלטת לכללים שאמנה להלן, בלי פשרות!
הכללים פשוטים ביותר:

בלי גידופים, בלי השתלחויות, בלי הדבקת תוויות, לא ביחס לגולשים אחרים, לא ביחס לאישי ציבור ולכל אדם אחר.
בלי סיסמאות סתמיות. כל הטענות חייבות להיות מנומקות.
נימת ההודעות חייבת להיות תרבותית, לא פוגענית.

מי מוכן "להסתכן"?

אודות הפורום פוליטיקה עולמית

ברוכים הבאים לפורום. יש שיאמרו שפורום "פוליטיקה עולמית" הוא ניסוי שנדון להיכשל מראש: ניסוי לרכז את המתרחש בעולם במקום אחד. אנחנו ננסה להראות שהניסוי הזה יכול להצליח. נדבר בפורום על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית. הפורום יהיה פתוח בפני כל אדם אשר רוצה ללמוד וללמד קצת יותר על הפוליטיקה העולמית ואשר לא מסתפק במהדורות החדשות הסטנדרטיות ובפרשניהן.

בפורום חדש/ישן זה ננסה שיטה חדשה לניהול דיונים, שיטה שעדיין לא נוסתה בפורומים העוסקים בפוליטיקה!
ההצעה כשלעצמה אינה חדשה. רבים הסכימו עם עיקריה, ואף הציעו אותם בעצמם, אבל... היו הראשונים להפר אותם
הכללים פשוטים ביותר:

בלי גידופים, בלי השתלחויות, בלי הדבקת תוויות, לא ביחס לגולשים אחרים, לא ביחס לאישי ציבור ולכל אדם אחר.

מי מוכן "להסתכן"?

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדש בתפוז: כללי התנהלות חדשים, שטרם נוסו בפורומים פוליטיים!
בפורום חדש/ישן זה ננסה שיטה חדשה לניהול דיונים, שיטה שעדיין לא נוסתה בפורומים ה"בלתי תרבותיים"!
הכללים פשוטים ביותר:

מי מוכן "להסתכן"?

המשך >>

לצפיה ב-'מה דעתכם'
מה דעתכם
<< ההודעה הנוכחית
16/03/2007 | 11:46
38
11
לפני כמה חודשים פורסם דו"ח מדד הפיתוח האנושי של האו"ם ( הדו"ח החביב עליי) כמו שהוא מפורסם מדי שנה.
הנה הנתונים:
1. נורווגיה
2. איסלנד
3. אוסטרליה
4. אירלנד
5. שוודיה
6. קנדה
7. יפן
8. ארה"ב
9. הולנד
10. שווייץ
11. פינלנד
12. לוקסמבורג
13. בלגיה
14. אוסטריה
15.דנמרק
16.צרפת
17. בריטניה
18. איטליה
19. ספרד
20. ניו זילנד
21 . גרמניה
22. הונג קונג
23. ישראל
24. יוון
25. סינגפור
26. קוריאה
27. סלובניה
28. פורטוגל
29. קפריסין
30. צ'כיה

אותי הפתיעו כמה דברים:
בלגיה ירדה ממקום 9  ל-13.
ארה"ב עלתה ממקום 10 למקום 8.
איטליה ירדה  ממקום 15 למקום 18.
עוד מה שהפתיע אותי, זה שבדו"ח הזה, שבודק רמת חיים, השכלה מינימלית, משכורת, תוחלת חיים וחינוך+ כלכלה, צרפת , שהיא באופן מסורתי בעלת כלכלה יותר סוצירליסטית, גבוהה מבריטניה( גם ב-2005 זה היה ככה).
לגבי המיקום של ישראל, אינני מתפלא.
כמדינה כ"כ צעירה שנמצאת במצב מלחמה מתמשך עם שכנייה זה מקום די מסובך.
ואולי זו גם הסיבה לשנאה הישראלית לאירופה- אירופה מאמינה בדיפלומטיה ובפתירת סיכסוכים ובעיות בדרכי שלום, ואילו ישראל לא מאמינה שהערבים יודעים בכלל מהו שלום.
אירופה תופסת את ישראל כארוגנטית וכוחנית כלפי הפלסטינית וכאשמה בחוסר פתרון הסכסוך הישראלי פלסטיני.
אבל לפי דעתי דווקא האירופים יודעים מה טוב לישראל: המדיניות הכוחנית של ארה"ב באיזור המזרח התיכון הוכיחה את עצמה כנכשלת.

מה דעתכם??
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'מקומה של ישראל'
מקומה של ישראל
16/03/2007 | 12:07
3
2
לא רק בגלל המלחמות. יש לנו שתי אוכלוסיות גדולות ובעייתיות: הערבים והחרדים שמורידות משמעותית את הממצוע, ובנוסף לכך אוכלוסיה גדולה של עולים חדשים שלוקח זמן עד שהיא נקלטת.

לגבי דבריך על ישראל הכוחנית, לא ניתן להשוות את המצב עם אירופה. כשבאירופה תהיה מדינה קטנה מול אויב ענק בשטח ובאוכלוסיה שמנסה להשמיד אותה, אז ניתן יהיה להשוואות בין אותה מדינה לבין ישראל, או לחלופין, כשישראל לא תהיה מאויימת ע"י מדינות ועמים גדולים ממנה בכמה פקטורים, גם אז יש מקום להשוואה.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'איזה אוייב גדול?'
איזה אוייב גדול?
16/03/2007 | 12:12
1
1
לצפיה ב-'הערבים'
הערבים
16/03/2007 | 12:13
2
לצפיה ב-'הנתונים בדו"ח נראים לא אמינים'
הנתונים בדו"ח נראים לא אמינים
16/03/2007 | 12:16
1
ולמרות הערבים והחרדים קיבלה ישראל מקום שגבוה ממקומה הריאלי.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אגב הידעתם כי מדינות סקנדינביה,'
אגב הידעתם כי מדינות סקנדינביה,
16/03/2007 | 12:10
1
הידועות בכל העולם כדמוקרטיות למופת החלו לקלוט "פליטים " מרחבי העולם?
בעיקר מהמזרח התיכון.
בעיקר ערבים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'הם ישלמו את המחיר בקרוב מאוד'
הם ישלמו את המחיר בקרוב מאוד
16/03/2007 | 12:14
תוך שנים ספורות תרד רמת החיים במדינות אלה באופן דרמאטי.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'מענין מקומה הגבוה יחסית של קפריסין'
מענין מקומה הגבוה יחסית של קפריסין
2
כל הכבוד!
מענין גם מה המקום הגבוה ביותר של ארץ דרום אמריקאית
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'מענין גם איפה נסיכויות הנפט ממקומות'
מענין גם איפה נסיכויות הנפט ממקומות
16/03/2007 | 12:17
1
קטר ודובאי.
שמעתי שרמת החיים שמה מאוד גבוה, והם מפתחים המון פרוייקטים מענינים.
אולי מקומם הנמוך קשור לחופש ומעמד האישה.
האם יש לך את הרשימה המלאה?
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אש"ף'
אש"ף
16/03/2007 | 17:08
הרבה מפעילי אש"ף התגוררו בקפריסין עד לפני כמה עשרות שנים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'איזה מדיניות היית מציע לישראל לאמץ?'
איזה מדיניות היית מציע לישראל לאמץ?
28
1
ובקשר לדו"ח, חלק מהמיקומים בו נראים לי מוזרים.

מוזר לי שאיסלנד נמצאת במקום השני, לפי דעתי היא היתה צריכה להימצא במקום נמוך יותר, איסלנדים מהגרים למדינות סקנדינביות אחרות ובעיקר לדנמרק מאחר ובאיסלנד יוקר המחיה גבוה יותר מבמדינות סקנדינביה האחרות והשכר נמוך יותר, כמו כן מדידת ההשכלה באיסלנד גורמת לטעות מובנית מאחר ובאיסלנד הלימודים בחטיבה העליונה מסתיימים בכיתה ה14, לעומת 12 ברוב מדינות אירופה ו13 במדינות סקנדינביה האחרות, בגרמניה ובניו זילנד ו11 בבריטניה כך שנוצרת האשליה כאילו האיסלנדים משכילים יותר מכל שאר האירופאים משום שהמדידה היא ע"פ שנות לימוד ולא ע"פ תעודות ותארים. המיקום הריאלי של איסלנד צריך להיות מתחת לדנמרק.

מוזר לי שיפאן נמצאת במקום השביעי, רמת החיים של היפאנים נמוכה משל האמריקאים, ההולנדים, השוויצרים, הפינים, והלוקסמבורגים, יפאן היתה צריכה להיות ממוקמת אחרי לוקסמבורג.

מוזר לי שצרפת ממוקמת לפני בריטניה, רמת החיים בבריטניה גבוהה מבצרפת.

הונג קונג לא היתה אמורה להופיע בדירוג בכלל מאחר והיא חלק מסין.

מוזר לי שסינגפור ויוון מדורגות נמוך מישראל מאחר ורמת החיים בסינגפור וביוון גבוהה מבישראל.

במקום 26 אני מניח שצריך היה להיות כתוב דרום קוריאה כי בצפון קוריאה רמת החיים נמוכה מאוד.

הדו"ח נראה לי מוטה ולא אמין.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'מוטה לאיזה כיוון?'
מוטה לאיזה כיוון?
16/03/2007 | 12:19
26
2
לצפיה ב-'לכיוון האינטרסים של מחברי הדו"ח'
לכיוון האינטרסים של מחברי הדו"ח
16/03/2007 | 12:23
25
הדו"ח משקף כנראה את האהדה של מחבריו למדינות ולא את רמת החיים הממוצעת בהן.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'מי שקרא ראה'
מי שקרא ראה
18/03/2007 | 01:37
23
שהם נותנים דגש על תנאים סוציאלים ועל זכויות הילד ומה הוא מקבל מהמדינה עד הגיעו לבגרות.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'רק מתיימרים לכך'
רק מתיימרים לכך
18/03/2007 | 12:40
22
התנאים הסוציאלים בסינגפור, דרום קוריאה ופורטוגל טובים יותר מבישראל.
בישראל יש יותר ילדים עניים מביוון, סינגפור, דרום קוריאה, סלובניה, פורטוגל, קפריסין וצ'כיה.
זכויות הילד בישראל זהות לאלה שבמדינות המפותחות.

לו הקריטריונים שכתבת היו העיקריים המיקומים בטבלה היו שונים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
18/03/2007 | 16:25
21
1
לצפיה ב-'מה אתה ממהר להסכים'
מה אתה ממהר להסכים
18/03/2007 | 23:24
20
זכויות הילד בסינגפור?? על מה אתה מדבר? לפי החוק בסינגפור ילד שמשתמש בסמים קלים יושב בכלא עד שמגיע לגיל-18 ומוצא להורג בתלייה. פורטוגל זו המדינה הביזיונית ביותר במערב אירופה וזו בושה להשוות אותה לישראל כי ישראל עוברת אותה בהכנסה לגולגולת ואני לא רוצה להכנס על יתרונותיה של פורטוגל על ישראל.

לבינתיים אני רואה לאן מובילות המדינות הסוציאליות הזמן שהקפיטליסטיות כמו ישראל וארה"ב צומחות למרות שיש להם בעיות שמשפיעות רבות על כלכלתם. עם מדיניות סוציאליסטית ישנה כפי שאתה מציע אנחנו בסופו של דבר נשאר בלי כלום.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'עוד משהו על סינגפור'
עוד משהו על סינגפור
18/03/2007 | 23:29
19
בסינגפור אין חוק על שכר מינימום. אבל המדינה הזו כל כך מצליחה כלכלית שהכל נדחק לפינה ניתן לומר שסינגפור היא הצלחה מסחררת ורמת החיים בה גבוהה אבל מקשה בחוקים ותקנות מחמירות על אזרחיה ונתולת תנאים סוציאלים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'הדבר הראשון שרואה ילד סינגפור בגן'
הדבר הראשון שרואה ילד סינגפור בגן
18/03/2007 | 23:33
11
הילדים הוא,  בית-כלא. הוא עובר שטיפת מוח של הממשלה כבר מגיל קטן הוא רואה כיצד אסירים סובלים. הסינגפורים רואים בדרך ההשפלה כדרך הפיתרון לפשיעה. אותם ילדים חשופים כבר מגיל צעיר למראות השפלה כדי שיבינו מה יקרה להם במידה ולא יהיו אזרחים טובים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אמרת בעבר שביטוח בריאות בארה"ב זול'
אמרת בעבר שביטוח בריאות בארה"ב זול
18/03/2007 | 23:37
10
יותר מבארץ. התארח אצלי לא מזמן אורח מטקסס הוא אמר שללא ביטוח בריאות פרטי (100$ לחודש) אתה תמצא את עצמך בדרך לגיהנום. כיום לכ-65% מאוכלוסיית ארה"ב אין ביטוח פרטי.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'תבדוק כמה עולה כאן ביטוח רפואי'
תבדוק כמה עולה כאן ביטוח רפואי
18/03/2007 | 23:47
8
2
בחו"ל למשל גרמניה, מקום העבודה מסדר לך ביטוח רפואי.
ישראל כמו ארה"ב, מי שאין לו כסף אין לו ביטוח, זה המצב בפועל.

לי יש ביטוח מושלם+פלטיניום, החיים טובים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'ויש לי רופא פרטי אחד בנוסף'
ויש לי רופא פרטי אחד בנוסף
18/03/2007 | 23:49
7
למדתי משהו אחד, היום בישראל צריך כסף ועוד כסף...
הסוצאליזם מת גמרנו.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'דברתי על ארה"ב'
דברתי על ארה"ב
19/03/2007 | 00:54
6
ולא על גרמניה (בעלת מדיניות סוציאליסטית מוגזמת שעולה לה ביוקר) ביטוח בריאות פרטי בישראל עולה כ-50 ש"ח לחודש לאדם שעבר את גיל 50 ביטוח מופרז דרך הסוכן של הראל שיבלבל לך את המוח וינסה להוציא ממך כמה שיותר 80 ש"ח.
לא מזמן דברה על זה מומחית בטלוויזיה היא אמרה שביטוח בריאות פרטי לא צריך לעלות יותר מ-50 ש"ח
לבינתיים אני רואה את הפוטנצייל העצום של צרפת וגרמניה הסוציאליסטיות בבניית מטוס ה-a380 שנכשל טוטאלית
המיסים בגרמניה מתחילים לעלות ומרקל מנסה לעשות הכל כדי לגרום למהפכה קפיטליסטית מה שגורם לככלת גרמניה לצמוח לאחרונה אבל צפוייה לה בעיות קשות לך תגרום למהפכה במדינה המפונקת ביותר באירופה.

רק בישראל הכל כסף, רק בישראל הלימודים יקרים, בישראל לא משקיעים בחינוך, רק בישראל הילדים מכים מורים,
רק בישראל לנשים אין זכויות. נמאס לי כבר לשמוע את הסיסמאות המטופשות הללו שרחוקים מהמציאות.

תשאל את החבר'ה מניו אורלינס שנשארו ללא קורת גג לאחר האסון הכבד כי פשוט אין להם ביטחונות
מה זה להיות בלי כסף. תשאל אמריקנים הזקוקים נואשות לניתוח מה זה להיות בלי ביטוח בריאות פרטי, תשאל את בולי מפורום גרמנית ותרבות גרמניה כמה כסף כנסה אותו חברת תקשורת גרמנית חזירית 300 euro בישראל אותה חברה לא הייתה שורדת יום. תשאל סטודנטים אמריקנים שרוצים לעשות תואר באונברסיטה כמה זה עולה להם כולל השכרת דירה.
תשאל בעלי עסקים וצעירים צרפתים מדוע הם נוטשים את צרפת (מעצמת הלכלכה ה-4 בעולם) כי פשוט לא נותנים להם להרוויח המס כל כך גבוהה מישהו צריך לממן את המדיניות הצרפתית המגוחכת מחצית מאוכלוסיית צרפת פטורה ממסים.
תשאל את העיתונות הגרמניה מדוע מגדירה את גרמניה כמדינה נחשלת בחינוך כנ"ל את העיתונות האנגלית.

פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אתה לא מסתכל על התמונה המלאה'
אתה לא מסתכל על התמונה המלאה
19/03/2007 | 01:14
5
בארה"ב אתה משלם ביטוח בריאות פעם אחת והוא עולה פחות מ$60 לחודש אם אתה לא מחפש תוכניות יקרות ואני מדבר על HMO, מה שאומר שמי שיש לו ביטוח כזה לא משלם על ביקורי רופא, תרופות, טיפולים רפואיים, בדיקות תקופתיות וכיו"ב, בסופו של דבר זה יוצא יותר זול מבישראל ביחס לרמות ההכנסה. בישראל אתה משלם ביטוח בריאות בשווי 3.1% ממשכורתך שלא מכסים כלום, בנוסף ביטוח משלים שנותן הנחות מזעריות על טיפולים רפואיים ובנוסף פלאטינום אם אתה רוצה הנחות משמעותיות יותר.

בתי ספר ציבוריים בארה"ב נותנים חינוך חינם באמת, התלמידים מקבלים גם את הספרים וכלי הכתיבה בחינם, סטייט קולג'ים מאפשרים לימודי תואר ב$4K לשנה, ביחס לרמות השכר שם זה יוצא זול יותר מבישראל.

בניגוד לטענתך רוב תושבי ארה"ב מבוטחים בביטוח בריאות פרטי.

רוב האמריקאים לא עושים תארים באוניברסיטאות יוקרתיות שגובות $30K לשנה אלא בקולג'ים שעולים הרבה פחות.

החינוך בגרמניה באמת הדרדר בשנים האחרונות אך מצב מערכת החינוך בארץ הרבה יותר גרוע.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'לא ניתן לדעת אם מערכת החינוך שלנו'
לא ניתן לדעת אם מערכת החינוך שלנו
19/03/2007 | 01:22
4
2
גרוע משל גרמניה בזמן שישראל משתווה לארה"ב בפטנטים.
לגבי אותו ביטוח שאתה מדבר עליו את אותם דברים בדיוק אתה מקבל תמורת 80 ש"ח לחודש במורכב הראל ותאמין לי שישבתי עם יותר מסוכן ביטוח אחד.

טעיתי לגבי מספר האמריקנים לייתר דיוק 46.6 אמריקנים ללא ביטוח בריאות.
אבל שים לב מה העלויות האמיתיות.

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?log=tag...

לא ניתן לקבוע שמערכת הבריאות בגרמניה טובה בהרבה משלנו.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'בארה"ב 300 מיליון תושבים'
בארה"ב 300 מיליון תושבים
19/03/2007 | 01:27
2
46.6 מיליון מתוך 300 מיליון הם 15.5%, משמע 84.5% מהאמריקנים מבוטחים בביטוח בריאות. עלות "ממוצעת" בארה"ב לא אומרת שום דבר, פערי המחירים והתוכניות בארה"ב הם עצומים ממש כמו פערי השכר.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'כן'
כן
19/03/2007 | 01:32
1
אבל זו ממש משימת התאבדות תחשוב על זה שרוב החלץ הוא על חברות הביטוח שצריכות להרוויח.
מי יודע מה עובר אזרח אמריקאי שזכוכ לטיפול. ארה"ב יכולה לפטור את הבעיה אבל אינה רוצה בזה זה פשוט בניגוד לתפיסתה הקפיטליסטית קיצונית אבל אין ויכוח שמדובר במדינה המצליחה ביותר בעולם. ארה"ב היא הכלכלה המצליחה ביותר בעולם אבל עדיין מערכת הבריאות שלה דומה לשלנו.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
19/03/2007 | 01:34
אני יודע בדיוק כמה תושבים חיים כיום בארה"ב. תסתכל על הודעתי הקודמת אני מודה בטעותי.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'מערכת החינוך בגרמניה*'
מערכת החינוך בגרמניה*
19/03/2007 | 01:40
27
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
19/03/2007 | 00:46
82.4% מתושבי ארה"ב מבוטחים בביטוח בריאות וקיימים ביטוחי בריאות שעולים פחות מ$100 לחודש בארה"ב.

In 2005, 41.2 million persons of all ages (14.2%) were uninsured at the time of the interview, 51.3 million (17.6%) had been uninsured for at least part of the year prior to the interview, and
29.2 million (10.0%) had been uninsured for more than a year at the time of the interview.
פוליטיקה עולמית >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בסינגפור יש תנאים סוציאלים'
בסינגפור יש תנאים סוציאלים
19/03/2007 | 00:38
6
קרא בקישור.
פוליטיקה עולמית >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הביטוח של פחות מ-100 דולר שווה לת..'
הביטוח של פחות מ-100 דולר שווה לת..
19/03/2007 | 00:56
5
ואין לי מושג מאיפה אתה מביא את הנתונים המגוחכים הללו.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'סינגפור עובדת בשיטה שונה לחלוטין'
סינגפור עובדת בשיטה שונה לחלוטין
19/03/2007 | 00:59
מהמדינות שהזכרת. לא ניתן לבצע אותם רפורמות בדמוקרטיות. אגב ההכנסה לנפש של סינגפור גבוהה בכ-10,000 דולר אמריקנים יותר מהמדינות שהזכרת.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'HMO בארקנסו עולה $649 לשנה'
HMO בארקנסו עולה $649 לשנה
19/03/2007 | 01:04
3
נראה שאת הנתונים דווקא אתה לא יודע.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'ביטוח זול'
ביטוח זול
19/03/2007 | 01:15
2
כפי שאצלנו אתה משלם לביטוח של-AIG סכום של-20 ש"ח לעומת מורכב של הראל 50 ש"ח.
שתצטרך לקבל כסף עבור ביטוח רפואי זול אתה יודע בדיוק מה תקבל.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'לפני שתמשיך קרא מה זה HMO'
לפני שתמשיך קרא מה זה HMO
19/03/2007 | 01:21
1
ניכר מדבריך שאינך יודע על מה מדובר. למעשה הHMO מכסה יותר מהביטוח ה"מורכב" של הראל.
פוליטיקה עולמית >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אין לי מושג במה מודבר'
אין לי מושג במה מודבר
19/03/2007 | 01:27
אינך יודע מה מכסה הביטוח המורכב של הראל. הוא מכסה כמעט הכל. אתה אדם מספיק אינטלגנט לדעת שלא משנה עד כמה תבטח את עצמך בסופו של דבר מתי שתצטרך לקבל את הכסף חברת הביטוח תתעלל בך עד צאת הנשמה  
במיוחד במדינה כמו ארה"ב שם חברות הביטוח צריכות גם להרוויח.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'באיזה מובן רמת החיים בבריטניה גבוהה'
באיזה מובן רמת החיים בבריטניה גבוהה
24/03/2007 | 08:54
מבצרפת? זה נכון שבבריטניה יש פחות אבטלה, אבל נראה לי שצרפת משקיעה יותר בחינוך.
פוליטיקה עולמית >>

הודעות אחרונות

07:19 | 27.06.18 s310
17:36 | 25.09.16 *-מרקי-קקטוס-*
12:59 | 24.09.16 דיברגנט
20:38 | 23.09.16 *-מרקי-קקטוס-*
12:58 | 23.09.16 גלובליסט
12:24 | 23.09.16 ששון72
01:44 | 23.09.16 מוטי חוף מציצים 11
00:44 | 23.09.16 גלובליסט
12:25 | 22.09.16 גלובליסט
02:32 | 22.09.16 דיברגנט
00:57 | 22.09.16 פולספגן
10:20 | 20.09.16 גלובליסט
22:51 | 19.09.16 גלובליסט

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ