פרויקט הגרעין הוא "רכבת ללא בלמים"

פרויקט הגרעין הוא "רכבת ללא בלמים"

מקור במשרד החוץ האמריקאי מסר, כי בכירים במשרד החוץ של ארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת, רוסיה וסין יתכנס היום (26/2) בלונדון כדי לדון בדרכים להתמודד עם סירובה של איראן להפסיק את העשרת האורניום. בתגובה הצהיר נשיא איראן, מחמוד אחמדי נג'אד, כי הפרויקט הגרעיני של ארצו הוא כ"רכבת ללא בלמים" שאין לעצרה. נג'אד הוסיף, שהמערב קורא לדיאלוג, אך כשאינו משיג את התוצאות הרצויות לו, עובר לשימוש בנשק. לכתבה המלאה: http://www.jcpa.org.il/JCPA/Templates/showpage.asp?DBID=1&LNGID=2&TMID=178&FID=285&PID=0&IID=2472

a e q u i t a s

New member
אז הוא אמר..יופי הוא גם

אז הוא אמר, יופי, לכל דבר יש בלמים - הרי די ברור מיהו קהל היעד שאחמ'נאד מדבר, אני חושב שאנו שמים דגש יותר מידי על מה הוא אמר, זה לא שאני ממעיט מערכו, אבל יש להפריד בין עיקר לטפל...

פו פו פו

New member
גם סדאם אמר בתחילת מלחמת המפרץ

השניה שהכוחות שלו מנצחים את הכוחות של ארה"ב. בטח גם אסתרינה טרטמן אמרה שהיא רואיה לתפקיד שרת התיירות.

kopfschmerzen

New member
אסתרינה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. היא הייתה חברה של אבא שלי בתקופת הצבא. הוא אמר לי: "אתה עוד תראה כמה פופולרית היא תהיה" אמר וצדק.

kopfschmerzen

New member
היא כבר הגיע לארץ נהדרת

יש יותר פופולארי מזה?? אמרתי פופולארית לא פוליטיקאית נבונה.

a e q u i t a s

New member
פופלרית זה שאנשים מעריצים אותה

פופלרית זה שאנשים רואים בה כמודל לחיקוי, אף אחד לא רואה במודל חיקוי.

kopfschmerzen

New member
תפסיק להתחכם

בפורים 2004 התחפושת הפופולארית ביותר הייתה של עוזי כהן הוא היה האדם הפופולארי ביותר ואנשים העריצו את הטמטום שלו וראו בו מודל לחיקוי של הטמטומציה. עכשיו יש לנו שחקנית חדשה בזירה שלקחה פיצויים כבדים מהמדינה ומוצהרת כאחת שלא יכולה לעבוד יותר מ-4 שעות ומשמשת כשרת התיירות. היא תהיה פופולארית ומודל לחיקוי בקרב הנוחלים שבינינו.

למעלה