תחרות שמות לצ'צניה בפורום

a e q u i t a s

New member
../images/Emo124.gif תחרות שמות לצ'צניה בפורום

גולשים יקרים לא השגעתי ולא איבדתי את שפיותי, חשבתי שיהיה נחמד לפתוח פה תחרות הצעות שמות לצ'צ'ניה לאור החלטתו של נשיא צ'צ'ניה אלה אלחנוב, לחפש למדינתו שם חדש. באחד מאתרי החדשות פורסם שנשיא הצ'צ'ני אלה אלחנוב מציע לשנות את שמה של צ'צ'ניה, על מנת לנקות את התדמית האלימה והעקובה מדם.. הנשיא, אשר נחשב לבן-ברית של המשטר הרוסי במוסקבה, אף פנה למספר מומחים בכדי לבדוק את הנושא. ב-BBC דווח, כי לדבריו, הצ'צ'נים מעולם לא קראו לחבל הארץ בו הם יושבים, והוסיף שאפשרות אחת שראוי לשקול לשם החדש היא השם בו משתמשים המקומיים - נוקצ'ין. אז אנו יהודים בן טובים, אשר גולשים בפורום פוליטיקה עולמית ננסה לעזור לנשיא אלה אלחנוב למצוא למדינתו שם חדש. תרגישו חופשי לרשום הצעות, שמות עם פן היסטורי, פוליטים, מצחיקים והזויים יתקבלו בברכה. תנו דרור למחשבותיכם
אולי אפילו נבחר את השם הכי מתאים....

יש לי רעיון נחמד

יש לי רעיון נחמד, מכיון שמדינות שסובבות את צ'צ'ניה מסתיימות ב "סטן" כמו אוזביקסטן, טג'יקיסטן וטורקמניסטן, כל שם חדש לצ'צ'ניה חייב להסתייים עם "סטן" בסוף. גאוני לא?

OMRK1

New member
סין לא נמצאת ליד צ'צ'ניה =\

אני מציע את השם: כוזריה, מהממלכה הכוזרית שהייתה באזור.

trigotrigo

New member
היא קרובה אליה בהחלט

אי-הימצאות גבול גיאוגרפי אינה סותרת קרבה

קווקזלנד

על שם הרי הקווקז הקרובים לצ'צ'ניה. ובנוסף לקרוא למדינה על שם הטבע שמסביבה מניח שלווה ורוגע על המדינה.

a e q u i t a s

New member
זה הרוסים שהופכים שם כל אבן

זה הרוסים שטבחו בצ'צ'נים והרסו כל בית עומד שם במלחמה משנת 1994.

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gifצ'יצ'ולינאסטאן.

נו, חחח... צ'צ'ניה ישר הזכיר לי את צ'יצ'וג'יפה הזאת, הפרוצה P: וסטאן כי... סטאן. (נו מה, לצנזר...) חח יומטוב [:

מאמאסאן

New member
אולי פליסטן? על משקל פלשתין

או פלאסטן, גם אצלם לשרוד, זה מעין פלא, כמו אצלנו!!!!!

למעלה