עיתוני אירופה VS האסלאם

דנמרק נדפקו

עכשיו הערבים יציקו לא רק לנו אלה גם להם....... לא נורא תראו מה קריקטורה אחת יכולה לעשות.... פשוט מדהים

a e q u i t a s

New member
המהומה היא גדולה בכל אירופה וגם פה

קראתי שעוד עיתונים באירופה פירסמו את הקריקטורה הזאת, על מנת להוכיח חזית אחידה שזה סך הכל רק סאטירה פוליטית, ובינתיים אחד העורכים של עיתון צרפתי שפירסם את הקריקטוריה הזו פוטר. שגריר סוריה בדנמרק הוחזר בהוראת אסד הבן, שירותי הביטחון הדנים זימנו לפגישה את אחד מגדולי האיסלאם בדנמרק כדי לשוחח איתו להוריד את סף הזעם והאלימות שציפויים.... ואך אפשר לשכוח את הזירה הישראלית... הפלסטינים השתלטו על מבנה איחוד האירופי עד שאירופה הגדולה תתנצל... האם יצע המרצע מהשק? האם המוסלאמים חושפים שיניים, בהחלט כן. אפשר לראות את מדיניות הגירה החופשית של אירופה שאיפשרה במשך עשרות שנים למהגרים מוסלאמים להגיע לשטחה פשוט אוכל אותה מבפנים.

a e q u i t a s

New member
פלסטינים חטפו אזרח גרמני

פלסטינים חטפו אזרח גרמני מבית מלון, כנראה כחלק מהמהומות על קריקטורת מוחמד בעיתונים האירופיים.

בגלל זה הם נדלקו???

דווקא קריקטורה חמודה. הוא נראה כמו איזה ציור של קיסר סיני עתיק וחכם, אבל התרבוש הפצצתי מסגיר את הקריעות בשכל שלו, משווה לו נופך של אוילות... דמות קומית ביותר אם כי חסר לה עומק כי היא משתמשת בסממנים חיצוניים כמו תרבוש כדי לזהות תוכן פנימי, מה שעושה קונוטציה לא נעימה של צרות עין אתנוצנטרית כדוגמת ההשתלחות הפראית שהיתה ב"דמות היהודי" בתחילת המאה העשרים וליותה את השחתת כבודם ולאחר מכן את רציחתם של בני אדם. לו היו מתייחסים לסממנים פחות חיצוניים... יותר מהותיים...

a e q u i t a s

New member
../images/Emo6.gif סולטן טורקי

מצחיק אך הערבים מנסים לאכוף דעתם באיומים על טרור על המערב בגין חופש הביטוי. אל קעידה מאיים לתקוף את דנמרק - בהודעה שפורסמה לפני כמה שעות באחד האתרים שלה. מצחיק זה נכון! אבל גם נורא מעצבן זה גם נכון.

trigotrigo

New member
אוף איתכם!

אתם לא רואים שזו בדיוק הבעיה בעולם שלנו? אנחנו, כעם שלאורך שנים רבות עיתוני אירופה היו מלאים בקריקטורות עלינו, לא עומדים לצד הדת המוסלמית, שבמקרה הזה, אני אמנם לא מצדיק את התגובות הקיצוניות, אבל בהחלט מבין את הזעם הכולל שלהם והדרישה לגינוי! אין שום הצדקה לכל מעשה של עלבון זה או אחר לאמונה של אדם! דווקא בתור יהודי מאמין, שבטוח בכך שאין דבר יותר חשוב מאשר ההתנגדות לפיתוח גרעיני באיראן, אני משוכנע שהמעשה הזה, בין עם נעשה בדנמרק ובין אם היה נעשה במקום אחר, אין לו שום זכות לקבל גיבוי.

trigotrigo

New member
מי אמר שאנחנו נעלבים?

להיפך! אנחנו מראים כוח עצום בזה שאנחנו מזכירים לעולם שדברים כאלה מובילים לאסונות! ב-1945 נשבענו שלא עוד!

../images/Emo41.gif עיתוני אירופה VS האסלאם ../images/Emo41.gif

מה דעתכם בנושא? אני חושב שזה ממש יפגע במוסלמים. יש סיכוי גדול שיותר תושבים באירופה יתחילו להיות אנטי-מוסלמים. יש מאות אירועי אנטישמיות באירופה כל שנה (הרבה יותר גרוע מפרסום 5 קריקטורות בעיתון), והיהודים לא מגיבים לזה בכזאת חריפות של שריפת שגרירויות...

a e q u i t a s

New member
בסוריה שרפו את שגרירויות דנמרק ..

בסוריה ההמון העלה באש את שגרירויות שוודיה ודנמרק, ברמאללה חוטפים אזרחים אירופיים, אל קעידה מאיים בג'האד כנגד אירופה (כאילו שלא היה לפני - ראה ערך פיצוצים בלונדון, ספרד והנסיונות באיטליה). כרגע הח'צקון מתפוצץ לאירופיים בפרצוץ...אתם קולטים הם היו בדרך לשרוף את שגרירות צרפת בדמשק.. המדינה שעמדה לצידם של הערבים באופן מסורתי תמיד... אני מאמין שהאירופיים לאט לאט מבינים שאיסלאם באירופה מתחיל להתפשט יותר מידי.... אל תשכח את התפרעויות של מהגרים מוסלמים בפריז ששרפו אלפי מכוניות ופגעו באזרחים... כל האלה מובילים את אירופה לתהליך של התפכחות מאשלייה...

a e q u i t a s

New member
לגבי הנוצרים מה שאני יודע

לגבי הנוצרים, מה שאני יודע שהותיקן הוציא הודעה מיוחדת שדווקא מגנה את העיתונים האירופיים. "אין בזכות הביטוי זכות בפגיעה באמונה....שלום ודו קיום בין בני אדם ובין אומות מחייבים אווירה של כבוד הדדי...". בקיצור, אפיפיור יוצא כנגד חופש העיתונות והזכות לביטוי עצמי.

moonlight B

New member
אם היה ההפך ?ושר החוץ הגרמני

בפומבי הצהיר שהוא מכחיש שואה ולא רוצה להתנצל ...מה הייתה תגובתכם?כיהודים וישראלים?

וכרגיל, יפה נפש תורן שעושה השוואות

בביננו לבינם??!!],עוד אחד שמנסה להגיד לנו, "תראו הם לא כאלה גרועים כמו אנחנו מציירים אותם" או "אנחנו גרועים כמו שאנחנו מציירים אותם", החשיבה המעוותת של יפי הנפש, תמיד להשוות, להפחית מהרוע ולהוריד את הטוב, אין טוב ואין רע, כולם אותן דבר, אז שהו שלא, אנחנו לא אותו דבר, לא שווים וזו האמת!. הקריקטורה לא היתה אנטישמית או גזענית, הם יכלו לפנות למחאה או להגיש תלונה, ראש ממשלת דנמרק כבר התנצל (התרפס בעליבותו) והם, שרפו שגרירויות, איימו ברצח וחטיפות, השתלטו על מבנים של האחיחוד האירופאי שעוזר להם כאשר הוא לא חייב (צריך לדעתי לייבש את המדינות האלה כלכלית טוב טוב ולהפנות את הכספים לאפריקה איפה שבאמת צריך אותו). לעומת זאת, בעיתונים במדינות ערב, יש הרבה מאד קרקטורטורות אנטישמיות, אנטי ישראליות, שיקריות מעליבות פחי אלף, קרקטורות אנטי נוצריות, אנטי מערביות, "נגד הכופרים", האם שרפו מסגדים?, שרפו שגרירויות?, איימו לרצוח מוסלמים באשר הם מוסלמים? התשובה היא לא!, זה חד צדדי, לחלוטין חד צדדי, לא אנחנו ולא העולם המערבי לא מגיבים ככה.

moonlight B

New member
אני לא עוד אחד קודם ...

ואתה ממש מתחמק מהשאילה ולא ענית .. זה כן גזענות כלפי דת וזו לא השוואה פשוט קרו מקרים וישראל החרימה מדינות ומוצרים אז ....פליז תתמקד

למעלה