לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91129,112 עוקבים אודות עסקים

פורום פוליטיקה עולמית

ברוכים הבאים לפורום. יש שיאמרו שפורום "פוליטיקה עולמית" הוא ניסוי שנדון להיכשל מראש: ניסוי לרכז את המתרחש בעולם במקום אחד. אנחנו ננסה להראות שהניסוי הזה יכול להצליח. נדבר בפורום על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית. הפורום יהיה פתוח בפני כל אדם אשר רוצה ללמוד וללמד קצת יותר על הפוליטיקה העולמית ואשר לא מסתפק במהדורות החדשות הסטנדרטיות ובפרשניהן.

בפורום חדש/ישן זה ננסה שיטה חדשה לניהול דיונים, שיטה שעדיין לא נוסתה בפורומים העוסקים בפוליטיקה!
ההצעה כשלעצמה אינה חדשה. רבים הסכימו עם עיקריה, ואף הציעו אותם בעצמם, אבל... היו הראשונים להפר אותם
הפעם מדובר במחוייבות מוחלטת לכללים שאמנה להלן, בלי פשרות!
הכללים פשוטים ביותר:

בלי גידופים, בלי השתלחויות, בלי הדבקת תוויות, לא ביחס לגולשים אחרים, לא ביחס לאישי ציבור ולכל אדם אחר.
בלי סיסמאות סתמיות. כל הטענות חייבות להיות מנומקות.
נימת ההודעות חייבת להיות תרבותית, לא פוגענית.

מי מוכן "להסתכן"?

אודות הפורום פוליטיקה עולמית

ברוכים הבאים לפורום. יש שיאמרו שפורום "פוליטיקה עולמית" הוא ניסוי שנדון להיכשל מראש: ניסוי לרכז את המתרחש בעולם במקום אחד. אנחנו ננסה להראות שהניסוי הזה יכול להצליח. נדבר בפורום על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית. הפורום יהיה פתוח בפני כל אדם אשר רוצה ללמוד וללמד קצת יותר על הפוליטיקה העולמית ואשר לא מסתפק במהדורות החדשות הסטנדרטיות ובפרשניהן.

בפורום חדש/ישן זה ננסה שיטה חדשה לניהול דיונים, שיטה שעדיין לא נוסתה בפורומים העוסקים בפוליטיקה!
ההצעה כשלעצמה אינה חדשה. רבים הסכימו עם עיקריה, ואף הציעו אותם בעצמם, אבל... היו הראשונים להפר אותם
הפעם מדובר במחוייבות מוחלטת לכללים שאמנה להלן, בלי פשרות!
הכללים פשוטים ביותר:

בלי גידופים, בלי השתלחויות, בלי הדבקת תוויות, לא ביחס לגולשים אחרים, לא ביחס לאישי ציבור ולכל אדם אחר.
בלי סיסמאות סתמיות. כל הטענות חייבות להיות מנומקות.
נימת ההודעות חייבת להיות תרבותית, לא פוגענית.

מי מוכן "להסתכן"?

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-' עיתוני אירופה VS האסלאם '
עיתוני אירופה VS האסלאם
<< ההודעה הנוכחית
04/02/2006 | 20:50
81
16
מה דעתכם בנושא?
אני חושב שזה ממש יפגע במוסלמים. יש סיכוי גדול שיותר תושבים באירופה יתחילו להיות אנטי-מוסלמים.

יש מאות אירועי אנטישמיות באירופה כל שנה (הרבה יותר גרוע מפרסום 5 קריקטורות בעיתון), והיהודים לא מגיבים לזה בכזאת חריפות של שריפת שגרירויות...
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'בסוריה שרפו את שגרירויות דנמרק ..'
בסוריה שרפו את שגרירויות דנמרק ..
04/02/2006 | 20:56
11
2
בסוריה ההמון העלה באש את שגרירויות שוודיה ודנמרק, ברמאללה חוטפים אזרחים אירופיים, אל קעידה מאיים בג'האד כנגד אירופה (כאילו שלא היה לפני - ראה ערך פיצוצים בלונדון, ספרד והנסיונות באיטליה).

כרגע הח'צקון מתפוצץ לאירופיים בפרצוץ...אתם קולטים הם היו בדרך לשרוף את שגרירות צרפת בדמשק.. המדינה שעמדה לצידם של הערבים באופן מסורתי תמיד...

אני מאמין שהאירופיים לאט לאט מבינים שאיסלאם באירופה מתחיל להתפשט יותר מידי.... אל תשכח את התפרעויות של מהגרים מוסלמים בפריז ששרפו אלפי מכוניות ופגעו באזרחים... כל האלה מובילים את אירופה לתהליך של התפכחות מאשלייה...
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-' סופסוף!'
סופסוף!
04/02/2006 | 20:58
2
1
אגב, יש מקום שניתן לראות את תגובות האירופים הנוצרים על כל זה?
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'לגבי הנוצרים מה שאני יודע'
לגבי הנוצרים מה שאני יודע
04/02/2006 | 21:04
1
2
לגבי הנוצרים, מה שאני יודע שהותיקן הוציא הודעה מיוחדת שדווקא מגנה את העיתונים האירופיים. "אין בזכות הביטוי זכות בפגיעה באמונה....שלום ודו קיום בין בני אדם ובין אומות מחייבים אווירה של כבוד הדדי...".

בקיצור, אפיפיור יוצא כנגד חופש העיתונות והזכות לביטוי עצמי.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אוקי. רבה על המידע!'
אוקי. רבה על המידע!
04/02/2006 | 21:54
2
לצפיה ב-'אם היה ההפך ?ושר החוץ הגרמני'
אם היה ההפך ?ושר החוץ הגרמני
05/02/2006 | 12:13
7
1
בפומבי הצהיר שהוא מכחיש שואה ולא רוצה להתנצל ...מה הייתה תגובתכם?כיהודים וישראלים?
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'וכרגיל, יפה נפש תורן שעושה השוואות'
וכרגיל, יפה נפש תורן שעושה השוואות
05/02/2006 | 12:28
5
2
בביננו לבינם??!!],עוד אחד שמנסה להגיד לנו, "תראו הם לא כאלה גרועים כמו אנחנו מציירים אותם" או "אנחנו גרועים כמו שאנחנו מציירים אותם", החשיבה המעוותת של יפי הנפש, תמיד להשוות, להפחית מהרוע ולהוריד את הטוב, אין טוב ואין רע, כולם אותן דבר, אז שהו שלא, אנחנו לא אותו דבר, לא שווים וזו האמת!.

הקריקטורה לא היתה אנטישמית או גזענית, הם יכלו לפנות למחאה או להגיש תלונה, ראש ממשלת דנמרק כבר התנצל (התרפס בעליבותו) והם, שרפו שגרירויות, איימו ברצח וחטיפות, השתלטו על מבנים של האחיחוד האירופאי שעוזר להם כאשר הוא לא חייב (צריך לדעתי לייבש את המדינות האלה כלכלית טוב טוב ולהפנות את הכספים לאפריקה איפה שבאמת צריך אותו).

לעומת זאת, בעיתונים במדינות ערב, יש הרבה מאד קרקטורטורות אנטישמיות, אנטי ישראליות, שיקריות מעליבות פחי אלף, קרקטורות אנטי נוצריות, אנטי מערביות, "נגד הכופרים", האם שרפו מסגדים?, שרפו שגרירויות?, איימו לרצוח מוסלמים באשר הם מוסלמים?
התשובה היא לא!, זה חד צדדי, לחלוטין חד צדדי, לא אנחנו ולא העולם המערבי לא מגיבים ככה.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אני לא עוד אחד קודם ...'
אני לא עוד אחד קודם ...
05/02/2006 | 12:42
2
2
ואתה ממש מתחמק מהשאילה ולא ענית ..
זה כן גזענות כלפי דת וזו לא השוואה פשוט קרו מקרים וישראל החרימה מדינות ומוצרים אז ....פליז תתמקד
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אז היה תשובה'
אז היה תשובה
05/02/2006 | 13:14
1
2
אם זה מה שהיה עושה שר החוץ הגרמני אז זה חמור פי אלף מקריקטורה עלובה שההקשר שלה לא גזעני.
התגובה של היהודים היתה מחאה, תלונה, הפעלת הזירה הבינלאומית ודרישה שיפוטר ושממשלת גרמניה תתנצל ותתנער ממנו, לא היינו מאיימים ברצח אזרחים, לא היינו חוטפים גרמנים, סבבה?
החרמת מוצרים?, בינתיים אנחנו המוחרמים ולא המחרימים, החרמת מוצרים זה עדיין בגדר הלגיטימי במסגרת מקרה כזה, טיפשי אבל לגיטימי (כולה קריקטורה).
הכי טיפשי זה שבעצם ההתפרעויות, העולם המוסלמי מצדיק ומוכיח שיש אמת בקריקטורה, הרבה מאד אמת.

תקלוט, מה שלא יקרה, אצלינו לא יהיו תגובות נוסח העולם המוסלמי, שיא התגובות של ההזויים בנוער הגבעות לא מגיע לקרסוליים של התגובות של מתוני המתפרעים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'היה = הנה'
היה = הנה
05/02/2006 | 13:14
4
לצפיה ב-'לא יכולתי להגיב יותר טוב מזה!! '
לא יכולתי להגיב יותר טוב מזה!!
05/02/2006 | 13:51
4
לצפיה ב-'קבל חיזוק'
קבל חיזוק
05/02/2006 | 14:16
4
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
05/02/2006 | 16:05
2
הוא לא יכול להכחיש דבר שהגרמנים, מבצעי הפשע, כבר הודו בו.

שנית, עליך להבדיל בין עיתון פרטי לבין אמירה של שר. יש הרבה פרסומים, אתרים, מאמרים וקריקטורות אנטישמיים באירופה. (אני לא מדבר על העולם הערבי ששם "מיין קאמפף" הוא רב-מכר). קריקטורה של אריק שרון אוכל ילדים התפרסמה באנגליה ואפילו זכתה בפרס. ברור שדבר כזה פוגע ברגשות, אבל אין מה לבוא לממשלה הבריטית בטענות, להטיל חרם וכולי. העיתונות אינה שלוחה של הממשלה.

שלישית, מותר בהחלט להביע מחאה נגד מה שנתפס כפגיעה, אבל בשום אופן אין מקום למחאות אלימות, שריפות דגלים, שריפות שגרירויות, ואיומים. כל ההסתה הזו הרי תוביל בסוף לרצח. זה שווה, בגלל קריקטורה?!

דבר אחרון, ברור שכל הזעם הזה נועד להסיט את תשומת הלב מעניינים בתוך העולם הערבי. קח את האסון הנורא בים סוף. מאות נוסעים טבעו למוות. זה היה אסון שאפשר למנוע: כבר שתי אניות של אותה חברה מאותו דגם טבעו. גם את הטובעים היה אפשר להציל עם קצת יותר מאמצים וארגון של כוחות ההצלה. הניצולים אמרו "החיים שלנו לא שווים שום דבר".
אני לא מבין למה נגד המחדלים האלה (לא שבמערב ובטח בישראל אין דברים בסגנון, אבל לא כל-כך חמורים) לא מוציאים המונים לרחובות. מה חשוב יותר, חיי אלף אנשים - או 12 קריקטורות, שאף אחד בכלל לא היה יודע מהן אילולא עשיתם מהומה?
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אני חושב שהשנאה והניכור שתמיד היה'
אני חושב שהשנאה והניכור שתמיד היה
04/02/2006 | 23:42
3
בעולם המוסלמי כלפי העולם המערבי פשוט חיכה לגפרור שיצית אותה ויתן לה ביטוי פיזי, ברור שהקרוקטורה לא היתה הסיבה, היא היוותה תירוץ, ראיתי הרבה עימותים בין עיתונאים אירופאים לנציגים איסלאמים "מתונים", עם טענה אחת הנציגים המוסלמים לא הצליחו להתמודד, איך זה שבעולם הערבי יש בעיתונות הרבה קריקטורות אנטי נוצריות ואנטי יהודיות ואף מדינה נוצרית או ישראל לא איימה ברצח מוסלמים ושרפה נציגיות ערביות.
טענה נוספת היא ההתנשאות כביכול רק להם יש את הזכות להעלב, אם יש כתבות אנטי מערביות "נגד הכופרים" גם זה מעליב לא פחות, אך זה עובר בשקט.

דבר נוסף אליו שמתי לב הוא הגילגול עיניים לשמים של כל נציג מוסלמי כאשר קורים כאלה דברים, גם אחרי הפיגועים בלונדון, גם אחרי המהומות בצרפת, ישר טענת "הם מיעוט", "הם לא מוסלמים אמיתיים", כאילו זה נוצר יש מאין, הרי ידוע שמאחורי כל בלגאן כזה יש איש דת, יש פאטוות, יש אווירה ציבורית ומעל הכל יש שתיקה מצד ה"מתונים", גילגול עיניים נוסח "מה אתם רוצים מאיתנו".

מלחמת ציבליזציות של ממש, אני מקווה שיהיה בעוכריהם, ישלמו מחיר על תחושת רגשי הנחיתות התמידית, המירמור והשנאה התמידית, האירופאים אכן פראיירים, אבל גם להם, כמו לכל אחד יש קו אדום, מעניין מתי הוא יחצה.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'הכוונה היא למה הם מכנסים לעצמם את'
הכוונה היא למה הם מכנסים לעצמם את
04/02/2006 | 23:44
2
הזכות הבלעדית להעלב.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'באמת שאלה טובה'
באמת שאלה טובה
04/02/2006 | 23:49
1
אכן שאלת שאלה מאוד מעניינת... מצד אחד הם מאיירים בעיתונים ערבים איורים מלאי שנאה כלפי היהודים והנוצרים - ומצד שני בשם חופש הביטוי הם מונעים מאיתנו (המערב) להביע את דעתנו הנגדית.

מעניין אם נקבל מתישהו את התשובה הערכה שלי - שלעולם לא נקבל. וחבל - כי לאט לאט האירופיים לומדים להכיר מיהם המגרים שהם בעצמם קלטו בתוכם.

פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'יש לי דוגמא נגדית מכיווננו'
יש לי דוגמא נגדית מכיווננו
05/02/2006 | 00:25
בזמנו, לאחר מבצע "חומת מגן" הרבה עיתונאים באירופה פירסמו בלי לבדוק שישראל ביצעה שם טבח, רק לאחר שבועות התנצלה מה שלא הוריד מהנזק, במאי ישראלי עם מילואימניק שהיה שם הלכו לבדוק למה פירסמו את השקרים הללו, התוצאה היא ברובה עיתונאים ששונאים את ישראל וחיפשו פלאטפורמה לייצוג דיעותיהם, חלק לא הגיבו, במקרה אחד בתחרות קרוקטורות שנתית בעיתונות הבריטית הקריקטורה המנצחת היתה קריקטורה מזוויעה של שרון כענק שאוכל ילדים פלשתינים, קונוטציה אנטישמית משהו, שאלו את אחד הקרוקטוריסטים הבכירים באנגליה אם הוא היה מצייר משהו דומה רק שבמקום שרון היה מצייר את ערפאת או אישיות איסלמית חשובה אחרת, הוא אמר שלא, הוא מפחד שירצחו אותו אם היה מצייר אחת כזו, הוא מודע לכך כאפשרות מאד מציאותית.
זה אומר הכל.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'לגבי חרם על מוצרים מנורווגיה'
לגבי חרם על מוצרים מנורווגיה
05/02/2006 | 01:03
3
1
בין שאר ביטויי הזעם הוחלט בעולם המוסלמי להחרים מוצרים מדנמרק ומהמדינות ה"שותפות לפשע" שעיתוניהן עשו פירסום חוזר של הקרקטורות לאות הזדהות.

אחד המחוזות בנורווגיה קיבל החלטה להחרים מוצרים מישראל. שרת האוצר של נורווגיה (לא פחות !) קראה להחרים מוצרים מישראל.

בראיון לעיתונאים ערבים ראיתי נציג מאחת המדינות האלה זועק כנגד החרם המוסלמי ומתבכיין שזה מנוגד לתקנות הסחר הבינ"ל.

הרי לכם הצביעות במיטבה. אני חייב לציין שהחרם הזה (של המוסלמים) מילא אותי בשמחה לאיד בלתי ניתנת לכיבוש.

מעניין מה הופך את החרם של מחוז טרונדהיים בנורווגיה לכשר, ואת החרם המוסלמי מנוגד לחוקי הסחר. לשרת האוצר הנורווגית פיתרונים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'הצביעות והסטנדרט הכפול - לא חדש'
הצביעות והסטנדרט הכפול - לא חדש
05/02/2006 | 01:09
2
1
אירופאיות במיטבה.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'ד"א אני מוותר בשמחה על הסלמון שלהם'
ד"א אני מוותר בשמחה על הסלמון שלהם
05/02/2006 | 01:14
יש במרכולים גם סלמון קנדי.

מי שמכיר עוד מוצרים מנורווגיה שיודיע לי (בעצם עכשיו יותר קל - בטח יש המון רשימות בכל האתרים האיסלמיים ...)
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'double standards - כמה שזה נשמע'
double standards - כמה שזה נשמע
06/02/2006 | 11:51
כמה שזה נשמע מוכר! הכל חוזר על עצמו, אבל בעצם מהצד השני. מאוד מוזר לראות את זה - מעניין איך כל הפרשה הזו תתפתח... הקריאה של שרת האוצר של דנמרק להחרים מוצרים ישראלים עדיין מהדהדת בראשי!!!! צחוק הגורל.

פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'דנמרק נדפקו'
דנמרק נדפקו
02/02/2006 | 14:44
14
עכשיו הערבים יציקו לא רק לנו אלה גם להם....... לא נורא

תראו מה קריקטורה אחת יכולה לעשות.... פשוט מדהים
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'המהומה היא גדולה בכל אירופה וגם פה'
המהומה היא גדולה בכל אירופה וגם פה
02/02/2006 | 15:24
קראתי שעוד עיתונים באירופה פירסמו את הקריקטורה הזאת, על מנת להוכיח חזית אחידה שזה סך הכל רק סאטירה פוליטית, ובינתיים אחד העורכים של עיתון צרפתי שפירסם את הקריקטוריה הזו פוטר.

שגריר סוריה בדנמרק הוחזר בהוראת אסד הבן, שירותי הביטחון הדנים זימנו לפגישה את אחד מגדולי האיסלאם בדנמרק כדי לשוחח איתו להוריד את סף הזעם והאלימות שציפויים.... ואך אפשר לשכוח את הזירה הישראלית... הפלסטינים השתלטו על מבנה איחוד האירופי עד שאירופה הגדולה תתנצל...

האם יצע המרצע מהשק? האם המוסלאמים חושפים שיניים, בהחלט כן. אפשר לראות את מדיניות הגירה החופשית של אירופה שאיפשרה במשך עשרות שנים למהגרים מוסלאמים להגיע לשטחה פשוט אוכל אותה מבפנים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'פלסטינים חטפו אזרח גרמני'
פלסטינים חטפו אזרח גרמני
02/02/2006 | 20:56
1
פלסטינים חטפו אזרח גרמני מבית מלון, כנראה כחלק מהמהומות על קריקטורת מוחמד בעיתונים האירופיים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'בגלל זה הם נדלקו???'
בגלל זה הם נדלקו???
03/02/2006 | 06:51
3
דווקא קריקטורה חמודה. הוא נראה כמו איזה ציור של קיסר סיני עתיק וחכם, אבל התרבוש הפצצתי מסגיר את הקריעות בשכל שלו, משווה לו נופך של אוילות... דמות קומית ביותר אם כי חסר לה עומק כי היא משתמשת בסממנים חיצוניים כמו תרבוש כדי לזהות תוכן פנימי, מה שעושה קונוטציה לא נעימה של צרות עין אתנוצנטרית כדוגמת ההשתלחות הפראית שהיתה ב"דמות היהודי" בתחילת המאה העשרים וליותה את השחתת כבודם ולאחר מכן את רציחתם של בני אדם.
לו היו מתייחסים לסממנים פחות חיצוניים... יותר מהותיים...
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'לי הפרצוף הזה נראה כמו סולטאן תורכי'
לי הפרצוף הזה נראה כמו סולטאן תורכי
03/02/2006 | 19:56
2
4
לצפיה ב-' סולטן טורקי'
סולטן טורקי
04/02/2006 | 09:46
1
1
מצחיק אך הערבים מנסים לאכוף דעתם באיומים על טרור על המערב בגין חופש הביטוי. אל קעידה מאיים לתקוף את דנמרק - בהודעה שפורסמה לפני כמה שעות באחד האתרים שלה. מצחיק זה נכון! אבל גם נורא מעצבן זה גם נכון.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'זה מצחיק אותכם'
זה מצחיק אותכם
05/02/2006 | 12:16
לצפיה ב-' אבל זה מצחיק'
אבל זה מצחיק
03/02/2006 | 20:49
4
4
לצפיה ב-'אוף איתכם!'
אוף איתכם!
05/02/2006 | 01:33
3
1
אתם לא רואים שזו בדיוק הבעיה בעולם שלנו? אנחנו, כעם שלאורך שנים רבות עיתוני אירופה היו מלאים בקריקטורות עלינו, לא עומדים לצד הדת המוסלמית, שבמקרה הזה, אני אמנם לא מצדיק את התגובות הקיצוניות, אבל בהחלט מבין את הזעם הכולל שלהם והדרישה לגינוי! אין שום הצדקה לכל מעשה של עלבון זה או אחר לאמונה של אדם!
דווקא בתור יהודי מאמין, שבטוח בכך שאין דבר יותר חשוב מאשר ההתנגדות לפיתוח גרעיני באיראן, אני משוכנע שהמעשה הזה, בין עם נעשה בדנמרק ובין אם היה נעשה במקום אחר, אין לו שום זכות לקבל גיבוי.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-''
05/02/2006 | 15:53
לצפיה ב-'אם אנחנו נראה להם שאנחנו נעלבים'
אם אנחנו נראה להם שאנחנו נעלבים
05/02/2006 | 16:00
1
זה מה שהם רוצים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'מי אמר שאנחנו נעלבים?'
מי אמר שאנחנו נעלבים?
05/02/2006 | 16:05
להיפך! אנחנו מראים כוח עצום בזה שאנחנו מזכירים לעולם שדברים כאלה מובילים לאסונות! ב-1945 נשבענו שלא עוד!
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'ללא קשר לכלום, הקריקטורה'
ללא קשר לכלום, הקריקטורה
05/02/2006 | 12:31
היא אכן טיפשית ומיותרת, מצד שני ברור שלא היתה צריכה לזכות לתגובות קיצוניות ומוגזמות, לא ברת השוואה לקריקטורות שציירו בעבר עלינו אפילו היום הקריקטורות שמצויירות עלינו יותר חמורות מזאת.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'זה סתם התירוץ!'
זה סתם התירוץ!
05/02/2006 | 21:56
1
כל השריפות והמהומות הם לא בגלל הקריקטורה המסכנה שפורסמה,
זה הרבה יותר עמוק ומורכב מזה. המוסלמים רוצים שליטה, הם רוצים שהכל יהיה בדרך שלהם ולשלוט בהכל, כבר עכשיו קשה להם לקבל את הדמוקרטיה האירופאית ואת החופש בעיתונים.. נראה מה יהיה כשהם יהיו הרוב במדינות הללו.
דנמרק וכל חברותיה כבר עמוק עמוק בבוץ...
אני מקווה שאת דנמרק עוד יוכלו להציל!!
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'זה יותר מרצון לשלוט'
זה יותר מרצון לשלוט
05/02/2006 | 22:55
זה לשנות סדרי עולם, להרוג את הכופרים, את מי שלא ירא אללה, עצם זה שהצד הנהנתני וסובלני, הלא צנוע בעצם שולט בסדרי עולם, הוא עשיר למרות שהנפט לא נמצא אצלם + נטייה לרגשי נחיתות קשים, יוצר סביבה אלימה ונקמנית.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'איפה אפשר לראות'
איפה אפשר לראות
05/02/2006 | 11:18
1
את כל הקריקטורות והפירסום המקורי שלהם?

באיזה עיתון הם פורסמו בכלל?
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'הקריקטורה הראשונה הייתה'
הקריקטורה הראשונה הייתה
06/02/2006 | 11:58
1
הקריקטורה הראשונה הייתה בעיתון הדני יילנדס פוסטן, לפני כמה חודשים, אך פורסם בשנית בשבוע האחרון. אחד הציורים
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'במי פוגעים'
במי פוגעים
05/02/2006 | 12:13
2
באריאל שרון
נתנינהו
אז בסדר, גם פה פגעו בעראפת שמת, ובאיך קוראים לו...הזקן הזה.
אבל לא מדובר בדת, לא מדובר בנביאים, שילכו לעזאזל כל מי שציינתי למעלה...הם לא מגיעים לקרסוליים של אף נביא, באף דת.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'שניהם הצדדים פגעו'
שניהם הצדדים פגעו
05/02/2006 | 12:15
1
באנשי פולטיקה וכל הבלה בלה בלה הזה.
אבל אני לא בעד לפגוע בשום דת
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'שני* מה יש לי'
שני* מה יש לי
05/02/2006 | 12:16
4
לצפיה ב-'נו מה הקטע מוסלמים'
נו מה הקטע מוסלמים
05/02/2006 | 12:17
הם חולניים  חולי רוח
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'צדיקים - מלאכתם נעשית בידי אחרים'
צדיקים - מלאכתם נעשית בידי אחרים
05/02/2006 | 12:18
וכל המוסיף גורע
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'האיסלם נגד המערב'
האיסלם נגד המערב
05/02/2006 | 12:27
6
בספרו מתאר הנטינגטון את מלחמת האיסלם נגד המערב ונגד כל מה שהוא מסמל עבורם ונגד דמותם המשתקפת במראה שהמערב מציג מולם - בערות, חשיכה, פנטויות, פיגור, עריצות, עבדות, שחיתות, חוסר סבלנות, חוסר סובלנות, קנאה בהשגי העולם התרבותי שאינו איסלמימ במערב ובמזרח.  מה היתה תרומת העולם המוסלמי במאה השנים האחרונות לערכי התרבות והאומנות והאחווה בין העמים , לא כלום, אפס !! רק דם דמעות וסבל על סביבתם ובתוכם. (הספר הופיע בתרגום לעברית ונכתב לפני 10 שנים).
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'ספר מומלץ'
ספר מומלץ
05/02/2006 | 12:34
נותן עובדות נטו, התנגשות בלתי נמנעת בין התרבויות.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'תודה רבה....'
תודה רבה....
05/02/2006 | 12:55
3
תודה רבה בכל מקרה ....  !   יודעים על מה ?!  על זה ששרון נכנס לאקסה ואז אמר לאיסלאם תתעוררו אתם בסכנה .......  ועל זה על מה שהיה בדנמרק מה שגרר לכל הבלאגן הזה , אני חושב שדברים כאלה טובים כי אז גורמים למוסלמים להתעורר משינתם ואז יתחילו להוכיח את עצמם בכל אם זה היה בדת או בכל דבר אחר.... אני חושב שהמלחמה על האיסלמה בצורותיה השונות יהיה לה תוצאות טובות לא זה שבדרך הזו האיסלאם ייעלם אלא ממש ההפך זה שבהתנהגות כזו האיסלאם גדל ומספר השייכים לדת זה יגדל וגם כן האסלאם יובן יותר אצל אלה האנשים שחושבים עליו מחשבות " לא נכונות " .....   .
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'על מה תודה יא מחבל?'
על מה תודה יא מחבל?
05/02/2006 | 18:24
1
תקשיב טוב, אתם השארית של הזבל של האנושות, אין לכם בכלל זכות להתקיים,
תגידו תודה שאתם בכלל חיים תחת הרחמנות היהודית, כי עם אחר היו שוחטים אותכם כמו כבשים.
הפילו ה' קילל אותכם עוד בתורה ואמר שלנצח תתנהגו כ"פראי אדם".
והאחים הסורים שלכם עוד מעיזים לשרוף שגרירויות?
תה עשו לכם רע? יא רקבון של בני אדם?
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'תגובה לסוגיה הטמבלית הזאת........'
תגובה לסוגיה הטמבלית הזאת........
07/02/2006 | 13:28
טוב...  איני חושב שאני חייב לענות לך על החוצפנות שלך ואך על הטיפשות שלך הרי לאדם מסוגך לא עונים כי אתה אדם " שלא אדם "  אבל בכל מקרה אני אשיב לך......   קודם כל תסתכל על ההיסטוריה שלכם ותחליט אז באמת מי היה זבל ומי היה חיי תחת רחמנות מי !  וחוץ מזה מי אמר לך שהתורה שאתם מאמינים בה הי הכן התורה הנכונה שהייתה בזמן משה הנביא אתם היהודים מאז ומעולם תשארו השטן של האנושיות בכל מקום אשר הייתם בגדתם קילקלתם הרגתם וגרמתם להידרדרות האנושית אפילו הנביא משה סבל מהיהודים איך שהם לא האמינו והתפללו לעגל ואיך שביקשו שיראו את האל כלומר הגיעו לרמה כזו גדולה של החוצפנות . אני חושב כיום שהאל נותן לכם את הכוח ואת זה שתהיו בכל מקום כי אז תשתוללו יותר מדיי ותגיעו ללכלוך הזה וההשתלטות וזה כן זכור אצל המוסלמים בספרם אבל בסוף זכור שכל זה יהיה לנגדכם בסוף ובזה יהיה סופכם ...  איני אומר שכל היהודים זבל כי זה לא נכון כמו שלא כל הערבים הם זבל יש מכם טובים ואני אישית בקשר טוב עם הרבה אנשים יהודים אבל אני נאלצתי לרדת לרמה שלך ואז לצערי נאלצתי בסופו של דבר להיות חוצפן כמוך כי לאיש כמוך התגובה היא מאופן אחר כזה יא טמבל....
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'הזדמנות "לעשות שרירים"'
הזדמנות "לעשות שרירים"
05/02/2006 | 18:43
להראות מה אתם שווים, אני רואה שרגשי הנחיתות השתלטו באופן סופי, הכל בשביל קצת תשומת לב, שריפת שגרירויות, איום ברצח, חטיפות...אז ציירו את מוחמד אז מה!, תשלימו ותחיו עם זה, לא סוף העולם, כל הזמן כל כך רגישים, כל כך פוחדים על הכבוד שלכם...חדשות: אין לכם כבוד, בטח שלא משיגים אותו ככה, על ידי זריית פחד (אני מרחם על המאייר הנמושה שברח לפלורידה).

שרון לא אמר לאף אחד "תתעוררו אתם בסכנה", הוא עלה על הר הבית, אולי לא חכם אבל זו זכותו וזכות כל ישראלי (מלחמת 67' היתה מזמן ולהזכירך אנחנו ניצחנו!).

דבר חיובי אחד קרה מכל העסק, לאירופאים מתחילה להגמר הסבלנות להיסטריה ואיומים, הם מבינים עם מי יש להם עסק, עסק עם אנשים שעל קריקטורות מאיימים ברצח.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'תודה רבה....'
תודה רבה....
05/02/2006 | 12:57
תודה רבה בכל מקרה ....  !   יודעים על מה ?!  על זה ששרון נכנס לאקסה ואז אמר לאיסלאם תתעוררו אתם בסכנה .......  ועל זה על מה שהיה בדנמרק מה שגרר לכל הבלאגן הזה , אני חושב שדברים כאלה טובים כי אז גורמים למוסלמים להתעורר משינתם ואז יתחילו להוכיח את עצמם בכל אם זה היה בדת או בכל דבר אחר.... אני חושב שהמלחמה על האיסלמה בצורותיה השונות יהיה לה תוצאות טובות לא זה שבדרך הזו האיסלאם ייעלם אלא ממש ההפך זה שבהתנהגות כזו האיסלאם גדל ומספר השייכים לדת זה יגדל וגם כן האסלאם יובן יותר אצל אלה האנשים שחושבים עליו מחשבות " לא נכונות " .....   .
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'טוב'
טוב
05/02/2006 | 12:29
6
לצפיה ב-'משל יותם'
משל יותם
05/02/2006 | 13:23
1
חברים יקרים, אקדים ואומר מעולם לא ראיתי עצמי קנאי יהודי ימני או דתי או כל דבר בכיוון. לעיתים אפילו נהפוך הוא!!!!

גשו אל משל יותם " הלוך הלכו העצים למשול להם מלך"

זה סופו של העולם יפה הנפש, האטד הקוצני יומלך ואש תצא ממנו ותשרוף ותאכל את העולם!!!!!

האסלם סופו להחריב ולכלות את הקידמה ואת העולם החופשי.

העולם לא משכיל להבין את נפשו ומהותו של האסלאם. הניסיון לשפוט ולראות את האיסלאם בעיניים מעארביות פלורליסטיות, אינו נראה כך בעיני האיסלם והוא מתורגם כחולשה שיש לבער אותה ולהכחידה.

כך אנו למעשה גוזמים אט אט את הענפים עליהם צומחת או לפחות צמחה התרבות המודרנית .

ויסלחו לי כל היפים והיפות.  פשוט ראו כיצד התייחס העולם לאיסלם לפני עשרים שנה. ומה קורה כיום. מכאן פשוט הרחיבו את אופק הראיה וצפו מה יקרה בעוד 20 שנה!!!@!!

אוי אוי אוי אוי אוי אוי
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'הדרך היחידה להבין אותו זה להקשיב'
הדרך היחידה להבין אותו זה להקשיב
05/02/2006 | 13:37
לו, להקשיב למה שנאמר בעיתונות הפנימית שלהם, לאנשי הדת שתפקידם, אפילו של המקומיים וה"זניחים" בינהם הרבה יותר משמעותי מתפקידו של האפיפיור בחייו של נוצרי קתולי, להקשיב לפאטוות שלהם, הן אומרות הכל.
הכי חשוב לא לתת פרשנות בעיניים מערביות, "הם לא מתכוונים/הם כן מתכוונים..." (מאיפה לכם?, גם אם תשימו את עצמכם במקומם, זה אפילו לא דומה!, אתם לא הם!, זה משנה הכל!).
אין כאן אשמה, הם לא הפכו למה שהם הפכו בגלל המערב, הם מה שהם למרות המערב.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'פספסתם את העיקר'
פספסתם את העיקר
05/02/2006 | 13:39
3
המוסלמים לא נעלבו מעצם ההגדרה של האיסלם כדת של אלימות וטרור (שזה מה שהקריקטורה אמרה), ולא טוענים לגזענות בקריקטורה (אף על פי שיתכן שיש בה משהו כזה).
הרי אם זה היה כך, זה היה מגוכח שהתשובה שלהם לקריקטורה זה לשרוף שגרירויות ולחטוף אזרחים.
הם כבר הסבירו שהם נפגעו מהעובדה שציירו את מוחמד. וזאת מכיוון שיש איסור באיסלם לצייר את הנביא מוחמד. ומזה נובע כל הבלאגן.
אין מדובר בעלבון לאיסלם בשל התוכן, אלא בעצם קיום ציור של הנביא. יכלו לצייר אותו עם עלה זית ויונה ועדיין הם היו מתעצבנים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'שיתעצבנו, שיעלבו עד עמקי נשמתם...'
שיתעצבנו, שיעלבו עד עמקי נשמתם...
05/02/2006 | 13:53
2
מכאן ולאלימות?, למה?
שיעשו את זה בצורה רגועה ותרבותית, כנראה שזה פשוט לא קיים אצלם, זו מנטליות, ישר לצרוח, ישר להחצין רגשות, זו התוצאה.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אכן'
אכן
05/02/2006 | 16:04
1
יהודי אשכנז חיו שנים עם קריקטורות מסריחות כאלה וגרועות יותר (כמו זו שמישהו כאן העלה בשירשור, היהודי הנשרי והדוחה והחמדן שרוצה להשתלט על העולם). אבל מתוקף זה שהם היו (בשונה מהנאצים) בני אדם תרבותיים, הם פשוט חיו עם זה, בלית ברירה. (ועוד יותר שכל כך מעט ברחו מיד כשזה התחיל).
אבל המוסלמים??????! לחטוף! לרצוח! לשרוף! להעניש! הם פסיכים???!!
לדעתי הם לא שווים חצי התנצלות אחרי התגובות החריפות שלהם, גם לכעוס ולזעום אפשר בנימוס, ולמרות שצר לי על האירופאים שיחטפו מהם עכשיו, אני מודה שאני מצטער יותר שזה קורה רק עכשיו. שילמדו כבר מה עומד מולם.
האיסלאם ברובו הוא רשת טרור בפני עצמה וסכנה לעולם.

IDO
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מסוכן ומשפיע אצלם אלה'
הדבר הכי מסוכן ומשפיע אצלם אלה
05/02/2006 | 17:50
כוהני הדת, משפיעים יותר מראשי מדינות, הם המנוע לכל דבר, הם והפאטוות שלהם, כל פאטווה יש לה קהל וקהל ילך לבצע את מה שכתוב, פטאווה יותר משמעותית מכל פסק דין של רב אצלינו, אם לא יהיו פאטוות נגדיות, המגמה תשאר אלימה.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אתה רוצה לפתוח במלחמה עם מצרים'
אתה רוצה לפתוח במלחמה עם מצרים
05/02/2006 | 13:48
בגלל איור בעיתון -

be my guest
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-']זו היתה התגרות מכוונת וזדונית'
]זו היתה התגרות מכוונת וזדונית
05/02/2006 | 13:51
4
לו היו עורכי העיתונים מתירים קריקטורות על בן לאדן או סאדם או איזשהוא מנהיג או קבוצה מוסלמית הדברים היו שונים.
הפגיעה היתה בסמל מוחלט.מוחמד הוא סמל.
האם נוצרים ובמיוחד קתולים לא היו היו מגיבים רע לו היו מציירים את ישו באופן שלילי .ומעליב ?ומזלזל? ומשפיל?
בעולם הערבי ישנה עיתונות אנטישמית אך מעולם לא הראו בצורה מזלזלת את משה רבנו.
יש הבדל.

ומלבד זאת רבותי אני מבטיח לכם שלו אנו היהודים היינו מונים מיליארד איש היינו עושים הרבה יותר רעש מאשר כיום
ואנחנו אכן עושים .
נכון או לא??
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
05/02/2006 | 14:46
2
יש בעוד איך קרקטורות אנטי יהודיות-נוצריות ואנטי מערביות שבעיני זה לא פחות מעליב מקריקטורות דתיות.
אין שום מקום להשוות בינם לביננו!!, זה לא עיניין של מספר, זה עיניין של תרבויות שונות.
חלאס עם הגישה הכל כך חולנית ומעוותת נוסח" הם לא כאלה גרועים כמו שאנחנו מציירים אותם...גם אנחנו היינו מתנהגים אותו דבר אם...ולפיך אנחנו גרועים כמוהם", אין שיוויון, מעולם לא היה!, ככה הם מגיבים, רק הם!.
זה לא שהם פחות טובים, הם פשוט משהו אחר, אנחנו לא אותו דבר, הם צודקים רק במושגים שלהם ושלהם בלבד, לא במושגים מערביים שלא קבילים כלפיהם, זה כמו יישום חוקים נתוח יצירה סיפרותית לחוקים כימיים, שני דברים שונים ונפרדים וכנפרדים צריך להתייחס אליהם.

יש כאן התנגשות, שני דברים שונים שנמצאים על אותו נתיב, אם נמשיך לעשות להם רציונלזציה מערבית, נתעורר יום אחד בלי חופש ביטוי באירופה, כאשר הם יהיו רוב בה.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-''
05/02/2006 | 17:06
5
לצפיה ב-''
05/02/2006 | 20:16
6
לצפיה ב-'היינו עושים רעש'
היינו עושים רעש
05/02/2006 | 16:13
אבל רעש אנושי.
מגנים. מבקשים מהאו"ם לגנות. מבקשים לחקור.
למרבה הצער, ההתעסקות האובססיבית באנטישמיות בחו"ל הרבה פעמים רק מלבה אותה, היא לא מספיק מתוחכמת.

אתה חושב ש"היינו" חוטפים ערבים באמצע הרחוב ושוחטים אותם? אל תדבר בשם אחרים. אולי אתה היית חוטף ערבים. ה"היינו" שלך לא היה עושה את זה.

אגב, תאמין לי שלא ממש היה מזיז למוסלמים לצייר את משה רבנו, רוקד עם צלב קרס ומחבק את היטלר.
אבל אנחנו לא פסיכים כמוהם, אנחנו יודעים שהתעסקות בזה, יחס דומה בחזרה, שלא לומר חטיפות ורציחות, רק תגדיל את חוסר האהדה שלהם אלינו. או תיצור, אצל מי שדווקא לא שנא קודם.
כמו שעכשיו אני מאמין אירופה מתחילה להכיר את פני הטרור האיסלאמי.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'כי אנחנו יהודים עלובים'
כי אנחנו יהודים עלובים
05/02/2006 | 14:00
לצפיה ב-'אם במלחמת העולם השניה'
אם במלחמת העולם השניה
05/02/2006 | 14:31
מה שהיה חשוב לצרפתים היה הקפה בשאנז אליזה. כנראה ששריפת שגרירויות לא תשנה דבר. הצרפתים והאירופאים בכלל לא החכימו באמת מאירועי 9/11 ודומיהם בלונדון ומדריד. ואם זו המגמה הנוכחית, כנראה הם ישארו עם אצבע מכל יד תקועה בתחת!!!
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'יש איזה לינק לכל הקריקטורות שפורסמו'
יש איזה לינק לכל הקריקטורות שפורסמו
05/02/2006 | 14:31
בעיתון הדני?

משום מה אני עליתי רק על אחת, שכבר מראים כאן בשרשור.

יש איזה קישור לשאר הקריקטורות?
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'זה לא שאנחנו לא נעלבים...'
זה לא שאנחנו לא נעלבים...
05/02/2006 | 15:02
2
1
זה שאנחנו בני אדם מתורבתים ולא פותרים דברים ופשעים.
פוגעים בכבוד היהודים בלי סוף בחו"ל ופתאום גם במוסלמים.
שירישו איך אנחנו מרגישים סופסוף! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

למוסלמים והם חושבים שהם שולטים על כולם ושאסור להעליב את האמונה שלהם.
יופי טופי.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'המוסלמים יותר גרועים בשנאה שלהם'
המוסלמים יותר גרועים בשנאה שלהם
05/02/2006 | 16:46
1
2
לנו מהנאצים, אני מאמין שאם היה להם את היכולת לעשות לנו מה שהיטלר עשה לנו אז כבר מזמן היינו רואים שואה חדשה ומדינת ישראל יכולה וצריכה לקרוא להתיעצות את השגריר כשמופיעה קריקטורה אנטישמית בעיתון מצרי או ירדני למשל כי השלטון שם יש בכוחו להפסיק את ההסתה בניגוד לממשלת דנמרק שלא יכולה להגיד לעיתון דני מה לפרסם
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'מסכימה בהחלט...'
מסכימה בהחלט...
05/02/2006 | 17:50
1
וזה לא שהם לא מנסים.... איך הם מעיזים להגיד את שטח ישראל לגטו גדול שצריך לפוצץ.... חוצפנים.

אין לי משהו אישי נגד ערבים...אבל בהחלט נגד מוסלמים.
הם עיוותו את דתם לגמרי.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'יש לי דברים נורא קשים להגיד'
יש לי דברים נורא קשים להגיד
05/02/2006 | 19:00
1
אבל התחושה שלי היא כאילו הם מפשים כל הזמן סיבה אחרת לזרוע הרס וחורבן.
אי יודעת שזאת נשמעת הכללה גזענית, ובאמת שאני מקווה לא לפגוע במישהו, אבל בכל פעם שנתקלים בטרור- מעורבים בזה גורמים מוסלמיים.
הטרור בארץ, מגדלי התאומים, טבח הילדים בביה"ס ע"י הצ'צ'נים, ועכשיו זה, ועוד רק בגלל קריקטורה בעיתון

ומעבר לזה- אתה צודק לגמרי. אם יהודים היו שורפים שגרירויות בגלל כל אירוע אנטישמי- ועזוב קריקטורות, אני מדברת על חילול קברים, צירוי צלבי-קרס על מקומות יהודיים וכן הלאה- כבר לא היו נשארות שגרירויות בעולם.
אבל רק למוסלמים מותר להיעלב, רק הם רגישים, או שאולי הם באמת מחפשים כל הזדמנות לפורענות
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'זה בהחלט מחדד מאבק תרבויות'
זה בהחלט מחדד מאבק תרבויות
05/02/2006 | 19:18
2
1
אבל צריך לשים לב שהצדדים לא כל כך ברורים. ארה"ב, מעוז חופש הביטוי דווקא הצהירה שהיא חושבת שזה פסול לפרסם דברים הפוגעים ברגשות דתיים. הותיקן פרסם הצהרה דומה.

למעוניינים בעוד מידע ולצפות בקריקטורות המדוברות.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'פחד מתגובה, זה לא מהתחשבות'
פחד מתגובה, זה לא מהתחשבות
05/02/2006 | 19:25
1
1
בארצות הברית יש בBILL OF RIGHT חוק שמתיר הפגנה של כל אחד, כולל ניאו נאצים, גזענים וכל החלאות ככה שפגיעה ברגשות כאלה או אחרים לא הכי חשובה להם.
בארצות הברית יש הרבה מוסלמים, אותו דבר בבריטניה גם שם מפחדים.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'זה ברור לגמרי'
זה ברור לגמרי
05/02/2006 | 19:31
1
המפגינים נגד חופש הביטוי 'הפוגע ברגשותיהם' אונסים את חופש הביטוי:
http://michellemalkin.com/archives/004448.htm
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'שאלה מצויינת'
שאלה מצויינת
05/02/2006 | 19:33
1
כי הם הרגילו את העולם להיות ה"קוזאק הניגזל" ,

זה שתמיד יהיה אלים כלפי כולם אך יחד עם זאת יבכה סטייל :"אכלו לי, שתו לי".

מקווה שהעולם יבין סוף סוף עם מי יש לו עסק.

פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'כי אולי אנחנו אנשים תרבותיים..????'
כי אולי אנחנו אנשים תרבותיים..????
05/02/2006 | 21:55
7
לצפיה ב-'אתה צודק בהחלט'
אתה צודק בהחלט
05/02/2006 | 22:23
1
אולי באירופה מתחילים לאות את הפנים האמתיות של האיסלם
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'תגובת הערבים'
תגובת הערבים
05/02/2006 | 23:17
1
רק אצלינו היהודים מנהגים בסלחנות למעשי הערבים הגיע הזמן להגיב בחומרה על כל קריקטורה שהערבים מציגים בעיתונות שלהם עם מתומתם ופנאתי ואנחנו רודפים אחריהם לשלום . הם לא יתנו לנו דבר אך מבקשים מאיתנו הכל די די די נמאסתם הערבים נמאסתם
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'חבל לשקר בצורה כל כך חצופה'
חבל לשקר בצורה כל כך חצופה
05/02/2006 | 23:25
1
ההעלבות מופנות כנגד נביא האסלאם ולא לאוכלסיה האסלאם.
האסלאם מכבד את כל הנבאים של כל הדתות.
כל מוסלמי שפוגיע בכבוד נביא או דת יוצא מהאסלאם באופן אוטמטית
אסור בשום אופן לפגוע בנביא.
הדימוקרטיה וחופש הביטוי לא יהיו תירוץ לפגוע בנביא כמו הנביא מוחמד.
פוליטיקה עולמית >>
לצפיה ב-'קריקטורה ישראלית'
קריקטורה ישראלית
05/02/2006 | 23:29
1
תושבי ישראל אינם נפגעים ולא מתיחסים לכל הנכתב בעולם נגד העם היהודי מפני שהם לא יודעים מזה להיות בעל אדמות ומדינה מיצידם אפשר להחזיר את כל ישראל לערבים . לו היה יותר מאמין בעצם היותו יהודי גאה אז לא היה מוסר אדמות לערבים ללא לקבל תמורה ולא היה מחפש רק טובתו של הערבי המצוי אשר שונא אותנו עד מוות.
פוליטיקה עולמית >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הדת והאיסלם'
הדת והאיסלם
05/02/2006 | 23:40
1
לא פעם אנו שומעים שהדת של הערבים נגד מאבדים אך בכל הזדמנות שולחים עלינו תפשים אשר אינם יודעים את אשר השולח חושב . לו ידע כי השולח אומר למה לי למות נשלח אנשים אחרים בטוענה שהדת אומרת כל אחד שימות בעת הריגת יהודים יעלה לשמיים לגן עדן רק לא אמרו לו לאיזה גן ישלחו אותו , יש גן השוטים והטפשים וההורים בוכים כאילו חרב עולמם .רק הכסף שמקבלים עבור כל אחד ואחד שמת מחייה את משפחת לעוד כמה שנים.
פוליטיקה עולמית >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לפי דעתי זהו צעד חמור'
לפי דעתי זהו צעד חמור
10/02/2006 | 12:13
1
שרק יפגע ויערער עוד יותר את היחסים המאוד מאוד שבירים בין המוסלמים לנוצרים ברחבי העולם.
תבינו, קריקטורות מהזן הזה רק משרתות את האינטרסים של אל-קעידה ושל איראן החומייניסטית, כי הן מפנות מוסלמים מתונים לעבר האיסלם הקיצוני.

לכן, קריקטורה כזאת רק מחלישה את המאבק המוצדק בחומייניזם, ויש להמנע בשימוש של קריקטורות גזעניות כאלה.

להזכיר לכם שהפאשיזם האירופאי שהיום יוצא נגד האיסלם הוא אותו פאשיזם שתמך בהיטלר בזמנו.
פוליטיקה עולמית >>

הודעות אחרונות

07:19 | 27.06.18 s310
17:36 | 25.09.16 *-מרקי-קקטוס-*
12:59 | 24.09.16 דיברגנט
20:38 | 23.09.16 *-מרקי-קקטוס-*
12:58 | 23.09.16 גלובליסט
12:24 | 23.09.16 ששון72
01:44 | 23.09.16 מוטי חוף מציצים 11
00:44 | 23.09.16 גלובליסט
12:25 | 22.09.16 גלובליסט
02:32 | 22.09.16 דיברגנט
00:57 | 22.09.16 פולספגן
10:20 | 20.09.16 גלובליסט
22:51 | 19.09.16 גלובליסט

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ