עלה לי רעיון-למה לא ליישב ערבים ישראלים באיו"ש?

lavifighter

New member
עלה לי רעיון-למה לא ליישב ערבים ישראלים באיו"ש?

חלק מהטענות לגבי היישובים הישראלים באיו"ש היא שזה אפרטהייד ו"ליהודים בלבד", ושהשטח הזה ערבי בכלל(מה ששקר, אבל אוהבים להגיד את זה).
בנוסף, ידוע לכולם שלחלק מהאנשים בעולם(ולחלק קטן מהאנשים בישראל) לא אכפת לעשות לאנשים טרנספר אבל רק אם הם יהודים.
אז יש לי פתרון לכל הבעיות הנ"ל, שגם יכול לגרום לשיפור היחסים בין הערבים הישראלים למתנחלים: ליישב ערבים ישראלים באיו"ש!
הסבר: כמעט ואין עיר "יהודית" בארץ שאין בה אוכלוסיה ערבית כלשהי, אפילו קטנה ובחלקן אפילו גדולה.
אז למה לא להכריז בפעם הבאה שבונים בנייה גדולה באיו"ש, שהיא מיועדת גם או בעיקר(או רק) לציבור ערבי ישראלי שיהגר לשם? אני לא מדבר על פלסטיני כרגע(כי זה סיכון בטחוני גדול מידי).
כרגע אני מתכוון בעיקר ליישובים קיימים אבל אפשר גם ליצור ערים ערביות באיו"ש(אם כי כדאי זה לא יהיה מעבר לגדר ההפרדה, כדי שלא ליצור זיקה מסוכנת בינם לבין הפלסטינים).
תחשבו איזה אדיר זה יהיה: יפסיקו לשגע אותנו על אפרטהייד, זה יגרום לכך שלא ידברו יותר בעולם על פינוי איו"ש, זה ישפר את היחס של הערבים למתיישבים וההיפך, ויוביל לכך שיפסיקו לגנות את הבניה הצודקת שלנו באיו"ש(בגושים בלבד).
בסופו של דבר זה יועיל לישראל-ליהודים ולערבים! הרי גם הם אזרחי ישראל..

*אני מתכוון בעיקר להתנחלויות "ממערב לגדר" או בגושים, על מנת שלא ליצור אפשרות לקשרים מסוכנים בין ערבים ישראלים לארגוני הטרור באיו"ש. הסיכון יורד אם צריך לעבור מחסום באמצע...

יש אחד שהעלה רעיון יותר טוב ..

( נ.ב.אין דבר כזה עם פלסטיני, ואין שום הבדל בין ערביי ישראל לערביי איו"ש,כולם ערבים מוסלמים .
גם הוכח שאין דבר כזה העמים עיראקי /סורי,כולם אותם הערבים המוסלמים)

evglev1

Well-known member
מנהל
בשביל זה קודם צריך לכבוש את ירדן

אף אחד בירדן לא מוכן לקבל אותם. אפילו המלך חוסיין הסכים לוותר על חברון, בית לחם, מזרח ירושלים, שכם וקודשי היהדות, הנצרות והאסלאם כדי לא לקבל בחזרה את הזבל שקורה לעצמו עם פלסטיני.

יש לרפול שידרוג דור 2016 אנדרואיד.

ירדן = אירופה.
ערבים מוסלמים עשו טרנספר למליוני ערבים מוסלמים לכיוון אירופה,(חסידים של כהנא שהוכח שצדק בענק),אירובה זה במודה באופנה כעת עבור המוסלמים.
אין סיבה שהערבים המוסלמים שנמצאים כאן יהיו יוצאי דופן.
הגירה + סל עזיבה בוכטה $$$ מרצון ובששון להתנחלות כיבוש אירובה הקדושה לאיסלם.

לגבי כיבוש ירדן ,דאעש יכבשו בסוף את ירדן יערפו את ראשו של המלך עבדאללה ויתייצבו בקו הגבול עם ישראל מצדו המזרחי של נהר הירדן.
אז אפשר יהיה להעיף אליהם את כל הערבים המוסלמים הרוצחים המחבלים בלבד.לא אזרחים תמימים.

lavifighter

New member
הוא דווקא רצה לקבל את הערים האלה אבל זה השתבש מכמה סיבות:

1. החלטת הליגה הערבית משנת 74 שהזכויות על איו"ש שייכות לפלסטינים. אני מאמין שלא היה קל לשכנע אותם אחרת אפילו לחוסיין.
2. הסכם לונדון שהיה הסכם מעולה(אם היה מצליח), נחתם עם האופוזיציה במהלך לא דמוקרטי או חוקי.
3. שמיר לא התלהב מהרעיון וחבל. זו הביקורת העיקרית שיש לי על שמיר שחוץ מזה היה ראש ממשלה מוצלח לדעתי.

evglev1

Well-known member
מנהל
העניין הוא שהוא בחר להתנקם בשמיר ולהתנער מכל אפשרות

לקבל את השטח בעתיד, הוא נעלב מקבורת היוזמה, שאגב הייתה עם פרס שר בממשלת אחדות, אבל עדיין מהלך לא דמוקרטי, אגב גם אוסלו היה מהלך אנטי דמוקרטי שזה נעשה מאחורי גבו של רבין ז"ל, אבל לרבין לא היה הכוח להגיב כמו שמיר ולהעמיד את פרס במקום, למרות שלא התלהב מההסכם.

marabo

Well-known member
רעיון מעניין

ואם הוא יקרה הם לא יקראו לעצמם מתנחלים כי בעיני עצמם הם הם אדוני הארץ כאן או שם, משני צידי הקו הירוק

lavifighter

New member
פחות מעניין איך הם יקראו לעצמם, יותר העולם

אתה לא באמת חושב שהעולם ידרוש מאיתנו לפנות יישובים אם חלק משמעותי באוכלוסיה שלהם ערבית נכון? ואם כן אז הם למעשה יכירו בכך שערבים ישראלים הם פלסטינים ושאפשר להעביר ערים ערביות שצמודות לקו הירוק לשליטת הרשות ולשלול להם אזרחות ותושבות...
חבל שאף פוליטיקאי לא חשב על זה מעולם! אין סיבה שבאריאל או הר אדר או מבוא דותן שהם מקומות יחסית חילוניים, לא יהיו גם כמה מאות או אלפי ערבים ישראלים.

הערבים שאתה קורא להם בטעות ישראליים או פלסטינים

לא יסכימו לעבור ל"שטחים" ולא יסכימו להיות תחת שלטון הרשות .

אין דבר כזה ערבים ישראלים ואין דבר כזה פלסטינים ,כולם ערבים מוסלמים.
התחביב החדש שלהם זה לעבור לאירופה בכלל.
רפול צריך לשדרג את הרעיון שלו לדור 2016 ירדן=אירופה

lavifighter

New member
נראה שלא קראת את הרעיון שלי

הרעיון הוא שפעם הבאה שמכריזים למשל להוסיף 1000 דירות באריאל, להכריז ש500 מהן מיועדות לציבור ערבי ישראלי ולעודד התיישבות של ערבים ישראלים שם.
&nbsp
מה זה אומר ש"אין דבר כזה"? היסטורית אין דבר כזה, אבל מעשית יש: ערבים ישראלים הם ערבים שיש להם אזרחות ישראלית. ערבים פלסטינים הם ערבים שגרים באיו"ש ואין להם אזרחות ישראלית אלא הם בשליטת הרש"פ.
מבחינתי אגב אין שום בעיה שערבים כמו מוחמד זועבי או אנט חאסכייה או אפילו לוסי אהריש יהיו ישראלים, אבל אנשים כמו אחמד טיבי וחנין זועבי צריכים להיות ברמאללה ולא בישראל...
ויש גם לא מעט ערבים נוצרים, שחלקם באמת ערבים נוצרים וחלקם הם עמים אחרים שפשוט דוברי ערבית.
&nbsp
היסטורית אתה צודק ש"כולם ערבים". מעשית היום המצב השתנה ויש לבנוניים, פלסטיניים, ישראלים(שחלקם רואים בעצמם פלסטינים ומצידי שיעופו לגור ברש"פ), מצריים וכו'. זה שהם אותם גנים לא אומר שהיום הם רואים בעצמם אותה קבוצת אתנית.

evglev1

Well-known member
מנהל
יש בדואים שמשרתים בצה"ל

נכון שבוחרי הרשימה המשותפת לא יסכימו, אבל יש גם ערבים שכן, בעצם הם הרי קוראים לדרוזים ערבים, אז אם הדרוזים והארמים יסכימו גם טוב, כי הרי אש"פ קורא גם להם כמו גם ליהודונים של נטורי חרטא פלסטינים.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה באמת רעיון מצויין ואני בטוח שאנשי פורום

גיוס העדה הנוצרית יסכימו להתגייס לרעיון, רק כמובן שתנאי שיקראו להם ארמים ולא ערבים. זה בהחלט יכול להיות פרויקט מעניין, הבוחרים של הרשימה המשותפת לא יסכימו, אבל יש מספיק ערבים שאפשר להציע להם את זה.

lavifighter

New member
חלק מהעדה הנוצרית הם כן ערבים, חלק ארמים

יש ערבים שהתנצרו בזמן מסעות הצלב בימי הביניים. יש דבר כזה ערבים נוצרים. מסעב יוסף הוא דוגמה מצויינת לערבי שהתנצר.
וחוץ מזה אם הם לא ערבים אז העולם לא יתייחס אליהם כ"ערבים" וימשיך לטעון על אפרטהיד.
קיצר גם נוצרים(ארמים וערבים וכל סוג שהוא) יכולים להשתתף אבל גם ערבים מוסלמים אין בעיה שיגורו באיו"ש. בשלב הראשון רק ביישובים שצריך לעבור גדר בינם לבין הרש"פ וכך נקשה עליהם לשתף פעולה עם מחבלים פלסטינים. דוגמאות ליישובים אפשריים הם כמו שאמרתי: הר אדר, אורנית, כפר האורנים, אריאל, מעלה אדומים(אני לא בטוח שלא צריך לעבור מחסום אז זה גבולי), גוש שקד-חיננית, בקעת הירדן. אפשר גם לבנות להם יישוב באזור לטרון שהוא שטח C שאין בו יישובים כלל(לא ערבים ולא יהודים).

למעלה