מים ב6230

Eliran44f

New member
מים ב6230

הייתי בתוק קייאק והטלפון היה בכיס שהוצאתי אותו היה עליו אדים ומבפנים היה קצת רטוב בהתחלה איך ששמתי את הבטריה הטלפון נדלק..אבל רק אור מאז זהו לא נדלק יותר...השאלה אני יודע שהולך להיות קורוזיה הקטע הוא...שכל המספרים שלי שמורים לא על הסים אלא על הטלפון... יהיה אפשר בשירות טכני להציל משהו? או שהטלפון גמור לגמרי?

amir7931a

New member
לקחתי

לקחתי מייבש שיער ויבשתי אותו הוא חזר למצב רגיל |: תנסה..

Eliran44f

New member
בטח עשית את זה מייד...

אצלי זה קרה בבוקר ורק בערב הייתי בבית...בכל מקרה לא משנה הביטוח מכסה הכל..מה שעכשו מטריד אותי זה כל הזכרונות שיש לי עליו שלא ילך לעזאזל כלום.. נקווה שיהיה בסדר

stend

New member
סתם שתדע

על קורוזיה אין ביטוח עדיף שתגיד שזה נעבד

Eliran44f

New member
יש ביטוח...

השתתפות עצמית של 400 שקל ואם זה היה גניבה אז 800 .. 400 לפני מע"מ את המע"מ אני מקבל חזרה...בכל מקרה מישהו שמע על דבר כזה שנוקיה שינתה את המסכים כי הקודמים לא היו בתקן? כי בטלפון הקודם שלי המסך היה יותר בהיר וששאלתי אותה למה בטלפון שהביאו לי המסך יותר כהה קצת אז היא אמרה שהמסך הקודם לא עמד בתקן.. ועוד משהו אני רוצה רק להבין ...מכשיר מחודש...זה אומר שהוא משומש?

Chooch

New member
משומש שעבר חידוש

כך שהוא "כביכול חדש". בד"כ מקבלים כזה מהרשת הסלולרית שלא רוצה לתת מכשיר חדש. אני לא בטוח אם אפשר לקנות כאלה בארץ.

Eliran44f

New member
הנציגה אמרה לי

שמכשיר מחודש זה מכשיר שאנשים החזירו עקב ביטול עיסקה אחרי 24 שעות הגיוני?

Chooch

New member
לא מאמין להם

מכשיר שבוטלה העסקה והוא חדש לא יצא מהאריזה ולכן הוא עדין חדש. אם יצא מהאריזה אין לך מדד כמה זמן היה בחוץ! במיוחד אם הם מחליפים פאנל!

איבגי1

New member
אתם צריכים לעשות משהו בשכל !!!

מנה לא מובן אם נכנסים מים למכשיר קורא קצר ? אז למה אתם דוחפים לו עוד סוללה ???????

בן י

New member
כשהטלפון נרטב יש לבצע מספר דברים:

לנתק את הסוללה, לפרק לגורמים ראשונים ולשטוף במים מזוקקים אם יש

בן י

New member
רצוי מאוד לרסס הכל בספריי מגעים

קונטקט 600 זה חומר מתאים.

בן י

New member
אם מצליחים לחבר הכל למקום וזה עובד

אז אחרי שבוע בערך הולכים למרכז שירות והם מחליפים אותו למחודש וככה אין בעיה של קורוזיה עתידית.

2cookie

New member
מחליפים למחודש רק אם המדבקה

שמתחת לסוללה לא מראה סימני רטיבות, לא משנה אם המכשיר עובד או לא.

למעלה