הכי קטן והכי מעודכן

הכי קטן והכי מעודכן לאחר שהבנתי פה ששעון חכם עם סים זה לא משהוא שבאמת אפשר להעביר איתו יום שלם של עבודה, הינו שהוא לא באמת במקום הטלפון.
השאלה שלי:
יש היום מבחר עצום של טלפונים מעולים אבל בכולם המסך גדול יותר מ6" .

יש מצב לטלפון עם אנדרואיד מעודכן. ram לפחות 4gb. זכרון פנימי של 64gb. בגודל של 4" ומטה יש מצב?

ANZ1

New member
זה לא נכון
שוב, השעונים של סמסונג ואפל יכולים בקלות לעבוד יום מלא עם שיחות , הודעות ושלל שימושים, וסמסונג גם יומיים, אבל יש להם מחיר,
כנס ליוטיוב, ותראה הרבה סקירות של אנשים שמשתמשים בשעון של סמסונג במקום טלפון,
ולא, אין טלפון אנדרואיד מעודכן בגודל 4 או פחות

anz1
על העזרה! ממה שהבנתי בקישורים שנתת לפרטנר ואורנג הם אכן תומכים במספר שעונים של אפל אבל זה רק עם eSIM בלבד.
אם אני טועה אשמח לתיקון.
מקווה שבקרוב יצאו דגמים נוספים של שעונים חכמים איכותיים עם sim רגיל ללא צורך של הצמדות לתוכנית של חברת סלולר בכל אופן שוב תודה על העזרה

ANZ1

New member
הפוך
אין שום סיבה ושום היגיון לשים סים פיזי בשעון חכם, כל מקום או משקל שיש לך אתה רוצה לשים בה בטריה ולא דבר מיותר כמו סים,
גם בטלפונים סים הוא דבר מיותר, כמו פקס ועידן אימיילים, סביר שעוד שנתיים גם לא יהיו יותר סימים פיזים בטלפונים והכל יהיה ESIM

1Shir

New member
הפוך
שמחתי לקרוא את מה שכתבת
כי אז מי שלא מעוניין להחליף סים (כמוני) לא יהיה "כבול" לחברה ספציפית
השאלה היא האם זה יהיה תקף גם לטלפונים הנוכחיים או שזה ידרוש גם פונקציות חדשניות במפרט הטלפון

אימייל - מדוע מיותר? לדעתך ווטסאפ וכו' זה תחליף ראוי? אשמח להחכים (גילוי נאות: אין לי ווטסאפ/טלגרם וכו'...)

ANZ1

New member
ולגבי הטלפון אנדרואיד הכי קטן היום
הוא.... פאלם... עם מסך 3.3 אינץ
https://www.youtube.com/watch?v=VToUrMnqKV4
אבל הוא לא מעודכן, הוא יצא לפני שנתיים עם 3 גיגה, אולי הם יוציאו גירסא חדשה
הוא כמובן לא נמכר בישראל, רק דרך חברות הסלולר האמריקאיות.

em28

Well-known member
האנדרואיד הכי קטן ןמעודכן ולא במחיר מוגזם הוא.....עייפון SE2

z1george

Member
מנהל
הכי קטן שעדיין מודרני שאני מכיר שאפשר לקנות כחדש
זה Sharp S2
מסך 5.5 אבל גודל ביד של 4.6-4.זכרון64. מצלמה סבירה פלוס. אדרואיד 8. נמכר עדיין במחיר של בערך 350 שח. 100$
יש פה כמה חברי פורום שקנו אותו בהמלצתי
noa_f וגם שרון515
התגובות עליו היו חיוביות
נ.ב. ההמלצה שלי היתה על סעיף תמורה למחיר. לא בגלל הגודל הפיזי

noa_f

New member
חמוד מאוד השארפ, אבל שביר כמו חרסינה עדינה.
המסך הלך אחרי שבוע. ונסיון לתיקון במעבדה הוביל למכשיר חצי מפורק.
&nbsp

לפי המפרט שנתת ובמחיר הזה שווה לקנות. גם אם יתברר כלא כל כך מוצלח, מקסימום ישמש "כגלגל רזרבה" משהוא שישכב במגירה לשעת חרום.

z1george

Member
מנהל
ברור שזה לא תחליף
השעון חכם שלי מחזיק שבוע עד 10 ימים. ואני יכול לענות איתו לשיחות אם הטלפום בתיק או בחדר השני.
בתאוריה. לדעתי שיחות קול זה כבר לא in. הדור הצעיר כמעט לא משתמש בטלפון בתור טלפון

se7en777

New member
אני אישית משתמש בשעון אפל
ואני מטעין אותו בד״כ כל לילה שני .
יש לו esim והוא משמש אותי כטלפון לכל דבר , אפשר לשמוע דרכו מוזיקה בסטרימינג גם ללא הטלפון ( היחיד שעושה את זה ) ולקבל איתו שיחות והודעות גם שהטלפון כבוי , השעון לא באמת יכול להחליף טלפון כי אין אפשרות לענות לאימיילים וחוץ מהכתבה לוואטצאפ אין היום באמת מקלדת ( יש כל מיני קומבינות אבל זה לא כזה חשוב )

למעלה