איזה אפליקציה אפשר להשים בטאבלט

ali2111

New member
איזה אפליקציה אפשר להשים בטאבלט

שהיא תהיה כמו טלפון שאפשר להוציא ממנו שיחות אבל טאבלט בלי סים יש דבר כזה או שלא חוץ מווטסאפ ווייבר

מה הבעיה לרכוש סים

ענין של 50 שקל (יש חברות שזה בחינם) מחיר סים במסלול פרי-פייד בכל החברות מטעינים פעם בחודש וזהו

ali2111

New member
מנחם אתה יכול לתת לי דוגמאות לאתרים

שלום מנחם אתה יכול לתת לי דוגמאות לאתרים שאמרת לגבי הסים שמשלמים פעם אחת או מה שאמרת ?

ali2111

New member
ויש גם כרטיס טוקמן

ולא הדוגמאות שנתת אני זוכר בסלקום היה כרטיס כזה שאם לא היית מטעין יותר נכון המספר היה מובנה על הטלפון זה היה טוקמן ואם לא היית מטעין המספר היה נשאר יש את זה היום ?

תשובה

אין היום את המסלול המקורי של טוקמן שמכניסים כסף וזה נשמר תמיד בחשבון עד שנה והיו משלמים על שיחות לפי דקות ועל גלישה לפי MB כיום משלמים סכום כסף על כרטיס הטענה שכולל חבילת דקות/SMS/וחבילת גלישה של כמה עשרות גיגה מטעינים והכסף תקף לחודש לאחר חודש הכסף נמחק

z1george

Member
מנהל
תהיה רציני

אם אתה רוצה מספר פעיל אין ברירה אלא "לשים כל שנה 50 שקל" אין קיצורי דרך. אם זה יקר אז תנהל שיחות בviber, duo, skype ודומיהם. אין מה לעשות &nbsp נ.ב. אתה שאלת את אותה שאלה פה בשנה שעברה וענו לך אותו דבר

YosMan1

New member
בגוגל וויס אפשר לקבל מספר אמריקאי בחינם ולחייג בחינם לארהב

אבל צריך יוזר גוגל אמריקאי בשביל זה (אפשר לעשות עם VPN)

ladybug4NLP

Active member
אם יש סים אז יש שיחות חינם דרך BeBezeq

זו אפליקציה שדרה אפשר לחייג מו"ל לבד למספר קווי בלבד בארץ לא עובד בתוך ישראל חינם אבל חייב רישום ורק למי שיש בזק קווי בבית אבל מחו"ל אפשר להתקשר לכל טלפון בזק

למעלה