מידע חשוב ללקוחות סלקום גולן-טלקום WE4G פלאפון ורמי-לוי...

מידע חשוב ללקוחות סלקום גולן-טלקום WE4G פלאפון ורמי-לוי...

שרשור קודם בנושא שהיה בפורום... http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/184891626/מחשבים/סלולארי בשלושת החודשים הקרובים רשתות פלאפון וסלקום יבצעו מעבר מתדר 850 MH לתדר 900 MH ברשת דור 3 (3G) בעקבות זאת תחוו בעיות של קליטה ובעיות בתעבורת הנתונים באינטרנט הסלולרי... תקופת המעבר תחל ב1 ליוני עד ל1 בספטמבר 2020... https://www.davar1.co.il/227401

z1george

Member
מנהל
סערה בכוס מים

לפי התיאור זה מתיחס רק לדור 3... לדעתי 99% מהציבור עם מכשירי דור4 ממילא ה1% עם מכשירי מקשים, או שהמערכת תוריד אותם לדור2 אם יש בעיה בדור 3. זה לא שהיו באמצע הורדה קריטית של עשרות גיג'ות ויתחילן מחדש. זה מכשירי מקשים עתיקים של נוקיה וzte שאתה מתאר פה איזה אפוקליפסה, לא תהיה... אז תתנתק שיחה קולית. מדי פעם. יתקשרו שוב.

ממש לא סערה בכוס מים...

1) אין ברשת פלאפון דור 2 GSM... יש להערכתי לפחות 50,000 מכשירים (פלאפון/רמי-לוי) טיפשים תומכי 3G בתדר 850 MH שישארו רק עם תדר 2100 MH... 2) באזור ירושלים למשל, יש קליטה טובה של 4G רק באזורים מישוריים ובמרחבים הפתוחים... באזורים של הרים ובאזורים עם בניינים צפופים אפשר לשכוח מקליטה של 4G... לקוחות של פלאפון ורמי-לוי באזורים הנ"ל ישארו עם מכשיר ביד ללא שימוש...

noa_f

New member
״מכשיר ביד ללא שימוש״. בהחלט, בוא נעשה דרמה מכלום

הולכים לחברה אחרת, קונים סים והפלא ופלא, המכשיר שוב בשימוש. &nbsp (אבל כשמשקבלים משכורת מקישורים באינטרנט, צריך לקשקש כמה שיותר).

הרי לך מידע אמיתי מהשטח

לאמא שלי יש מכשיר zte מתקפל (מדובר באישה מבוגרת) שתומך רק בתדר 850 מ"ה והיא מנויה אצל חברת רמי לוי תקשורת לע"ע אין בעיות של קליטה או בעיות באיכות השיחה אבל אני מבין שתוך זמן לא ארוך המכשיר יהפך ללא שימושי! כמו אצל אמא שלי, ישנם לדעתי הרבה יותר מ50 אלף לקוחות עם מכשירים כאלה (יש רבבות רק ב"קומות הכשרות" של הציבור החרדי והדתי) שמנויים אצל רמי לוי תקשורת וחברה פלאפון וגם אצליהם המכשירים ילכו "פייפן" בשלב מסוים! כולם יצטרכו לעבור למכשירים חדשים, יעני לרכוש מכשירים שתומכים בתדר 900 מ"ה, או מכשירים שהם גם וגם 3g ו4g יחד (יש מכשירים כאלה שכבר מופצים בארץ של חברת שיאומי, דגם אחד רק כשר, QF9 עם סוללה 1820 מ"א שעולה בסביבות 400 שקל, עוד דגם כשר ולא כשר, +QIN 1S עם סוללה 1480 מ"א שעולה בסביבות 500 שקל לדגם הכשר, ודגם לא כשר שעולה 600 שקל) כמובן שיש פה פתח לתביעה ייצוגית נגד רמי לוי וחברת פלאפון לאחי יש דגם כשר QF9 והוא מנוי בחברת סלקום הוא מדווח על בעיות קשות ברשת 3g בימים אלו המכשיר עובר כל הזמן מ2g ל4g ולהפך אני אישית עברתי לא מזמן לחברת פלאפון ויש לי סמארטפון.... ב3g יש המון בעיות עכשיו, רגע קולט רגע לא קולט, רגע עובר ל4g וחוזר חלילה שוב ושוב הבעיה שאין לי את האופציה של 2g בפלאפון אבל לבנתיים איך שהוא אני מסתדר אבל אני מבין שכל הבלגן יהיה חודשיים שלוש כאשר לאחר מכן אני מקווה שהכל יחזור לעבוד באופן תקין

se7en777

New member
ואתה שולח לנו קישורים על מכשירי קצה

שאתה קורא להם נחותים ובעצמך משתמש במכשיר כשר . למי באמת איכפת מדור 2 , שיש 15 מליון מכשירים חברות מוכנות לוותר על 50000 משתמשים , זה זניח לחלוטין

הכל בעיני המתבונן

ראשית, לי יש סמארטפון ולאמא שלי יש מכשיר עם מקשים שנינו עם קווים רגילים רק לאחי יש מכשיר וקו כשרים
ל"פלאפון" יש 2.6 מיליון מנויים אי אפשר לומר על 50 אלף לקוחות עם מכשירים פשוטים כשרים/ולא, שתומכים רק בתדר 850 מ"ה שהם שום דבר תעשה חשבון כמה כסף הם השקיעו בפרסום בכדי לצרף אותם לרשת כנ"ל "רמי לוי תקשורת" שיש להם כ400 אלף מנויים ומתוכם ישנם רבבות עם מכשירים פשוטים כשרים/ולא שתומכים רק בתדר 850 מ"ה

se7en777

New member
זה לא כזה משנה ,האחוזים הנמוכים

וגם בציבור החרדי אין ספור אנשים עם מכשיר חכם ככה שהאחוז זניח , אולי בבני ברק ובירושלים האחוז גבוה ... כל האנשים החרדים והדתיים שאני מכיר כבר מזמן בלי קוו כשר ( אפילו ההודעות מגני ילדים החרדים כבר מגיעות בוואטצאפ )

דיברגנט חדש

Well-known member
האנטנות של דור 2 התדלדלו ולא ניתן לקלוט בכל מקום

לי יש מכשיר אחד שהוא דור 2.5 והיכן שאני גר, אני מצליח לקלוט רק כשאני נצמד לחלון.

z1george

Member
מנהל
זה חלק מהקדמה

מכשירי דור4 חדשים נמכרים ב300-400 שח. הבעיה שלא משקיעים ברשתות 4G מספיק זו הבעיה היותר גדולה עם כל הכבוד ל0.1% שמתעקש להשתמש במכשיר שקנו לפני 10-20 שנים.

דיברגנט חדש

Well-known member
זה יותר מ-0.1%

מדובר לרוב על זקנים שרגילים ללחצנים ומפחדים מסמארטפון.

למעלה