זאת טעינה מהירה :)

se7en777

New member
זאת טעינה מהירה :)

המטען שהגיע עם ה-k20 pro premium

סוללה של 4000 ומטען שטוען בשעה את כל הסוללה

blzvi

Active member
יתכן וזה מהיר ,ברם

טעינה מהירה עושה שמות לסוללה.

se7en777

New member
עושה רק טוב , אין שום מידע אמין

או אמיתי שסותר את המידע מהצד השני .

enigo

New member
דווקא יש לא מעט חומר בנושא

נתקלתי בו מכיוון של סוללות למכוניות, אבל לא רואה סיבה שיהיה הבדל. טעינה מהירה מאיצה יצירה של "מחטי" ליתיום על האנודה, וזה מקצר את חיי הסוללה.
השאלה היא כמה זה משמעותי. האם קיצור חיי הסוללה מאלף טעינות לשמונה מאות (סתם מספרים) משנה למישהו, כשמילא בדרך כלל מחזיקים טלפונים פחות משלוש שנים.

se7en777

New member
לא מבין וגם לא מתיימר להבין בנושא

מטעין עם מטען מהיר כבר שנים את האייפון , לא יכול להגיד לחיוב או לשלילה את ההשפעה

enigo

New member
הוא שאמרתי - יש השפעה, השאלה כמה היא אקוטית

אגב, כמה מהירה הטעינה באייפון? ממה שאני זוכר, חברים תמיד היו מתלוננים שזה לא מהיר כמו באנדרואידים, אבל לא התעמקתי.

se7en777

New member
מהיר מאוד , אני מטעין כבר שנים עם

מטענים מהירים ( בהתחלה של אייד ואחרי זה qc 2/3 , טוען מהר

enigo

New member
אפל אשכרה עשו משהו שתואם לתקנים הרגילים (QC)?

רגע... זה לא פטנט של קוואלקום? באייפון יש שבבים ייחודיים, לא?

se7en777

New member
כנראה שהמטענים חזקים מספיק כדי

להטעין את האייפון במהירות

enigo

New member
זה לא עובד ככה

תקני ה-qc, ואני מניח שכך גם שאר תקני הטעינה המהירה, דורשים תקשורת עם הטלפון, כדי לוודא תאימות לפרוטוקול הטעינה המהירה הספציפי.
באין אימות, המטען ישאר על חמישה וולט, ואז קצב הטעינה המרבי די מוגבל.

se7en777

New member
לא כל כך מבין בזה אבל ניסיתי להטעין

את אותו המכשיר עם 4 מטענים שונים ורק המטען המקורי נתן לי את הטורבו למרות שכולם הראו טעינה מהירה , כנראה שהמטען עם התקן המיוחד נותן עוד משהו .
ניסיתי לטעון עם מטען של מקבוק והוא הגיע ל-3100 ( טעינה מהירה ) , מטען של וואיוואי 9 שהוא גם חזק ונתן טעינה מהירה של 1800 ומטען dash של op שנתן בסביבות 2200 , כולם ציינו את זה כטעינה מהירה .
כשהאייפון מוטען עם מטען מהיר עדיין זה יותר מהיר מהמטען הרגיל , לא יודע לגבי המהירות האמיתית של qc3 אבל אותות מטען אכן מטעין יותר מהר את האייפון ממטען רגיל . אני מדבר על תחושה ולא על הנתונים היבשים של המטען

blzvi

Active member
מטען dash לא תואם טעינה מהירה Qualcomm

ל Oneplus אין את הצ'יפים של Qualcomm.
רק בטלפונים שמוגדרים שיש להם QC2,QC3 תהיה תאימות

blzvi

Active member
מזה חששתי

k20 pro premium זה קוולקום,iphone הוא לא.
אז מה פשר הבדיקות המעפנות האלה?

enigo

New member
2 אמפר לא עונה להגדרה של טעינה מהירה.

זה מטען חזק, אבל לא טעינה מהירה.
שים לב שלפי הנתונים שהבאת יש הבדל של כ-50% ויותר בין המטען המקורי, שתואם לפרוטוקול הטעינה המהירה של אפל, לבין האחרים.

se7en777

New member
יש כנראה תקן טעינה מהירה שחברות

מסויימות לקחו לעצמן ומנסות להוציא כסף מחברות על ידי הוספה של רכיב ויש כנראה טעינה מהירה גנרית שמתייחסת לכל מכשיר ברגע שמטעינים עם מטען חזק .
כמו שנתתי סתם כדוגמא , מטען חזק של מקבוק ושל טינקפד מטעין את המכשיר k20 מהר אבל עדיין לא טורבו , המטענים לזקים משמעותית מהמטען המקורי של ה-k20

enigo

New member
אמרת בעצמך - "עדיין לא טורבו"

הטעינה הסטנדרטית, זו שכנראה לא מכוסה בפטנטים ספציפיים, תתאים לכל מכשיר. אני חושה שמדובר בעשרה וואט (כשני אמפר). משם והלאה למיטב הבנתי צריך התאמה לפרוטוקול ספציפי, שבו גם המכשיר וגם המטען צריכים לשלוט.

blzvi

Active member
טעינה סטנדרטית לא תעלה לעולם על 400mA

זה אומר זמן טעינה ממוצע של 8 שעות.

למעלה