לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3713837,138 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'הפעלת אפליקציות באופן אוטומטי באנדרואיד 10'
הפעלת אפליקציות באופן אוטומטי באנדרואיד 10
<< ההודעה הנוכחית
07/11/2019 | 20:40
14
52
בעוונותי שידרגתי את ה-OP6 לאנדרואיד 10.
אחת ה"פיצ'רים" ב-10 הוא שאפליקציות לא מצליחות להפעיל אפליקציות אחרות.
גם אפליקציות שזה יעודן (Tasker/AutomateIt) שמצליחות להפעיל כללים שמפעילים אפליקציות של גוגל (Android Auto למשל)
כושלות בהפעלת אפליקציות אחרות.

ניתקלתם ?
עוצו עיצה לפיתרון ?

סלולארי >>
לצפיה ב-'תדריך אותי מה לעשות אני אבדוק על'
תדריך אותי מה לעשות אני אבדוק על
09/11/2019 | 00:51
2
25
לצפיה ב-'אוקי, נעשה את זה שלב-שלב:'
אוקי, נעשה את זה שלב-שלב:
09/11/2019 | 08:52
1
22
אם מותקנות אצלך AutomateIt או Tasker - אז נסה להגדיר כלל פשוט שמפעיל אפליקציה (חיבור למטען מפעיל אפליקציה).
אלו לא אפליקציות טריויאליות, אז אם הן לא מותקנות אצלך נעבור לאפשרות השניה, הפשוטה יותר:

- התקן את Hot Spot Starter (או כל אפליקציה אחרת המשמשת לפתיחת נקודה חמה ברכב ועל הדרך יודעת להפעיל אפליקציות אחרות).
- בהגדרות האפליקציה, לאחר שהגדרת איזשהו BT ואת ה-HS פתח את האפשרות Start Apps ובחר אפליקציה כלשהיא.
- התחבר ל-BT ו....... קורה משהו ?

סלולארי >>
לצפיה ב-'אני אנסה , לא יצא לי היום לשחק עם המכשיר '
אני אנסה , לא יצא לי היום לשחק עם המכשיר
09/11/2019 | 22:39
4
לצפיה ב-'לא מכיר אפליקציית Android Auto'
לא מכיר אפליקציית Android Auto
09/11/2019 | 08:12
10
34
אני חושב שלכל רכב יש אפליקציה ייעודית וחייב להיות חיבור קווי בין הטלפון למולטימדיה של הרכב
סלולארי >>
לצפיה ב-' Android Auto הוא הלונצ'ר של גוגל למצב נהיגה '
Android Auto הוא הלונצ'ר של גוגל למצב נהיגה
09/11/2019 | 09:02
5
28
גם לסמארטפונים וגם לטאבלטים (המתקראים "מערכת מולטימדיה").
לא הלונצ'ר המוצלח ביותר, אבל מציג את הדרך שגוגל חושבים שלונצ'ר לרכב צריך להראות (ניווט, אנשי קשר, מוזיקה ו.......זהו).
סלולארי >>
לצפיה ב-'Android Auto'
Android Auto
09/11/2019 | 13:03
4
23
לצערי הרב אפליקציה הנ"ל הפסיקה לעבוד לפתע פתאום ללא כל התראה  לפני כחודשיים ולא נמצאת יותר בחנות האפליקציות של גוגל (המכשיר שלי הוא גלקסי 9+) בניסיונותי הרבים להבין מה קרה ולמצוא אפליקציה חלופית לא העלתי דבר. ברגע שאני נכנס לאפליקציה הנ"ל עולה הודעה "פריט זה אינו זמין בארצך". אשמח מאוד למיע רלוונתי נוסף בנידון ואהיה מאושר אם למישהו יש פתרון

סלולארי >>
לצפיה ב-'אכן, גוגל הורידה את האוטו לצורך שיפוצים, אבל יש גרסאות פיתוח'
אכן, גוגל הורידה את האוטו לצורך שיפוצים, אבל יש גרסאות פיתוח
09/11/2019 | 13:46
3
33
לפי גוגל, "בקרוב" תעלה גרסה משודרגת של האוטו:

גרסאות בטא יש ברשת במיני מקומות, למשל ב-APKMirror:

עד שאנדרואיד אוטו המשודרגת תצא אני ממליץ על כמה תחליפים:
- Car Home Ultra
- CarDashDroid
- DriveMode
- Car Launcher

גם לונצ'רים "רגילים" שמאפשרים הגדלת האייקונים ווידג'טים מוגדלים (NOVA/APEX) יכולים להיות תחליף טוב.

לכל אחת יתרונות וחסרונות, חלקן בתשלום (או שיש אופציות בתשלום).
סלולארי >>
לצפיה ב-'האנדרואיד אוטו קיים ועובד אצלי בטלפון כרגיל, גלקסי 10, '
האנדרואיד אוטו קיים ועובד אצלי בטלפון כרגיל, גלקסי 10,
09/11/2019 | 14:07
2
18
תמיד היה צריך להוריד אותו מהחנות האמריקאית וכך גם היום.
גוגל הורידו אותו מאנדרואיד 10 בלבד כי שם יש משהו מובנה אבל הם הודיעו שהם יחזירו את האפליקציה גם לאנדרואיד 10.
בכל מקרה באנדרואיד 9 אין שום בעיה.
סלולארי >>
לצפיה ב-'ובתזמון מושלם: תלונות על אנדרואיד אוטו שמסרב לפקודות קוליות '
ובתזמון מושלם: תלונות על אנדרואיד אוטו שמסרב לפקודות קוליות
09/11/2019 | 14:10
19
לצפיה ב-'עובד גם באנדרואיד 10, רק לא ניתן להורדה כרגע מהחנות הרגילה'
עובד גם באנדרואיד 10, רק לא ניתן להורדה כרגע מהחנות הרגילה
09/11/2019 | 14:12
7
לצפיה ב-'למה חיבור קווי? מספיק בלוטוס'
למה חיבור קווי? מספיק בלוטוס
09/11/2019 | 11:08
3
11
לצפיה ב-'במכוניות אוודי אנדרואיד אוטו חייב כבל, זה אמור להשתנות בקרוב'
במכוניות אוודי אנדרואיד אוטו חייב כבל, זה אמור להשתנות בקרוב
09/11/2019 | 14:09
8
לצפיה ב-'זו מגבלה ספציפית של אוודי/פולסווגן/סקודה, לא ברור למה'
זו מגבלה ספציפית של אוודי/פולסווגן/סקודה, לא ברור למה
09/11/2019 | 16:05
1
7
לצפיה ב-'ממש לא מגבלה של אודי או קונצרן VW בכלל. זה המצב כרגע '
ממש לא מגבלה של אודי או קונצרן VW בכלל. זה המצב כרגע
10/11/2019 | 21:02
10
עד שישיקו את אנדרואיד אוטו האלחוטי.
סלולארי >>

הודעות אחרונות

08:29 | 06.12.19 אורחים בפורום
08:40 | 05.12.19 שלום הבירה
07:16 | 05.12.19 winner999
09:30 | 04.12.19 שחום נאה 41
18:35 | 03.12.19 אורחים בפורום
17:44 | 03.12.19 אורחים בפורום
14:11 | 03.12.19 אורחים בפורום
17:11 | 02.12.19 maya20121
12:39 | 02.12.19 אורחים בפורום
08:42 | 02.12.19 מנחם סגלוביץ
09:56 | 01.12.19 שחום נאה 41
17:19 | 29.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ