לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3712837,128 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'מבקש המלצה למכשיר אנדרואיד'
מבקש המלצה למכשיר אנדרואיד
<< ההודעה הנוכחית
15/10/2019 | 23:30
22
113
אני מבקש המלצות למכשיר את המאפיינים הבאים:
1. 128 גיג'ה זיכרון + 6/8 גי'גה ראם.
2. מסך אמולד.
3. הקלטת שיחות. מאוד חשוב. כמו כן יש לי גם מנוי ל True Caller הבעיה היא שאני לא בטוח שבאנדרואיד 9 לתוכנה הזו תיהיה אפשרות להקליט שיחות.
4. צילום סביר ומעלה.
5. כניסה אוזניות 3.5.
6. עדכוני אנדרואיד סבירים.

התקציב הוא עד 2,000 שקל.

בינתיים שמתי עין על Xiaomi T9 Pro אבל להבנתי הקלטת שיחות נעלמה, מה שקיים בדגמים אחרים. לא ברור לי האם זה קיים רק בדגם הזה או שזה תלוי מדינה שבחרו במאפיינים.

סלולארי >>
לצפיה ב-'לגבי שקע אזניות '
לגבי שקע אזניות
15/10/2019 | 23:50
1
70
השקע הולך ונעלם עם השנים
מה רע במתאם הקטן שמקבלים עם המכשיר? לדעתי אין אבדן איכות  בגללם..
סלולארי >>
לצפיה ב-'אני מניח שאפשר לוותר על השקע'
אני מניח שאפשר לוותר על השקע
18/10/2019 | 13:44
10
לצפיה ב-'מכשיר אנדרואיד...'
מכשיר אנדרואיד...
16/10/2019 | 17:41
4
61
עכשיו קניתי חדש את Xiaomi Redmi Note 7.
קניתי רק בגלל שמאוד חשובות לי ההקלטות. 
לא יודעת מה זה מסך אמולד. (סעיף 2)  ועוד לא יודעת לגבי עדכוני אנדרואיד
(סעיף 6)
אצלי המכשיר עם 64ROM/4RAM.  יש גם גרסא לפי סעיף 1 שלך.
שקע אוזניות 3.5
לגבי שיחות:  הקלטת שיחות מובנית במכשיר והאיכות טובה מאוד לטעמי.
הקלטה של רשמקול היא פחות טובה. כמעט ולא שומעים מישהו שנמצא מטר מהמכשיר.
עוד לא ניסיתי לטעון אפליקציות  (המכשיר חדש וגם אין לי חיבור לאינטרנט עדיין).......
הורדתי סרטון לסלולר וגם צילמתי. לצרכים שלי רואים  מאוד טוב.
זה מהנסיון הקצר שלי...

סלולארי >>
לצפיה ב-'פותח השרשור מחפש מכשיר דגל עד 2000 ש"ח'
פותח השרשור מחפש מכשיר דגל עד 2000 ש"ח
16/10/2019 | 23:58
2
50
לעומת זאת, Redmi Note 7 הוא מכשיר ביניים (שבהחלט נותן תמורה לתקציב, אבל רחוק מלהיות מכשיר דגל)
סלולארי >>
לצפיה ב-'אתה '
אתה
17/10/2019 | 00:16
50
מוזמן להמליץ לו על מכשיר דגל כזה שעונה על צרכיו......
נחכים כולנו...

סלולארי >>
לצפיה ב-'בהחלט סדרה טובה'
בהחלט סדרה טובה
18/10/2019 | 19:24
29
לאישתי יש Note 6 pro, דגם לא רע בכלל
סלולארי >>
לצפיה ב-'סדרת Redmi לא רעה'
סדרת Redmi לא רעה
18/10/2019 | 13:49
32
לאישתי יש את דגם 6 פרו. נראה לא רע.
מסך אמולד amoled זה מסך שמסוגל להציג צבע שחור אמיתי. זה רלוונטי למי שמכיר את הנושא ואיכפת לו.

לגבי הקלטת שיחות, הבנתי שעכשיו לא כל דגם של שיאומי תומך בזה ולכן ביקשתי יעוץ.
סלולארי >>
לצפיה ב-'OnePlus 7 נמכר כבר מ-400$ (כ-1,500 ש"ח) לדגם ה-8/256GB'
OnePlus 7 נמכר כבר מ-400$ (כ-1,500 ש"ח) לדגם ה-8/256GB
17/10/2019 | 00:22
4
54

הקלטת השיחות הולכת ונעלמת, כנראה שהמעבר לאנדרואיד 10 ירצח אותה סופית.
סלולארי >>
לצפיה ב-'מכשיר נחמד'
מכשיר נחמד
18/10/2019 | 13:52
3
36
1. האם יש לו הקלטת שיחות מובנית?
2. אני מבין שגוגל סוגרים את הבאסטה של הקלטות אבל ישנם עדין יצרנים שמאפשרים זאת ולכן אני שואל.
3. איפה כדאי להזמין את המכשיר? אם כבר מזמינים אז עם מטען שמתאים לארץ וגם מוכר לגטימי.
סלולארי >>
לצפיה ב-'הבה נבדוק איזה מכשיר יכול להתאים לך (OP7/פוקופון/MI9/S10):'
הבה נבדוק איזה מכשיר יכול להתאים לך (OP7/פוקופון/MI9/S10):
18/10/2019 | 18:08
1
39
מסגרת: עד 2000 ש"ח.
בחרתי לבדוק את ה-OP7 וה-MI9, כאלטרנטיבה זולה אפשר לשכול את הפוקופון, כאלטרנטיבה יקרה את ה-S10.
הפוקופון משאיר עודף נאה בארץ, באילת זה כבר בסביבות ה-1000 ש"ח.
הסמסונג ידרוש פריצת התקציב - 2,500 ש"ח וצפונה.

1. זיכרון: 128 גיג'ה זיכרון + 6/8 גי'גה ראם - OP7/פוקופון/MI9/S10 - כולם בעניין
2. מסך: ל-OP7/MI9/S10 מסך אמולד, לפוקופון מסך IPS, לסמסונג רזולוציה גבוהה מהאחרים
3. הקלטת שיחות - ב-OP6 הקלטת השיחות הפסיקה לעבוד, בפוקופון עדיין עובדת, לא יודע מה המצב ב-S10 וב-MI9
True Caller - בלי קשר להקלטת השיחות, מדובר ברוגלה מיותרת !!
4. צילום: ב-S10 מצלמה טובה, ב-OP7 סבירה, בפוקופון סבירה מינוס.
5. כניסה אוזניות 3.5 - בסמסונג ופוקופון יש, באחרים כבר לא.
6. עדכוני אנדרואיד סבירים - מגיעים עם אנדרואיד 9 מהקופסא, ה-7 אמור לקבל החודש את ה-10, סמסונג ידועים בעדכונים איטיים - הממשק של OP נקי יחסית, האחרים לא.
סלולארי >>
לצפיה ב-'תודה על ההסבר '
תודה על ההסבר
18/10/2019 | 19:22
25
פוקופון נשמע אופציה טובה.
הגעתי למסקנה שהקלטת שיחות מאוד משמעותית עבורי ולכן OP על דגמיו יורד מהפרק.
כל השאר אפשר להתפשר.
סלולארי >>
לצפיה ב-'עד 2000 ש"ח? '
עד 2000 ש"ח?
18/10/2019 | 18:40
35
בארץ חדש, הוואוי מייט 20 פרו באילת 1799 ש"ח
יש מקליט שיחות מובנה של היצרן והמכשיר עם אנדרואיד מצלמה טובה מאד
סוללה 4200 עם הטענת 40W עם המטען המקורי
הטענה אלחוטית
מסך 6.4

סלולארי >>
לצפיה ב-'יש לה הקלטות שיחה?'
יש לה הקלטות שיחה?
18/10/2019 | 19:23
1
34
בבקשה תבדוק זאת, זה מאוד משמעותי עבורי.
סלולארי >>
לצפיה ב-'כן, יש לה הקלטה מובנית'
כן, יש לה הקלטה מובנית
19/10/2019 | 19:32
24
והמכשיר הוא כזה:

סלולארי >>
לצפיה ב-'בגדול הקלטת שיחות כנראה שקיימת בכל מכשיר שיאומי עם MIUI'
בגדול הקלטת שיחות כנראה שקיימת בכל מכשיר שיאומי עם MIUI
18/10/2019 | 22:03
6
28
כמערכת הפעלה
סלולארי >>
לצפיה ב-'השאלה לעוד כמה זמן, כנראה שלאט-לאט האפשרות תחסם'
השאלה לעוד כמה זמן, כנראה שלאט-לאט האפשרות תחסם
18/10/2019 | 23:49
1
12
לצפיה ב-'היא לא תיחסם'
היא לא תיחסם
19/10/2019 | 19:36
24
1. הסינים שמים קצוץ על מגבלות גוגל ומפתחים את הרומים בעצמם
2. עם קצת רצון ויכולת אפשר למצוא רומים מקוסטמים שיש בהם גם אנדרואיד נקי וגם הקלטת שיחות. למשל, Havoc

גילוי נאות: לי יש Redmi Note 7, אני לא סובל את MIUI, אחרי פתיחת הבוטלואדר לקח לי בדיוק שעה להתקין ולקנפג רום מקוסטם.
סלולארי >>
לצפיה ב-'מתברר שלא בכל מכשיר, גם אני חשבתי כך'
מתברר שלא בכל מכשיר, גם אני חשבתי כך
19/10/2019 | 11:13
3
27
כשעברתי על ביקורות בזאפ על מכשיר Mi 9T Pro היו תלונות שאין יותר הקלטת שיחות.
כביכול החייגן של המכשיר הוחלף בחייגן של גוגל והוא לא תומך בהקלטות יותר.
בגלל זה אני מוודא פעם נוספת מול הפורום ומחפש גם בגוגל.
לצערי שיואמי לא ממש מפרסמים בגלוי את התכונה הזו.
סלולארי >>
לצפיה ב-'נשמע מוזר. צריך לוודא שהחוות דעת הזו אכן נכונה'
נשמע מוזר. צריך לוודא שהחוות דעת הזו אכן נכונה
19/10/2019 | 11:25
6
לצפיה ב-'ל XIAOMI יש חנויות בארץ וישנם יבואנים מקבילים'
ל XIAOMI יש חנויות בארץ וישנם יבואנים מקבילים
19/10/2019 | 19:25
22
אתה יכול להיכנס לחנות כזו ולשאול ואז תקבל תשובה מוסמכת,
את הקניה תוכל לבצע באליאקספרס.

הקלטת שיחות - זו היתה אופציה חשובה מאוד עבורי כאשר קניתי מכשיר
לפני מספר חודשים, בסופו של דבר קניתי REDMI NOTE 7 באליאקספרס
ואני מרוצה מאוד.

סלולארי >>
לצפיה ב-'עוד שבוע אני אוכל להגיד לך '
עוד שבוע אני אוכל להגיד לך
19/10/2019 | 20:59
19
ברגע שבמודיעין יחליטו להעביר את החבילה
סלולארי >>

הודעות אחרונות

10:18 | 17.11.19 dorit916
06:59 | 17.11.19 אורחים בפורום
10:35 | 16.11.19 piniy
12:14 | 15.11.19 מצלםבסמארטפון
08:58 | 14.11.19 שלום הבירה
07:58 | 13.11.19 מנחם סגלוביץ
13:54 | 12.11.19 אורחים בפורום
18:11 | 11.11.19 אורחים בפורום
05:49 | 11.11.19 Buffa11
13:53 | 10.11.19 אורחים בפורום
17:18 | 09.11.19 itay1315

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ