לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3714337,143 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'המחירים של האייפונים החדשים בישראל - ממש אין גבול לחוצפה'
המחירים של האייפונים החדשים בישראל - ממש אין גבול לחוצפה
19/09/2019 | 08:36
27
96
שרשור קודם בנושא

מ3,300 ועד 7,000 שקל, אלה מחירי האייפונים החדשים:
רשתות "איי-דיגיטל" ו"איי-סטור" פרסמו את המחירים של סדרת אייפון 11 שצפויה לנחות בארץ בעוד כשבוע, כל הצבעים כולל צהוב וירוק חצות יהיו זמינים גם כאן, וגם שעון אפל ווטש החדש
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5591596,0...
היכונו לבואו של האייפון 11, לקראת השקת סדרת האייפונים החדשים בישראל ביום חמישי הבא (26 בספטמבר) מפרסמות (ד') רשת "איי-דיגיטל" ורשת "איי-סטור" את המחירים שקבעו לאייפונים בישראל שמעלים פער קל של כמה עשרות שקלים בין שתי הרשתות, באייסטור מתכוונים גם להשיק את שעון האפל ווטש 5 החדש והוא יוצע במכירה מוקדמת במחיר של 1,979 שקל

1) אייפון 11 גירסה 128/4 = 1,011 דולר (באמריקה המחיר 749 דולר)

2) אייפון 11 PRO גירסה 256/6 = 1,557 דולר (באמריקה המחיר 1,149 דולר)

3) אייפון 11 PRO MAX גירסה 256/6 = 1,699 דולר (באמריקה המחיר 1,249 דולר)
סלולארי >>
לצפיה ב-'אני יודע שהחשבון קשה לך אבל '
אני יודע שהחשבון קשה לך אבל
19/09/2019 | 10:47
14
65
המחירים הם כמעט כמו בארה״ב , תוריד 17 אחוז מהמחיר ותוסיף את המע״מ בארה”ב והגעת כמעט לאותו מחיר

סלולארי >>
לצפיה ב-'למה להוסיף מע"מ כפול?'
למה להוסיף מע"מ כפול?
19/09/2019 | 12:45
13
51
מן הסתם היבואנים לא משלמים את המע"מ בארה"ב, ולא מדובר במוצר שעלות השילוח שלו גבוהה. המחיר לא אמור להיות לדעתי גבוה ממחיר הבסיס בארה"ב (שאינו כולל מע"מ) פלוס 17% מע"מ הישראלי (אלא אם היבואנים משלמים גם מיסים - מישהו יודע?).
סלולארי >>
לצפיה ב-'דובר על קנייה בחו״ל לטובת קנייה בארץ'
דובר על קנייה בחו״ל לטובת קנייה בארץ
19/09/2019 | 13:10
12
46
בארה״ב קונים ומשלמים מס בכל מקרה ( יש מקומות שיש בהם 0% ויש כאלה עם 10% , ואז יוצא שהמחיר בארה״ב שווה למחיר באילת . מפה לשם בארץ מגלגלים אלינו עוד 17% ולכן המחיר יותר יקר.
היבואנים משלמים על הרבה דברים אחרים , אם זה שילוח , שחרור מהמכס , תשלום למכס ועוד הרבה דברים .
המחיר גבוה אבל לא ביחס למדינות אחרות במיוחד אם אתה קונה באילת ( המחיר באילת אפילו יותר זול מבאירופה אפילו אם אתה מזדכה על המס )
סלולארי >>
לצפיה ב-'היבואנים משלמים 17% אבל הם מקבלים הנחה על המוצר עצמו.'
היבואנים משלמים 17% אבל הם מקבלים הנחה על המוצר עצמו.
19/09/2019 | 22:20
11
29
הם לא קונים במחיר הקמעונאי (אלא בסיטונאי).
סלולארי >>
לצפיה ב-'נכון , אבל אנחנו לא יודעים מה המחיר שהם משלמים'
נכון , אבל אנחנו לא יודעים מה המחיר שהם משלמים
20/09/2019 | 22:21
10
22
ויכול להיות שהוא גם גבוה .
להם יש עלויות נוספות שלך מגולמים במחיר המכשיר ( הובלה , תשלום לעובדים , אחסנה ועוד )
סלולארי >>
לצפיה ב-'לדוגמא עלויות של תקלות וביטוח, ושכחת את התאווה לרווח'
לדוגמא עלויות של תקלות וביטוח, ושכחת את התאווה לרווח
20/09/2019 | 22:33
9
15
לצפיה ב-'גם לי יש תאווה לרווח , גם אני רוצה משכורת'
גם לי יש תאווה לרווח , גם אני רוצה משכורת
21/09/2019 | 11:18
32
מהמעביד
סלולארי >>
לצפיה ב-'עלויות שיווק ופרסום, מתח רווחים לקמעונאים, עלויות תקינה (שזה'
עלויות שיווק ופרסום, מתח רווחים לקמעונאים, עלויות תקינה (שזה
22/09/2019 | 21:52
7
21
יכול להגיע לסכומים יפים מאוד פר מכשיר, מניסיון של חבר שמייבא מוצרי אלקטרוניקה), עלויות אחסנה ושינוע, עלויות מלאי אבוד, עלויות הכשרת טכנאים ועוד ועוד.
לא חסרות עלויות. מי שלא היה בעל עסק בתחום מוצרי צריכה מתקשה להבין את כלל העלויות.
לא אומר שהיבואן הספציפי הזה, או אחרים, צדיק גדול - רק שזה עסק הרבה פחות פשוט ממה שחושבים.
סלולארי >>
לצפיה ב-'זה כמו להסתכל על מישהו שמייצר מוצר ולהגיד שהחומרים זה X'
זה כמו להסתכל על מישהו שמייצר מוצר ולהגיד שהחומרים זה X
22/09/2019 | 22:04
6
18
אז למה הוא מוכר את המוצר ב 10X
סלולארי >>
לצפיה ב-'בערך, כן. ובאותה מידה להאשים אותו ב"תאווה לרווח" תהיה לא '
בערך, כן. ובאותה מידה להאשים אותו ב"תאווה לרווח" תהיה לא
22/09/2019 | 22:29
21
לעניין.
סלולארי >>
לצפיה ב-'לא חסרות דוגמאות'
לא חסרות דוגמאות
23/09/2019 | 08:51
4
22
כמו למשל יחס עלות-מחיר במוצרי אפל ובמוצרי לייקה.

ועדיין מי שלא רוצה לשלם את הפרמיה על המותג תמיד יכול ללכת ולקנות את המתחרים, ולקבל הרבה יותר תמורה בעד הכסף.

כל עוד יש מי שקונה, אין בעיה. ברגע שאין מי שקונה, מי שמוכר במחיר מופקע נכנס לבעיה.

לפחות במוצרים של אפל/לייקה אפשר להבין את מי שרוצה לקנות את המקור ולהנות מהיתרונות שלהם על המתחרים.

אבל כשמדובר ביבואנים, אין כמעט יתרון/סיבה לשלם פרמייה מוגדלת. כל עוד הציבור מטומטם ומוכן לשלם ליבואן פרמיה מוגדלת, אין בעיה. ברגע שאנשים יבינו שאפשר היום לייבא כמעט כל דבר מחו"ל, היבואנים יאלצו להוריד מחירים או שלא יתקיימו יותר.
סלולארי >>
לצפיה ב-'אם בא לך להסתכן בלהיתקע עם לוח'
אם בא לך להסתכן בלהיתקע עם לוח
23/09/2019 | 17:29
3
18
אם שרוף ובלי תמיכה אז זכותך לקנות מיבואן אחר ( g4 ) או לקבל מכשיר בקופסא פתוחה עם מטען תואם אז יאללה תקנה בחנויות הזולות , היום שההוצאות שלנו גם ככה גבוהות אז לפעמים עדיף להשקיע עוד כמה שקלים ולקנות במקום מסודר שגם דואג ללקוחות שלו , כם אם זה עולה עוד כמה שקלים שמתחלקים בזמן השימוש במכשיר , אם שילמת עוד 300 ש״ח ליבואן אמיתי ואתה משתמש במכשיר שנתיים זה אומר שהוספת עוד 13 ש״ח לחודש
סלולארי >>
לצפיה ב-'לקנות מיבוא מקבילי'
לקנות מיבוא מקבילי
23/09/2019 | 19:15
14
בד"כ לא בא בחשבון אצלי, במיוחד כשמדובר בערכות פתוחות/חסרות. כן רכשתי פה ושם מיבוא מקבילי אבל רק מחנות ספציפית שהמוצרים אצלה מגיעים מנויילנים מהיצרן.

אני מעדיף להזמין מה שאפשר מחו"ל, כולל לשלם מע"מ אם צריך ועדיין יוצא יותר זול מהארץ. עד היום טפו טפו לא הייתה לי שום בעיה עם סלולרים שהזמנתי מחו"ל בתקופת האחריות ואפילו הרבה אחרי זה.

סלולארי >>
לצפיה ב-'הכל עניין של תוחלת הסיכון'
הכל עניין של תוחלת הסיכון
26/09/2019 | 07:54
1
30
אם שילמתי עוד 300 ש"ח בעשרה טלפונים, ובאחד מהם זכיתי לנצל את האחריות (לא שהיבואן הרשמי רץ בשמחה לתקן את ה-G4 הדפוקים, כן? הוא עשה את זה רק כשנאלץ לעשות זאת, ועד אז הרבה נאלצו לתקן על חשבונם), אז יוצא שהפסדתי.
מעדיף לקנות טלפונים במחיר זול יותר ולקחת את הסיכון ל"קטסטרופה" - כי בסופו של דבר, ה"קטסטרופה" הזו משמע אלפיים שקלים, במקרה הכי גרוע.

סלולארי >>
לצפיה ב-'בדיוק '
בדיוק
<< ההודעה הנוכחית
28/09/2019 | 16:31
9
הוצאת לי את המילים מהפה.

ואגב, עד היום לא נתקלתי באף אחד מהטלפונים שקניתי בשום בעיה שדרשה ממני תיקון כלשהו. גם רוב מכשירי החשמל האחרים הגיעו ללא תקלות, למעט מקרה אחד בודד שהוזמן מאמזון והם פשוט שלחו חדש בלי בעיה.
סלולארי >>
לצפיה ב-'מישהו הכריח אותך לקנות אותם?'
מישהו הכריח אותך לקנות אותם?
19/09/2019 | 12:30
10
41
זכותו של מוכר למכור מוצר מסוים במחיר מסוים ואז, אם לא יהיה לו ביקוש, להוריד את המחיר. "חוצפה" זה כשיש מונופוליסט בשוק שמעלה מחירים בגלל רדיפת בצע. אף אחד לא מכריח אנשים לקנות אייפון חדש-דנדש, יש שפע של סמארטפונים מכל הסוגים, בטווח של 75-1000 דולר.
סלולארי >>
לצפיה ב-'יש גם דגמים קודמים של אייפון'
יש גם דגמים קודמים של אייפון
19/09/2019 | 12:47
35
שבהחלט עושים את העבודה (בהתחשב בכך שאפל טורחים לעדכן את מערכת ההפעלה לתקופה ארוכה גם לדגמים ישנים) כך שגם מי שרוצה אפל ומוכל להסתפק בדגמי אשתקד ישלם הרבה פחות.
סלולארי >>
לצפיה ב-'לא מדויק. אם אפל קובעת למוכרי הטלפון באיזה מחיר למכור'
לא מדויק. אם אפל קובעת למוכרי הטלפון באיזה מחיר למכור
19/09/2019 | 22:24
5
34
את המכשיר זו התנהגות מונופוליסטית
סלולארי >>
לצפיה ב-'לא יודע מאיפה הבאת את ההגדרה הזו, אבל היא לא נכונה'
לא יודע מאיפה הבאת את ההגדרה הזו, אבל היא לא נכונה
20/09/2019 | 22:58
4
24
במסגרת יחסי יצרן-יבואן, פעמים רבות היצרן מגדיר ליבואן כיצד לתמחר את המוצר.
סלולארי >>
לצפיה ב-'לפי מה שכתוב שם, הכתבת מחיר על ידי הספק למפיצים היא לא הסדר '
לפי מה שכתוב שם, הכתבת מחיר על ידי הספק למפיצים היא לא הסדר
20/09/2019 | 23:18
2
14
כובל לא חוקי (וכמובן שהסדר כובל זה לא מונופול).
סלולארי >>
לצפיה ב-'אוקיי, לא התנהגות מונופוליסטית. אבל אם מדובר על הכתבת'
אוקיי, לא התנהגות מונופוליסטית. אבל אם מדובר על הכתבת
20/09/2019 | 23:35
1
34
מחיר מינימום זו עדיין עלולה להוות עבירה על חוק ההגבלים?
סלולארי >>
לצפיה ב-'לפי מה שכתוב שם - לא. אבל זה רק מאמר שמפרט חוות דעת'
לפי מה שכתוב שם - לא. אבל זה רק מאמר שמפרט חוות דעת
20/09/2019 | 23:42
16
זה לא תקדים מהפסיקה או תקנות.
סלולארי >>
לצפיה ב-'שיאומי עוברת את אפל!!!'
שיאומי עוברת את אפל!!!
24/09/2019 | 14:39
2
10
אני ממש מרוצה ממנו. לא לכל אחד מתאים. יש פאשלה קטנה עם החיוג, כשמדברים עם מישהו, אז נלחץ בנגיעה עם האוזן ומחייג לאנשים. אז אני שמה על רמקול או אוזניות.

קניתי שניים, כל אחד 550 ש"ח. ממש מרוצה. אם היה אז בארץ, לא הייתי בחובות כאלו. 70,000 ש"ח בהוצאה לפועל - רק על חברות הסלולר.

כי לא היתה לי אפשרות לשלם מעל 2000 ש"ח במזומן, אז קניתי דרך חברות הסלולר, בהוראות קבע.

סלולארי >>
לצפיה ב-'אם אין לא קונים'
אם אין לא קונים
26/09/2019 | 13:19
2
לצפיה ב-'חפשי או תשאלי בפורום. יש אפליקציה שיכולה'
חפשי או תשאלי בפורום. יש אפליקציה שיכולה
28/09/2019 | 18:40
3
לעזור בנושא
סלולארי >>
לצפיה ב-'לא ברור מדוע אתה מתפלא, לפני כ 4 חודשים קניתי'
לא ברור מדוע אתה מתפלא, לפני כ 4 חודשים קניתי
19/09/2019 | 21:15
75
REDMI NOTE 7 מאליאקספרס והמחיר היה זול משמעותית מהמחיר בZAP
(יבואנים מקבילים ואיני יודע לגבי סוג המטען ) וכאשר אני אומר זול אני כולל גם
את האפשרות של הכללת מע"מ בחישוב, לא ברור למה אבל כך זה היה, כל אחד
יכול לקנות מאליאקספרס ולחסוך את הפער הזה והדבר אמור היה לכאורה להביא
לסגירת הפער אבל העובדה שזה לא קורה, אם כך המצב לגבי סינים אז ודאי שכך
לגבי מוצרי פרימיום,הגיוני לא ?

לא מומחה בתחום

סלולארי >>

הודעות אחרונות

15:59 | 11.12.19 ddolphin
06:55 | 11.12.19 maya20121
23:23 | 10.12.19 עופר מתל אביב
17:27 | 10.12.19 אורחים בפורום
16:57 | 09.12.19 אורחים בפורום
08:51 | 09.12.19 מנחם סגלוביץ
22:50 | 08.12.19 אורחים בפורום
15:13 | 08.12.19 חול1
13:14 | 08.12.19 z1george

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ