עקוב אחרי לגלובל סים

חטףפתח

New member
עקוב אחרי לגלובל סים

שלום,

אני לקוח של גולן טלקום ומנסה לברר את האפשרות לעשות עקוב אחרי מהמספר הסלולרי הרגיל שלי למספר שסים גלובל (מוצר חו"ל של פלאפון המיועד לכולם) יתנו לי כשאהיה בחו"ל.
הבעיה שכל אחד טוען משהו אחר: בדוכן של פלאפון נאמר שאין אפשרות לעשות עקוב אחרי לגלובל סים אם אני לא לקוח שלהם.
בצ'אט של פלאפון נכתב לי שזה אפשרי אבל הם לא ממליצים על זה כי המנוי יחויב בשיחה נכנסת ולאחר מכן בשיחה יוצאת (לא כ"כ הבנתי במה מדובר אבל לא כ"כ אכפת לי: האופציה של שיחה לא בוואטסאפ היא למקרי חירום בלבד).
ובגולן טלקום טוענים שבכלל אין להם עקוב אחרי לסלולרים אלא לנייחים בלבד (למרות שאני משוכנע שלפני שנתיים עשיתי עקוב אחרי מגולן לסים אמריקאי וזה עבד מצוין).

מישהו יכול לעשות סדר?

YosMan1

New member
כנראה שהיה לך סים אמרקאי שנרכש בישראל עם מספר גישה ישראלי

נייח.
נדמה לי שלסים זול יש שרות כזה.
אין בישראל דבר כזה עקוב אחרי למספר אמריקאי.
ונכון מה שאמרו לך שבגולן יש עקוב אחרי רק למספרים נייחים בישראל.
המספר הישראלי שאתה מקבל בגלובל סים זה מספר נייד.

חטףפתח

New member
נכון

זה באמת היה סים זול (והמוקדנית בפלאפון יצאה לא מהימנה - אמרתי לה מפורשות שאני מנוי בגולן טלקום).

אז בעצם אם אני מעוניין לשמור על המספר שלי ביפן אני חייב לעזוב את גולן טלקום? (אין להם שירותי רומינג ביפן).

k-don

Well-known member
המוקדנית בפלאפון לא צריכה להכיר שגולן טלקום מאפשרים עקוב

אחריי רק לטלפון קווי (וגם זה מתאפס כל 15 לחודש)

חטףפתח

New member
היא לא צריכה להכיר

היא צריכה להבין שהיא לא מכירה ואז לא להשיב לי שאפשר, אלא לברר או להפנות אותי למפעיל שלי או פשוט לאמר שהיא לא יודעת. זה בפירוש לא מקצועי וחסר אחריות.

k-don

Well-known member
סליחה, אבל ההחלטה של גולן לא לבצע עקוב אחריי למספרים

סלולריים, היא מבחינתי החלטה לא סבירה, אבל משרד התקשורת אישר את ההחלטה.
כל החברות (שעושות עקוב אחריי) למעט גולן טלקום מאפשרות עקוב אחריי למספר קווי או סלולרי

חטףפתח

New member
בסדר

אבל איך דעתך לגבי מידת הסבירות של החלטת גולן או משרד התקשורת נקשרות לזה שהמוקדנית משיבה בחיוב לגבי דבר שאינה יודעת?
ועל מה אתה מבקש סליחה?

k-don

Well-known member
סליחה מטעם הנימוס ומזלך שהמוקדנית (של פלאפון הגדולה) בכלל

מכירה את השם גולן טלקום

חטףפתח

New member

z1george

Member
מנהל
אם הייתי נוסע ליפן

אם הייתי נוסע לשבוע שבועיים הייתי מסתפק בשיחות נכנסות בוואטסאפ
אם הייתי נוסע לחצי שנה, או כמה חודשים, הייתי מנתק או מעביר את המספר לתכנית של 10 ש"ח לשמור על המספר
העלות שולית מול עלות השהיה ביפן

k-don

Well-known member
יש בישראל דבר כזה עקוב אחריי למספר בחו"ל. ברירת המחדל היא

שלא מאפשרים לך לעשות את זה, אך בזמנו ביררתי בבזק והם טענו שהם יכולים לאפשר עקוב אחריי למספר אמריקאי. כמובן ש *73 או המספר המקוצר עבור עקוב אחריי לא מאפשר לעשות את זה ללא התערבות מוקדן

k-don

Well-known member
אני חושב שהפתרון היחידי שלך (כל עוד אתה בגולן טלקום, אבל למה

אתה עדיין שם?) זה לעשות עקוב אחריי לטלפון קווי וממנו לעשות עקוב אחריי למספר הסלולרי בחו"ל.
רק שזה יעלה הרבה כסף.
לא עדיף להשאיר הודעה על המספר האמריקאי? (להרבה אנשים יש שיחת חינם לטלפון בארה"ב בחבילה הסלולרית)

חטףפתח

New member
אני לא טס לארה"ב...

אלא ליפן. אם הייתי טס לארה"ב הייתי כבר מסתדר.
&nbsp
&nbsp

k-don

Well-known member
טוב, הייתי מציע להשאיר הודעה שאתה זמין בוואטסאפ

YosMan1

New member
הפתרון של לעשות שרשור של שני טלפונים הוא בהחלט סביר ולא יקר

אם יש לך קו ביתי כלשהו אז אפשר לעשות עקוב אחרי מגולן לטלפון הביתי ולעשות עקוב אחרי מהטלפון הביתי למספר של פלאפון.
בהנחה שיש לך חבילת שיחות בשני הקווים אז זה לא יעלה כלום.
גם אם אין לך על הקו הביתי חבילת שיחות אז שיחה למספר נייד בישראל עולה 12.82 אגורות לדקה.
השיחה הנכנסת בפלאפון ביפן תעלה לך 1 שח לדקה אז במקסימום תהיה תוספת של 13 אגורות לדקה, לא נורא.

k-don

Well-known member
ברור שהעקוב אחריי בישראל יהיה זול, אבל השיחה הנכנסת ביפן

הופכת את הפתרון שהוא מעוניין בו לפתרון קצת יקר.
מצד שני, אם יש לו חבילת שיחות על הגלובל סים, אז גם על זה אין תוספת תשלום

חטףפתח

New member
נשמע לי סביר

כאמור, אני מעוניין להשאיר את המספר רק למקרי חירום. אני משתמש בעיקר בוואטסאפ ובמיילים, אפילו בארץ.
&nbsp
אם זה מתאפשר טכנית אעשה זאת.

למעלה