לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3712737,127 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'עקוב אחרי לגלובל סים'
עקוב אחרי לגלובל סים
29/08/2019 | 17:08
16
383
שלום,

אני לקוח של גולן טלקום ומנסה לברר את האפשרות לעשות עקוב אחרי מהמספר הסלולרי הרגיל שלי למספר שסים גלובל (מוצר חו"ל של פלאפון המיועד לכולם) יתנו לי כשאהיה בחו"ל.
הבעיה שכל אחד טוען משהו אחר: בדוכן של פלאפון נאמר שאין אפשרות לעשות עקוב אחרי לגלובל סים אם אני לא לקוח שלהם.
בצ'אט של פלאפון נכתב לי שזה אפשרי אבל הם לא ממליצים על זה כי המנוי יחויב בשיחה נכנסת ולאחר מכן בשיחה יוצאת (לא כ"כ הבנתי במה מדובר אבל לא כ"כ אכפת לי: האופציה של שיחה לא בוואטסאפ היא למקרי חירום בלבד).
ובגולן טלקום טוענים שבכלל אין להם עקוב אחרי לסלולרים אלא לנייחים בלבד (למרות שאני משוכנע שלפני שנתיים עשיתי עקוב אחרי מגולן לסים אמריקאי וזה עבד מצוין).

מישהו יכול לעשות סדר?
סלולארי >>
לצפיה ב-'כנראה שהיה לך סים אמרקאי שנרכש בישראל עם מספר גישה ישראלי'
כנראה שהיה לך סים אמרקאי שנרכש בישראל עם מספר גישה ישראלי
29/08/2019 | 18:49
9
52
נייח.
נדמה לי שלסים זול יש שרות כזה.
אין בישראל דבר כזה עקוב אחרי למספר אמריקאי.
ונכון מה שאמרו לך שבגולן יש עקוב אחרי רק למספרים נייחים בישראל.
המספר הישראלי שאתה מקבל בגלובל סים זה מספר נייד.

סלולארי >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
<< ההודעה הנוכחית
29/08/2019 | 23:16
7
34
זה באמת היה סים זול (והמוקדנית בפלאפון יצאה לא מהימנה - אמרתי לה מפורשות שאני מנוי בגולן טלקום).

אז בעצם אם אני מעוניין לשמור על המספר שלי ביפן אני חייב לעזוב את גולן טלקום? (אין להם שירותי רומינג ביפן).
סלולארי >>
לצפיה ב-'המוקדנית בפלאפון לא צריכה להכיר שגולן טלקום מאפשרים עקוב'
המוקדנית בפלאפון לא צריכה להכיר שגולן טלקום מאפשרים עקוב
29/08/2019 | 23:49
6
34
אחריי רק לטלפון קווי (וגם זה מתאפס כל 15 לחודש)
סלולארי >>
לצפיה ב-'היא לא צריכה להכיר'
היא לא צריכה להכיר
29/08/2019 | 23:56
5
31
היא צריכה להבין שהיא לא מכירה ואז לא להשיב לי שאפשר, אלא לברר או להפנות אותי למפעיל שלי או פשוט לאמר שהיא לא יודעת. זה בפירוש לא מקצועי וחסר אחריות.
סלולארי >>
לצפיה ב-'סליחה, אבל ההחלטה של גולן לא לבצע עקוב אחריי למספרים'
סליחה, אבל ההחלטה של גולן לא לבצע עקוב אחריי למספרים
30/08/2019 | 00:07
4
36
סלולריים, היא מבחינתי החלטה לא סבירה, אבל משרד התקשורת אישר את ההחלטה.
כל החברות (שעושות עקוב אחריי) למעט גולן טלקום מאפשרות עקוב אחריי למספר קווי או סלולרי
סלולארי >>
לצפיה ב-'בסדר'
בסדר
30/08/2019 | 00:14
3
39
אבל איך דעתך לגבי מידת הסבירות של החלטת גולן או משרד התקשורת נקשרות לזה שהמוקדנית משיבה בחיוב לגבי דבר שאינה יודעת?
ועל מה אתה מבקש סליחה?
סלולארי >>
לצפיה ב-'סליחה מטעם הנימוס ומזלך שהמוקדנית (של פלאפון הגדולה) בכלל'
סליחה מטעם הנימוס ומזלך שהמוקדנית (של פלאפון הגדולה) בכלל
30/08/2019 | 00:22
1
30
מכירה את השם גולן טלקום
סלולארי >>
לצפיה ב-''
31/08/2019 | 12:42
25
לצפיה ב-'אם הייתי נוסע ליפן '
אם הייתי נוסע ליפן
30/08/2019 | 09:21
48
אם הייתי נוסע לשבוע שבועיים הייתי מסתפק בשיחות נכנסות בוואטסאפ
אם הייתי נוסע לחצי שנה, או כמה חודשים, הייתי מנתק או מעביר את המספר לתכנית של 10 ש"ח לשמור על המספר
העלות שולית מול עלות השהיה ביפן
סלולארי >>
לצפיה ב-'יש בישראל דבר כזה עקוב אחריי למספר בחו"ל. ברירת המחדל היא'
יש בישראל דבר כזה עקוב אחריי למספר בחו"ל. ברירת המחדל היא
29/08/2019 | 23:51
32
שלא מאפשרים לך לעשות את זה, אך בזמנו ביררתי בבזק והם טענו שהם יכולים לאפשר עקוב אחריי למספר אמריקאי. כמובן ש *73 או המספר המקוצר עבור עקוב אחריי לא מאפשר לעשות את זה ללא התערבות מוקדן
סלולארי >>
לצפיה ב-'אני חושב שהפתרון היחידי שלך (כל עוד אתה בגולן טלקום, אבל למה'
אני חושב שהפתרון היחידי שלך (כל עוד אתה בגולן טלקום, אבל למה
29/08/2019 | 23:55
5
32
אתה עדיין שם?) זה לעשות עקוב אחריי לטלפון קווי וממנו לעשות עקוב אחריי למספר הסלולרי בחו"ל.
רק שזה יעלה הרבה כסף.
לא עדיף להשאיר הודעה על המספר האמריקאי? (להרבה אנשים יש שיחת חינם לטלפון בארה"ב בחבילה הסלולרית)
סלולארי >>
לצפיה ב-'אני לא טס לארה"ב...'
אני לא טס לארה"ב...
30/08/2019 | 00:03
4
35
אלא ליפן. אם הייתי טס לארה"ב הייתי כבר מסתדר.

סלולארי >>
לצפיה ב-'טוב, הייתי מציע להשאיר הודעה שאתה זמין בוואטסאפ'
טוב, הייתי מציע להשאיר הודעה שאתה זמין בוואטסאפ
30/08/2019 | 00:13
12
לצפיה ב-'הפתרון של לעשות שרשור של שני טלפונים הוא בהחלט סביר ולא יקר'
הפתרון של לעשות שרשור של שני טלפונים הוא בהחלט סביר ולא יקר
30/08/2019 | 01:03
2
37
אם יש לך קו ביתי כלשהו אז אפשר לעשות עקוב אחרי מגולן לטלפון הביתי ולעשות עקוב אחרי מהטלפון הביתי למספר של פלאפון.
בהנחה שיש לך חבילת שיחות בשני הקווים אז זה לא יעלה כלום.
גם אם אין לך על הקו הביתי חבילת שיחות אז שיחה למספר נייד בישראל עולה 12.82 אגורות לדקה.
השיחה הנכנסת בפלאפון ביפן תעלה לך 1 שח לדקה אז במקסימום תהיה תוספת של 13 אגורות לדקה, לא נורא.
סלולארי >>
לצפיה ב-'ברור שהעקוב אחריי בישראל יהיה זול, אבל השיחה הנכנסת ביפן'
ברור שהעקוב אחריי בישראל יהיה זול, אבל השיחה הנכנסת ביפן
30/08/2019 | 06:35
24
הופכת את הפתרון שהוא מעוניין בו לפתרון קצת יקר.
מצד שני, אם יש לו חבילת שיחות על הגלובל סים, אז גם על זה אין תוספת תשלום
סלולארי >>
לצפיה ב-'נשמע לי סביר'
נשמע לי סביר
30/08/2019 | 18:45
24
כאמור, אני מעוניין להשאיר את המספר רק למקרי חירום. אני משתמש בעיקר בוואטסאפ ובמיילים, אפילו בארץ.

אם זה מתאפשר טכנית אעשה זאת.
סלולארי >>

הודעות אחרונות

16:40 | 18.10.19 שחום נאה 41
15:55 | 17.10.19 אורחים בפורום
15:12 | 17.10.19 הייזל
11:42 | 17.10.19 אורחים בפורום
09:34 | 17.10.19 מנחם סגלוביץ
13:17 | 16.10.19 מיכאל384
02:50 | 16.10.19 אורחים בפורום
22:42 | 15.10.19 אורחים בפורום
17:40 | 15.10.19 מא2שי
09:51 | 15.10.19 avidany357
09:45 | 15.10.19 יעקב לויים

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ