לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3711737,117 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'הפורומים בתפוז (ולא רק הנוכחי) עולים לאט מאוד'
הפורומים בתפוז (ולא רק הנוכחי) עולים לאט מאוד
26/08/2019 | 12:28
16
68
(יותר מ 30 שניות) ,בדקתי גם באמצעות המחשב וגם באמצעות הסלולרי,האם זו בעיה שגם אתם נתקלים בה ?

בעבר היה פורום משוב בתפוז אבל נראה שכמעט לא כותבים שם ולכן לא שאלתי שם .

תודה
סלולארי >>
לצפיה ב-'זה מה יש, אין עם מי לדבר'
זה מה יש, אין עם מי לדבר
26/08/2019 | 12:52
22
לצפיה ב-'המערכת לא עברה שינוי משמעותי מאז 2008'
המערכת לא עברה שינוי משמעותי מאז 2008
26/08/2019 | 16:18
14
71
מילא האיטיות בטעינת העמוד, המבנה המיושן דמוי העץ מקשה לדעת מי הגיב למי ולא נוח בעליל לפתוח כל הודעה בנפרד.
סלולארי >>
לצפיה ב-'עם כל הכבוד, למבנה שטוח יש את הבעיות שלו, ואני אישית מוכן'
עם כל הכבוד, למבנה שטוח יש את הבעיות שלו, ואני אישית מוכן
26/08/2019 | 17:03
13
66
לסבול מעט את הבעיות של תפוז בגלל איכות הכותבים והמבנה של העץ.
המבנה השטוח של פייסבוק או וואטסאפ או פורומים אחרים באינטרנט לא ממש מתאים לבצע דו שיח
סלולארי >>
לצפיה ב-' גם אני מעדיף את המבנה הזה'
גם אני מעדיף את המבנה הזה
26/08/2019 | 17:21
51
אם כי בשרשורים ארוכים הוא באמת מקשה על להבין מי ענה למי. ועדיין פחות מעיק. המבנה המקובל בפורומים אחרים.
סלולארי >>
לצפיה ב-'אילו בעיות יש למבנה שטוח?'
אילו בעיות יש למבנה שטוח?
26/08/2019 | 17:38
11
52
דעתי הפוכה, במבנה שטוח הרבה יותר קל לנהל דו-שיח כאשר גם במקרה של הרבה אנשים באותו שירשור אפשר תמיד לצטט את התגובה שרוצים לענות עליה וכך כל אחד יודע בדיוק לאיזה כותב ולאיזה הודעה ספציפית אתה מתייחס.

מעבר לזה, הבעיה העוד יותר גדולה של מבנה העץ - בגלל הקושי מסיבוך המבנה של העץ ההולך וגודל עם "ענפים" לכל כיוון, ככל שמתרבים התגובות בשירשור (נאמר מעל 100), הגבילו בתפוז את "חיי המדף" של כל שירשור (באופן אוטומטי) ל-72 שעות בלבד שלאחריהן הוא יורד לאיטו אחורה עד שמגיע לארכיון שאיש אינו מסתכל עליו. יוצא מכך שאי אפשר לפתח דיון מעמיק אם אתה לא עונה בתוך זמן קצר.

לעומת זאת, במבנה שטוח, ישנם פורומים (אני בטוח שאתה מכיר) שבהם אין שום הגבלה מלאכותית שכזאת ודיונים חשובים יכולים להמתח על פני ימים, שבועות ואפילו חודשים. הדבר תורם רבות לריכוז המידע ולהמשכיות הדיון.

אני לא מוצא שום יתרון במבנה עץ עם תגובות סגורות, שלא לדבר על זה שכמעט בלתי אפשרי לגלוש בנוחות מהסלולארי בעקבות זאת. המבנה הזה הוא ישן ומיושן והיה מתאים ונהוג אולי באינטרנט של מלפני 20 שנה (המבנה הזה עוד מ-1996 אאל"ט). לא מתאים להיום.

בכדי להקל מעט על הגלילה של העמוד, הצעתי בזמנו שיוסיפו לפחות אפשרות של "פתיחה אוטומטית" של כל התגובות (כמו למשל מה שיש בתגובות ב- YNET. כמובן שלא נעשה דבר.
סלולארי >>
לצפיה ב-'הייתי מעדיף שנסכים שלכל מבנה אפשר להתרגל'
הייתי מעדיף שנסכים שלכל מבנה אפשר להתרגל
26/08/2019 | 17:56
10
לצפיה ב-'אפשר להתרגל לכל מבנה,הבעיה האמיתית היא איטיות הטעינה'
אפשר להתרגל לכל מבנה,הבעיה האמיתית היא איטיות הטעינה
26/08/2019 | 18:54
9
32
של עמודי הפורום .
אולי למנהל הפורום יש דרך לידע אותם לגבי הבעיה ולשאול אם יש להם פיתרון,
אולי הם לא יודעים על הבעיה,אולי היא קיימת נקודתית רק במספר פורומים מצומצם ?

סלולארי >>
לצפיה ב-'האיטיות נובעת מעצם המבנה - זו לא בעיה נקודתית'
האיטיות נובעת מעצם המבנה - זו לא בעיה נקודתית
26/08/2019 | 19:11
8
42
תכנון המבנה של הפורום הוא שכל העמוד עם כל מבנה העץ מכיל קודים של JAVA SCRIPT שדורש מהדפדפן הרבה זמן "לפענח אותו".  תוסיף לזה תמונות וסרטוני רקע וקיבלת תענוג מפוקפק.
סלולארי >>
לצפיה ב-'בעבר טעינת העמודים לא היתה כל כך איטית,לדעתי זו בעיה של'
בעבר טעינת העמודים לא היתה כל כך איטית,לדעתי זו בעיה של
26/08/2019 | 22:50
7
50
החודשים האחרונים.

סלולארי >>
לצפיה ב-'אין גם התראות להודעות/שאלות'
אין גם התראות להודעות/שאלות
<< ההודעה הנוכחית
27/08/2019 | 21:08
6
22
כבר כמעט שנה. צריך לזכור להכנס לפורום לראות את התגובות
סלולארי >>
לצפיה ב-'יש כן התראות (רואים את מספרן) אבל אין הודעות'
יש כן התראות (רואים את מספרן) אבל אין הודעות
27/08/2019 | 22:08
5
26
וההתראות לא קופצות בזמן הגלישה.
וגם הממשק הסלולרי נדפק
סלולארי >>
לצפיה ב-'אני לא מקבלת שום התראה. לא בנייד ולא במחשב. בעבר עד לפני שנה'
אני לא מקבלת שום התראה. לא בנייד ולא במחשב. בעבר עד לפני שנה
28/08/2019 | 01:50
4
23
בערך לא היתה כל בעיה..מה הכוונה לא קופצות בזמן הגלישה..
סלולארי >>
לצפיה ב-'אני לא קיבלתי תקופה די ארוכה הודעות על תגובות ישירות'
אני לא קיבלתי תקופה די ארוכה הודעות על תגובות ישירות
28/08/2019 | 08:30
3
18
לתיבת המסרים.
פתאום הגיעו 1000 תגובות.
החלטתי שמעכשיו אני לא מבקש לקבל תגובות במסרים.
לגבי התראות על הודעות בשרשור:
1. מופיע למעלה בגלישה באתר (בדפדפן הנכון) את מספר ההתראות ואפשר לראות את כולן
2. בעבר, כשמישהו היה רושם תגובה, היתה קופצת התראה במסך שאפשר היה ללחוץ עליה ולהגיע ישר לתגובה. עכשיו ההתראות הללו לא מופיעות לי
סלולארי >>
לצפיה ב-'בכרום במחשב מספר התגובות מופיע'
בכרום במחשב מספר התגובות מופיע
28/08/2019 | 14:49
2
32
בטלפון זה נעלם.
סלולארי >>
לצפיה ב-'בכרום בטלפון במצב desktop זה לפעמים מופיע לי'
בכרום בטלפון במצב desktop זה לפעמים מופיע לי
28/08/2019 | 18:57
1
4
לצפיה ב-'לא ניסיתי, אבדוק. אבל זה היה עד לפני חודשיים בערך'
לא ניסיתי, אבדוק. אבל זה היה עד לפני חודשיים בערך
29/08/2019 | 00:14
2

הודעות אחרונות

14:29 | 12.10.19 אורחים בפורום
10:04 | 11.10.19 danik56
13:48 | 10.10.19 אורחים בפורום
10:39 | 10.10.19 שלום הבירה
08:52 | 10.10.19 יעקב לויים
18:39 | 06.10.19 אורחים בפורום
01:58 | 02.10.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ