המלצה על סמארטפון בסיסי זול וטוב + שאלה

mosh511

New member
המלצה על סמארטפון בסיסי זול וטוב + שאלה

היי חברים עד היום השתמשתי באייפון 5 ועכשיו צריך להחליף.
שתי שאלות :

1.אני מחפש סמארטפון זול וטוב, השימוש שלי מאוד בסיסי :
שיחות, וואטס אפ, מצלמה, משימות, תזכורות קוליות, פתקים ושזאם :)
אין לי צורך במשחקים וכאלה... מחפש להוציא מה שפחות אבל עדיין לקבל איכות.

2.האייפון שלי די נדפק עם השנים, אלפי תמונות למשל נעלמו מהגלריה, הופיעו אחרי שנה ואחרי תקופה נעלמו שוב (אבל על פי כמות הזכרון התפוס במכשיר הן עדיין תופסות מקום בטלפון אז יש לי תקווה שהן עוד שם וניתן להצילם) -
השאלה שלי : אם אני רוצה להציל את הקבצים הללו מהאייפון הישן : תמונות, פתקים, הקלטות קוליות וכו' ולהעביר אותן לחדש (כי למחשב אני לא מצליח האייטונס/ענן נותן לי להעביר 10 אלף תמונות אחת אחת במקרה הטוב שהוא מגיב) האם אהיה חייב להמשיך עם אייפון חדש? או שזה בסדר לקנות גם חברה אחרת ועדיין יהיה אפשר להעביר את הקבצים מהאייפון לסמארטפון החדש?
תודה רבה לכל מי שעוזר תבוא עליו הברכה וחג שמח לכולם

enigo

New member
אז חשוב לך הכל חוץ ממעבד גרפי חזק...

בדיוק קניתי לבת טלפון שעומד בכל הדרישות שציינת - asus zenfone 4 בגרסת ze554kl (יש המון גרסאות לדגם הזה) עם מעבד sd660 ו-6gb (יש לו גם גרסה עם 630 ו-4gb).
מצלמה טובה מאוד (לא אייפון x או s10, אבל מקביל ל-s8 מבחינת חומרה), דגש על מוזיקה (רמקול סטריאו, פורמטים מתקדמים של דולבי) ומסך נחמד (אבל ips, לא מתחרה ב-amoled מבחינת רוויה של הצבעים).
שים לב שהוא מהדור של לפני ה"ללא שוליים" - לי זה לא קריטי והבת אפילו מעדיפה כפתור בית פיזי.
איכות בניה משאירה רושם טוב והוא עובד חלק וזריז. אבל הוא אצלנו רק שבוע, אז זו לא חוות דעת מהיכרות עמוקה.
עולה 160-170$, תלוי ביום ובאתר.

Xiaomi Redmi 6a

או כל מכשיר אחר של שיאומי בטווח המחירים שבין 400 ל-800

enigo

New member
לטעמי ה-6a הוא אובר פשוט

וכבר מתרחק מרמת התמורה למחיר של מכשירים שעולים קצת יותר ונותנים הרבה יותר.

se7en77

New member
חג שמח .

לגבי המידע במידה ותעבור למכשיר לא מבית אפל תצטרך להעביר אותו בעזרת שירות/תוכנה צד ג' ( גוגל דרייב , דרופבוקס וכדומה ) פשוט תעביר את המידע לשם וכאשר יגיע המכשיר החדש פשוט תמשוך משם את המידע.
אל תסמוך על זה שהמידע מהוואטצאפ יעבור.
&nbsp
יש אפשרות לגבות את המכשיר למחשב ולא לענן ( עם האייטונס ) ואז התמונות נשמרות במחשב ותוכל להעלות אותן למכשיר החדש.
&nbsp
לגבי מכשיר חדש כמה זה כמה שפחות? איזה סכום מקובל בשבילך להוציא.
&nbsp

למעלה