חבילה הכי זולה לסלולרי ללא גלישה ?

rotemfrm

New member
חבילה הכי זולה לסלולרי ללא גלישה ?

איזו חברה מציעה את החבילה הכי משתלמת (שיחות וסמ"סים בלבד) ?

תודה מראש.

k-don

Well-known member
אין חבילות לשיחות ו SMS בלבד (חוץ מהחבילה הכשרה)

חבילות של שיחות ו SMS הן מוגבלות ב 60 או 100 דקות ועולות כ 10 ש"ח

חבילות בלתי מוגבלות אפשר לקנות בין 19 ש"ח ומעלה (עם גלישה של 1G ומעלה)
https://www.kamaze.co.il/Compare/1/Cellular#ComparisonPanel

יש גם אפשרות לתוכנית ב 1 ש"ח ברמי לוי לחברי מועדון כרטיס האשראי שלו.
החבילה מוצעת עד 16.10 בלבד.
צריך לזכור שעלות הסים היא 49 ש"ח (ככה שהיא בעצם עולה 5 לחודש)
המחיר לשנה.
כרטיס האשראי בחינם למשך שנה

rotemfrm

New member
תודה רבה

התקשרתי לרמי לוי עוד לפני שקראתי את התגובות, ואחרי כמעט חצי שעה של המתנה מבלי שהשיב נציג מכירות, ויתרתי.
אגב, זה מיועד למי שכבר יש לה חבילה קבועה בפרטנר ב-30 ש"ח, אבל חשבתי שאפשר בפחות. אני משלמת לגולן 25 לחבילה שכוללת גם גלישה (נדמה לי 10 ג'יגה) וגם שיחות וסמ"סים ללא הגבלה.
יש לה גם כרטיס מועדון של רמי לוי. השאלה איך יוצרים איתם קשר.

תודה רבה על העזרה.

rotemfrm

New member
המון תודה. האם אפשר להתייצב בסניף כלשהו עם ת.ז.

ובאותה הזדמנות גם להזמין אשראי של רמי לוי (אאל"ט שנה ראשונה זה בחינם) ולבקש את המבצע של 1 ש"ח ?

k-don

Well-known member
את כרטיס האשראי מזמינים באינטרנט באתר

של ישראכרט

אחרי שהוא מגיע צריך לשפעל אותו ואז אפשר להןסיף את הקו ב 1 שח לסל הקניות.
לקנות את המבצע אפשר לעשות רק אחרי שההרשאה לחיוב חשבון נקלטת (מקבלים sms)

rotemfrm

New member
תודה רבה. התברר שיש לה אשראי רמי לוי

גמר חתימה טובה.

k-don

Well-known member
רק תוודאו (ותקליטו את הנציג) שאומר שאתם משלמים רק 49 ש"ח

על מעבר לרמי לוי והצטרפות לתוכנית הזו כי אני עדיין מתקשקש איתם שלקחו ממני עוד 49.90 ש"ח

אני בסלכום בחבילה כזאת , 60 שח קבוע לכל החיים
זה כולל כ270 דקות שיחה ו\או סמסים וזה אמנם יקר ביחס לחבילות שיש בשוק, אבל לי באופן אישי השקט הנפשי חשוב יותר מכל סכום שבעולם וזה עדיף לי מלעשות חבילה ב30 שקל שכוללת גם אינטרנט (אישית אין לי צורך בזה כי לא משעמם לי להרוס את העיניים בלנסות לגלוש על מסך 5.5 אינצ' כשיש בבית מחשב עם מסך בגודל נורמלי) ואז חודש אחרי לגלות שיש יותר זול ולעבור לזה ואז שוב לגלות שאחרי חצי שנה\שנה המחיר עולה ל99 ואז להתחיל שוב לחפש מה זול יותר (אני לא בנוי לכל הריצות האלו ...)

k-don

Well-known member
תמיד חשבתי שאתה מישהו אמיתי. אתה אמיתי?

לשלם 60 ש"ח לגנבים?
יש תוכניות לשנה/שנתיים ושלוש או לכל החיים
במחירים בין 19 ש"ח ל 50 ש"ח

את הביטוי "דיבורים כמו חול ..." אתה מכיר ?
כן אני אמיתי וכן כמו שרשמתי אני משלם המון ביחס למה שיש כיום בשוק
ובינתיים חוץ מאדון מנסה שהביא כתבה שרק מצדיקה את מה שאמרתי (אקספון בחבילה ב29 לכל החיים שאחרי שנתיים ,כי זאת ההגדרה שלהם למושג "לכל החיים" עולה ל49)
גם אתה וגם אניגו רק ציינתם שיש כאלו חבילות אבל לא הבאתם שום סימוכין ..
אם קיים כזה דבר חבילה עם מחיר פיקס (אני משלם 60 שח קרוב לעשור עוד מהתקופה שחבילה ממוצעת בסלכלום הייתה 240 שקל עם גלישה) שבאמת לא משתנה אחרי X זמן (שנתיים זה לא לכל החיים !) אז תביאו פרטים בשקום סתם לתקוף אחרים שמנסים לתת פרקספקטיבה ..

k-don

Well-known member
לא נכון, החבילה לכל החיים עולה 30 ש"ח והיא לכל החיים

(לא יודע מה יקרה אם החברה תיעלם)
הבת שלי עשתה אותה לפני כחודשיים
https://www.we4g.co.il/he/
יש אצלם גם תוכנית ב 20 ש"ח שבה המחיר עולה לאחר שנתיים

אגב, מנסה ומתנסה היא גברת

k-don

Well-known member
בשביל אנשים כמוך קיימת האפליקציה ezsave. זמין גם באינטרנט

https://ezsave.me/ 
(סטארט אפ ירושלמי)

אתה נותן להם את הפרטים הרלוונטיים (כולל כרטיס האשראי לצורך חיוב)
והם דואגים שאתה תשלם הכי זול (יתקשרו לחברה שלך ויורידו מחיר או שיציעו לך לעבור לחברה אחרת, הכל מה שתבקש)
הם לוקחים על השרות חלק מהחסכון השנתי(בערך שליש. זה שרות מעולה לעוסק מורשה, כי התשלום להם צריך להיות הוצאה מוכרת).
הם כמו שאומרים על מס הכנסה, אתה מעדיף לשלם להם כמה שיותר, כי זה אומר שאתה חוסך יותר (במס הכנסה זה אומר שאתה מרוויח יותר)
כמדומני שהיה להם מסלול של תשלום קבוע (5 ש"ח לחודש לספק תקשורת) והם דואגים למחיר הזול באותו ספק.
זה אומר שאתה משלם 5 ש"ח מעל מחיר השוק, אבל כל מבצע שיש אתה מקבל אותו.
הם לא ניטרלים לחלוטין (הגעתי אליהם עם תוכנית ב 35 ש"ח בוואלה מובייל אז הם הציעו ב 30 ש"ח בהוטמובייל אבל לא 20 ש"ח ברמי לוי)
וגם עדיין לא מכיר את שיטת החישוב (האם במעבר לחברה אחרת עלות הסים מורידה מהעמלה שלהם, מה קורה אם משיגים לך זיכויים רטרו)

אם לא עברת לטריפל של פרטנר או סלקום, אז כדאי לבדוק אותם שם.(הוט או YES)
אני מנחש שאתה לא מסתפק בעידן פלוס + קודי.
אם אתה גם בתחומים האלה מעדיף לקבל מחיר קבוע לכל החיים אז כדאי שתדע שני דברים:
1. בתחום התקשורת המחירים יורדים והתכולה גדלה. אם קבעת מחיר קבוע לכל החיים אתה תשלם יקר מההתחלה ובהמשך גם תקבל מעט (אתה עדיין גולש ב 5M?)
2. האם שווה לשלם רק על ספק אינטרנט 45 ש"ח על מהירות 100M לכל החיים כאשר אתה יכול לשלם 14 לחודש בממוצע למשך שנה וכאשר בעוד שנתיים תעבור לסיבים עם מהירות 1000M במחיר 80-100 לחודש?
3. האם אתה מחובר לשוק הסיטונאי (ספק + תשתית ב 69 עד 99 לחודש) או מחובר לבזק + קו טלפון של בזק 100 דקות + ספק אינטרנט בזק בינלאומי + YES במחיר שמגיע ל 110 + 40 + 50 + 300 ?

enigo

New member
ב-we4g חבילת הדגל היא חבילה

לכל החיים ב-30 ש"ח, עם די הרבה ג'יגה גלישה. הפרטים בגוגל הקרוב לביתך.
אני זוכר שראיתי פרסומת לחבילה לכל החיים, עם 100 ג'יגה גלישה, בחלון הראווה של קרבי. לא התעמקתי בפרטים.
אבל אם אתה לא צריך גלישה, יש את החבילות ה" קלות" לכמה ספקים, שכבר כמה שנים טובות המחיר שלהן עוד דברים על כעשרה שקלים. לפחות חמש שנים. מקבלים בכולן כמה מאות דקות שיחה (500 אם אני זוכר נכון) וכמות דומה של מסרונים.
זה חסכון של 600 ש"ח בשנה לעומת התכנית שלך.

rotemfrm

New member
תודה. איזה ספקים ? בגוגל לא ראיתי ב-10 ש"ח

ראיתי אצל רמי לוי ב-20 ש"ח וגם בשקל לחודש לחברי מועדון בכמות מוגבלת (אני בספק אם זה עדיין קיים. בכלל לא הצלחתי להשיג את נציג המכירות).

k-don

Well-known member
כנראה שזה עדיין בתוקף עד 16.10. אבל צריך להזמין כרטיס אשראי

(דבר שלוקח קצת זמן)

מסלולי סלולר ב 10 ש"ח מוגבלים ל 100 דקות.
הספקים:
גולן טלקום
019 (ל 3 שנים)
הוטמובייל
ב 12.90 יש את 012Mobile

בחר באתר כמהזה
https://www.kamaze.co.il/Compare/1/Cellular#ComparisonPanel
בנק דקות לממעטים לדבר

למעלה