על שינוי מספר, וואטסאפ, ומחיקת איש קשר

Bee19

New member
על שינוי מספר, וואטסאפ, ומחיקת איש קשר

שלום :)
שאלתי היא כזו:
נניח ומחקתי איש קשר מהנייד שלי, ובעקבות זאת גם והוואטסאפ. לו עדיין יש את המספר הישן שלי. אם אני משנה את מספר הטלפון, והוואטסאפ מודיע על כך אוטומטית לאנשי הקשר, האם הוא יודיע על כך לאותו אדם שכבר אינו בין אנשי הקשר שלי?

k-don

Well-known member
זה מה שמצאתי באתר של וואטסאפ עבור אנדרויד:

Note: When you change your WhatsApp phone number, your contacts will not individually be informed of the change. Only participants that share group chats with you will see that you changed your number. For a seamless messaging experience, notify your contacts that your number will be changing before you begin this process
https://faq.whatsapp.com/en/android/27585377/?category=5245246

Bee19

New member
תודה רבה :) בעיקרון התכוונתי לאנשים שכבר אינם אנשי קשר

שכבר אינם contacts.
העניין הוא שאני מעוניינת לשנות מספר כדי שאנשים מסוימים לא יוכלו יותר להשיג אותי, והחשש שלי הוא שאיכשהו הוואטסאפ יודיע להם אוטומטית על השינוי, על אף שהם כבר לא contacts מהצד שלי. כי אם זה ככה, הרי שאין טעם לשנות מספר...

k-don

Well-known member
לפי מה שציטטתי אם הם נמצאים איתך באותה קבוצה אז

הם יקבלו הודעה שמספרך השתנה
ןזה לא רלוונטי אם הם אנשי קשר אצלך או את אשת קשר אצלם

Bee19

New member
הבנתי. זאת אומרת שאם אנחנו לא חולקים קבוצה משותפת -

והם כבר לא באנשי הקשר שלי, הם לא אמורים להתעדכן באופן אוטומטי כלשהו, אפילו שאני אשת קשר אצלם עם המספר הישן שלי.
(אני מתנצלת על הנודניקיות, זה פשוט גורם לי להמון חרדה..)

Bee19

New member
תודה רבה

enigo

New member
מנצל"ש - אם המספר שלי חזר למאגר של חברת הסלולר ואז עבר

לאדם אחר, האם הוא יקבל הודעות של כל הקבוצות שהייתי בהן?

k-don

Well-known member
(תיקון) גם אם לא עשית delete account/change number

התשובה היא לא. (בגלל ששימוש חוזר באותו מספר בישראל הוא לאחר 90 ימים)
To help eliminate confusion with recycled phone numbers, we monitor account inactivity. If an account is unused for 30 days and then becomes newly activated on a different mobile device, we take this as a sign that a number has been recycled. At this time, we will remove the old account data tied to the phone number - like the profile photo and About.
https://faq.whatsapp.com/en/general/24068052

BobboVilla

New member
אפשר לחסום אנשים מהוואטסאפ

אפשר גם להגדיר בטלפון שכל השיחות מהם יידחו אוטומטית. נראה לי שלא צריך להחליף מספר בשביל זה - זה overkill מטורף בעיני.

למעלה