הטלפון לא מזוהה ב-ADB

enigo

New member
הטלפון לא מזוהה ב-ADB

צריך עזרה ממי שמכיר את ההליך של שדרוג מערכת הפעלה בטלפון.
מנסה לשדרג את הטלפון הישן שלי מ-4.3 למערכת הפעלה מקוסטמת על בסיס 7.1.
התקנתי ADB במחשב, חיברתי את הטלפון (אחרי שפתחת את USB DEBUGGING) למחשב - אבל כשאני מקליד adb devices בשורת הפקודה, אני מקבל רשימה ריקה.
המחשב (ווינדוס 7), אגב, מזהה שמחובר אליו טלפון.
רעיונות?

יעקב ח

New member
לעיתים לוקח זמן עד שמתאפשר USB DEBUGGING

קורה שאחרי כמה ניסיונות זה מתאפשר.
אתה צריך להגיע למצב שרואים את ההודעה המצורפת בתמונה.
אם לא קיבלת חלונית כזאת, ADB לא תזהה מכשיר.

enigo

New member
תודה על המענה. הצלחתי בסוף להתגבר - הבעיה היתה דרייבר

לא עדכני במחשב, ולכן הזיהוי של המכשיר לא היה שלם.
התגברתי על זה, התקנתי TWRP בעזרת ADB - אלא שעכשיו כשאני נותן את הפקודה reboot recovery המכשיר (oppo find 7a) מתניע אל תוך הרקוברי המקורי של היצרן, במקום אל זה של twrp...
רעיונות?

enigo

New member
עם המדריך הזה ניסיתי לעבוד. אחרי שהתגברתי על כל מיני בעיות

(הדרייבר של המכשיר לא היה מעודכן במחשב, ולכן ADB לא ראה אותו. אחרי שעדכנתי את הדרייבר המכשיר הוצג כ-offline ועוד כל מיני זוטות) העלתי על המכשיר את TWRP, וקיבלתי אישור שההליך הצליח. אלא שבניסיון להיכנס ל-TWRP מה שעלה הוא הרקוברי המקורי של היצרן. ניסיתי להתקין את TWRP כמה פעמים, בכמה שיטות - התוצאה תמיד זהה.
בסוף התייאשתי, ומכיוון שגם עדכון לגרסת 5.1.1 מקורית של היצרן נותן לי את הפונקציונאליות שהייתי צריך, פשוט עדכנתי לגרסה הזו (הריקוברי המקורי לא הצליח להתקין אף אחד מהרומים המקוסטמים שניסיתי).

enigo

New member
עבדתי בדיוק לפי המדריך הזה. ואז לפי עוד שני מדריכים אחרים

וניסיתי עם הקובץ העדכני ביותר, ואז עם אחד ישן יותר שמישהו בפורום כלשהו רשם שאיתו זה עבד אצלו - וגורנישט. הטלפון סירב להיכנס ל-TWRP. ומכיוון שכבר השקעתי בעסק יותר מדי שעות, החלטתי שאני לא מנסה שוב עם תוכנות מקבילות (מה גם שהרוב המוחלט של המדריכים מתייחס ל-TWRP).

blzvi

Active member
יתכן וחיבור ה USB

נמצא במצב טעינה בלבד .
יש שורה בטלפון >להעביר למצב העברת קבצים

enigo

New member
תודה על התגובות לכל מי שניסה לעזור. בסוף, כאמור, מצאתי

פיתרון מניח את הדעת.

למעלה