metrocard - אם מצלמה היא הדילברייקר, A1 או X6?

G Gabi

Member
metrocard - אם מצלמה היא הדילברייקר, A1 או X6?

ה-Xiaomi Mi A1 וה- Huawei Honor 6X פחות או יותר באותו טווח מחירים.
ל-A1 חסרון בכך שהוא גדול יותר (אורך / גובה) בכ-0.5 ס"מ. דבר שבהחלט מהווה שיקול.

מדובר במכשיר שנועד להחליף LG G3 עם סממני גסיסיה מתקדמים.
למשתמש התר אחר מכשיר חדש, החסרון העיקרי ב-G3 הוא זמן הסוללה.
המצלמה חשובה, אבל התקציב חשוב יותר

אין שום הכרח לשני המכשירים האלו, אם יש הצעות נוספות [גק לוי, שלום הבירה, BBBAAABBB - תודה, אבל לא תודה. אין צורך לצטט מפרטים, גילוי נאות וכיוצ"ב], אשמח לקרוא.

תודה

G Gabi

Member
מעדיפים להימנע מהאפשרות הזו

ה-G3 הנוכחי יד2, שרד כשנה וחצי
הסוללה עייפה, עייפה מאוד. החלפה לסוללה חדשה (של Anker) הועילה במעט.
ה-G4 על שלל בעיותיו [כבר לא זוכר מה היה עם הדגם הזה], לא קורץ במיוחד.
&nbsp
נוסף לזה, האמנם המצלמות של ה-G3&G4 כה עדיפות? אחרי הכל, מדובר במכשירים בני 3-4 שנים.

G Gabi

Member
תודה! מפתיע שאינך כותב משהו על נוביה / מייזו כלשהו

ההזמנה, ככל שתבוצע, תבוצע שבוע הבא.
אם מישהו, בטעות, יתחשק לו להוסיף משהו לדיון, אשמח
&nbsp
אה, ועוד משהו שולי -
יש המלצה מהיכן לרכוש?
ראיתי את המכשיר ב-Lightinthebox בעלות של $146 ובמידה ומעוניינים יש 'ביטוח מכס' בתוספת של $5.6 (תוספת של כ-4%).
אם מישהו מכיר קופון, מקור לרכישה וכד', חבל לשמור בבטן...

z1george

Member
מנהל
לא מזכיר אותם כי רצית מצלמה טובה

בשבוע שעבר קניתי שם Sharp Z2 ב110$
לדעתי נגמר. המצלמות של שארפ הם טובות בדרך כלל
וויתרתי על ביטוח מכס

enigo

New member
אישית הופתעתי לטובה בזמנו מהמצלמה בנוביה Z9 מיני

נראה שהיצרן שם דגש על המצלמות במותג הזה, ועד כמה שראיתי, גם בדגמים שהגיעו אחרי זה המצלמות זכו לביקורת טובה. כמה עולה היום Z17 מיני?

enigo

New member
מחיר לא רע. יש לי ניסיון טוב עם הטלפונים שלהם, כולל נוביה 7

שמשרת את ההורים שלי.
מצד שני, אחרי שנה ללא טעינה ניסיתי להתניע את ה-Z9 מיני שלי, והוא מסרב להתעורר לחיים...

z1george

Member
מנהל
היום צדתי LG G5

עם קורי עכביש על המסך
אבל הכל עובד, קייסים ומטען מקורי מהיר
מחר מחרתיים יוחלף המסך
יש לי מסך בארון שנקנה ביום הרווקים

metrocard

New member
בוקר טוב וחג שמח
אם זה רק המצלמה

אז ה6X אבל לא מדובר פה בנוקאאוט.
שניהם מצלמים דומה מאוד ושניהם לא יהוו שדרוג משמעותי מהמצלמה של הG3 (שבעצמה לא ממש מרשימה). הייתי מוסיף את המוטו G5 פלוס למשוואה שמוציא תמונות מרשימות (ובעיני עדיפות משניהם) בתאורה ראויה.
בסופו של דבר לשלושתם יכולות צילום דומות, תמונות סבירות עד טובות בתנאי תאורה טובים ושהתאורה יורדת דברים מתחילים להתבחבש.

מבחינת סוללה, לשניהם זמני סוללה מצויינים.
תקציבית אם מדובר ברכישה מחו"ל אני חושב שאפשר לחסוך יותר ברכישה של ה6X (סביבות 630 ש"ח אחרי מס) .
אני רק מסייג ואוסיף שהניסיון שלי עם ה A1 והG5 פלוס ארוך בהרבה מה6X שששהה במחיצתי 4 ימים.

עוד קצת להג: לA1 (וכנראה גם לG5 פלוס בזכות מעבד תומך) יש אפשרות לייבא את אפליקציית הצילום של הפיקסל בתהליך פשוט יחסית וללא רוט . יש שיפור באיכות הצילום, בעיקר במוד HDR+ אבל רואים שלמעבד לא קל ולעיתים נדרש לו כמה שניות של עיבוד תמונה.
נקודה נוספת שדורשת יחס בA1 היא בעיית חומרה נפוצה (מאוד) של חיישן קרבה דפוק שלא נועל את המסך כראוי בזמן שיחה וכתוצאה מכך נלחצים "מקשים" ולעיתים השיחה אף מתנתקת. ניתנת לפתרון עוקף ע"י אפליקציה חיצונית אבל זאת בעיה שכדאי לדעת עליה.

G Gabi

Member
נדמה שה-G5 Plus הוא מכשיר בסגמנט מחיר גבוה יותר

ראשית, לפני הלהג והטקסט -
על התשובה המפורטת

&nbsp
מהמעט ששוטטתי נראה כי ה-G5 plus נמצא בטווח של $200-250, משמעותית יקר יותר מה-6x. פספסתי משהו? [ראיתי אותו ב-Amazon US בכ-$175 לפני מס, משתמשי פריים בלבד. אין לי מישהו בטווח הנראה לעין שיוכל להביא את המכשיר]
המשתמש מרוצה מביצועי מצלמת ה-G3 והוא לא משתמש בכל מיני פיצ'רים מובנים ושאינם מובנים. הוא מודע למצלמות טובות יותר (למשל, לאחרונה הוא נחשף ל-Honor 9) אך הוא לא מעוניין להוציא סכום גדול על טלפון נייד.
&nbsp
קראתי (יותר מפעם אחת ואף הפניתי אחרים לקרוא) את הסקירות שלך על ה-6x וה-A1.
ואם זו לא רק המצלמה?
חוויית האנדרואיד הנקי לא מהווה שיקול.
גם לא הרשאות מנהל.
מה כן? מכשיר יציב, אמין ויתר הדברים "הרגילים" (שיחות, הודעות, ניווט, זמן סוללה, צילום ושיעבוד לא לאט. לא צריך מטוס קרב)

metrocard

New member
במשימות היומיומיות הרגילות ה6X עומד בכבוד

הוא יציב ואמין ועד עכשיו אצל שני המשתמשים המרוצים שלו לא צצו אילו בעיות איזוטריות.
ה MI A1 קצת יותר מהיר וקצת יותר חלק. מצד שני יותר יקר ועניין החיישן (במקביל לכתיבה פה אני מדריך מישהי בקבוצת המכשירים הסיניים לגבי פתרון הבעיה. אין יום שלא עולה מישהו עם הבעיה הזאת .)

אני חושב שה6X הוא הבחירה המוצלחת במקרה הזה.

luckydude

Active member
חבל ש-Huawei לא מייצרים את ה7X במפרט אמריקאי

בשביל הדגם האירופאי.
&nbsp
הדגם האמריקאי של ה7X נמכר בארה״ב ב$200 (אבל תדרי ה4G שלו מתאימים רק לצפון אמריקה).

למעלה