התייעצות: רכישת מכשיר חדש לנוער

AD HOC

New member
התייעצות: רכישת מכשיר חדש לנוער

לנוער היה LG G3 שהחזיק פחות משנה לפני שהיה צורך בהחלפת לוח אם (הוחלף במסגרת האחריות). אחרי חצי שנה הטלפון מת שוב אבל האחריות כבר לא תופסת כי יש סדק בעדשה של המצלמה (פגיעה פיזית במכשיר מבטלת את האחריות).

הדרישות: מצלמה מעולה, מהיר וחזק, הרבה אחסון (32 + כרטיס זכרון או 128 ללא כרטיס) ושיחזיק שנתיים לפחות (ולא אייפון או מוטורולה).

ההתלבטות של הנוער כרגע בין LG G6 ל-PIXEL XL - הראשון שוב LG דפוק-בפוטנציה, השני יקר בטירוף (עדיין! למרות שיצא 2) ולא מצאתי ממשווק מורשה של גוגל (בגוגל נטען שהאחריות תקפה רק בקניה ממשווק מורשה - מה שלא כולל מוכרים באמזון).
בשבוע הבא אני בארה"ב אבל בבסט ביי ברשת לא ראיתי PIXEL בלי חוזה.

יש המלצות/הצעות אחרות?

המכשיר יכול להירכש בישראל, ארה"ב (חנות פיזית), גרמניה או בריטניה (או כל אמזון אירופאי).

תודה!

trilliane

Well-known member
מנהל
למיטב הבנתי דווקא לא פשוט לרכוש בארה"ב בחנות פיזית

כי בארה"ב רוב הלקוחות קונים את המכשיר מסובסד מהמפעילות (כן כן, מצחיק שאנחנו כבר מזמן לא שם והם כן... אבל אולי להם זה יותר משתלם) והבנתי שלא בכל מקום אפשר לקנות מכשיר לא נעול ובחנות פיזית זה לא בהכרח יהיה זול. ההמלצות שקיבלתי היו לקנות מקוון ולהזמין לכתובת מקומית וכך עשיתי (שני מכשירי סמסונג, אחד באמזון מרקטפלייס והשני באיביי).

AD HOC

New member
זה בדיוק מה שגיליתי - שאין כ"כ בחנויות טלפונים בלי חוזים

ובכל מקרה יש גם את עניין האחריות - למכשירים שנקנים בארה"ב יש אחריות רק בארה"ב (אחרי שנזקקתי לאחריות פעמיים עם ה-5X שלי, זה פתאום מאוד חשוב לי עכשיו).

בדיוק קיבלתי מייל פרסומי מ-clove שיש להם PIXEL XL עם אחריות לשנה. יש לי נסיון טוב אתם אז אם אין הצעות למכשירים אחרים, אולי נלך על זה.

shoosh2607

Member
מנהל
בדיוק דיברתי עם אחי

שחי בארה"ב - כבר כמעט ולא מוכרים נעול יותר (לפחות לא אייפון שזה מה שיש לו)

eladts

New member
מוכרים נעול בכל המפעילות חוץ מוריזון

וריזון היתה המפעילה הראשונה שזכת במכרז תדרים עבור רשת LTE ואחד מתנאי המכרז היה שהיא צריכה למכור מכשירי לא נעולים.

trilliane

Well-known member
מנהל
עניין האחריות לא מטריד אותי, הרי האחריות בישראל היא בדיחה

ברוב המקרים, ובהפרש של מאות שקלים אני יכולה להרשות לעצמי תיקונים במידת הצורך. מניסיוני עם טלפונים עד היום נדיר שהיה צורך, ולרוב אלה היו תקלות קטנות ולא יקרות, כאמור. דווקא במקרים של תקלות גדולות, הן קורות לרוב באשמת המשתמש (נפילה, טביעה...) ולכן בלאו הכי לא מכוסות באחריות.

Sanchez

Member
למה לא להזמין באמזון ארה"ב ?
אם תהיה בעיה, אפשר תמיד לשלוח להם חזרה.

trilliane

Well-known member
מנהל

metrocard

New member
בכמה הנוער מתקוצב בימינו?

הG6 הוא אחד המכשירים שהייתי מאוד קרוב לרכישה לפני כמה חודשים שהחלטתי להחליף רק הבעיה היתה שהוא LG. ובמבט לאחור, אין מכשיר LG אחד במשפחה שלא סבל מפגם רציני בחומרה כלשהו. (בעצם יש אחד, הנקסוס 5 יבדל"א) .אצלי זה הכריע. הפיקסל הוא אופציה נהדרת.
אופציה נוספת היא הOP5T שכובש פה בבית את תואר המכשיר האהוב, ונותן מצלמה מהירות וכו. . אם את בארה"ב תקני מהאתר הרישמי של החברה.
אפשר לחסוך כמה ג'ובות ולקנות את ההונור 9 באמזון הגרמני ב325 יורו כ 1400 ש"ח.גם הוא מהיר, מצלמה וכו.
לא מצאתי אופציה כרגע למשלוח לישראל, לא הבנתי אם יש מי שיביא עבורך מהמדינות שציינת.

ladybug4NLP

Active member
רב הבעיות לא נוצרות בגלל נייד גרוע אלא בגלל השימוש ע"י הנוער

אז לדעתי בלי פיצ'רים מיוחדים כי הם בעיקר מסמסים, וצ'טים ולראות סרטים וסרטונים

צעט מאד משתמשים בפיצ'רים מתקדמים למרות שהם יודעים איך

ומעכשיו זה כבר תלוי בהורים של הנוער, כמה הוא מוכן להוציא וכמה להכנע לדירשות של הנוער

הייתי קוראת לזה "אלמנטרי ווטסון", לא מדע טילים, פשוט החלטה נבונה

einat162

New member

רוב המכשירים, חוץ מ LG שיש להם מונטין שלילי מהבחינה הזאת, לא "מתים" סתם ככה.
והמגן הכי טוב באמת זה מגן ספר/פנקס שמגונן על המסך- אבל זה לא "מגניב"....

למעלה