מסה פילוסופית בנושא השעון החכם - המסקנה מדובר במוצר מיותר.

BBBAAABBB

New member
מסה פילוסופית בנושא השעון החכם - המסקנה מדובר במוצר מיותר.

להיפטר מהשעון החכם היה הדבר הכי חכם שעשיתי השנה.
אתם נראים חצופים כשאתם משתמשים בהם בזמן שיחות והם רק גורמים לכם להתמכר עוד יותר להתראות, השעונים החכמים עושים יותר נזק מתועלת ועד שהם לא יציגו שימושיות אמיתית אני חושב שהגיע הזמן לנטוש אותם.
https://www.geektime.co.il/get-rid-of-your-smart-watch/

BobboVilla

New member
תגיד, אין לך דיעות משלך? אתה רק יודע להביא דברים של אחרים?

לרוב בלי הקשר, או סיבה, אלא רק סתם כי זה קשור איכשהו לנושאי סלולר?
&nbsp
שעון חכם זה מוצר מיותר. זה ידוע. זה היה ידוע מהרגע שהשעונים כבר היו שנה-שנתיים בשוק, ודי הרבה לפני שאפל הוציאה את השעון שלה. העובדה שעכשיו איזה מישהו, שאין לי מושג בכלל מה הידע שלו או ההבנה שלו, שבגלל המעבר מאייפון לאנדרואיד נאלץ לוותר על השעון החכם, ועכשיו הוא מצדיק בדיעבד את הבחירה הזו, לא מוסיף ולא גורע.

BBBAAABBB

New member
אני חושב שהוא היה מכור לאייפון.

לכן הוא רכש על אוטומט גם את השעון של אפל.
יש משהו באפל שגורם התמכרות לסיסטמה שלהם באדיקות רדיקלית.

ברגע שהוא יצא החוצה ממעגל הקסמים פעם אחת, הוא מיד תפש את עצמו וחש תסכול על זה שבעצם הוא היה שבוי של אפל.

לכן לא פלא שהוא מכלה את זעמו בשעונים החכמים של אפל באופן עקיף וישיר את שאר השעונים החכמים.

גק לוי

Active member
לא מסכים עם התזה של הפילוסוף.

אני חושב ששעון חכם זה כן דבר מועיל.
הענין הוא מה הפירוש שעון חכם? או מה צריך להיות בשעון החכם?

מבחינתי מספיק שיהיה בשעון החכם אפשרות של קבלת נוטפיקציות התראות של מייל SMS ושיחות נכנסות פלוס הניטורים הרגילים, זה נוח מאוד כשעל היד יש שעון חכם שנותן לי את האפשרויות הנ"ל וע"פ זה אני מחליט האם לשלוף את הסמארטפון מהכיס, אין לי צורך בשעון החכם בWIFI ולא בסים, חשוב לי רק בלוטוס וNFC שייסנכרנו אותי עם הסמארטפון.

שעון כמו של אפל עם ESIM שהשעון משמש כסמארטפון לכל דבר וענין בעיני זה מוצר מיותר.
https://www.gsmarena.com/apple_watch_series_3-8860.php

מבחינתי שעון חכם = שעון שצודק יותר מפעמים ביום

Sanchez

Member
ברגע שסוללות השעונים הללו...
יחזיקו 30 יום בין הטעינות- תודיעו לי ואני גם ארכוש לי אחד.
עד אז- אני מסתפק בשעון קונבנציונלי שלא מצריך ממני להוריד אותו לפחות פעם אחת ביום מהיד !

trilliane

Well-known member
מנהל
בלי מסה ובלי פילוסופיה תמיד ידעתי שזה מיותר ולכן לא קניתי...

מאז שיש לי מכשיר סלולרי שמציג את השעה אני לא עונדת שעון על פרק היד, לא חכם ולא טיפש.

למעלה