אז מה דעתכם על ה HUAWEI P10?

big ass blue

New member
דווקא לפי מה שראיתי מכל מיני ביקורות

למכשיר יש בנייה יחסית טובה... נראה סוליד כזה. גם יצא לי להחזיק אותו ביד קצת והוא מרגיש בסדר, לא מרגיש כאילו אני מחזיק בפלה ביד.
שמע כל המכשירים נופלים מתישהו. בשביל זה יש תכיסוי האוטר בוקס או איך שלא קוראים לזה.

feedingsys

New member
המכשיר יקר ללא סיבה ולא מתאים לשמש הישראלית.

יש לחברה מכשירים זולים יותר ועם מסך אמולד
שיותר מתאים לקיץ בישראל.
Mate 9
ואפילו p9 על כל אפשרויותיו לדוגמא
במחיר הזה קונים S8

big ass blue

New member
אז מה דעתכם על ה HUAWEI P10?

ממליצים / ממליצות?

big ass blue

New member
אני לא רוצה מכשיר גדול

ועניין המצלמה מאוד חשוב לי, במיוחד שאני אוהב לצלם. במכשיר מובנית מצלמה מסוג לייקה, שכבר מצביע על איכות מאוד גבוהה, שזה יתרון מאוד גבוה בעיניי משאר חברות שיש בשוק... מכמה בדיקות שערכתי, כרגע זו המצלמה הכי טובה בשוק, יש בה יתרונות וחסרונות כמובן, אבל מכל החיסרונות הללו כמו צילום בחושך למשל פחות רלוונטי בשבילי.

לחובבי המפרטים

לנוקיה 8 ( שיגיע לארץ בזמן הקרוב מאד ) יש עדשה של צייס עם אותם נתונים,
ו דגם עם 128 GB זכרון + 6GB RAM

big ass blue

New member
אי אפשר להרוג לייקה

בעולם הצילום שמעתי שמבחינת אופטיקה זייס טובים, אבל נוקייה? בספק אם יעשו קאמבק מתישהו. עברו זמנם. הם כמו הדרימקאסט של סגה בעולם המשחקים, אולי הקונסולה הכי טובה שנוצרה אי פעם, ועדיין, אז מה. לייקה טובים בתחום הצילום ואני בוטח בהם, וזה אחד הפרמטרים החשובים לי במכשיר סלולארי כלשהו. לפחות המכשיר יישמר לי לאורך תקופה ארוכה, כי אני בעל אייפון 5 מאז שהוא רק יצא לראשונה בארץ, נפל לי כמה פעמים כן, מעולם לא תיקנתי אותו, לא החלפתי שום דבר, לא מסך ולא כל מיני דברים מסביב... הוא סבא עכשיו ועוד שנייה מת כי ניתן להרגיש שעבר זמנו.

BobboVilla

New member
בוא נניח שלייקה היא הכי טובה (אני לא מבין בזה)

מה זה יעזור לך אם גודל החיישן הוא כל כך קטן? הרי ברור לך שאין יותר מדי מקום לחיישן גדול אם המכשיר צריך גם:
לבצע שיחות
לצלם סטילס ווידאו
להתחבר ל-3 סוגי רשתות סלולריות, ביותר מעשרה תדרי שידור (אם לא הרבה יותר)
להריץ תוכנות, כי זה בסופו של דבר מחשב
&nbsp
מה אתה מצפה מהמצלמה הזו? אם אתה רוצה איכות צילום גבוהה, אתה צריך מצלמה שהיא קודם כל מצלמה, ורק אחר כך דברים אחרים.

big ass blue

New member
לא סתם יש לה שם

אז כן צריך לקחת את זה בחשבון, והדוגמאות מדברות בעד עצמן אני חושב. זה כמו הויכוח מה יותר טוב ניקון או קאנון, לכל אחד והיתרונות שלו. בוא נגיד שהמצלמה של P10 עוברת בביצוע את שאר המתחרים, היא מרשימה מאוד.

big ass blue

New member
מצלמה כבר יש, אבל זה בשביל תחביב נטו

אני לא מרוצה מהמצלמות של האייפון מאז ומעולם וזה היה משהו שהפריע לי כל הזמן אבל התפשרתי על נוחות, הממשק של האייפון מאוד נוח לי. אמנם השתמשתי באנדרואיד ממכשירים של חברים שלי, וגיליתי שזה סביר להתרגל, אפשר להגיד. עניין המצלמה חשוב לי וזה פלוס רציני במיוחד שהמכשיר משתמש עם חברה מאוד מבטיחה, הביקורות טובות, הדוגמאות ביוטיוב מבטיחות מאוד. המכשיר יחסית חזק ומחזיק מעמד יפה.

BobboVilla

New member
ואת התמונות שתצלם בטלפון, אתה הולך להדפיס כפוסטר?

או להקרין את הסרטונים שתצלם על מסך 60 אינצ' 4K? כי בשביל לשלוח תמונות בוואטסאפ לא צריך מצלמה "עם שם".

feedingsys

New member
לפי הכותרת אפשר להבין שהוא בא לפרסם ולא בדיוק לקבל חוות דעת

יש מספיק מצלמות של סמארטפון שקיבלו ציון טוב יותר ב dxomark
והם בלי מדבקה של לייקה.
נרשם עכשיו לתפוז ומתעניין בדגם אחד עם buzz word

big ass blue

New member
כן, אני פשוט לא חננת צילום זה הכל

אפשר לראות שזה אתר לאנשי הזמן המאוד פנוי...

big ass blue

New member
האמת שהתעניינתי בכמה דגמים

הייתי פעם הרבה בתפוז יחסית, ולצערי שכחתי את הסיסמא ואת המייל הישן, וואלה לא זוכר... אז נרשמתי עכשיו, והדבר הראשון שעשיתי זה חזרתי לפורום צילום פרסמתי כמה צילומים חדשים, ובמקביל אני מתעניין ברכישת מכשיר סמארטפון חדש... בדקתי כמה אופציות כשהמיקוד העיקרי שלי היה מצלמה טובה כמובן ואפשרות שיהיה כניסת אוזניות במכשיר, מה שגיליתי שהרבה מכשירים בעלי מצלמות יותר טובות לא כוללים, אז לי חשובה המוזיקה, לי יש כמה אוזניות טובות מאוד ולא בא לי להגביל את עצמי רק בבלוטוס... לכן המכשיר הזה אופצייה אצלי... יש בו חסרונות כמובן, אבל למי אין...
אז לחשוב שאני מפרסם זה מוזר מאוד... אפילו ילדותי... לאוהבי הקונספירצייה ומה שזה לא יהיה.
יש לך להמליץ לי על מכשיר משנת 2017, בעל מצלמה טובה ואיכותית עם אפשרות לכניסת אוזניות, אשמח מאוד לשמוע, לא צריך להגזים.

למעלה