האם ה-Honor 9 קניה מושכלת למצב הבא...

G Gabi

Member
האם ה-Honor 9 קניה מושכלת למצב הבא...

טקסט מלא צבעים וחיים מפרי ידו של Metrocard הנושא את הכותרת "8 תובנות על ה HONOR 8".. (קישור - http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/182550574/ ).
אגב, היכן אותו מסמך בעל 4 העמודים?

לענייננו -
לאחר תקופה בת מספר שנים, ה-i9300 של אחי הגיע לסוף ימיו. שלשום הוא סרב להידלק. עדיין לא ביצעתי במכשיר פעולות החייאה מתקדמות. מקווה שלא מדובר ב-SDS שהיה למכשיר הזה שכן הוא היה עם TWRP (אולי CWM כלשהו?) ורום CM לא עדכני במיוחד, אך אחד שעשה עבורו את העבודה וסיפק יציבות.

אחי בחור צנוע. מה הוא כבר מבקש מהמכשיר הנייד? הרבה שקט, כמה שיותר שקט. מידי פעם הוא שולף אותו מהכיס לצורך שימוש משעמם למדיי, שיחת טלפון ואף מסרון / הודעת WA. מידי פעם ניווט, דוא"ל, בדיקת מידע באינטרנט ויתר שימושים בנאליים.
עניין המצלמה דגדג לו. לעיתים הוא יודה בזה, לעיתים לא. כך שקבעתי בשבילו, אחי היקר, במכשיר הבא תהיה מצלמה שתשביע את רצונך.
הוא אינו "צלם חובב" (במובן המקצועי), אבל כן חובב לשלוף את המצלמה ולהנציח את הרגע. חובב צבעים ותצרפים.

האדם טכנולוגי למדיי. הוא לא יתעסק בקרביים והרשאות מנהל לא באמת מעניינות אותו, אבל הוא רחוק מאוד מלהיות משתמש send-end.

לאור כל זאת, מה צריך?
קודם כל, טלפון נייד. נקודת המוצא.
חשבתי על ה-Honor 9. אדם קרוב אלי נוסע בקרוב לגרמניה, המכשיר מוצע שם כעת במחיר של 329 אירו. בעלי חשבון בנק בגרמניה [ועפ"י התקנון, למי שמתגורר בגרמניה], אף יקבלו זיכוי בדמות שינוי היתרה בחשבון הבנק ב-50 אירו לזכותם [למעוניינים ולקוראי הגרמנית, קידום המכירות "שיתוף זה כיף", http://www.hihonor.com/de/campaigns...2_1512374946_3576ba44f758bc8ad7ec1b5eb062d9e9 ]
על 50 האירו, ככל הנראה אוותר, לפתוח לשם כך חשבון בנק בגרמניה? תודה אבל לא.
ייתכן ויהיה החזר מס על 329 האירו, לא בונה על זה, אך זו בהחלט יכולה להיות הפתעה נעימה.

תוהה לי, האם המחיר הוא מחיר "טוב" למכשיר? אין לי מושג מה גרף המחירים שלו בתקופה האחרונה, לא בהכרח באירופה, גם בארה"ב ומקומות אחרים.
גם אם מדובר במחיר טוב, האם זוהי הרכישה הנכונה? אולי מכשיר אחר, חדש יותר או פחות. אולי להמתין מעט זמן, לא לחוץ לקנות מיידית, יש מכשיר חלופי.

תובנות, הארות והערות יתקבלו בברכה

z1george

Member
מנהל
מחיר טוב (פתח ב449 אירו). החזר-מעמ-רק עם טופס מקופה ראשית

G Gabi

Member
מחיר -V. אבל מה בנוגע למכשיר עצמו?

יש חלופות? מכשירים אחרים לחשוב עליהם?
זה לא קדוש להוציא 1300-1400 ש"ח, אין שום התנגדות להוציא פחות כסף.
כאשר הצילום הוא נקודה חשובה, השאלה העיקרית היא האם הערך המוסף של המכשיר הזה משמעותי ביחס למכשירים שעלותם 700-1000 (איזה? אין לי מושג. המלצות ורעיונות יתקבלו בברכה)

z1george

Member
מנהל
אולי יש הונור8 בפחות ויש נאום שלם בהמשך

הונור 8 מצלם לא פחות טוב מה9 . מנסיון
היתרון של ה9 על ה8 הוא שסורק טביעת האצבע מקדימה ולא מאחור

המשמעות היא שאם הטלפון מונח על השולחן כדי לפתוח את מסך הנעילה צריך 2 ידיים אחד להרים א המכשיר והשני לשים את האצבע במקום הנכון בגב המכשיר
ויש כאלה שעושים זאת 200 פעם ביום
כל יתר ההבדלים אנטוטו מעבד זה על הנייר

לשאלה השניה שלך
כן יש הבדל בולט ומורגש באיכות התמונות אם תוציא 1300 שח ולא 1000
אם התקציב ממש לא מאפשר
תחפש הונור 8 יד2 באיביי
השבוע קניתי אחד בן חודש ב182 דולר בbidding

או לוותר על המצלמה כפקטור
ואז אפשר לקנות LeEco S3 ב99 דולר
שזה מכשיר שאני ממש אוהב והוא VFW מעולה

לדעתי אין באמצע בקיצור
יש טרנד חזק בארץ על דגמי Note4 וA1 של שיאומי
אני לא מת על המותג
המצלמה על הפנים ויש בעיות בהתראות בזמן אמת בגלל שהמכשיר מתעקש לחסוך סוללה

זה ה2c שלי

לפעמים אני מסכים עם ידידי metrocard כמו לגבי הונור 8
ולפעמים לא מסכים איתו כמו לגבי הA1 ודגמי OnePlus השונים

המוטו שלי
אם המצלמה לא חשובה לך אל תוציא יותר ממאה דולר פלוס מס
אם היא חשובה אין מנוס להוציא יותר משלוש מאות ירוקים . או יד2
באמצע יש תהום שבו התמורה השולית פוחתת

metrocard

New member
נתחיל מהסוף, כן. מחיר סבבה וכן, הקניה מושכלת...

אני עוקב אחרי אתרי הסחר הסיניים השונים וזה המחיר פחות או יותר אחרי ההנחה בגירבסט ודומיהם.
הוא הושק במחיר כמעט זהה לOP5 ובאותה תקופת זמן. עם הזמן, המחיר התחיל לרדת.
אתה יודע מה אני חושב על ההונור 8 (ותודה על הרפרנס
) . ממה שהבנתי , לצערי רק מביקורות חיצוניות ולא מניסיון אישי , ה 9 הוא פשוט גרסה מושחזת יותר של ה8 (עד כמה שהיה מה להשחיז).
ג'ורג' ענה לך בדיוק את מה שאני חושב. ה8 יחסוך עוד כמה ג'ובות וייתן חווית שימוש דומה. ה9 כמכשיר שהושק השנה יבטיח עדכניות לזמן ארוך יותר (בתקווה) . המבצע של ה8 ב 270 דולר עוד מבליח פה ושם באמזון ארה"ב (מחיר סופי כולל משלוח ומיסים לישראל יוצא בסביבות 315 דולר . )

במקרה את הסופ"ש האחרון ביליתי עם גלקסי S8 של קרובת משפחה שהגיע אלי על מנת שאשתעשע איתו לפני שייכנס לשירות פעיל אצלה (מחליף S4 שלה מהעבודה), וכל הסופש הזה היה בסימן לנסות להבין מה נותן מכשיר שעולה כמעט כפול מהמכשיר הקבוע שלי. איפה הערך המוסף.
אם לסכם במשפט אחד, הוא מצלם יותר טוב בתנאים חשוכים והוא לא מתרגש ממים. וזהו פחות או יותר.

למעלה