התלבטות שיאומי

התלבטות שיאומי

היי, שלום לכולם! לרגל גסיסתו המואצת של הגלקסי נוט 3 האהוב שברשותי
החלטתי לרכוש סלולרי חדש. המליצו לי על שיאומי REDMI NOTE 4 X, אבל מה שמצאתי בחנות האהובה עליי הוא הדגם ללא הסנפדרגון 625, אלא משהו שנקרא מדיה-טק. בסקירות המקיפות שבלעתי הבנתי שהמדיה-טק חזק יותר מהסנפדרגון, אבל הסנפדרגון חסכוני יותר... בחנות הזאת אין נוט 4X עם סנפ'. מדובר במכשיר עם 64/4 ראם (או ג'יגה... אין לי מושג חחח) והוא בסך הכול נראה לי די חביב.
לעומת זאת, הציעו לי את A1, עם האנדרואיד הנקי, אבל פחות אהבתי אותו משום שחיי הסוללה שלו קצרים יותר, הוא יקר בהרבה (300 ש"ח הפרש), ואני דווקא די מחבבת פיצ'רים ולא אוהבת להתעסק עם גוגל פליי.

אציין כי השימושים שלי סולידיים מאוד - קצת מצלמה (שדווקא הבנתי שהיא עלובה בדגמים האלה, אבל התקציב...), הרבה פייסבוק וכרום, מעט משחקים כמו קנדי קראש, גובלנים (רקמה), ג'ימייל, וואטסאפ וזהו...

אנא עזרו לי לפני שהסלולרי שלי שובק לגמרי... עלול לקרות כל רגע ממש...

enigo

New member
שלחי הודעה למנהל וקני ממנו את אחד מה-leeco s3 שהוא מוכר

יעלה פחות, יתן מצלמה טובה למדי (לפחות לפי כמה ניסיונות שאני עשיתי. כמובן שעדיין לא מדובר במתחרה ל-S8) ואיכות בניה ומסך לא פחות טובה משל השיאומי.

תודה, אבל אני לא מכירה את החברה הזאת ומעדיפה לקנות

מחנות מסוימת שאני לקוחה קבועה שלה.
&nbsp
וגם מה הקטע סלולרי ללא אוזניות??

enigo

New member
יש אוזניות - רק עם מתאם. גם אני לא אוהב את זה, אבל אם אפל

עשו את זה תהיה בטוחה שתוך כמה שנים יהיו עוד הרבה שיעשו את זה. שמעתי טענות על זה ששקע האוזניות בעייתי מבחינת אמינות ותופס מקום יקר בתוך המכשיר, ושמעתי גם טענות שיציאת השמע הדיגיטאלית תאפשר איכות צליל גבוהה יותר.
&nbsp

z1george

Member
מנהל
מזתומרת - יש אזניות!

אין שקע יעודי לאזניות
אבל אפשר כמובן להשתמש באזניות עם מתאם קטן ואז הם נכנסות לשקע הטעינה
כלומר - אכן אי אפשר במקביל להטעין את הטלפון ולשמוע מוזיקה באזניות
אם מישהו מתעקש דווקא אז להאזין לשירים במכשיר- אזנית בלוטות

לגבי רדמי נוט 4 הערותיי
1. צדקו האומרים להעדיף גרסה עם מעבד סנאפדרגון ולא MTK - אכן חסכוני משמעותית- וגם יהיו יותר עדכונים לאורך זמן
2. כמובן שקיים גרסת 4/64 עם סנאפדראגון. גם בארץ
אבל אם את רוצה לקנות רק מחנות מסיומת ואצלו כבר אין במלאי - אז אין מה לעשות. אם את סומכת על בעל החנות - קני גרסה עם 32GB ולא 64. זו פשרה סבירה

3. אני לא אוהב את הדגם הזה כי
א. התמונות הוא מוציא לא טובות מספיק (לא במחיר הזה) במיוחד במקומות סגורים כמו מסעדה וכו
ב. הוא די כבד משקל
ג. המערכת שלו אגרסיבית בניהול הזכרון וסוגרת יישומים ברקע (כך מגיעים לזמני סוללה ארוכים כאלה)
אני אישית מעדיף שהסוללה תיגמר בשעה 15:00 (ואז אטעין קצת במשרד)
מאשר להכנס לוואטסאפ ופתאום לקבל 150 הודעות בדיעבד (כי אדון חסכן סגר לי וואטסאפ ברקע )
ד. ההטענה שלו מאד איטית. מאד. לטעמי עדיף מכשיר עם נפח סוללה 3000 עם הטענה מהירה (ואפר לחבר באמצע היום לרבע שעה- למי שלא עובד בתוך יער) על פני 4000 אבל שצריך להטעין שלוש וחצי שעות.
ה. השמע באפרכסת ובספיקר- חלשים מהממוצע. עם יש רעש רקע - קשה מאד לשמוע את הצד השני

בהתיחס למה שאניגו רשם:
היתרונות של LEECO המדובר על פני רדמי נוט 4 הם הטענה סופר מהירה, מסך איכותי, צילום סרטונים ב4K או הילוך איטי במיוחד, וסאונד מעולה באזניות. איכות הרכבה טובה יותר. יש כאלה שמכרתי לפני שנתיים ועדיין עובדים כמו סוסו. והוא גם זול משמעותית.

xyz111

New member
לגבי האגרסיביות בניהול הזיכרון, שאלה...

לפי דבריך, וציינת זאת גם בשרשור אחר, המכשיר אגרסיבי בניהול הזיכרון, וסוגר על דעת עצמו אפליקציות ברקע, ואז כשנכנסים לווטצאפ מגיעות בבת אחת כל ההודעות.
שאלתי האם זה נכון גם לגבי דגם Mi A1 שמריץ כמדומני את האנדרואיד הנקי?

אנטי 1

New member
אני עם שיאומי רדמי נוט 4x , הכל עובד פיקס , שום

אפליקציה לא נסגרת באגרסיביות , אלא אם כן , הגדרתי
זאת ככה .
אני עובד עם ווטסאפ פתוח ותיבת מיילים פתוחה
והכל עובד בצורה חלקה ומסודרת , מעולם לא נתקלתי בתופעה
המוזכרת למעלה , גם הבת שלי עם אותו מכשיר וגם אצלה
הכל עובד חלק.

yehuda7K

New member
האגרסיביות בניהול זכרון קורה אם מגדירים מצב חסכון סוללה

אחרת אין בעיות כאלה

z1george

Member
מנהל
כן

כתבתי
מבין שניהם - תעדיפי מעבד סנאפ ולא מדיאטק
אבל דעי בשניהם .... נו... כל מה שרשמתי ... מצלמה גרועה, הטענה איטית מאד וניהול זכרון בעייתי (אפשר לעשות FINE TUNING בהרשאות אבל לא עוזר ב100% לפתור)

אנטי 1

New member
צילום מסך מזמן רגוע , ניתן לראות את כל האפליקציות

הפתוחות בזמן נתון , שום דבר לא נסגר בצורה אגרסיבית.

בנוסף , מצרף תמונה להראות שבאופן יחסי המצלמה בסדר +
הרבה יותר טובה , בכלל אין מה להשוות , לנקסוס 5 שהיה לי ,
ובכלל , הנייד של 900 ₪ , אין ספק שעלות תועלת
מצויינת.

ורק לתזכורת , אני עם קדמי נוט 4x ועם מעבד
של מדיה טק הליו x20

enigo

New member
כמו תמיד, זה תלוי שימוש. אצל ההורים שלי הוא סוחב יומיים

ויותר בלי בעיה.
גם בטלפון שעכשיו אצלי ולפני זה היה אצל אשתי - אצלה הוא היה שורד יומיים, אני מגיע לעשרה אחוז בלילה.

z1george

Member
מנהל
אבל מצד שני

הוא נטען במהירות מסחררת מ0 עד 70 אחוז בערך ואז מתחיל להאט
הנוט4 אין לו בכלל יכולת הטענה מהירה והוא נטען באיטיות מייסרת

אני מעדיף מכשיר עם 3000 סוללה שאפשר בצהריים במשרד לחבר ל10-20 דקות ולתת לו TOP UP רציני
מאשר 4000 שאם נגמר - אז צריך להטעין זמן רב מאד

מי שצרכן קל - בינוני
שניהם יחזיקו לו עד הערב
מי שצרכן HARDCORE כמונו- גם הנוט 4 יגמר אצלנו ב4 אחהצ
ואז יש משמעות אדירה לQUICK CHARGING

ctzn99

Member
באנגלית קוראים לזה "splitting hair"

זה לא כ"כ משנה יחסית לכמות הרעש שעושים סביב הנושא. אמנם אני היום בעלים גאה של מכשיר עם מעבד קואלקום, אבל שאר היסטוריית הסלולרים הסיניים שלי עד עתה כללה מעבדי מדיאטק. לא חושב שצריך לבטל מכשיר רק על סמך נקודה זו.

זה לא זולל יותר סוללה מאשר הסנפדרגון?

שמעתי שהסנפ' חסכוני יותר, ושהמדיה-טק מתחמם מהר למרות שהוא חזק יותר... איזו בלבלה אוף

ctzn99

Member
במובן המילולי - זה נכון. במובן המעשי - פחות קריטי. וכמן כן..

...חפשי בחנויות בסין, שם תמצאי את כל המבחר. כמובן שיהיה צורך להיאזר בסבלנות (כחודשיים +/-)

אני קונה רק בארץ

לא רלוונטי לי משהו אחר. תודה על הקישור. אני מעדיפה משהו עם נפח אחסון גדול יותר. גם הסנפדרגון שם זה 435 ולא 625, זה אומר שהוא פחות טוב?

למעלה