איך הפלא: Apple iPhone 6 32GB

ומה קרה לאחריות שהיתה למכשיר ? (*)

* למעט מקרים נדירים כמו ONEPLUS

מורוש98

New member
אם האחריות לא שווה כלום כמו שחוזרים וטוענים פה כל הזמן

מה כ"כ נורא בלאבד אותה? עדיף מכשיר שעובד טוב ללא אחריות, לא?

אני לא בונה על אחריות למכשירים

כשמדובר בתקלה רצינית (מסך, לוח אם), המעבדה הרשמית לעולם תתנער מהלקוח ותספר לו סיפורי אימה על המסך המסכן שהוכה נמרצות ע"י אותו לקוח מרושע.

לפני חודשיים קניתי לקרוב משפחה את S3....

ולכן אני זוכר את פרק הזמן המדויק. ובכן, הרשאות רוט: 10 דקות. התקנת ריקברי: 5 דקות. הורדת Lineage OS 7.1 והתקנה: 10 דקות.

25 דקות שעבדת עבור מהנדסי סמסונג

אתה עדיין לא קולט את העניין , נכון ? ממשיך להיות משוכנע כמו כל ישראלי טוב שדופק את המערכת .. שורה תחתונה - עוד אחד שתורם בהתנדבות עבור חברה חזירית שיכלה לתת מוצר טוב יותר ומתוך בחירה כלכלית נטו בחרה לדפוק את הלקוחות .
הרבה לפני שהגעת לכאן הייתי מחליף רומים . כל שני וחמישי , כל רום אפשרי .. עד שהאסימון ירד והחלטתי להפסיק לעבוד בשביל הטכנולוגיה , אני משלם לא מעט כסף ( לפעמים , אתה יכול להרגע בובו
)על הטכנולוגיה , שהם יעבדו קצת בשבילי .

ברור, אפל היא לא חברה חזירית, אלא עמותה ללא מטרות רווח

כל מי שקונה אייפון, עושה זאת בגלל מדיניות השופוני שהנהיג ג'ובס המנוח (לזכותי ייאמר שקראתי את קורות החיים שלו בעיון ובשקיקה). אפל הוא ה-Louis Vuitton של הסמארטפונים. אותו תיק, אותן ידיות, אותה קיבולת, אבל רגע, זה לא סתם תיק, יש פה לוגו מוכסף עם שתי אותיות משולבות!
&nbsp
אגב, אין שום פסול להישאר עם מכשיר אנדרואיד שהפסיק לקבל עדכונים, אף אחד עוד לא מת מזה.

ושוב .. אתה בקטע הילדותי של המלחמה .

שחרר , צא מזה .
לא התייחסת למה שכתבתי אתמול על שימוש ארוך במכשיר IOS , כנראה יש לך את הסיבות שלך .
אין אמת מוחלטת במלחמה הילדותית בין הפלטפורמות . יש איכויות בחלק ממכשירי האנדרואיד , ויש איכויות במכשירי ה IOS . שום דבר לא מוחלט .

אני מניח בצד את המלחמה של אנדרואיד ב IOS ומביט לרגע

בדברים אחרים
-רום מקוסטם אומר "עדכונים וגרסאות חדישות של המערכת ההפעלה "
Realy ?!? זה אומר לא יותר מעידכונים שהגיעו מבית היוצר של הטבח שבישל את הרום . זה יכול להיות Resurrection Remix המוכרים מצד אחד ויכול להיות
HASSAN EL BAGHDADI מצד שני ( זאת לא המצאה - קיים רום כזה מבוסס סטוק לגלקסי S4 ) . אתה תלוי במישהוא/משהוא שיכול להיות שקם לא טוב בבוקר ולא בא לו טוב לעדכן את הרום ..
- העניין של רומים מקוסטמים . עם כל הכבוד ברזל צריך להגיע עם תוכנה שתיתן לנו כצרכנים את חווית השימוש הטובה ביותר . אם יצרן מסוים מייצר מפלצת חומרה אבל חונק אותה עם טונות שלcrapware ( מישהוא אמר סמסונג + touchwiz ? ) זה אומר שאני כלקוח אמור לוותר על האחריות ולהתחיל לשחק משחקי רומים כדי לקבל מכשיר כמו שאמור היה להיות ? למה ? מי עובד בשביל מי ? הטכנולוגיה בשבילי או אני בשביל הטכנולוגיה ?
לא יודע אם יצא לך לחיות עם מכשיר IOS לאורך תקופה או שאתה כותב ע"ס " כתוב ש ..." אבל בתור חווית משתמש מכשירי ה IOS נותנים יותר מרוב מכשירי האנדרואיד הקיימים . לא רק ה BS של המפרט אלא מכשיר שישבו אנשים שמתמחים בהנדסת אנוש ובחווית משתמש וממש השקיעו מחשבה במוצר ובלקוח שישתמש בו .

מורוש98

New member
מה לגבי מוסיקה? איך זה עובד?

אפשר להוריד ולהגדיר מכל מקום בקלות?
&nbsp

noa_f

New member
את עדיין מורידה מוסיקה? חשבתי שאת צעירה...

מוסיקה שומעים היום בשירותי סטרימינג. אפל מיוזיק עובד בישראל כמו גדול (גם על אנדרואיד)
&nbsp
וספציפית לגבי האייפון, אם אתה עדיין מהדור הקודם: אם אתה מתעקש להשתמש באפליקציית המוסיקה המובנית, אז אתה מוגבל. אבל זו הבעיה של המתעקשים.
&nbsp
&nbsp

מורוש98

New member
איך ידעתי שתעני לי עם איזו עקיצה/ ירידה !!

כן אני מורידה מוסיקה, קשישה שכמוני בת 33...
ואם רוצים להגדיר צליל לשעון, להודעות ולצלצולים מה התהליך?

noa_f

New member
מגדירים צליל. יש צלילים ויש רינגטונים. אני לא מבינה את השאלה

לגבי מוסיקה זה פשוט מאד

לגבי הגדרה של צלילים לארועים שונים - לחלוטין צודקת . פרוצדורה מעיקה ומיותרת

BobboVilla

New member
כלומר זה לא רק אני שמרגיש שזו אפליקציה זוועתית?

ואם כן, אז איך זה שונה מכל אפליקציות הזבל של, נניח, סמסונג? למה זה בסדר אצל אפל, ולא בסדר אצל יצרניות מכשירי אנדרואיד?

YosMan1

New member
אני אסביר את כוונתי

אני מתייחס לאייפון 6 רק בהשוואה לאייפונים אחרים.
המכשיר שתקנה הוא בן שלוש וככזה הבטריה שלו מן הסתם במצב בעייתי ותצטרך החלפה בקרוב.
המעבד שלו עדיין סוחב את 11.1 אבל הביצועים כבר לא מייטבים (מדבר מנסיון של בת משפחה).
בטח ובטח אם אתה רוצה אותו לטווח ארוך זה יהיה בעייתי מבחינת הביצועים.
אני הייתי הולך אם כבר על ה 6S שכרגע מתפקד מעולה עם 11.1(גם מנסיון של בת משפחה אחרת..) ובטח לטווח ארוך יחזיק מעמד הרבה יותר טוב .
לדעתי זה לא הגיוני כרגע לרכוש 6.

BobboVilla

New member
זה נכון לכל מכשיר בן 3 (ולפעמים גם בן שנתיים), לא רק

לאייפון.

noa_f

New member
למרות שהטיעון לגבי הסוללה נכון ברוב המקרים,

במקרה הזה מדובר במכשיר שאפל מייעדת לשוק האסייתי ולשווקים זולים/מתפתחים אחרים. הוא לא נמכר בחנויות שלה במערב אירופה וצפון אמריקה והוא מגיע בתצורת נפח אחסון אחידה של 32 ג׳יגה.
אפל גם לא מפרסמת אותו בשום מקום.
אלו מכשירים חדשים! לא ישנים ולא עם סוללות ישנות. לא כאלו ששכבו במחסנים של יבואנים וחנויות ולא מחודשים.
נכון, המעבד יותר מיושן וגם המצלמה, אבל לא ״ישנים״ ועדיין מוצלחים ואמינים יותר ממכשירים סיניים זולים ובינוניים.
אם מחפשים אייפון אמין ולא רוצים להשקיע הרבה או להמר על מכשיר מיד שניה, זו כנראה אופציה לא רעה בכלל.
אסור לשכוח שהוא יהיה עדיין מעודכן למערכת האחרונה וכנראה גם לזו של השנה הבאה.

למעלה