התייעצות בנוגע למכשיר חדש לקרובת משפחה

G Gabi

Member
התייעצות בנוגע למכשיר חדש לקרובת משפחה

כרגיל, מצטטי המפרטים למיניהם, תודה, אבל אין צורך. אפשר לעבור הלאה.

המכשיר הנוכחי - Meizu m2 שעשה את שלו.

1. גודל מסך של 5.5 גדול לה מידי, כך שהמחשבות הן על 5 ואולי 5.2.
2. יש רגישות למחיר, עד כ-1,000 ש"ח.
3. חשיבות למצלמה המספקת תיעוד לאותם רגעים קטנים של החיים.
4. שימושים צנועים. שיחות, הודעות, ניווט, WA, דוא"ל, עיון במסמכים, מעט מולטי-טסקינג (בקטנה כזה), מצלמה.
5. בעוד כ-7 חודשים משפחתה והיא יעשו רילוקיישן למשך 2-3 שנים לפחות. עדיין לא ידוע באופן סופי אם ארה"ב או הממלכה המאוחדת. רצוי שהמכשיר יתמוך גם ברשתות אמריקאיות.

דודה שלה מגיעה בעוד מספר ימים מארה"ב, אפשר להביא איתה מכשיר.
היו לי מחשבות על ה-Moto G 5th generation בעל מסך ה-5", אבל, אינני מכיר את טיב המצלמה.
גם ה-ההונור 8 אפשרות, אבל, נדמה שהוא חורג מהתקציב (אא"כ ל-z1george יש שפן כלשהו שפתאום המחיר יורד משמעותית...)

המלצות / רעיונות יתקבלו בזרועות פתוחות

תודה!

trilliane

Well-known member
מנהל
קניתי לאחרונה בארה"ב סמסונג A3 2017 ב-$250 (איביי)

כי רציתי קטן, מתחת ל-"5 (ולכן לא קניתי את המוטורולה G5+ אף שהביצועים שלו מעט יותר טובים והוא עלה פחות). הצג של A3 הוא "4.7 שבעיניי זה אפילו קצת גדול; אבל אם זה קטן לה מדי, אפשר לעלות ל-A5 שהוא כבר "5.2. אלה לא מכשירי דגל אבל לדעתי הם סבבה לגמרי ומספקים את המשתמש הצנוע (כמוני) במחיר צנוע.
&nbsp
המכשיר שקניתי פתוח לכל הסימים ולכל האזורים (לפחות כך הוצהר; אין לי דרך לבדוק בו נעילה אזורית כי בלאו הכי השתמשתי בו בארה"ב) והוא הגיע עם מטען לשקע בריטי (+מתאם לאמריקני). יש בו עברית מובנית (לא יודעת איך, אבל יש). אם הדודה מגיעה בעוד כמה ימים מארה"ב לא תהיה לה בעיה להשתמש בו עם סים מקומי ליתר ביטחון; אבל אם זה הכיוון כדאי להזמין כבר היום או מחר (מאיביי או מאמזון, אלה הזירות העיקריות) כדי שיספיק להגיע במשלוח מהיר.
&nbsp
מבחינת ביצועים בגדלים הקטנים הייתי קונה סוני אלמלא המחיר
. המצלמה בסמסונג סבבה בעיניי מבחינת איכות התמונה, אבל המיקוד האוטומטי מעט איטי ולכן אם לא מוודאים שיש מיקוד לפעמים עלולות לצאת תמונות מטושטשות. זה בעיניי החיסרון המשמעותי היחיד במכשיר (את שאר הדברים האחרים שהפריעו לי פתרתי או הסתדרתי).

enigo

New member
מכשירי המיני של נוביה - Z11 או Z17. מצלמה טובה מאוד ביחס

למכשיר ביניים, ולא רעה בכלל בפני עצמה (היה לי את ה-Z9 מיני, ולפי הביקורות המצלמה שופרה בדורות הבאים).
אבל - המחיר גבולי, גם אם מזמינים מסין.
עוד אופציה - ZUK 2 של לנובו. פחות אפשרויות שליטה ידנית במצלמה מאשר בנוביה, אבל עדיין מצלמה בסדר גמור (שוב, לא ברמה של S7). מסך "5 עם מפרט די חזק - SD820, 4GB זכרון עבודה, 64GB אחסון (אין כרטיס הרחבה). בזמנו היה אפשר להשיג את הטלפון הזה בכ-180$ במבצעים, אבל בזמן האחרון אני רואה אותו בדרך כלל במחיר הרגיל, סביב 210$.
לגבי ה-G5 - ראיתי ביקורות טובות על המצלמה של גרסת הפלוס. השאלה אם לדגם הקטן יותר יש את אותה מצלמה.

z1george

Member
מנהל
עדיף מרשמלו שמוציא תמונות טובות מנוגט שמוציא תמונות שמן

למעלה