האם יש שירות השכמה לסלולארי?

Mor L

New member
האם יש שירות השכמה לסלולארי?

פעם באורנג' היה 400* שמחייגים למספר ובוחרים שיר ממבחר שירים, ומקלידים את מספר הטלפון והשעה שאתם רוצים שהשיר יישלח אליכם כצלצול טלפון רגיל, ועד שלא ענית הצלצול לא היה מפסיק, וכשענית לטלפון אז היית שומע את השיר שבחרת יום לפני.

בימים מתוחים מאוד ככה הייתי מתעוררת בצבא אם לא סמכתי על עצמי שאתעורר רק מהשעון המעורר של הנוקיה הראשון שהביאו לארץ, בשנת 2000.

כיום אני לא מוצאת שירות השכמה כזה.
ביטלו את המספר הזה באורנג', והדבר היחידי שמצאתי זה בבזק ובהוט, אבל רק אם יש טלפון קווי שלהם, ולא סלולארי.

מישהו מכיר שירות השכמה לסלולארים?...

LZ88

New member
לא חבל לשלם על שירות מיותר שכזה?

אם יש בעיה לקום, תשימי עוד כמה שעונים לשעות שונות עם צליל התראה חזק יותר

Mor L

New member
יש לי כמה שעונים מעוררים אבל זה לא מספיק

אני צריכה שמישהו יתקשר אליי כדי שאני אתעורר ואהיה אקטיבית ולא אלחץ על הכפתור של הכיבוי של השעון המעורר ואחזור לישון.

BobboVilla

New member
מה לגבי אחד מהדברים המצחיקים האלה?

https://www.amazon.com/rolling-alarm-clock/s?ie=UTF8&page=1&rh=i:aps,k:rolling alarm clock
&nbsp
שעון מעורר שמתגלגל על הרצפה וצריך לתפוס אותו כדי שיפסיק, שעון מעורר שצריך לירות במטרה, שעון מעורר שמעיף קשקוש פלסטיק שצריך להכניס בחזרה למקום כדי שיפסיק?
&nbsp
אני יוצא מנקודת המוצא שהבעיה היא לא שאת לא מתעוררת מהצלצול, אלא שאת פשוט משתיקה אותו. אגב, אפשרות אחרת היא לשים את השעון רחוק ממך, כך שתהיי חייבת לקום ולכבות אותו
.

trilliane

Well-known member
מנהל
הפתרון האחרון נכון, הייתי עושה זאת בזמנו

לצערי מאז ש"הזדקנתי"
אני מתעוררת כ"כ בקלות ומכל שטות (וישנה עם אטמי אוזניים...) שאין מצב שאני לא מתעוררת מהשעון המעורר או שאני מכבה אותו בלי לשים לב... (ואני משתמשת בנודניק רק כדי לא לקום מיד).
&nbsp
בסמסונג הקודם היה באג (נדיר יחסית) שלפעמים השעון המעורר לא צלצל... אבל בזכות הנודניק התעוררתי כמה דקות לאחר מכן.

Mor L

New member
הנודניק פועל רק במשך שעה ואחר כך נכבה בעצמו

אני לוקחת תרופות שמרדימות אותי ולא יכולה להתעורר לבד בלי שמתקשרים אליי.
כשגרתי עם ההורים השעון היה בצד השני של החדר והייתי קופצת מהמיטה ולוקחת אותו איתי בחזרה למיטה וממשיכה לישון שעות גם כשהוא צלצל במשך שעה...
אני עקרונית לא מוכנה שיהיה לי סמארטפון.
האפשרות היחידה שלי היא לקנות לפטופ שאני אוריד אליו שעון מעורר ואקח איתי למיטה בלילה...
זה מה שעשיתי עד עכשיו אבל הלפטופ שיש לי הוא מעפן לגמרי. 100 שקל במגה מלפני שנים. אפילו כונן דיסקים אין לו.
יש לו תקלה טכנית שמתי שבא לו הוא עושה ריסטרט והשעון קופץ 10 שעות אחורה, וכל השעונים המעוררים שכיוונתי בו פשוט לא מצלצלים...
אח שלי הוא טכנאי מחשבים והוא לא הצליח לגלות את הבעיה ולכן גם לא לפתור אותה
ככה שמחר אני אתייעץ איתו לגבי איזה לפטופ חדש אני צריכה לקנות...

trilliane

Well-known member
מנהל
אפשר למקם כך שהשעון לא יהיה במקום נגיש

למשל במדף גבוה שמחייב לעלות על שרפרף שצריך לקחת מחדר אחר וכו'.
&nbsp
אפשר לכוון יותר משעון אחד; אפשר לקנות שעונים מיוחדים, כאמור...
&nbsp
ואם זה כ"כ קריטי הייתי מחזיקה קו פנים ארצי במיוחד לשם כך.
&nbsp
אבל נראה שכבר מצאת את הפתרון שלך...

Mor L

New member
כל המטרה היא

שאני לא אקבל התקף לב כשאני קמה מהשינה כדי לכבות את השעון המעורר. עשיתי את זה במשך שנים אצל ההורים וזה הרס לי את הבריאות.
על איזה שעונים מיוחדים את מדברת?
אין לי אפשרות להתקין בחדר שלי טלפון קווי בגלל שזו דירה שכורה ואני לא יכולה לקדוח בקיר. וגם כי המיקום של החיבור לטלפון רחוק מהמיטה ואני אצטרך להתקין מתלים לכבל טלפון על כל הקירות.
אני יודעת שלפטופ זה כמה מאות שקלים. אבל תשלום בזק או הוט גם יעלה כמה מאות שקלים אחרי תקופה, פלוס שירות ההשקמה בתשלום.

BobboVilla

New member
ומה לגבי סמארטפון ישן של מישהו מהמשפחה/חברים

שישמש רק בשביל השעון המעורר עם נודניק? העלות תהיה אפס אם באמת יש איזה סמארטפון ישן וגמור שאת יכולה לקבל, או כמה גרושים אם את קונה איזה משהו משומש.

Mor L

New member
אני עקרונית מתנגדת לסמארטפון

לא יכולה לסבול מסך מגע
חייבת לחצנים
לא יכולה שהעמוד תקוע ואני משתגעת מתסכול ששום דבר לא זז
לא מוכנה להסתבך שפתאום העמוד קפץ ואני לא יודעת איך לחזור אחורה או קדימה
&nbsp
אני אוהבת שהמהירות בנוקיה שלי תלויה רק במהירות ההקלדה שלי על הלחצנים
ולא בשום אינטרנט איטי שלא זז או אין קליטה.

trilliane

Well-known member
מנהל
רוב מה שכתבת לא קשור לצג מגע אלא לחומרה חלשה

ולראיה, גם במחשב שמחובר למקלדת (עם לחצנים, כן?) קורה לפעמים ששום דבר לא זז (כי המחשב נתקע...) או שהעמוד "קופץ" או שנלחץ פתאום משהו ולא ברור מה ואיך...

ובכל מקרה שימוש בשעון של הטלפון לא קשור לרשת הסלולרית או לרשת האינטרנט ולמעשה גם לא מצריך חומרה חזקה... כך שכל מה שכתבת לא ממש רלוונטי, למעט חוסר האהדה לצגי מגע, שזה עניין שלך.

אני יכולה רק לומר לך שבתור מישהי שהיו לה רק נוקיות עד הסמסונג הראשון, גם אני לא הייתי אוהדת גדולה של צגי מגע, אבל מתרגלים... וכיום הם אפילו טובים יותר, וכל הבעיות שציינת לא קיימות בטלפון שלי (לא יותר משהן קיימות במחשב או היו קיימות בטלפון הישן והטיפש).

בשורה התחתונה, תעשי מה שטוב לך... אנחנו יכולים רק להציע.

BobboVilla

New member
אני לא הצעתי שתשתמשי באופן קבוע בסמארטפון

אלא רק לקחת סמארטפון ישן ממשפחה או חברים כדי שישמש בתור שעון מעורר, עם נודניק, עם צלילים חזקים, אולי עם עוד כל מיני שטויות. לצורך העניין, את יכולה לקנות איזה רמקול קטנצ'יק ולחבר אותו לסמארטפון הזה, כדי שהצלצול יהיה יותר חזק.
&nbsp
אבל כמו שטריליאן כתבה - אנחנו רק מציעים, תעשי מה שטוב לך.

trilliane

Well-known member
מנהל
כבר קישרו לך לשעונים מיוחדים באחת התגובות, תבדקי

העברת קו לא מצריכה קידוח, גרתי בדירות שכורות בחיי; יש כבלי טלפון ארוכים ככל שתרצי ויש טלפון אלחוטי. כמובן, תבחרי בפתרון הנוח לך ביותר; אני רק מציינת אפשרויות.

Mor L

New member
אני לא יכולה לקדוח בקיר

כדי למקם את הטלפון על הקיר
אין לי אפשרות להניח את הטלפון הקווי ליד המיטה והוא חייב להיות רק על הקיר
&nbsp
החוט של הטלפון יכול להיות ארוך אבל הוא לא יוכל להשתולל על הרצפה בבלגאן
הוא יצטרך להיות מהודק לקירות בתופסנים על כל הפנאלים של החדר וזה יהיה מכוער
&nbsp
אם התכוונת לקישור הזה אז זה לא משנה איזה שעון זה
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/182649621/מחשבים/סלולארי
משנה שאני לא אשמע את הצלצול כמה חזק שהוא לא יהיה

trilliane

Well-known member
מנהל
מי דיבר על לקדוח בקיר? וגם אם חייבים קיר, לא חייבים לקדוח

יש היום מדפים שלא מחייבים ברגים, למשל. אם מחפשים פתרונות אפשר למצוא. גם לא חייבים להעביר חוט בתופסנים, יש תעלות, יש אפשרות להעביר בבית בתעלות תקשורת אם יש או למשל בתעלה של מזגן מרכזי (זה מה שעשינו בדירה השכורה הראשונה שגרנו בה).
&nbsp
לא ברור לי למה את חושבת שלא תשמעי את הצלצול (וצלצול של טלפון כן?). למיטב ידיעתי יש כיום גם שעונים דיגיטליים שבהם אפשר לבחור את הצלצול (כפי שאפשר בטלפון).
&nbsp
התחושה שלי היא שאת ממהרת לפסול הרבה פתרונות לפני שבחנת אותם לעומק... אבל שוב, עניין שלך. את לא חייבת לנו דין וחשבון, אין צורך שתצטדקי ותסבירי בפירוט על כל הצעה למה היא לא מתאימה... תקראי, תשקלי ותחליטי בינך לבין עצמך אם כן או לא, עניין שלך, לא שלנו.

jen711

New member
בסלולרי אפשר להגדיר שעור מעורר

עם שיר לבחירתך(מהמבחר במכשיר שלך) ואפשר לשלוט על הווליום של השעון מעורר.
למה לשלם על משהו כזה לאיזו חברה?

Mor L

New member
יש לי רק נוקיות ולא סמארטפונים

לא יכולה להסתדר עם מסך מגע.
חייבת רק לחצנים.
&nbsp
וכמו שרשמתי למעלה, אני צריכה לענות לטלפון כדי להתעורר.

למעלה