התייעצות בבקשה

התייעצות בבקשה

חשבתי לקנות גלקסי s8
ואז חשבתי מה רע בs6

ההבדל במחיר הוא 1000 שח
במחסני חשמל אילת

כשהs6 יבואן רשמי
והs8 עם 5 שנות אחריות כנראה לא יבואן רשמי

תובנות?...

כרגע עם s6 אדג המסך נשבר
ולא משתלם לתקן

z1george

Member
מנהל
התובנה שלי = אתה משכע את עצמך

התובנה שלי
אני מזמן מחפש יחס תמורה/עלות מקסימלי ולא את "הכי טוב". אבל אני לא משכנע את עצמי שהמכשיר שלי באלף שקל יותר טוב מכשיר שעולה פי 2 או 4

שלי פשוט הכי טוב בתקציב שאני יכול להקציב וזה בסדר לי ככה
התובנה שלי שאם היה לך עוד אלף היית קונה S8 ולא מתלבט בכלל. אבל אין לך, ואתה משכנע את עצמך שזה כמעט אותו דבר ומחפש חיזוקים
בכלל תקנה S6 יד שניה ב800 שקל, כולל אבזור מה רע? אם תקנה S6 חדש הוא הופך לS6 משומש (אחרי שעתיים בערך)

קודם כל אני בת

בהחלט יש לי תקציב לs8
קצת מבאס אותי בתכלס טלפון יקר וחדשני
יצא לי כבר לשבור מסך או שניים

זאת סיבת ההתלבטות בתכלס

מה ההבדל בין הדגמים?
תוכל לפרט קצת?..

trilliane

Well-known member
מנהל
אם כך אל תקני S8, הצג שלו יקר במיוחד (אם ראית אותו ברור למה)

ולמעשה מכיוון שהוא נמתח לצידי המכשיר הוא עלול להישבר גם מפגיעה צידית (ולא רק חזיתית). עוד הבנתי מחבר (אם כי לא בדקתי בעצמי) שבשל צורתו המיוחדת הוא יותר בעייתי מבחינת כיסויים ומגינים (אלא אם עוטפים אותו ממש ואז מחמיצים את כל אפקט הדקיקות שלו). אפשר כמובן להשתמש בנרתיק, אבל אז הוא לא מוגן בעת השימוש עצמו.

לו הייתי שוברת מסך או שניים הייתי שוקלת לקנות מכשיר עם זכוכית "גורילה" או משהו עמיד יותר...

G Gabi

Member
מדוע לחזור על אותה טעות ולרכוש מכשיר סמסונג?

החלפת מסך במכשירי סמסונג זה סיפור לא זול. המסך עצמו יקר והעבודה לרב מעט סבוכה יותר ממכשירים אחרים (או באותה "רמת קושי").

יצא לי להחליף בעבר מסך ל-Galaxy S6 Egde עבור חבר, עלות המסך עצמו הייתה סביב 450-480 ש"ח (לפני מיסים).
מניח שאם בררת בחנויות, עלות החלפת מסך המינימאלית עומדת על לפחות 700-750 ש"ח במקומות בהם יש תחרות (במקום "אמין", עד כמה שאפשר למצוא כאלו. תחום העיסוק שלי רחוק מאוד מתיקונים וכד', ובעבר יצא לי להרוס מכשיר או שניים [מחשבים] תוך כדי למידה. אבל, לטווח הרחוק, בהחלט השתלם להיות 'נותן השירות' של סביבתי ושלי...).

אז, התובנה - לא לרכוש מכשירי סמסונג.
הגדירי תקציב, אופי שימוש, מה חשוב יותר ומה פחות ובתקווה שהמגיבים כאן יוכלו להציע משהו שיעניין אותך.

בנוגע למכשיר התקול - נשמע שאינך מתכוונת לתקן אותו. במידה ורלוונטי, ייתכן והיה מעוניין בו.

אשמח מאד לעשות איתך עסקים

לצערי יש לו קו ורוד באמצע המסך
והחלפת מסך פה בדרום
לא עולה פחות מ850 שח

יש לי נסיון מצוין עם סמסונג
פרט לאדג 6
שנים שאנחנו מתחדשים בכל דגם חדש כמעט

אעדיף להשאר עם סמסונג

תודה.

G Gabi

Member
מעניין מה הנסיון הלא מצוין עם ה-Edge 6

מכשיר הסמסונג האחרון שהחזקתי ועשיתי בו שימוש הוא ה-Galaxy S2, בעצם, אני עדיין עושה בו שימוש

&nbsp
בבקשה שלחי הודעה פרטית עם הצעתך.

אין לי שום מושג מה עליי לשלוח בהצעה

כפי שכתבתי הבעיה במכשיר זה פסים באמצע המסך
תרגיש חופשי
..

OCD001

New member
תגובה

בוקר טוב איפה הs7 בשיקולים? זה אכן חיסכון בכסף אבל אם יש לך הכסף יש עוד שיקולים. יתרונות אכן מכשיר טוב ה6 וזה שכל רגע יוצא עוד מכשירים זה הבעיה ולא המכשיר. חסרונות גלקסי 6 כבר לא מקבל עדכוני אנדרואיד חדשים. האנדרואיד האחרון לדוגמא זה עדכון טכני ופחות עיצובי. הסוללה s7 ו8 יותר סוללה. להוציא פעם שנייה לא מעט כסף על מכשיר זהה אולי שווה להוסיף ולקבל מכשיר עם עוד פונקציות ועדכונים. השאלה גם לכמה שנים מתכננת להישאר עם זה. אגב לאחרונה קניתי ה6 אבל אני הייתי תקופה בלי מכשיר ולפני עם ה3 אז שדרוג גדול בשבילי.. ולא בדיוק היה לי הכסף לs7.

OCD001

New member
תגובה

בוקר טוב שמח ממש לדעת שעזר ומוזמנת לעדכן מה בחרת. נ. ב. יש לי ocd אם יודעת מה זה וחח לקנות דברים ההתלבטויות, לבחור מכשיר עם זה היה חתיכת עסק. אז בעיקרון עניתי מהניסיון שרכשתי.

למעלה