איך מעבירים מידע

בן497

New member
איך מעבירים מידע

שלום. מעוניין להעביר מ Lg g4 את כל המידע וגם אפליקציות לטלפון חדש שקבלתי. סמסונג A7.יכולים לייעץ לי פה?איך לעשות זאת?

תשובה

אפליקציות אין צורך להעביר, פשוט תתקין אותן מחדש על המכשיר החדש.
&nbsp
אנשי קשר מגובים בענן של גוגל, כשתסתנכרן עם חשבון הגוגל שלך במכשיר החדש, אנשי הקשר יועברו אליו.
&nbsp
מה עוד? תמונות שצילמת? מעבירים עם כבל למחשב וממחשב עם אותו הכבל למכשיר החדש.
&nbsp
מסרונים - חפש בחנות גוגל SMS backup, כל יישום יתאים.

G Gabi

Member
"אפליקציות אין צורך להעביר" - אולי *לך* אין צורך

יש אנשים הרגישים להסטוריית ה-WhatsApp שלהם.
יש אנשים הרגישים להגדרות פנימיות של יישומים.
יש אנשים שמאוד מאוד רוצים להעביר את הסטוריית ה-Shazam או את השיא ב-Candy crush וב-Angry birds.
לענ"ד הקביעה שלך פשוט אינה במקומה.

BobboVilla

New member
ואולי הוא יוצא מנקודת ההנחה שהמידע של האפליקציות מגובה

לענןגוגל, אז ממילא הכל ישוחזר לאחר הגדרת החשבון במכשיר החדש.

במקום כל הפסקה הזאת....

היית נותן קישור לאפליקציית גיבוי שלא דורשת הרשאות רוט, כגון Helium

&nbsp
בכל מקרה, 90% מכלל המשתמשים לא צריכים "להעביר אפליקציות".

על סמך ניסיון

יצא לי לעזור לקרובים ומכרים, כולל ביצוע מטלות ביזאריות במיוחד ("אני רוצה שתעביר מהמכשיר הישן את כל התמונות של החתולה שלי"). בכל הפעמים האלה מעולם לא נזקקנו לגיבוי הנתונים של האפליקציות. ווטסאפ - יש גיבוי דרך גוגל דרייב, משחק או לומדה - הנתונים נשמרים בשרת של המשחק, קורא ספרים - פשוט מעבירים את התיקייה עם הספרים וכן הלאה.

אבי לב50

New member
ואם הניסיון שלי הוא אחר?

גם אני, כפי שסיפרתי פה פעמים לרוב, עוזר לבני משפחה ולחברים שאין להם כל מושג או רק חצי מושג בדברים האלה.
זה נכון שרוב מוחלט (אולי אפילו יותר מ90% שציינת) לא מבינים מה זה אומר לשמור את נתוני האפליקציות, אבל גם רוב מוחלט מתוכם, כשאתה מסביר להם את הנחיצות של השמירה/גיבוי בדברים האלה מקבל את ההמלצה שלך, כלומר שלי במקרים שאני מטפל בהם.

גיבוי הנתונים הוא נחמד, אך לא נחוץ

שוב, באילו אפליקציות משתמש בן אדם מן היישוב? ווטסאפ (יש גיבוי שלא מצריך תכנות חיצוניות), וייז, אפליקציה בנקאית (יש גיבוי בשרת), משחק או שניים, מצלמה (כמעט כולם משאירים את מאפייני ברירת המחדל, כולל צילום סטילס ב-16:9), נגן.
&nbsp
אז כן, יש כאלה שעושים כוונונים בחייגן ומשייכים לכל איש קשר צלצול אחר, אבל מדובר במיעוט זניח.

אבי לב50

New member
כמובן שזאת היא דעתך ויש החולקים עליה.

ואינני היחיד שחולק על דעתך.

למעלה