מחיר של גלקסי 8

vca2000

New member
מחיר של גלקסי 8

אני רוצה לרכוש גלקסי S8 החדש, אך בסקר מחירים שעשיתי ב 'זאפ' גיליתי שההבדל במחירים יכול להגיע ל 800 ש"ח.
רציתי לשאול האם יש הבדל במכשירים, בביטוח, אחריות וכו' ביו המכשיר בחנות סמסונג ובחנות KSP למשל

YosMan1

New member
ההפרש לא כזה גדול, למשל באייבורי מוכרים אותו ב 2898 עם אחריו

אחריות של סאני.
יכול להיות שיש גם בפחות לא בדקתי את כולם.
מה שווה האחריות של סאני זו שאלה קשה, יש הטוענים בפורום שהאחריות שלהם שווה פחות מאחריות של אחרים ויש שטוענים ההיפך.
כל אחד יצטרך להחליט לעצמו.
בעיקרון הטלפון הוא אותו הטלפון. רק לוודא שהוא חדש (סגור בקופסא) ומגיע עם המטען המהיר.
ולבחור כמובן חנות עם המלצות.

אבי לב50

New member
בהמשך לתגובתו של המגיב הראשון

כשמדברים על מכשיר סמסונג צריכים לקחת בחשבון, בנוסף למחיר, גם את העובדה שרכישה מיבואן שאינו רשמי (או רכישה בחו''ל) עלולה לגרום (למי שזה חשוב לו) להיעלמות פתאומית של השפה העברית מצד אחד, ולהופעת שפה מוזרה מאיזו מדינה שבקושי שמעת עליה מצד שני...
זאת כמובן בנוסף לבעיות אחרות.
באופן אישי אני ממליץ לרוכשי מכשירים מתוצרת סמסונג לרכוש אותם אך ורק מהיבואן הרשמי, למרות שהמחיר יקר יותר.

danam30

New member
תלוי ביבואן

לא חושבת שקיים הבדל בין היבואן של סמסונג הרשמי לבין Ksp אלא אם כן זה לא מקורי ואז יש הבדל. אם שניהם אחריות יצרן אין הבדל פשוט ב ksp טיפלה יותר זולים.

em28

Well-known member
S8 של סאני ב-1998 ש"ח !

למי שיש בן משפחה שהוא עובד מדינה, שווה לחדש קשרים - עובדי מדינה יכולים לקבל מכשיר לבן משפחה בהנחה משמעותית.
ה-S8 ו-+S8 הם המכשירים עם ההצעה הטובה ביותר.

נראה לך שתהיה אפשרות לרכוש את הנוט 8 בהנחה?

G Gabi

Member
em28 הוא אדם רציני מאוד, הוא לא יכתוב דברים נטולי ביסוס.

אין לי מושג כיצד עובד ההסדר לעובדי המדינה וכיצד ממשים את האפשרויות השונות המוצעות להם (ואף אין לי מושג מהן ההצעות..)

לא רמזתי באמת שהוא לא רציני

אני בעיצומה של בדיקת הפרטים הקטנים
אם זה מעניין מישהו
אעדכן

G Gabi

Member
ואני לא רמזתי שאת רמזת שהוא לא רציני

ניסיתי להסתכל על העניין מנקודת מבט של גולשת שאינה מכירה את באי הפורום (ייתכן ואני מכירה, I have no idea).
כינוי אלמוני כותב שניתן לרכוש מכשיר ב-1998 ש"ח כאשר המחיר שלו בחנויות השונות הוא כ-1,000 ש"ח יותר [כמובן עבור אחריות של היבואן הרלוונטי]. הטענה נכתבה ללא כל תימוכין או הפניה למקור כלשהו.
הבעת פליאה בהודעה עוקבת, סה"כ באתי לחזק את דבריו של em28 שהוא אדם רציני מאוד (אגב, זאת בעיקר על בסיס ההכרות הוירטואלית אך גם "מהיכרות אישית". לא יצא לי לפגוש אותו, אך הוא הזמין אותי לכוס קפה... בצדק הוא לא היה מעוניין להמתין לי עד 3 לפנות בוקר
)

em28

Well-known member
הזכרת לי נשכחות, מחפש אותך כבר שלושה חודשים !!

יש סים שמחכה לך .......זוכר ?

אני שכחתי מהעניין וכשנסעתי שוב לחול שכחתי ממי לקחתי את הסים.

אם לא היית מזכיר עכשיו את הקפה ב-3 בבוקר - לא הייתי נזכר שזה אתה .

G Gabi

Member
בוודאי שהזכרתי נשכחות! הרי איך אפשר להזכיר זכורות

אבל, יש פה כשל לוגי.
אם אתה *מחפש* אותי, באופן אקטיבי, כיצד ייתכן שהדבר נשכח

&nbsp
מסתמן שאהיה באזור רק אחרי סוכות, אין לי ספק שהסים שמור היטב, במקום מוצל, קריר ויבש.

em28

Well-known member
עוד קצת פרטים: לא ברור אם המחיר הוא רק לעובדים

גלקסי 8s ו גלקסי 8s+

במחירים שאתה רואה למעלה
זכאות של מכשיר אחד לעובד

ישנה זכאות לעוד 3 מכשירים במחירים היקרים יותר
שאתה רואה למטה
לבני משפחתו של העובד

em28

Well-known member
שווה לנסות, בעיקר אם הבנזוג לא לקח עדיין מכשיר מהמכרז

וחוץ מזה, מישהו הצליח להכנס ללינק שהם מפרסמים?

למעלה